ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 ΔΙΩΓΜΟΙ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΕΔΙΚΤΟ ΤΩΝ ΜΕΔΙΟΛΑΝΩΝ . ΜΥΘΟΣ 'Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ?
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PanosT
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1631 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2012, 14:38:22  Εμφάνιση Προφίλ
Do not post Do not post Do not post

Amalia για να μην ξεκινήσουμε να λέμε τα ίδια και τα ίδια με το macedon αν μπορείς εσύ ή κάποιος άλλος mod/admin ας μεταφέρει τα σχετικά ποστς από το thread των Μαρτύρων του Ιεχωβά και ας σβήσει το παρών ποστ.

Για να μην κάνει κοιλιά το ζήτημα εγώ θα συνεχίσω να ποστάρω εκεί και τα μεταφέρετε όλα μαζί.

Μέχρι τότε θα παρακαλέσω να μην ποστάρει κάποιο άλλο μέλος εδώ και μπερδευτούμε.
Σας ευχαριστώ πολύ.

Ερευνάτε τας Γραφάς

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2012, 18:41:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Do not post Do not post Do not post

Τελικά...
To Post or not to Post: that is the question!

Άντε, να post.
Κι έχω να κάνω την εξής, απλή ερώτηση:
Τι εννοείς με το θέμα αυτό; Τι ακριβώς ζητάς να γίνει;

Τελικά, μάλλον δεν έχω "κληρονομικό χάρισμα", αλλιώς θα μπορούσα να μαντέψω και δεν θα χρειαζόταν να ζητήσω διευκρινίσεις


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2012, 20:59:47  Εμφάνιση Προφίλ
amalia

quote:
Τι εννοείς με το θέμα αυτό; Τι ακριβώς ζητάς να γίνει;

Νομίζω amalia ότι το εν λόγω μέλος είναι ξεκάθαρος και απορώ γιατί μπερδεύεσαι... Λέει:

1. "αν μπορείς εσύ ή κάποιος άλλος mod/admin ας μεταφέρει τα σχετικά ποστς από το thread των Μαρτύρων του Ιεχωβά"

2. "και ας σβήσει το παρών ποστ".

Δηλαδή: Μεταφέρεις όλα τα σχόλια από κει εδώ, και μετά σβήνεις το θέμα αυτό (προφανώς μαζί με τα σχόλια που έχεις μεταφέρει).

Τo μόνο που δεν μπορώ να κατανοήσω είναι γιατί να σβήσεις το θέμα αφού θα έχεις μεταφέρει τα σχόλια...

macedon

Edited by - macedon on 28/01/2012 21:00:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2012, 21:29:13  Εμφάνιση Προφίλ
Εγώ κατάλαβα απολύτως τι θέλει να πεί ο Panos T.

Αλλά...δαγκώνομαι!!!!

Δεν μιλάω...!

Κίνδυνος...κάρτας!!

Βάλε μια κι εδώ Aitherovamon,να την βλέπω,να δαγκώνομαι και να βγάζω τον σκασμό!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2012, 21:53:06  Εμφάνιση Προφίλ
Οχι φιλε μου δεν θα στο κάνω εγω αυτό !
μην πνίγεις τις σκέψεις σου ...
εκφράσου (κόσμια) αλλά ελεύθερα

εγω πάντως το κάνω ...
οχι τίποτα άλλο , θα μπαίνει και κανένας άνθρωπος σε αυτό το φόρουμ , θα πεφτει πανω σε 2-3 που ειναι αλλού για αλλού
και θα λέει οτι αυτό εστι .... εσωτερισμός και αναζήτηση γενικότερα

Και μην ξεχνας ΝΙΚ
Καλύτερα απο σφαίρα* ... παρα από τον πέμπτο

*κι ας ειναι και κίτρινη


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2012, 22:05:26  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

οχι τίποτα άλλο , θα μπαίνει και κανένας άνθρωπος σε αυτό το φόρουμ , θα πεφτει πανω σε 2-3 που ειναι αλλού για αλλού
και θα λέει οτι αυτό εστι .... εσωτερισμός και αναζήτηση γενικότερα

Μεγάλη αλήθεια.

Βρε Αμαλία,21/12/12 θα πεθάνουμε όλοι.

Ασε με να εκφράζομαι ελεύθερα και σου υπόσχομαι ότι απο 22/12/12,θα είμαι το ευγενικότερο παιδί του φόρουμ.

Με το σεις και το σας ,δοτική και κλητική προσφώνηση,θα χρησιμοποιώ!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.

Edited by - ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ on 28/01/2012 22:06:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2012, 23:30:42  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Τo μόνο που δεν μπορώ να κατανοήσω είναι γιατί να σβήσεις το θέμα αφού θα έχεις μεταφέρει τα σχόλια...
Για να εξαφανιστούν τα δικά σου μήπως;
Λέω 'γώ τώρα.
Φωτιά και μπούρμπερη! Χωρίς τα έδικτά κσεφτυλιστήκαμε ρεεεε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kondoras
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
272 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2012, 01:30:36  Εμφάνιση Προφίλ
Ο άνθρωπος λέει να μεταφερθούν εδώ, τα σχετικά με το παρόν θέμα ποστς από το «Μάρτυρες του Ιεχωβά» (όπου είναι εκτός θέματος). Και κατόπιν να σβηστεί το αρχικό ποστ του παρόντος θέματος (αυτό που λέει «Do not post»).
Τώρα βέβαια, έτσι όπως το κάναμε, θα πρέπει να σβηστούν ΟΛΑ τα ποστς του παρόντος θέματος...

Τόσο απλό είναι αυτό που ζήτησε. Αν είναι δύσκολη η υλοποίησή του, το ξέρει μόνο η Amalia.

Μετά θα μας φέρει και τα έδικτα (δεν κρατήθηκα).

Αν δεν καώ εγώ, αν δεν καείς εσύ, αν δεν καούμε όλοι, πώς θα βγει απ'τα σκοτάδια φως;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PanosT
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1631 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2012, 15:34:31  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Ο άνθρωπος λέει να μεταφερθούν εδώ, τα σχετικά με το παρόν θέμα ποστς από το «Μάρτυρες του Ιεχωβά» (όπου είναι εκτός θέματος). Και κατόπιν να σβηστεί το αρχικό ποστ του παρόντος θέματος (αυτό που λέει «Do not post»).
Τώρα βέβαια, έτσι όπως το κάναμε, θα πρέπει να σβηστούν ΟΛΑ τα ποστς του παρόντος θέματος...

Τόσο απλό είναι αυτό που ζήτησε. Αν είναι δύσκολη η υλοποίησή του, το ξέρει μόνο η Amalia.


Αυτό ακριβώς amalia.
Τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω.

quote:

Μετά θα μας φέρει και τα έδικτα (δεν κρατήθηκα).


Πρωτότυπα από το Βατικανό θα σας φέρω βρε κουτά για όοοοοολη την παρέα...

Ερευνάτε τας ΓραφάςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γιαπετ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5009 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2012, 20:42:23  Εμφάνιση Προφίλ
Από το Βατικανό;;;;;

Φίλε μου είμαι μαζί σου καθώς και με όποιον έχει προσβάσεις στο Βατικανό.

Εγώ, ο Πάνος (και τα άλλα ψευδώνυμα) και όλοι σας.

Αίολε, σε λίγο καταφθάνουν και τα.... έδικτα.

Βατικανό είναι αυτό, δεν βγαίνουν και έτσι εύκολα τα έγγραφα από εκεί;


ΕΛΛΑΝΙΟΝ ΦΩΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2012, 20:44:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
PanosT

Αυτό ακριβώς amalia.
Τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω.



Δηλαδή, για πόσα μηνύματα μιλάμε;
1;
2;
Ή... περισσότερα;

PanosT αν θες, γράψε μου για πόσα μηνύματα μιλάς και για ποια συγκεκριμένα. Εκτός εάν αυτό που πρότεινες (εννοούσες) ήταν, να διαβάσουμε εμείς όλα τα σχετικά μηνύματα, να τα αξιολογήσουμε ως ταιριαστά ή μη στο παρόν θέμα και μετά να τα μεταφέρουμε!
(Αν μπορείς, χρονομέτρησε κιόλας, πόση ώρα θα σου πάρει να τα βρεις όλα και να παραθέσεις εδώ ότι χρειάζεται για να καταλάβει κάποιος άλλος ποια μηνύματα εννοείς και επίσης, με ιδιαίτερη προσοχή για να μη γίνει κάποιο λάθος και χαλάσει το εκεί θέμα λόγω της απομάκρυνσης των μηνυμάτων.
Κι αυτό θα είναι μόνο η αρχή της εν λόγω διαδικασίας μεταφοράς μηνυμάτων...
)

Δεν σου ρωτάω τα παραπάνω για να μεταφέρουμε τα μηνύματα, αλλά για να σου δείξω ότι αυτό που ζητάς δεν είναι και το πρακτικότερο που θα μπορούσε να γίνει σε ένα θέμα που σε κάποιο σημείο η συζήτηση έχει απομακρυνθεί από το κυρίως θέμα. Δε θα ήταν πιο πρακτικό, να ανοίξει ένα νέο θέμα (με πλήρη εισαγωγική τοποθέτηση και ανεξάρτητη πλέον πορεία) και να συνεχιστεί εκεί μια τέτοια συζήτηση εφόσον φαίνεται ότι υπάρχει ενδιαφέρον;
Αφού βέβαια γίνει μια αναζήτηση για το εάν υπάρχει ήδη ενεργή σχετική συζήτηση: σ' αυτήν την περίπτωση απλώς το "παράλληλο θέμα" ("Διωγμοί των Χριστιανών..." στην περίπτωσή μας) θα μπορούσε να συνεχίσει εκεί (στην ήδη ενεργή συζήτηση) και το αρχικό θέμα (δηλαδή, το σχετικό με τους Μάρτυρες του Ιεχωβά) να επιστρέψει στην πορεία του.

Λάβε υπόψη σου, πως οι περιπτώσεις όπου τα θέματα τείνουν να ξεφύγουν της πορείας τους λόγω παράλληλων συζητήσεων δεν είναι και λίγες. Και δεν θα ήταν και το σωστότερο (δηλαδή: το ευκολότερο, πρακτικότερο, λογικότερο, κ.λπ.) να ζητείται από εμάς να μεταφέρουμε τα εκτός θέματος μηνύματα σε κάποια άλλη συζήτηση κάθε φορά που κάτι τέτοιο συμβαίνει. Το αυτονόητο θα ήταν, εφόσον υπάρχει ένα θέμα σε μια συζήτηση, οι συμμετέχοντες να το λαμβάνουν αυτό υπόψη και να επικεντρώνονται σ' αυτό. Με κάποιες λίγες αποκλίσεις βέβαια (αυτό είναι φυσιολογικό), αλλά χωρίς να αλλάζει και εντελώς χαρακτήρα το θέμα.

Έχουν υπάρξει βέβαια περιπτώσεις που έχουμε μεταφέρει μηνύματα (λίγα στον αριθμό και σε ιδιαίτερες περιπτώσεις). Αλλά η όλη διαδικασία είναι αρκετά κοπιαστική: θα πρέπει να τα μεταφέρουμε ένα-ένα, εφόσον για τη συγκεκριμένη διαδικασία δεν δίνεται άλλη πιο αυτόματη τεχνική δυνατότητα από την εφαρμογή των forums που χρησιμοποιείται εδώ. Και επίσης, όπως σου έγραψα πιο πριν στο παρόν μήνυμα, θα πρέπει να αξιολογήσει κάποιος από εμάς ποια μηνύματα θα πρέπει να μεταφερθούν και ποια όχι. Πράγμα που εκτός από ιδιαίτερα χρονοβόρο, σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να ήταν και ανέφικτο: σκέψου φερ' επείν, κάποια μηνύματα να περιλαμβάνουν απόψεις που να αναφέρονται και στο κυρίως θέμα, αλλά και σε αυτό που έχει αναπτυχθεί παράλληλα. Τι γίνεται σ' αυτήν την περίπτωση; Κόβονται τα μηνύματα στη μέση;

Υπάρχουν και άλλες τεχνικές και μη δυσκολίες σχετικά με αυτό που αιτείσαι, αλλά δεν πιστεύω ότι χρειάζεται να επεκταθώ άλλο.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kondoras
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
272 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2012, 00:27:26  Εμφάνιση Προφίλ
Άρα ο μόνος τρόπος είναι να ξαναγραφτούν (με copy-paste, γνωστή διαδικασία ) τα μηνύματα από τους συμμετέχοντες με την σειρά που υπάρχουν στο άλλο θέμα.
Ή να τα περάσω εγώ ένα-ένα με quote και επικεφαλίδα συντάκτη, που δεν είναι και ο πιο όμορφος τρόπος.

quote:

Πρωτότυπα από το Βατικανό θα σας φέρω βρε κουτά για όοοοοολη την παρέα...

Ελπίζω να μήν σκοπεύεις να τα πάρεις έτσι:
http://www.youtube.com/watch?v=DFq6P8bXN8I

Αν δεν καώ εγώ, αν δεν καείς εσύ, αν δεν καούμε όλοι, πώς θα βγει απ'τα σκοτάδια φως;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2012, 00:29:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Άρα ο μόνος τρόπος είναι να ξαναγραφτούν (με copy-paste, γνωστή διαδικασία ) τα μηνύματα από τους συμμετέχοντες με την σειρά που υπάρχουν στο άλλο θέμα.
Ή να τα περάσω εγώ ένα-ένα με quote και επικεφαλίδα συντάκτη, που δεν είναι και ο πιο όμορφος τρόπος.

Ή να γυρίσουμε τον χρόνο πίσω

Κάντε ότι νομίζετε τέλος πάντων, αλλά αν είναι να ανοίξετε νέο θέμα, παρακαλούμε κάντε το με τρόπο που να μπορεί να καταλάβει κάποιος που π.χ. θα το διαβάσει το θέμα του χρόνου, περί τείνος πρόκειται.
Δηλαδή, με πλήρη εισαγωγική τοποθέτηση, links στο άλλο θέμα εάν είναι αναγκαίο, κ.λπ.

Αλλά, για πόσα μηνύματα μιλάμε;
Αξίζει τον κόπο;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2012, 00:59:22  Εμφάνιση Προφίλ
amalia

Απορώ γιατί πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό. Δες τι ακριβώς θα κάνεις:

1. Θα διαβάσεις όλο το θέμα "Μάρτυρες του Ιεχωβά" ώστε να διαπιστώσεις από ποιο σημείο και μετά ξεφεύγει από το θέμα.

2. Από κείνο το σημείο και μετά θα διαβάσεις όλα τα σχόλια ώστε να δεις ποιά απ' αυτά ταιριάζουν στο "νέο" θέμα.

3. Από τα σχόλια αυτά θα επιλέξεις αυτά που:
α) Ο χρήστης επιθυμεί να μεταφερθούν στο "νέο" θέμα, και ταυτόχρονα
β) θεωρείς ότι ταιριάζουν με τη θεματολογία.
(οι 2 προϋποθέσεις θα πρέπει να συντρέχουν σωρευτικά)

4. Για να είσαι σίγουρη ότι θα κάνεις σωστά τη δουλειά σου, θα ζητήσεις μια δήλωση από τον καθένα που να λέει ποιά απ' αυτά που θα διαλέξεις, επιθυμεί να μετακινηθούν στο θέμα αυτό. Για παράδειγμα, τα μηνύματά μου 513566 και 513599 δεν επιθυμώ να μετακινηθούν, για το 513777 δεν έχω αντίρρηση ενώ για το 513298 το σκέφτομαι και δεν μπορώ να σου απαντήσω τώρα.

5. Μόλις τελειώσεις με το καλό, μας λες και μας να έρθουμε να συζητήσουμε...

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2012, 01:41:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Δε μου λες macedon
άδεια 3 μήνες με υπεύθυνη δήλωση δίνει η Δευτεροβάθμια;

Ή θα χρειαστώ χαρτί γιατρού;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2012, 01:43:44  Εμφάνιση Προφίλ
Άδεια από διευθυντή νοσοκομείου χρειάζεσαι. Αλλά αν του πεις τι έκανες, πιστεύω ότι θα σου δώσει 6 μήνες, μια και θα κρίνει την πάθηση ως "δυσίατη".

Πάντως εγώ για να σε βοηθήσω τα έγραψα. Να έχεις έναν μπούσουλα...

macedon

Edited by - macedon on 31/01/2012 01:44:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PanosT
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1631 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2012, 16:39:31  Εμφάνιση Προφίλ
amalia δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Πες μου τι σε βολεύει καλύτερα και θα το δεχτώ άμεσα.

Εγώ δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση απλά μια πρόταση έκανα μη γνωρίζοντας τις τεχνικές δυσκολίες του θέματος.

Ερευνάτε τας ΓραφάςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2012, 04:31:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
PanosT έγραψα στο μήνυμά μου (Απεστάλη: 31/01/2012, 00:29:44) τι να λάβετε υπόψη εάν τελικά ανοίξετε νέο θέμα. Σε είχα ρωτήσει επίσης, για πόσα μηνύματα μιλάς. Εάν είναι καμιά δεκαριά, ίσως να είναι εφικτό να ανοίξει κάποιος το νέο θέμα και να κάνει εκεί με τη σειρά copy τα μηνύματα μαζί με τους συντάκτες τους και να συνεχιστεί η συζήτηση. Αφού πρώτα γίνει μια αρχική, κατατοπιστική τοποθέτηση για το θέμα που πρόκειται να ανοιχτεί.

Αν μιλάς για περισσότερα μηνύματα, απλά άνοιξε (εσύ, ή όποιος άλλος επιθυμεί) το νέο θέμα, με κατάλληλη εισαγωγική τοποθέτηση και με παραπομπή (link, που να αναφέρεται και σε συγκεκριμένες σελίδες) στο άλλο θέμα για όποιον θα ήθελε να δει και τα άλλα μηνύματα εκεί που αρχικά είχε ξεκινήσει η παράλληλη συζήτηση.

(και στην πρώτη περίπτωση, εάν γίνει copy-paste των μηνυμάτων, θα πρέπει να τοποθετηθούν link από τις σελίδες του θέματος στις οποίες ήταν τα μηνύματα. π.χ.: τα παρακάτω μηνύματα προέρχονται από το θέμα "Τάδε" από τις σελίδες "τάδε, τάδε και τάδε").

Θα περιμένουμε εάν υπάρχουν άλλες απορίες και μετά θα απενεργοποιηθεί το παρόν θέμα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

γιαπετ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5009 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2012, 10:19:28  Εμφάνιση Προφίλ
Μήπως, προκειμένου να γίνει τόσο δύσκολα, είναι πιο εύκολο να ανοιχτεί το θέμα, αφού θεωρείται τόσο σημαντικό αν και χιλιοειπωμένο από τον PanosT, και να τοποθετηθούν εκεί όποιοι θέλουν, απ' την αρχή;

Δεν βλέπω γιατί να γίνει μεταφορά ποστς, λες και είναι κάτι που δεν επαναλαμβάνεται.
Λέω τώρα....


ΕΛΛΑΝΙΟΝ ΦΩΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PanosT
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1631 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2012, 12:23:00  Εμφάνιση Προφίλ
amalia.
Εάν συμφωνούν και τα άλλα παιδιά απενεργοποίησε το παρών θέμα και θα ανοίξω καινούριο θέμα με τον ίδιο τίτλο (αν γίνεται και τεχνικά).

Το εισαγωγικό μου ποστ θα είναι ανακεφαλαιωτικό παρόμοιο με αυτό που έγραψα στον Agnostic χτες στο thread των μαρτύρων του Ιεχωβά και με link που θα παραπέμπει τον όποιο ενδιαφερόμενο στη σελίδα 45 ή 46 του ανωτέρω thread ώστε να αποφύγουμε τα copy-paste και τις μεταφορές των μηνυμάτων.

Ερευνάτε τας ΓραφάςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2012, 14:30:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Το παρόν θέμα απενεργοποιείται.

Do not post Do not post Do not post
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy