ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 καλησπερα (Σχετικά με κινούμενα σχέδια)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
hello kitty
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2011, 12:36:25  Εμφάνιση Προφίλ
γεια σας!!!!!!!!!!!! ειμαι πολυ χαρουμενη που βρηκα τοσους ανθρωπους να ασχολουνται με τα παλια κ να θυμουνται τοσα πραγματα, νομιζα οτι εγω ημουνα κολλημενη με τον παλιο καλο καιρο....
α.επειδη ειδα οτι ρωτατε πολλοι για την καντυ,εγω περσυ το καλοκαιρι την ειδα ολη! στο youtube στα ελληνικα απλα ηταν λιγο μπερδεμενη η σειρα στα επεισοδια
β.ψαχνω τοσο καιρο να βρω κατι παλια ρωσσικα,νομιζω,παραμυθια μεταγγλωτισμενα βεβαια,που τα προεβαλε η ερτ κατι μεσημερια, με νεραιδες κ μαγους αλλα με ανθρωπους οχι με σκιτσα, μπορειτε να βοηθησετε???
γ βασικα σας βρηκα γιατι εψαχνα φωτο απο τα παλια αυτοκολλητα panini βρισκω ομως συνεχεια ποδοσφαιρου, που μπορω να βρω αλλα???

nina

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2011, 12:58:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
kitty καλημέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Δοκίμασε και εδώ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ! να κάνεις μια ερώτηση για τα παραμύθια που σε ενδιαφέρουν μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι για αυτά.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2011, 14:59:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή hello kitty, να σε καλωσορίσω κι εγώ στις Συζητήσεις του Esoterica.

Όπως πολύ σωστά σου επεσήμανε κι ο elo. μπορείς να θέσεις τις ερωτήσεις σου ή να καταθέσεις τις απόψεις σου στο ήδη υπάρχον θέμα, το οποίο σου επεσήμανε.
Υποψιάζομαι πως ήθελες να απαντήσεις σε εκείνο το θέμα κι ίσως επειδή μπερδεύτηκες, επέλεξες την επιλογή "Νέο Θέμα" αντί για την επιλογή "Απάντηση στο Θέμα".

Οπότε το παρόν θέμα θα απενεργοποιηθεί σύντομα προκειμένου να έχουμε όλες τις σχετικές με ένα θέμα απόψεις συγκεντρωμένες.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy