ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Ανακοίνωση: "Καινούργιος Συντονιστής - Agnostic"
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 05:44:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Αναπαράγω από την σχετική Ανακοίνωση στον χώρο "!! Νέα των Forums !!":

Προχωράμε σήμερα στην επισημοποίηση, και τυπικά, του ρόλου του Συντονιστή για τον φίλο Agnostic. Ο Agnostic άλλωστε, εδώ και καιρό συνδράμει στον συντονισμό των Συζητήσεων με αποτελεσματικότητα και συμμετέχει αρκετά περισσότερο καιρό στην ομάδα των Συνεργατών του ESOTERICA.

Η ασίγαστη ερευνητική διάθεση και η δημιουργική και συνάμα προτρεπτική προς τους άλλους Συζητητές συμμετοχή του είναι, πιστεύω, ορισμένα πολύ γνωστά χαρακτηριστικά του ειδικά για τα παλαιότερα Μέλη και Φίλους των Forums. Του εύχομαι προσωπικά "Καλή Συνέχεια" και τον ευχαριστώ(και εκ μέρους των υπολοίπων Συνεργατών) από καρδιάς για τη Συμμετοχή του, τη Συνεργασία και τη Συμβολή του στο έργο του χώρου!

Το παρόν θέμα είναι "ανοιχτό" για συμμετοχή, όπως συνηθίζαμε παλαιότερα, και θα παραμείνει ενεργό για δύο εβδομάδες περίπου.


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------


Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 09:00:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά τους φίλους και συνεργάτες του Esoterica για την επιλογή τους. Από την πλευρά μου θα καταβληθεί κάθε δυνατή προσπάθεια για την αποτελεσματική και ομαλή λειτουργία των συζητήσεων καθώς και για την συνέχιση του δημιουργικού τους χαρακτήρα.

Καλή δύναμη σε όλους μας
Θα μας χρειαστεί

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 14:07:03  Εμφάνιση Προφίλ
Σιδεροκέφαλος φιλαράκο!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 18:28:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Σκόρδα για το μάτιασμα…

Σιδεροκέφαλος…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 19:58:13  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά τους φίλους και συνεργάτες του Esoterica για την επιλογή τους. Από την πλευρά μου θα καταβληθεί κάθε δυνατή προσπάθεια για την αποτελεσματική και ομαλή λειτουργία των συζητήσεων καθώς και για την συνέχιση του δημιουργικού τους χαρακτήρα.

Καλή δύναμη σε όλους μας
Θα μας χρειαστεί

Lost in Necropolis

La ville de la mort



καλη αρχη και καλη επιτυχια στο "εργο" σου...

Ειμαι σιγουρος οτι θα ανταπεξελθεις στα μεγιστα


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2010, 22:19:16  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά τους φίλους και συνεργάτες του Esoterica για την επιλογή τους. Από την πλευρά μου θα καταβληθεί κάθε δυνατή προσπάθεια για την αποτελεσματική και ομαλή λειτουργία των συζητήσεων καθώς και για την συνέχιση του δημιουργικού τους χαρακτήρα.

Καλή δύναμη σε όλους μας
Θα μας χρειαστεί

Lost in Necropolis

La ville de la mort


Σαν είχα πρωτο-δεί τον Agnostic , δεν ξερω πως και γιατί..αλλα είχα την αίσθηση ότι ήταν συντονιστής...ποτέ δεν είχα προσέξει ότι ήταν μέλος...οπότε φυσιολογικό μου έρχεται...

Ελπίζω επι ημερών σου να αναβαθμισθεί περαιτέρω -το ήδη καλό- το Esoterica και να συντελλέσεις σε ακόμα πιο "γόνιμες" συζητήσεις...

Θα έχεις περίοδο "χάριτος"...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 02:38:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori
Μεγειές.....!!!!!



THE TRUE REVOLUTION IS IN MIND

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 03:40:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Agnostic να σου ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου, καλή αρχή όντας πλέον και επίσημα συντονιστής.

Κυρίως όμως να σε ευχαριστήσω, για τη μεγάλη αγάπη και φροντίδα σου ώστε να βαίνουν ομαλά οι συζητήσεις. Δεν είναι λίγες οι φορές που έχεις ξενυχτίσει ή έχεις αναβάλλει τον ύπνο σου αν και κουρασμένος, για να δεις εάν υπάρχουν τυχόν προβλήματα και να βοηθήσεις είτε άμεσα στις συζητήσεις είτε εντοπίζοντας ζητήματα που χρειάζονται επεμβάσεις.

Σε ευχαριστώ πολύ για τη συνεργασία!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 08:37:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Συγχαρητήρια φίλε, καλή συνέχεια.

Και κάτι άσχετο-σχετικό βρε παιδιά, νόμιζα ότι ανακοινωνόταν μόνο στα νέα των φορουμς γιατί δεν θυμάμαι το αντίστοιχο θέμα για τον elo....
Μήπως υπήρξε κι εγώ κοιμόμουν???
Μήπως έχω σχολιάσει και δεν το θυμάμαι???

Σε κάθε περίπτωση, Σωτήρη μου συγγνώμη για την καθυστερημένη ευχή, καλή συνέχεια και σε σένα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 13:17:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema
-
- κουραγιο απο το κουραγιο και υπομονη μεσ' την υπομονη με Μας ...!
- καποιος θα πρεπει να ειναι λιγο σιγουρος , για τον εαυτο του και για την θεση του μεταξυ των αλλων ...!!
- καποιος θα πρεπει να ειναι Μπροστα και Μετα απο τους αλλους , για χαρη του συνολου των αλλων , συνειδητα ...!!!
- καποιος θα πρεπει να την πληρωνει αυτην την νυφη ...!!!!!!

- να 'σαι καλα και ψυχραιμος , και προ παντος με ισοκρισια ...
- απο ''κοντα στην προσπαθεια'' και σε οσο ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΓΟ χρειασθεις στην διαδρομη ...
- ΚΑΛΗ να ειναι η συνεχεια ... για το ΑΞΙΟ ΛΟΓΟΥ της αγορας των νοιασμων , στην Εσωτερικα ...
-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 14:11:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema
quote:


THE TRUE REVOLUTION IS IN MIND



-
- τωρα το προσεξα simori ...
- τι υπογραφη !!!
- Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΝΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑ ΤΟΥ ΝΟΥ !!!

- η εικονουλα βεβαια , δεν μπορει να λεει ''ΟΣΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΣΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ''
- ευχομαι να ξερεις πολυ πολυ πολυ καλα τι λεει η υπογραφη σου ...
- και σου ευχομαι παντα τα αναλογα της να προηγουνται αυτης ... στα οσα τουλαχιστον απο την καλημερα μας κι' υστερα θα καταγραφεις ...
- χαιρε ...
-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 14:34:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΟΣ!!!!!

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 15:59:47  Εμφάνιση Προφίλ
Καλή επιτυχία κι από εμένα στον Agnostic ,
αν και δεν θα αλλάξει και κάτι με την τιμητική προαγωγή σου ,
ούτως η άλλως θα συνεχίσεις το έργο σου όπως πάντα έκανες ...

Μονο μια πρόταση - σκέψη , όπως θέλετε πάρτε το, για τα άτομα πολύ νεαρής ηλικίας που έχουν κάνει την εμφάνιση τους τελευταία, και οχι μόνο , μήπως πρέπει να κανουμε κάτι?
Σαφώς και δε μπορούμε να ζητάμε "ταυτότητα" αλλά από το γραπτό τους λόγο εύκολα αποκαλύπτετε η ηλικία τους , και γνωρίζουμε όλοι το πόσο ευκολόπιστα είναι τα μικρά παιδιά , και η προσοχή μου εστιάζετε σε θέματα μαγείας , σατανισμού , πνευμάτων , σχετικών πειραμάτων, επικλήσεων, κτλ
Πρόσφατο παράδειγμα ο μικρός μας μάγος ,
θεώρησα σωστό να τον "αποτρέψω" από αυτά (μόνο και μόνο για το νεαρό της ηλικίας του)μετά απο έντονη "διαφωνία" στο φόρουμ , επέλεξε να μου στείλει e-mail .... μετα απο αυτη την "προσωπική" επικοινωνία έδειξε να κατάλαβε , αν και πολύ φοβάμαι οτι απλά άλλαξε nickname ...
Το ζητούμενο είναι αν μπορέσουμε να αποτρέπουμε τέτοια φαινόμενα , κατανοώντας ποσο δύσκολο είναι βέβαια , άλλα πρέπει να δείξουμε την απαραίτητη υπευθυνότητα .



esoterica.gr

Απαραίτητη η γονική συναίνεση

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 20:13:16  Εμφάνιση Προφίλ
ΑΞΙΟΣ !!!

quote:
για τα άτομα πολύ νεαρής ηλικίας που έχουν κάνει την εμφάνιση τους τελευταία, και οχι μόνο , μήπως πρέπει να κανουμε κάτι?







Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 14/09/2010 20:15:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 21:18:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Tι φανφάρες είναι αυτές ρε παιδιά?
Μόνο τη φιλαρμονική δεν βάλαμε να παίξει τον Εθνικό μας Ύμνο.

agnostic το μόνο που θα σου πώ είναι να ακολουθήσεις μια καλή πολιτική, οπως αυτή του elo.

pyramid

quote:
Και κάτι άσχετο-σχετικό βρε παιδιά, νόμιζα ότι ανακοινωνόταν μόνο στα νέα των φορουμς γιατί δεν θυμάμαι το αντίστοιχο θέμα για τον elo....
Μήπως υπήρξε κι εγώ κοιμόμουν???
Μήπως έχω σχολιάσει και δεν το θυμάμαι???

Bρε πυραμιδούλα τι δεν θυμάσαι?
Συντονίστρια ήσουν, δεν θυμάσαι αν ήρθε η φιλαρμονική του Πολεμικού Ναυτικού κατά τη διάρκεια της προαγωγής σου?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 21:51:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
quote:
Bρε πυραμιδούλα τι δεν θυμάσαι?
Συντονίστρια ήσουν, δεν θυμάσαι αν ήρθε η φιλαρμονική του Πολεμικού Ναυτικού κατά τη διάρκεια της προαγωγής σου?

Βρε συ, τι λες?

Ρώτησα εάν είχε ανοιχτεί θέμα για να ευχηθούμε στον elo γιατί δεν το θυμάμαι.
Είχα την εντύπωση, ακριβώς επειδή δεν το θυμάμαι, ότι γίνονταν οι ανακοινώσεις μόνο στα νέα των φορουμς.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 22:18:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
pyramid
quote:
Ρώτησα εάν είχε ανοιχτεί θέμα για να ευχηθούμε στον elo γιατί δεν το θυμάμαι.

Για τον ελο δεν θυμάμαι.
Θυμάμαι την ανακοίνωση για την δική σας προαγωγή σε συντονιστές την δική σου και του ID, τι GBG τι Αφροδίτη τι Vril τι angi τι avatargr, Πλάτωνας , Οστρια, jejeje ολοι οι αστέρες κάπου μέσα στο πλήθος ήμουν και εγώ
Aυτό λέω.. νομιζα οτι δεν θυμόσουν γενικά οταν γίνεται κάποιος συντονιστής να γίνεται ανακοίνωση..

Edited by - allzzaro on 14/09/2010 22:39:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 00:11:05  Εμφάνιση Προφίλ
E βέβαια... βλέπεις pyramid ο γερό-allzzaro καλά κρατιέται ακόμη,
εσύ ούτε τη προαγωγή σου δε θυμάσαι!
Να δεις που σε λίγα χρόνια θα λες στα παιδιά σου(ή τα εγγόνια σου)
"..και που λέτε κάποτε έγραφα σε ένα σάιτ που λεγόταν εξωτέρικα-εσωτέρικα κάτι τέτοιο.."
ΑΑΑΧ καταραμένα γεράματα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 01:00:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Πως τα καταφέρνετε και η συζήτηση καταλήγει πάντα στην ηλικία του allzzaro……

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 10:58:02  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Καλή επιτυχία κι από εμένα στον Agnostic ,
αν και δεν θα αλλάξει και κάτι με την τιμητική προαγωγή σου ,
ούτως η άλλως θα συνεχίσεις το έργο σου όπως πάντα έκανες ...

Μονο μια πρόταση - σκέψη , όπως θέλετε πάρτε το, για τα άτομα πολύ νεαρής ηλικίας που έχουν κάνει την εμφάνιση τους τελευταία, και οχι μόνο , μήπως πρέπει να κανουμε κάτι?
Σαφώς και δε μπορούμε να ζητάμε "ταυτότητα" αλλά από το γραπτό τους λόγο εύκολα αποκαλύπτετε η ηλικία τους , και γνωρίζουμε όλοι το πόσο ευκολόπιστα είναι τα μικρά παιδιά , και η προσοχή μου εστιάζετε σε θέματα μαγείας , σατανισμού , πνευμάτων , σχετικών πειραμάτων, επικλήσεων, κτλ
Πρόσφατο παράδειγμα ο μικρός μας μάγος ,
θεώρησα σωστό να τον "αποτρέψω" από αυτά (μόνο και μόνο για το νεαρό της ηλικίας του)μετά απο έντονη "διαφωνία" στο φόρουμ , επέλεξε να μου στείλει e-mail .... μετα απο αυτη την "προσωπική" επικοινωνία έδειξε να κατάλαβε , αν και πολύ φοβάμαι οτι απλά άλλαξε nickname ...
Το ζητούμενο είναι αν μπορέσουμε να αποτρέπουμε τέτοια φαινόμενα , κατανοώντας ποσο δύσκολο είναι βέβαια , άλλα πρέπει να δείξουμε την απαραίτητη υπευθυνότητα .



esoterica.gr

Απαραίτητη η γονική συναίνεση



εδω θα κολλουσε καλυτερα το:

καθως εχουμε και περιπτωσεις "μεγαλων" με "μικρο μυαλο"


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 11:00:06  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
και για τον φιλο μας elo ειχε ανοιχτει θεμα, αλλα οχι ιδια περιπτωση

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=10150


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 14:00:47  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Σιδεροκέφαλος…


Ε, θα το χρειαστεί!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noel
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
119 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 15:16:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noel

Edited by - noel on 15/09/2010 15:40:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 15:29:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Αιολος
quote:
quote:
---------------------------------------------------------------------

Σιδεροκέφαλος…

---------------------------------------------------------------------

Ε, θα το χρειαστεί!


Ειδικά οταν συντονίζει στο ``μύθος και θρησκεία``


predator

quote:
και για τον φιλο μας elo ειχε ανοιχτει θεμα, αλλα οχι ιδια περιπτωση

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=10150


Εχει δίκιο λοιπόν η pyramid , τώρα εντάξει σε δουλειά να βρισκόμαστε καθόμαστε και σχολιάζουμε για αν υπήρξε ανακοίνωση ή οχι.. ντροπή μας.. αλλά μιας και το θίξατε σημασία δεν έχει η ανακοίνωση σημασία έχει το ήθος και το ύφος αλλά και το έργο του συντονιστή, σε οτι αφορά τουλάχιστον την δική μου γνώμη.
Εγώ σύστησα στον agnostic να ακολουθήσει την πολιτική αυτή του elo.
Χωρίς να θέλω να θίξω ολους τους αλλους συντονιστές, δεν έχω καμμία απολύτως τέτοια πρόθεση αλλά ο elo πραγματικά εχει εναν δικό του μοναδικό, μοναδικότατο τρόπο να επιβλέπει και να συντονίζει το χώρο.
Δεν γνωρίζω αν αυτό είναι αποτέλεσμα πολιτικής ή είναι κάτι το έμφυτο στο χαρακτήρα του elo, δεν τον γνωρίζω προσωπικά αλλά είναι υπερβολικά μετριοπαθής και πιστεύω οτι το οτι δεν υπήρξε ανακοίνωση αυτό θα πρέπει να οφείλεται σε δική του απόφαση.
Φίλε elo είδες, εγώ σου έπλεξα το εγκώμιο είδες!! τώρα και εσύ θα πρέπει να πράξεις αναλόγως και να μην παρασύρεσαι απο τα πικρόχολα σχόλια ορισμένων που με αποκαλούν κάπως μεγάλο..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 15:41:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
elo
quote:
Πως τα καταφέρνετε και η συζήτηση καταλήγει πάντα στην ηλικία του allzzaro……

Ο Dr δεν κάνει ποτέ ορθογραφικά λάθη
Δεν γράφει ο γέρο-allzzaro αλλά ο γερό-allzzaro

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 20:28:48  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ειδικά οταν συντονίζει στο ``μύθος και θρησκεία``
Πολύ θα ήθελα να το δω αυτό!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 21:11:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Να ευχηθώ κι εγώ με την σειρά μου στον Agnostic καλή δύναμη στην ανάληψη του έργου του συντονισμού των Συζητήσεων.

Γνωρίζοντας τον συγκεκριμένο άνθρωπο κι έχοντας "σκιαγραφήσει" και τον τρόπο που συμμετέχει στις Συζητήσεις, μπορώ να πω ότι η βοήθεια που έχει ήδη προσφέρει καθώς κι αυτή που θα προσφέρει θα είναι πολύ σημαντική.

Good luck!




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 22:39:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
quote:
allzzaro -τώρα και εσύ θα πρέπει να πράξεις αναλόγως και να μην παρασύρεσαι απο τα πικρόχολα σχόλια ορισμένων που με αποκαλούν κάπως μεγάλο..

Έχεις δίκιο φίλε μου….

quote:
allzzaro -Δεν γράφει ο γέρο-allzzaro αλλά ο γερό-allzzaro

Σωστός……

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 23:31:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Δηλαδή τι πρέπει να κάνω για να μην με πειράζεις.
Τι θές να σου στείλω λουλούδια? να σε κεράσω? να σου αγοράσω αυτοκίνητο? Να σε βάλω στο Δημόσιο? Να βάλω μέσα να πάρεις σύνταξη?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 23:42:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Το τελευταίο με την σύνταξη θα το προτιμούσα, γιατί όπως τα βλέπω τα πράγματα η σύνταξη πλέον θα είναι ένα …ένα όνειρο τρελό, όνειρο απατηλό… όπως λέει και ένα παλιό τραγούδι…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 23:50:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Εγώ φεύγω του χρόνου με 35ετία ανευ ορίου ηλικίας..
Αν είσαι στα ειδικά ταμεία (ΔΕΚΟ-ΜΜΕ-ΔΗΜΟΣΙΟ) και είσαι πρίν το 1983 σε καλύπτει, πρός το παρόν φυσικά και στο Δημόσιο μάλιστα σου αναγνωρίζει και τα χρόνια του στρατού ανευ ορίου ηλικίας.
Οπως λές ομως και έτσι είναι, έχω πληροφορίες οτι στα μέσα του 11 θα αλλάξει και αυτό, μετά απο απαίτηση της Τρόικας.
Εγώ επειδή ζώ σε καθημερινή βάση τις αλλαγές και τις νοιώθω βαθειά στο πετσί μου θέλω να σας πώ οτι αυτό που έχει σημασία απο τώρα και στο εξής είναι να μπορεί κάποιος να εργάζεται γιατί απο οτι φαίνεται η εργασία θα είναι μεγάλη πολυτέλεια. Οποιος εργάζεται θα είναι προνομιούχος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy