ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 Θέματα Αστρολογίας
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
zrend
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2010, 09:42:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zrend
Giati den mporo na do ta post se auto to ypoforum ?
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2010, 14:12:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Γεια σου zrend

στη σελίδα που φαίνονται τα θέματα της υποκατηγορίας, πάνω δεξιά από τη λίστα θεμάτων υπάρχει ένα μενού με επιλογές: εμφάνιση όλων των θεμάτων, εμφάνιση όλων των ανοιχτών θεμάτων, εμφάνιση θεμάτων τελευταίας ημέρας, τελευταίων 2 ημερών, κ.ο.κ.
Επέλεξε να σου εμφανίζει όλα τα θέματα.

Υποθέτω πως γι' αυτό το λόγο δε βλέπεις άλλα θέματα (θέματα δεν εννοείς όταν γράφεις 'post'; συνήθως με το post αναφερόμαστε στα μηνύματα, αλλά υπέθεσα ότι εννοείς θέματα)

Επίσης, κάνε μια προσπάθεια να γράφεις στα ελληνικά κι όχι στα greeklish, για να μπορούμε να διαβάσουμε τα μηνύματά σου.



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

errik
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2010, 11:28:12  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα!!
Είμαι καινούρια εδώ και θέλω να με συμβουλέψετε σχετικά με τα επαγγελματικά.Είμαι σε μια τρομερά μεταβατική και δύσκολη περίοδο της ζωής μου ,σχεδόν όλα είναι στον αέρα και ειλικρινά θέλω να αισθανθώ οτι υπάρχει φώς στην άκρη του τούνελ (και δεν είναι το τρένο που έρχεται..).¨εχω γεννηθεί 15-4-1977 στην Αθήνα,ώρα 8.45 το πρωί.Εχω μια πολύ δύστροπη σελήνη στους ιχθείς και ζητω...βοήθεια!!
Ερρικ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2010, 00:21:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
errik λυπάμαι που θα σε στενοχωρήσω αλλά το ESOTERICA δεν είναι για αστρολογικές προβλέψεις, συμβουλές και τα σχετικά….
Και βέβαια ούτε έχουμε καμιά σχέση με την αστρολόγο Βίκυ Παγιατάκη ώστε να κάνουμε προβλέψεις πάνω σε τέτοια θέματα…
Πάντως αν θέλεις την γνώμη μου πάνω σε αυτό που σε απασχολεί, αυτό που μπορώ να σου πω είναι πως ο περισσότερος κόσμος περνάει μια δύσκολη περίοδο πάνω στο επαγγελματικό κομμάτι…


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2010, 02:39:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Γεια σου errik
Θα συμφωνήσω με τον elo!

Επιπλέον, το θέμα που επέλεξες να γράψεις δεν είναι και το πιο κατάλληλο, καθώς αφορούσε σε μια τεχνικού (περισσότερο) χαρακτήρα ερώτηση από το μέλος zrend.

Δες και τα άλλα θέματα στην κατηγορία .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
Πιθανό να μη βρεις την Παγιατάκη να γράφει σε κανένα από αυτά (elo έγραψες! ) αλλά μπορείς να ενημερωθείς περισσότερο για το τι είναι η αστρολογία. Τουλάχιστον, αν τη δει κανείς σοβαρά, δε μοιάζει καθόλου με τρόπο παραγωγής συμβουλών τηλεοπτικού τύπου (βασικά εδώ δεν αναφέρομαι στην Κα Παγιατάκη - το γράφω για να μην υπάρξει παρεξήγηση, αλλά σε παλαιότερες εποχές που έπαιρνε κανείς τηλέφωνο σε κάποιο μικρό κανάλι, έλεγε τις ημερομηνίες γέννησης κ.λπ. και του έβγαζαν διάγνωση για πάσα νόσον και μαλακίαν).

(Θυμήθηκα τώρα έναν τύπο που έκανε εκπομπή πριν από καμιά δεκαριά χρόνια - Σκλαβολιάς Ιωάννης, ανεπανάληπτος!!! Δυστυχώς, διασώζεται μονάχα ένα βίντεο και όχι σε καλή ποιότητα: http://www.youtube.com/watch?v=p8GtEdgdO6I&p=70FC67972539FFC9&playnext=1&index=5
Κάθε μία που τον έπαιρνε τηλέφωνο, είχε μια φίλη - φίδι και πρόβλημα στο στομάχι!)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2010, 02:44:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Έγινε αλλαγή στον τίτλο του θέματος.
Από: "Themata astrologias"
σε:

Θέματα ΑστρολογίαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2010, 04:45:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Το θέμα αυτό απενεργοποιείται.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy