ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΟΥ-ΔΙΑΓΝΩΣΗ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2011, 15:27:22  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν ξερω αν αυτο το θεμα επιτρεπεται να αναρτηθει η οχι.Ας αποφασισουν οι συντονιστες.

Υπαρχει ενα μελος του φορουμ,που επιτιθεται σε ολους και σε ολα τα θεματα με διαφορα nicks,αλλα ολοι ξερουμε οτι ειναι το ιδιο ατομο.

Τον ονοματιζω ακατονομαστο,λογω των πολλων ονοματων που χρησιμοποιει.
Ισως ειναι δυο τα ατομα.Δεν εχει σημασια.

Προτεινω,ολα τα μελη του φορουμ,να προσπαθησουμε να φτιαξουμε το ψυχολογικο προφιλ του ακατονομαστου.Ο καθενας να πει την αποψη του,κατα την κριση του,μεσα απο τις θεσεις που αυτος προβαλλει.

Να δουμε τι κρυβεται,τι φαινεται αληθινο και τι ψευτικο πισω απο την φωνη του.Ειναι διαταραγμενος,κατα την αποψη του συνολου? η ειναι σωστος και ειναι ο μονος που το βλεπει?

Η εκφραση του {βρισιες,λασπη,ειρωνια,κ.λ.π} τον αντιπροσωπευει?

Σιγουρα στο φορουμ υπαρχουν ειδικοι επι του θεματος,ιατροι η φοιτητες ιατρικης,φιλοσοφοι και νομικοι.Ειναι πιο κοντα στο αντικειμενο,απο αλλους και καλο θα ηταν να δουν το θεμα σαν ευκαιρια
*διατριβης* ερασιτεχνικα,βεβαια.

Εγω δεν ειμαι ειδικος,οπως και αλλοι,εχουμε ομως μια σχετικη αποψη,αλλος κοντα αλλος μακρυα,απο αυτην των ειδημονων.

Σιγουρα καπου θα τον κατακρινουμε,καπου θα τον δικαιολογησουμε ολοι μας.Ισως και αυτο ειναι καλο και για αυτον.Αν δει τις γνωμες των συνδικτυων του,να αναθεωρησει σταση και να επανελθει στο *πρεπον*.

Ας κανω την αρχη:Τον κρινω διαταραγμενη προσωπικοτητα απο το μισος προς ολες τις κατευθυνσεις.Νομιζω οτι υπαρχουν δυο η τρεις τασεις μεσα του.Η καθε μια εκφραζει διαφορετικες αποψεις απο την αλλη και αυτος προσπαθει να τις τιθασευσει ολες σε μια.Κατι σαν την θεωρια των ενοποιημενων πεδιων.Το αποτελεσμα ειναι να θελει να ειναι αντιθετος προς καθε αλλον οποια αντιληψη και εκφρασει,αυτος ο αλλος.
Ισως να εγινε με τον ακατονομαστο,αυτο που ειπε στον Σινταρτα ο γκουρου.Τον εφαγε τελικα η πολυ γνωση και εξυπναδα.Αυτα απο μενα.

Καλο θα ηταν να παρουν μερος,στη συζητηση απο 1 βαθμιδα και πανω,μελη για να αποφυγουμε,τις συνεχεις παρεμβασεις.

Επαναλαμβανω,προς συντονιστες,δεν ξερω αν συναδει ενα τετοιο θεμα ,με το esoterica και τους κανονισμους του.Επειδη ολοι εχουν το δικαιωμα του λογου και σιγουρα δεν εχει υπαρξει προηγουμενο,να κρινουν τα μελη ενα αλλο μελος,εστω και ερασιτεχνικα,θεωρω καθηκον μου να ζητησω συγνωμη αν παρεκτραπηκα,με αυτη την θεματοθεσια.

Αν εγκριθει,ισως ειναι καλο για ολους και για το μελλον του φορουμ.


ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2011, 00:33:24  Εμφάνιση Προφίλ
Θα ηθελα να δω την αποψη των κ.κ.συντονιστων για την συνεχεια η μη του θεματος.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2011, 02:55:31  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Βασικα λαθος μου που επεστρεψα απλα μου ηρθε.
κι θέλατων κι πέρατων κουντέστετων κι'ας ερτε ποντιακή παροιμία που τεριάζει στην περίπτωσή σου

Με το που βλεπω αυτα που γραφουν ορισμενοι Ελληναραδες και αλογοι πιθηκοι, ξυπναω σκεπτομορφες που ζητανε αιμα και αυτες οι σκεπτομορφες μου προκαλουν τοσο σιχαμα οσο οι δικες σας. φίλε luki luk απ'οτι κατάλαβα τά λυγμένα πού πέρνεις θέλουν αλλαγή


Απλα πρεπει να τις αφησω 2-3 μερες να σβησουν και μετα να σας χεσω.

μήν ξεχάσης χαρτί από τσουκνίδα είναι καταπρα'ι'ντικό καί διπλής χρήσεως ,σκουπίζει τέλια καί ξύνη ταυτόχτονα όποιον ξύνετε


Γιατι το να συνυπαρξω εγω με αιμοδηψεις παπαρες μεσα στα πλαισια καποιας πουτανας δημοκρατιας ειναι αδυνατον. Δημοκρατια ΔΕΝ υπαρχει σε αυτα τα θεματα.

είδει συνυπάρχεις εκφέρωντας την γνώμη αυτή,οπότε από τήν στιγμή πού μας αποκαλής αλογοι πιθηκοι, βλέπω ότι καί πάλι ανήκουμε στήν ίδια κατηγορία μία συμβουλή ¨: πάρε έναν καθρέφτη καί επί ώρες αυτά που γράφεις πέστα στόν απέναντη πού θά βλέπεις ,όταν παρεις απάντηση από τον απέναντη τότε γράψεμας τί σού είπε γιά να μάθουμε καί εμείς τά νέα



ΥΣ καλή χρονιά να έχεις


_______________________________________________________
Έγινε επέμβαση στο μέγεθος της γραμματοσειράς
που υπήρχε μέσα στα quote

2/1/2011
_______________________________________________________

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2011, 03:57:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Άσε ρε φίλε τα ψυχολογικά προφιλ, όλοι έχουμε τα συν και πλην μας. Ας κοιτάξει ο κάθε ένας τα του εαυτού του, ας προσπαθήσει να τα βρει με αυτόν και βλέπουμε για την προσφορά στον συνάνθρωπο.

Σου εύχομαι καλή χρονιά, με υγεία και γαλήνη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2011, 12:49:39  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Υπαρχει ενα μελος του φορουμ,που επιτιθεται σε ολους και σε ολα τα θεματα με διαφορα nicks,αλλα ολοι ξερουμε οτι ειναι το ιδιο ατομο.

Τον ονοματιζω ακατονομαστο,λογω των πολλων ονοματων που χρησιμοποιει.
Ισως ειναι δυο τα ατομα.Δεν εχει σημασια.


εγω προσωπικα δεν εξω δει κανεναν να βριζει. Μπορει να ειναι σε κλειστα θεματα. Μηπως θα μπορουσες να πεις το ονομα του;
παντως μπραβο σου που ανοιγεις αυτο το θεμα γιατι μερικοι μονο να κοροιδευουν και να λενε βρισιες για πλακα ξερουν να λενε!


Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2011, 13:29:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
ΝΙΚΟΜΑΧΕ καλή μας χρονιά! Το ίδιο και σε όλους.
Εκανες μεγάλο λάθος που άνοιξες αυτό το θέμα. Αυτό τρέφει αυτόν τον φλώρο.
Αυτό τον περιφέρει γύρω γύρω.

ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΟΝ ΟΛΟΙ!
Να μην ξανααναφερθείτε σ' αυτόν! Κι αφήστε τον να γράφει...
Μην ασχολείστε μαζί του!

Edited by - Πελεγκρίνο on 02/01/2011 13:29:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2011, 14:57:02  Εμφάνιση Προφίλ
Γεια Πελε,αστο να κυλησει.Και εσυ ακομη μπορεις να εκφερεις γνωμη,εκτος κι αν...κορακας κορακου οφθαλμον δεν εξολκυει.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πελεγκρίνο
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός (διπλός)

Mexico
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 09:27:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πελεγκρίνο
Αυτός ο φλώρος ΝΙΚΟΜΑΧΕ, διεκδικεί μια διάκριση στην κοινωνία την οποία ξέρει ότι δεν την αξίζει.
Και την διεκδικεί κάνοντας κάτι που δεν χρειάζεται καμμία ικανότητα: Να λέει μαλακίες.
Οπως στους πολιτικούς μας, απ' ότι βλέπω, πετυχαίνει και σ' αυτόν η συνταγή.

Με όλη τη συμπάθεια ΝΙΚΟΜΑΧΕ, δεν θα ασχοληθώ ξανά με αυτόν τον κουμπαρά παπαριάς.

Edited by - Πελεγκρίνο on 03/01/2011 09:29:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 09:42:43  Εμφάνιση Προφίλ
αρχήσαμε πάλι.... φτιάχνετε εναν λογαριασμό και σπαταλά χρόνο για να γράψετε μια μ@@@@ια ή βρισία και μετά ούτε ξαναπατάτε πόδι εδώ!


Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 09:47:46  Εμφάνιση Προφίλ
μα τι καταλαβαινετε αμα το κανετε αυτο; νομιζετε οτι κατι κανατε; ισα ισα οσοι διαβαζουν τι γραφετε σας περνανε για μα@@@@@@@@α!


Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 09:52:56  Εμφάνιση Προφίλ
τα γραφω για να ευαισθητοποιηθουν καποιοι και σταματησουν ακομα και ας με κανει χαζη. εγω εχω μαθει να αντιμετωπιζω τα προβληματα και προσπαθω να δειχνω το σωστο στους αλλους οταν λανθανουν. αμα καποιοι θεωρουν οτι αγνοωντας τον θα σταματησει ή θα θεωρηθουν κουλ δεν με ενδιαφερει. οσο χαζη καινα περασει καποιος!


Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 10:14:14  Εμφάνιση Προφίλ
λοιπον...με βαση τις απαντησεις το προφιλ του κυριου ειναι:
1.εχει κομπλεξ με τον εαυτο του
2. δεν εχει πολλους φιλους
3.θεωριται κουλ αμα μιλαει ετσι(αυτος θεωρει τον εαυτο του)
4.οταν ηταν μικρος μπορει να τον κοροιδευαν.
5. μπορει να ειναι μικρος.
6. θελει να τραβαει την προσοχη διοτι οι γυρω του δεν το κανουν.
7. νιωθει μονος.οτι μονο αυτος σκεφτεται ετσι.
8. οταν ηταν μικρος ειχε προβληματα.
9. ειναι απογοητευμενος απο την ζωη του με αποτελεσπα να ξεσπαει εδω.
10. το κανει για υποτιθεμενη πλακα.


Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 10:47:03  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
λοιπον...με βαση τις απαντησεις το προφιλ του κυριου ειναι:
1.εχει κομπλεξ με τον εαυτο του
2. δεν εχει πολλους φιλους
3.θεωριται κουλ αμα μιλαει ετσι(αυτος θεωρει τον εαυτο του)
4.οταν ηταν μικρος μπορει να τον κοροιδευαν.
5. μπορει να ειναι μικρος.
6. θελει να τραβαει την προσοχη διοτι οι γυρω του δεν το κανουν.
7. νιωθει μονος.οτι μονο αυτος σκεφτεται ετσι.
8. οταν ηταν μικρος ειχε προβληματα.
9. ειναι απογοητευμενος απο την ζωη του με αποτελεσπα να ξεσπαει εδω.
10. το κανει για υποτιθεμενη πλακα.

Λιγα λες. Πες και αλλα.




γιατι δεν σου εφτασαν;


Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!

Edited by - NASAROYTAKI on 03/01/2011 10:48:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 10:51:16  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Οχι τι να μου φτασει; Η μαλακια του αιδοιου ειναι η τροφη μου.


φαινεται....αφου και εσυ τετιος εισαι!


Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 10:52:58  Εμφάνιση Προφίλ
τελως παντων δεν το συνεχιζω γιατι κραταμε και ενα επιπεδω σε αυτο το φορουμ το οποιο δεν φαινεται να σε νοιαζει ιδιαιτερα....


Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 11:02:44  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Οπως και να εχει μονο με ηλεκτροσοκ θα γινω ομοιος σας.

quote:
αιδοιου



εχεις κατι μαζι μου χριστιανε μου;εγω μια ''παρατηρησή'' σου εκανα και εσυ ολοκληρη εκθεση μου γραφεις.
ομοιος μας ποτε δεν προκειται να γινεις με τετια συμπεριφορα.
το θεμα λυξαν!


Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 11:13:51  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Εγω να εχω μαζι σου; lol

Εσυ προσπαθεις να με θαψεις.

Βλαμμενο εισαι καημενο αιδοιο;


εγω δεν προσπαθω να σε θαψω. τα πραματα αυτα τα ελεγα για αλλους....αν καταλαβες οτι ειναι για σενα τοτε συγνωμη.
επισης εγω ποτε δεν σε εβρισα η ειπα κατι για να σε μειωσω.


Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 11:16:06  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Εχεις και εσυ προβλημα με τους Χριστιανους καημενο αιδοιο; lol

Σου φαινομαι του κατηχητικου γλυκια μου;



αν θες να ξερεις δεν πιστευω στον θεο. χριστιανε μου ειναι τροπος του λεγειν... αν εχεις προβλημα και με αυτο τοτε τι να σου πω...και στο τονιζω παλι, εδω προσεχουμε λιγο την γλωσσα μας.ειδικα οταν απευθυνομαστε σε παλαιοτερους χρηστες του φορουμ αγαπητε μου.
λεγοντας μαλακιες δεν με κανεις τιποτα. εσυ εξευτελιζεσαι. και φταιω εγω που ασχολουμαι μαζι σου.


Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 11:25:34  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
τα πραματα αυτα τα ελεγα για αλλους....αν καταλαβες οτι ειναι για σενα τοτε συγνωμη.

Τωρα καταλαβα. Εχεις master στις πουτανιες. no comment... (εχε χαρη...)

Πλακα εχεις.που να δεις και τι βρισιμο ριχνω!(αν συνεχισεις.)

Δεν πιστευεις στον θεο γιατι δεν με εχεις γνωρισει ακομα. lol
ουτε θελω!



Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 15:25:19  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Μα που πηγες. Συνεχισε.

Αμα συνεχισεις μπορει να με λυπηθει κανεις και να εχω καλυτερη τυχη
στην διακριση που ψαχνω.



γιά ποιό λόγο νά σέ λυπηθούμε !!!!

δείχνεις μιά πλευρά πού ολλοι τήν γνωρίζουμε ,
γιατί δέν μας λές πιά διάκριση ψάχνεις,εκτός αν τήν ανάφερες καί δέν τό πρόσεξα ,
πάντος εγώ δέν σε λυπάμε ,νά σέ λυπηθή τό περιβάλον που συναναστρέφεσαι
καί οί γονείς πού σέ καμαρώνουν χωρίς πραγματικά νά σέ γνωρίζουν

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 15:34:25  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Μπα απο οτι βλεπω ηλιθια pandi μου πρεπει να κοψεις τις πολλες ψωλες και να κοιτας την τρυπα σου. Γυναικα δεν εισαι; Μηπως εισαι και πορνιδιο και χεστηκες πανω σου οταν διαβασες την αληθεια για σενα;

Ασε τις πουτανιες μωρη βλαμμενη για κανενα πουστη Ελληνα.


Πουτανα χρονια να εχεις.



τέτοια γλυκόλογα τακτικά τά ακούμε ν΄άσε καλά μού έφτειαξες τό κέφι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 15:48:13  Εμφάνιση Προφίλ
Pandi εχεις ιδεα,απο Ελληνες φοιτητες,που σπουδαζουν Αγγλια?

Δεν λεω για ολους,αλλα για τους πολλους.Πανε εκει και αμεσως ντρεπονται για την καταγωγη τους και θεωρουν βρισια να πουν απο που ειναι.Σκυβουν το κεφαλι μπροστα στους Νεοκελτες αγροικους και ασπαζονται,οτι μαλακια τους σερβιρουν.
Γυριζουν πισω για διακοπες και συμπεριφερονται με μια ηλιθια Νεοκελτικη ανωτεροτητα του κωλου.

Ειδικα αν συμετεχουν σε εκδρομες,για την λατρεια των προγονων τους Κελτων,εκει στα βραχια της Κορνουαλης,που μοιαζουν με το τελος του κοσμου,απο την αγριαδα τους,εκστασιαζονται και νομιζουν οτι ειναι Κελτες.Με την μπυρα στο χερι και αλλαλζοντες,φωναζουν *γαμιουνται οι ελληνες*.Δεν τα βαζουν με αλλη φυλη μονο με μας.
Απο κει μπορει να την ακουσε και ο φιλος.
Λεμε τωρα,γιατι προκειται για εντελως καμμενη συζευξη.
Απορροια της πολλης γνωσης?Ισως.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 15:55:09  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Άμα συνεχέσεις θα με πληγώσεις και δεν έχω χαρτομάντιλο για να σκουπίσω τα δάκρυα. lol δέν εχω τήν διάθεση νά σέ πληγώσω αντιθέτος νά σέ καταλάβω

Γιατί να μην ντρέπονται για σένα; επειδή γνωρίζουν αυτό πού είμαι

Τι ξέρεις εσύ για μένα μωρή βλαμμένη τίποτα γιάυτό είμαι βλαμμένη άν μάθω όμως..........!!!!!!!
και ποιος σου είπε ότι μπορεί μια τρύπα να με κρίνει;δέν ειναι τό στίλ μου νά κρίνω .



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 16:03:37  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Απλά μετέφρασα τα λόγια σου στην γλώσσα μου. Oταν εσύ μου έλεγες για τα σαπούνια κλπ σου είχα δώσει κάποιο προσωπικό λόγο;οχι εχεις δίκαιο εδώ συγνώμη ,

Απλά απάντησα ανάλογα, αφού πρώτα σου έδωσα την ευκαιρία να κοιτάξεις τα δικά σου.

Θα μου πεις οτι εσυ δεν βριζεις;

Θα μoυ πεις εσυ οτι εχεις καποιους λογους που βριζεις;

Πως ξερεις εσυ οτι δεν εχω και εγω λογους; όλοι έχουμε λόγους ,σκέψου όμως ΠΡΕΠΕΙ??

Μην με ερωτευτεις παραφορα δεν θα το αντεξεις.δέν τό ξέρεις


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2011, 18:54:10  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Pandi εχεις ιδεα,απο Ελληνες φοιτητες,που σπουδαζουν Αγγλια?

Δεν λεω για ολους,αλλα για τους πολλους.Πανε εκει και αμεσως ντρεπονται για την καταγωγη τους και θεωρουν βρισια να πουν απο που ειναι.Σκυβουν το κεφαλι μπροστα στους Νεοκελτες αγροικους και ασπαζονται,οτι μαλακια τους σερβιρουν.


Εγώ έχω φίλους που σπουδάζουν Αγγλία και δεν μου έχουν μεταφέρει τέτοια εικόνα αλλά θα ρωτήσω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NASAROYTAKI
Πλήρες Μέλος

Greece
856 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2011, 09:13:21  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Ειδες τι επιπεδο εχεις και ποσο χρησιμα ειναι τα βρισιδια; lol

λιγοτερα απο τα δικα σου,τα δικα σου ειναι σε επιπεδο ηλιθιωτητος.(black humor)

Ηρεμισε και αμα δεν μπορεις υπαρχουν και ψυχιατροι.

εσυ τον χρειαζεσε οχι εγω.

Αφου δεν θες να με γνωρισεις τοτε τι σου φταιει ο θεος;
αλλο ενα κομπλεξ που εχεις.
Μηπως εισαι κακασχημη και αγαμητη και με φοβασαι;
αλλο ενα κομπλεξ που εχεις.





Το σύμπαν είναι ένα όμορφο άλυτο μυστήριο που το κάθε του κομάτι φαντάζει ξεχωριστό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2011, 12:08:13  Εμφάνιση Προφίλ
-Τον πρόδρομο του Βασιλιά, επισκέφθει ο Ερμής-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Tomte
troll


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2011, 22:34:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tomte
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 9/1/2011Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
@_
troll


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2011, 12:51:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους @_
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 15/1/2011Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2011, 21:29:08  Εμφάνιση Προφίλ
Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου... 8 χρόνια μετά...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2011, 07:25:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Μετά από πολύ καιρό, είναι αλήθεια. Πάντως έστω κι έτσι:

Μάλλον το θέμα αυτό είναι ακατάλληλο ή/και μη αρμόζον για συζήτηση.
Απενεργοποιείται λοιπόν πάραυτα.



Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy