ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΚΑΚΟΣ ΟΙΩΝΟΣ Η ΤΙΠΟΤΑ?
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
μαντησσα
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2012, 02:07:45  Εμφάνιση Προφίλ
ζηταω κ παλι την γνωμη σας.προχτες ειδα ενα αρκετα ανατριχιαστικο ονειρο που με ξυπνησε.ειδα οτι ημουν σε ενα αγνωστο σπιτι για εμενα κ οτι ετοιμαζομουν να βγω βολτα.οπως εφτιαχνα τα μαλλια μου εβαλα καποιο τζελ ισως κ ημουν ετοιμη.οπως βγηκα απο το μπανιο με βλεπει ο γιος μου(πολυ μεγαλος υποτιθεται) κ μου λεει μαμα τι εχεις στο κεφαλι σου? κ του λεω τι? σου πεφτουν τα μαλλια! τρεχω πανικοβλητη στο μπανιο κ ειδα οτι ειχα μεγαλα κενα στο τριχωτο της κεφαλης κ οπως περναγα τα δαχτυλα μου μου εμεναν τουφες μεγαλες.καπως ετσι του λεω φερε την κουρευτικη μηχανη του πατερα σου κ τα αποτελειωσα,κ πεταχτηκα λουσμενη στον ιδρωτα με ενα αισθημα βαρους στο στηθος κ μια στεναχωρια. ξερετε τι μπορει να σημαινει?

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2012, 02:22:04  Εμφάνιση Προφίλ
Καλή μου δεσποινίς,δεν μπορείς να ανοίγεις ένα καινούργιο θέμα,κάθε φορά που θα βλέπεις ένα όνειρο.Είναι λίγο αγενές.Τι λές?
Υπάρχουν σχετικά θέματα στο φόρουν,όπου μπορεία κάθε φορά να γράφεις ότι βλέπεις!
Συγνώμη για την παρατήρηση.

τωρα για το ονειρο μπορείς να δεις εδω:

http://www.e-kazamias.gr/%CE%9F%CE%BD%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%AF%CF%84%CE%B7%CF%82.html

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2012, 18:15:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή μαντησσα, καλό θα ήταν προτού ανοίξουμε ένα νέο θέμα να συμβουλευτούμε την Αναζήτηση (επάνω αριστερά στην οθόνη).
Εκεί μπορούμε να συμπληρώσουμε τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά για το θέμα που μας ενδιαφέρει και κλικάροντας στην επιλογή Αναζήτησε!, μπορούμε να βρούμε όλες τις παλιότερες σχετικές συζητήσεις.

Εάν υπάρχει κάποια ενεργή, μπορούμε να συνεχίσουμε σ' αυτήν ώστε να αποφύγουμε τα διπλά θέματα και να έχουμε όλες τις απόψεις συγκεντρωμένες σε ένα θέμα.

Σχετικά με τα όνειρα, υπάρχουν κάποια θέματα τα οποία ενδεχομένως να σε ενδιαφέρουν.
Εάν χρησιμοποιήσεις την Αναζήτηση με τον τρόπο που σου περιέγραψα, θα βρεις αρκετά.
Ενδεικτικά θα σου αναφέρω ένα στο οποίο θα μπορούσες να παραθέσεις την εμπειρία σου (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

Εξηγηση ονειρου!!!

Η συζήτηση λοιπόν απενεργοποιείται εφόσον ο διάλογος μπορεί να διεξαχθεί στο προτεινόμενο θέμα.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy