ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Περιμένω τα σχόλιά σας
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Scared
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2010, 15:19:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μου έχει πει μία γνωστή μου την εξής ιστορία:Η γιαγιά της είχε πάντα στο δωμάτιό της ένα ρουχαλάκι από κάθε εγγόνι της.Ένα βράδυ είδε η γιαγιά στο όνειρό της τη μητέρα της να της ζητάει το ρούχο της μικρότερης αδερφής της γνωστής μου.Η γιαγιά χωρίς να το πολυσκεφτεί παίρνει το ρούχο του παιδιού και είναι έτοιμη να το δώσει στην πεθαμένη μητέρα της όταν τη ρωτάει:<<Τι το θέλεις εσύ το ρούχο του παιδιού;>>Και ξανατραβάει προς τα πίσω το ρούχο την τελευταία στιγμή!Εκείνη τη νύχτα μου είπε η γνωστή μου πως η μικρότερη αδερφή της έπαθε δηλητηρίαση και κόντεψε να πεθάνει..Δε νομίζω πως είναι σύμπτωση..Επίσης έχω ακούσει πως αν δεις στον ύπνο σου νεκρό να σου ζητάει ρούχο σου δεν πρέπει να του το δώσεις γιατί θα πεθάνεις.

M.Α.

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2010, 15:39:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΞΕΣ ΡΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑ ΥΠΗΡΧΕ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ..
ΤΕΣΠΑ..

ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΥΜΒΟΛΙΖΟΥΝ ΤΗ ΖΩΗ..

ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΜΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΩΡΑ..
ΟΝΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ..ΤΠΤ ΑΛΛΟ..


CHARMED

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2010, 17:32:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη Scared καλως ήρθες στο Esoterica και καλή παραμονή

Προτού ανοίξεις ένα τένο topic θα ήταν προτιμότερο να χρησιμοποιείς την επιλογή Αναζήτησε! πάνω κι αριστερά γράφοντας τη λέξη "κλειδί" (π.χ. όνειρα, παράξενες ιστορίες κτλ) ώστε να διαπιστώσεις αν υπάρχουν ήδη ανοιγμένα topics που πραγματεύονται το θέμα που σ'ενδιαφέρει. Ετσι αποφεύγονται τα διπλά και τριπλά θέματα και συγκεντρώνονται σε λιγότερα topics τα στοιχεία των συμμετεχόντων, άρα είναι και ευκολότερη η εύρεση και ανάγνωσή τους.

Παρακάτω σου προτείνω μερικά topics που πιθανώς θα σε ενδιαφέρουν και στα οποία μπορείς να καταθέσεις την εμπειρία σου.

Παράξενες Ιστορίες...

ονειρα-ενας αλλος κοσμος;

βλεπετε "προφητικα" ονειρα?

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/05/2010, 15:15:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου Scared, καλώς ήρθες κι από μένα!

Μπορείς, όπως σου έγραψε ο Agnοstic να επισκεφτείς και να συμμετάσχεις στα σχετικά θέματα, όπου αναφέρονται κι αλλες παράξενες ιστορίες. Το παρόν θέμα θα απενεργοποιηθεί, όπως απενεργοποιήθηκε και το ομώνυμο θέμα που άνοιξες:

Περιμένω τα σχόλιά σας

Καλή συνέχεια σου εύχομαι.

Σημ:
Καλή μου CHARMED3, είναι ωραίο που προσπαθείς να βοηθήσεις αναφέροντας την ύπαρξη άλλου σχετικού θέματος,
εύχομαι την επόμενη φορά να επιλέξεις και μια πιο ταιριαστή προσφώνηση από το "ΡΕ"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/05/2010, 15:40:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Σημ:
Καλή μου CHARMED3, είναι ωραίο που προσπαθείς να βοηθήσεις αναφέροντας την ύπαρξη άλλου σχετικού θέματος,
εύχομαι την επόμενη φορά να επιλέξεις και μια πιο ταιριαστή προσφώνηση από το "ΡΕ"



Μ'ΕΧΕΙ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ..

ΣΟΡΡΥ Scared ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΒΑΡΙΑ..
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ..

CHARMED

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy