ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 τρομακτική εμπειρία
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ripownerGR
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2010, 13:20:16  Εμφάνιση Προφίλ
Λοιπόν παιδιά θα σας διηγηθώ και εγώ την παράξενη ιστορία που βίωσα μαζί με την παρέα μου ένα καλοκαίρι,στο χωρίο μου.Αυτό έγινε πριν από περίπου 1 χρόνο.Όλα άρχισαν όταν, εγώ,ο αδερφός μου,και δύο φίλοι μας οι οποίοι είχαν έρθει για διακοπές,αποφασίσαμε να διηγηθούμε ο καθένας μια τρομακτική ιστορία που έχει βιώσει ή του έχουν πει,για να περάσει η ώρα.Άρχισε ο μεγαλύτερος της παρέας(γύρω στα 17) να λέει την ιστορία του.Η ώρα ήταν μόλις 5 με 10 λεπτά μετά τις 12 τα μεσάνυχτα.Ξαφνικά γύρω στα 100 μέτρα απόσταση από εμάς είδαμε μια γριά ντυμένη με κατάλευκα ρούχα να έρχεται πάνω μας κουτσαίνοντας και ένα σκυλί να της γαβγίζει.Η γριά φαινόταν να έχει ενοχληθεί από το σκυλί το οποίο και κλώτσησε πετώντας το σχεδόν 2 με 3 μέτρα μακρυά.Εμείς παγώσαμε.Η γριά συνέχισε να έρχεται προς τα πάνω μας.Αμέσως αρχίσαμε το πανικόβλητο τρέξιμο προς το σπίτι μου.Οι γονείς μας έλειπαν,δεν ξέραμε τι να κάνουμε.Πάμε στο μπαλκόνι το πίσω να δούμε από εκεί.Μόλις φτάσαμε,συνειδητοποιήσαμε οτι η γριά είχε εξαφανιστεί.Το παράξενο σε όλη την ιστορία είναι οτι η γριά εξαφανίστηκε μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα.Πράγμα αφύσικο γιατί η γριά κούτσαινε και γιατί δεν υπήρχε σπίτι εκεί κοντά ώστε να πάει.Εμείς πήγαμε στο μέρος εκεί και είδαμε κάτι πολύ ανατριχιαστικό.Είδαμε το σκυλί τόσο άσχημα χτυπημένο που θα νόμιζε κανείς οτι το χτύπησε αυτοκίνητο.ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΆ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.........

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2010, 14:23:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
ripownerGR καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Απ' ότι βλέπω έπειτα από δυο νέα θέματα που άνοιξες…παράξενες ιστορίες… βρήκες το κατάλληλο τόπικ ώστε να γράψεις την εμπειρία που σε απασχολεί…Παράξενες Ιστορίες..

Μπορείς όποτε θέλεις να ανοίξεις ένα θέμα να ψάξεις πριν στην αναζήτηση που υπάρχει επάνω αριστερά για να δεις εάν υπάρχει κάποιο παρόμοιο ή ακόμα και να ψάξεις κάποιο θέμα που σε ενδιαφέρει απλά να διαβάσεις ή και να συμμετάσχεις στην συζήτηση.

Σ΄ ευχαριστώ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2010, 03:54:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Γεια σου ripownerGR και καλώς ήρθες στα forums του ESOTERICA

Το παρόν θέμα απενεργοποιείται εφόσον έχεις ήδη ανοίξει και άλλο ένα ίδιο θέμα (με τίτλο παράξενες ιστορίες), αλλά και έχεις τοποθετήσει την ιστορία σου στο θέμα ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ.
Καλή συνέχεια στις συζητήσεις.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy