ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ο ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
papapaulos
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2010, 13:12:19  Εμφάνιση Προφίλ
γεια σας παιδια γραφτηκα προσφατα στο φορουμ και θα σας παραθεσω τη δικη μου οχι και τοσο τρομακτικη ιστοριουλα
τοποθεσια.Χωριο Χαμπαθα στην κρητη
πρωταγωνιστες.η μανα μου,ενα παιδι και ο θειος μου
χρονολογια.1985
ωρα.μεσανυχτα
Ηταν λοιπον ενα βραδυ και συγκακριμενα τα μεσανυχτα με τα ποδηλατα τους η μανα μου,ενα αλλο παιδι και ο θειος μου χωρις ποδηλατο γιατι ητανε μικρος ακομα.Πηγαινανε λοιπον βολτα με τα ποδηλατα σε ενα κοντινο δρομο τα τρια παιδια και καπου στα 300 μετρα απο εκει που ειχαν ξεκινησει βλεπουν στη μεση του δρομου ενα τυπο ο οποιος δε φαινοταν γιατι ειχε ρασα παπα και μαντηλι στο κεφαλι,γυρω στο 1.95 και στεκοταν σαν αγαλμα.Ξαφνικα νομιζοντας πως ηταν ο παπας του χωριου φωναζαν και οι τρεις ''παπα κωστη,παπα κωστη,εσυ εισαι;αλλα καμια απαντηση.Μετα ειπαν πως δεν ηταν αυτος και φωναζαν παλι ''σταματια,εσυ εισαι;(η σταματια ειναι μια γυναικα στο χωριο γρια τωρα που της αρεσαν οι πλακες)αλλα παλι τιποτα.Τοτε αρχιζαν να φοβουνται και οδευαν προς τα πισω.Ομως ο θειος μου τοτε μικρος δεν καταλαβαινε παρολο που φωναζε μαζι τους και πηγε διπλα απ τον τυπο και στεκοταν.Η μανα μου που τοτε ηταν υπευθυνη να τον προσεχει του φωναζε ''λαμπρο,ελα θα σε σκοτωσει''κι ετρεχε κι αυτος.Μολις φτασαν στο χωριο ειπαν το περιστατικο και δεν τους πιστεψαν οι χωριανοι,ελεγαν πως ηταν της φαντασιας τους,αλλα μονον αυτοι ηξεραν τι ειχε συμβει.Απο το '85 και μετα δεν εχει γινει τιποτα περιεργο σε αυτο το σημειο απ'οτι ξερω αλλα εγω απ αυτον τον δρομο περναω πολλες φορες και με το αμαξι και με τ μανα μου αλλα δε φοβομαστε.Επισης τα τελευταια 3-4 χρονια εχω δει σε εκεινο το σημειο ενα καλωδιο της ΔΕΗ να εχει επανω μια κουκλα και ενα σταυρο,αλλα δεν ξερω τι σημαινει.Θα επιστρεψω συντομα και θα σας παραθεσω και αλλες παρομοιες ιστοριες

polo

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2010, 16:14:50  Εμφάνιση Προφίλ
ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2010, 23:39:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
papapaulos όπως πολύ σωστά σου επισήμανε ο Dr Jekyll Mr Hyde, αλλά και ο Agnostic στο ίδιο θέμα που είχες ξανανοίξει στις 10/06/2010 ο παραξενος τυπος μπορείς να συζητήσεις το θέμα που σε απασχολεί στο λινκ που σου έχουν δώσει, ώστε να μην έχουμε παρόμοια θέματα…

Σ’ ευχαριστώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2010, 06:38:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Το θέμα αυτό απενεργοποιείται (όπως και το όμοιο ο παραξενος τυπος )

quote:
Θα επιστρεψω συντομα και θα σας παραθεσω και αλλες παρομοιες ιστοριες

papapaulos εάν και όταν επιστρέψεις, μπορείς να παραθέσεις τις ιστορίες που γράφεις στο θέμα ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ όπου σε παραπέμπει ο Dr Jekyll Mr Hyde.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1074219
Maintained by Digital Alchemy