ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Αστρική Προβολή
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2003, 15:47:50  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα.

Είμαι "νέα" σε αυτό το forum αν και παλιότερα συμμετείχα σε ένα παρόμοιο forum, μη-Ελληνικό.Με λένε Ειρήνη, είμαι 29 χρονών και ζω στην Αθήνα.

Έχω ακούσει πάρα πολλά σχετικά με την Αστρική Προβολή.

Μπορώ να ακούσω τις απόψεις σας για το τι πιστεύετε ότι συμβαίνει με αυτό το θέμα? Έχω ακούσει χιλιάδες απόψεις/μαρτυρίες και με ενδιαφέρει πολύ.

Σε κάποια φάση, σε ένα άλλο forum υπήρξε ένας κύριος, ο οποίος περιέγραψε την δική του εμπειρία, αναφέροντας ότι μετά από χιλιάδες προσπάθειες αστρικής προβολής, κατάφερε να "ανέβει" στο 5ο επίπεδο (νομίζω υπάρχουν 7) και να συναντήσει τον γιο του που είχε πεθάνει πριν από μερικά χρόνια σε ηλικία 5 ετών. Προσπαθώ να κρατάω πάντα "ανοιχτό μυαλό", όμως αυτό με έβαλε σε σκέψεις. Η περιγραφή που έκανε ήταν.... πως να το πω... εξαιρετική, μοναδική. Σε περίπτωση που έλεγε ψέματα, αυτός ο άνθρωπος πρέπει να είχε καταπλητική φαντασία.

Ευχαριστώ


* Irene *
~ Love is the only truth ~

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2003, 15:58:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Καλωσόρισες oneiric1 στον κυβερνοτόπο μας.

Σου εύχομαι καλό διαδικτυακό ταξίδι στο forum αυτό.

Πάντως σε συμβουλεύω να συνεχίσεις τον διάλογο που είχε ξεκινήσει παλιότερα για αυτό το θέμα και ήδη έχουν κατατεθεί πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις.

Αν θέλεις επισκέψου το παρακάτω topic, διάβασε τα μηνύματα και συνέχισε εκεί την συζήτηση. Αυτό το συστήνω για να μην διασκορπίζονται οι γνώσεις και οι απόψεις που έχουμε για ένα συγκεκριμένο ζήτημα.

topic.asp?TOPIC_ID=131

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2003, 17:05:12  Εμφάνιση Προφίλ
Thoth, Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθειά σου. Μεταφέρων λοιπόν το μήνυμά μου στο σωστό topic .

* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy