ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 περι ανεμων κ υδατων No8
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 04:52:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
γειααααααααααααααα σας..!!!! τι μου κανετε φιλοι μου..?? ολα καλα..?? επι της ευκαιριας χρονια πολλαααααααα πρεντι αν κ καθυστερημενα..!! μαγισσουλα μου πως πας με τις εξετασεις..?? :-) ολα καλα γενικα..??? γιατρε παρεμεινες οπως σε ηξερα τοσο καιρο δεν αλλαξες καθοοοολου κ αυτο ειναι καλο γιατι ο καθενας μας εχει τον δικο του ξεχωριστο χαρακτηρα..!!! τι λεει πως τα περνας..?? καλα παιδιαααααα εχω γραψει τελεια εως τωρα..!!! αυριο γραφω κ θα γραψω τελεια παλιιιιιιιιιιιιι..!!! καλα δεν μπορειτε να φανταστειτε την τυχη μου οτι ακριβως εχω διαβασει αυτο εχει πεσει κ ολας αφου αιωρουμουν μες την ταξη απο την χαρα μου..!!! πρεντι θελω να σε ρωτησω κατι λοιπον,υπαρχει καραβι που ταξιδευει για κινα ή που κανεις αλλαγη σ'ενα μερος κ παιρνεις αλλο για να πας κινα..??? κ οχι βρε παιδια δεν παντρευτηκα ή εγινε κατι κακο,απλα δεν ειχα καθοοοοοολου χρονο αυτο το διαστειμα..ηρθε κ η κολλητη μου απο κρητη γιατι σπουδαζει εκει κ το καψαμε λιγο,κ εκεινη γιορταζε την ημερα του αγιου κωσταντινου κ ελενης..ολα τελειαααααααααα..!!!!! ελπιζω να σας βρω το μεσημερι..!!!! καλημεραααααααααααααα..!!!!!! :-) :-) :-)

DARK HUNTER..!!!!

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 10:28:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Το θέμα αυτό απενεργοποιείται, αφού όπως φάνηκε, η συγκεκριμένη κατάθεση προοριζόταν για το θέμα: Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο8!!! όπου και γράφτηκε τελικά.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
6.201172E-02
Maintained by Digital Alchemy