ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Νεκροι κ ονειρα!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Elenlep
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2014, 04:14:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας και παλι..θα ηθελα να σας ρωτησω αν
Βλεπετε ποτε στον υπνο σας νεκρους ανθρωπους και σας εχουν μιλησει; Πως αντιδρασατε; Θελανε να σας πουν κατι; Εγω βλεπω συχνα για την ηληκια μου νεκρους συγγενεις μου και αλλες φορες μου μιλουν αλλες φορες οχι αλλες φορες βλεπω χαζα ονειρα με αυτους...την τελευταια φορα που ειδα στον υπνο
Μου εναν νεκρο συγγενη μου γταν ενας αγαοημενος μου θειος ο οποιος πεθανε οταν ημουν 6 χρονων τον λατρευα και που λετε τον ειδα με κουστουμι μαυρο και χαρηκα πολυ που τον ειδα κ τον φωναξα
Κ δεν γυρισε καν να μου μιλησει και τελικα μετα απο ενα μηνα πεθανε ο αδερφος του απο καρκινο :-( σας εχει τυχει να δειτε κ εσεις στον υπνο σας νεκρους ;;;

ΜΥΘΗΡΑ
Προσωρινά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
878 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2014, 22:09:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΜΥΘΗΡΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γεια σας και παλι..θα ηθελα να σας ρωτησω αν
Βλεπετε ποτε στον υπνο σας νεκρους ανθρωπους και σας εχουν μιλησει; Πως αντιδρασατε; Θελανε να σας πουν κατι; Εγω βλεπω συχνα για την ηληκια μου νεκρους συγγενεις μου και αλλες φορες μου μιλουν αλλες φορες οχι αλλες φορες βλεπω χαζα ονειρα με αυτους...την τελευταια φορα που ειδα στον υπνο
Μου εναν νεκρο συγγενη μου γταν ενας αγαοημενος μου θειος ο οποιος πεθανε οταν ημουν 6 χρονων τον λατρευα και που λετε τον ειδα με κουστουμι μαυρο και χαρηκα πολυ που τον ειδα κ τον φωναξα
Κ δεν γυρισε καν να μου μιλησει και τελικα μετα απο ενα μηνα πεθανε ο αδερφος του απο καρκινο :-( σας εχει τυχει να δειτε κ εσεις στον υπνο σας νεκρους ;;;



σχολιο 1

....οι νεκροι δεν ειναΙ αυτο ποΥ νομιζουμε ειναΙ ζωνΤανες ψυχες απαγκΙστρωμενες απο τα βΑρυ φορτιο της σαρκινης βιΟμαζας ..αυτος αμεσως αμεσως τους δινει δυνατοτητες απο αυτες που εμεις λεμε υπερφυσικες αλλα βεβαια εινα φυσικες φυσικοτατες δυνατοτητες της ψυχης ...

βεβσια οι νεκροι στο κοσμο μας η μαλλον καλυτερα οι ψυχες των απενσαρκωμενων ειναι τρομερα καταπιεσμενες κι οι σκληροι νομοι της εξωτατης διαστασης ισχυουν για αυτους πολλοι περισσοτερο απο οσο για μας που εχουμε σαρκα ..

στο βασιλειο του κατω κσμου . υπαρχει η δυναστεια των δαιμονικων πνευματων και τ δικο τους ατελειωτο και αιμοβορο κυνηγητο που υφιστσνται οι ψυχες απο αυτους ,,,

αυτειδη εχουμε ελαχιστη επαφη με τα βιονεργειακα πεδια της ψυχης μας ελαχιστα αντιλαμβανομαστε το μεγεθος της βασανου και τυρρανιας των ψυχων ...
απεναντιας οι απενσαρκωμενοι που κακως αποκαλουμε νεκρους μιας κια εινα κι αυτοι ζωντανα πνευματα οπως κια εμεις ...οι απενσαρκωμενοι εχουν αμεση επαφη με την βιονεργεια τους αρα νιωθουν σε ολο το μεγεθος της αυτο που συμβαιενρι στην εξωτατη διαστσση δηλδη την τυραννια των διαμονων και βεβεια τωνεπτωτων θεοτητων ..

εγω θυμαμαι το θειο μου πεθανε απο καρκινο τον νοιερτευομουν τις πρωτε ςμερε ςτου θανατου του με κομμενο το κεφαλι να βρισκεται εν τω μεσω τελετουργικων μαυρων και να βασανιζεται ...
θυμαμαι τη θεια μου σε ονειρα να με βρισκει στα κρυφα σαν κυνηγημενη και να μου λεει με ματια κατακκονιν απο το κλαμα στα γρηγορα<< με κυνηγαει ο τρικακαταρατος >> .. σιγουρα ενοουσε εκαποιια σκοτεινα πνευματα που δυναστευουν την εξωτατη διασταση και υποδουλωνουν τα πνευματα φρεσκοαπενσαρκωμενων βεβαια μεχρι να εμφανιστει ο οδηγος τους κι αλιμονο τα βασανα αεινα μεγαλα αν οδηγος αργει να εμφανιστει ...θυμαμαι την μανα μου την ονειρευομουν κολημενη μεσα στο ταφο της να μην μπορει να κουνηθει ...δηλαδη να ξεκολησει απο το πεθαμενο της σωμα σνα φυλακισμενη μεσα στο χωμα ...

δεν θελω να σας τρομαζξω αλλα καποτε πρεπει να παρουμε στα χερια μας ενσαρκωμενοι και απενσαρκωμενοι την υποθεση της απελευθερωση μας απο τα δεμσα του κατω κοσμου κια των βαρβαρων αιμοβορων πνευματων που δυναστευουν αυτην την εξωτατη διασταση της ζωης ..

το τραγικο ειναι οτι τα ενυαμαυτα τα ακαθαρτα τρεφονται απο ενα σωρο τελετουργικα που γινοναται απο ενσαρκους προσανατολισμενους στην λατρεια τους ...τα τελετουργικα αυτα ξεσπουν σχεδον παντα σε μαζικους θανατους αρα τροφοδοτουν την εξωτατη διασταση μεν εος οχλους σκλαβωμενων ψυχων που τοσο πολυ χρειαζονται για να αφαιμαζουν οι τυρρανοι δηλαδη δαιμονικα πνευματα του κατω κοσμου ( εξωτατης διαστασης )

...το να μαθουμΕ για τους σκηρους νομους του Αδη αποτελει το πρωτο βημα για την απελευθερωση την συλλογικη των ψυχων και ειναι κατι που ολοΙ μας συνειδητα πρΕπει να αναλαβουμε ανοιγωντας μετωπα πολεμου με τους μαυρους τελετουργους και τις δικες τους επικλησεις που καταληγουν παντα σε μαζικα ατυχηματα με δεκαδες θυματα( πχ κοιταχτε τα προσφατα δυστυχηματα στα ορυχεια της Τουρκιας , στην Ταυλανδη με το αεροπορικο δυστυχημα η με την βυθιση του πλοιου με τα παιδια ...

..τους τελευταιους μηνες τα μαζικα φονικα οργιαζουν ...οπως βεβεια και τα μαυρα τελετουργικα ...με τα οποια συνδεονται τα φονικα αυτα που κακως ονομαζουμε ατυχηματα καθως αποτελουν εσκεμενες τελετουργικες αποπειρες προκλησης μαζικων θανατων η κι εξατομικευμενων !!!!!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΕΙ Η ΑΜΥΝΑ ΚΙ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΑ ΜΑΥΡΑ ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΚΑ ΠΟΥ ΤΡΟΦΟΔΟΤΟΥΝ ΜΕ ΒΙΑΙΑ ΧΑΡΟΚΑΜΕΝΟΥΣ ΟΧΛΟΥΣ ΨΥΧΩΝ ΤΗΝ ΕΞΩΤΑΤΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΥΝ ΣΕ ΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΤΩΝ ΑΚΑΘΑΡΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ

...οι μαυροι ορχεις επειγει να κοπουν απο την βαση τους ...χρειαζεται επειγοντως εκκαθαριση της εξωτατης διαστασης απο τους μαυρους τελετουργους και νοομιζω οτι αυτη εχει ξεκινησει ηδη ...στην αποπειρα αυτη επλιζουμενα συμβαλλουν και τουτες οι διαδικτυακες αναρτησεις..


ΠΡΟΣΔΟΚΟΥΜΕ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΨΥΧΩΝ ΚΑΙ ΖΩΗ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΚΟΥ ΑΙΩΝΟΣ ..ΑΜΗΝ !!!

ΟΙ ΙΔΕΕς ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗς ΖΩΗς...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕς ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙς ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ...............

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 19/05/2014 22:13:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2014, 10:24:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Γεια σας και παλι..θα ηθελα να σας ρωτησω αν
Βλεπετε ποτε στον υπνο σας νεκρους ανθρωπους και σας εχουν μιλησει; Πως αντιδρασατε; Θελανε να σας πουν κατι; Εγω βλεπω συχνα για την ηληκια μου νεκρους συγγενεις μου και αλλες φορες μου μιλουν αλλες φορες οχι αλλες φορες βλεπω χαζα ονειρα με αυτους...την τελευταια φορα που ειδα στον υπνο
Μου εναν νεκρο συγγενη μου γταν ενας αγαοημενος μου θειος ο οποιος πεθανε οταν ημουν 6 χρονων τον λατρευα και που λετε τον ειδα με κουστουμι μαυρο και χαρηκα πολυ που τον ειδα κ τον φωναξα
Κ δεν γυρισε καν να μου μιλησει και τελικα μετα απο ενα μηνα πεθανε ο αδερφος του απο καρκινο :-( σας εχει τυχει να δειτε κ εσεις στον υπνο σας νεκρους ;;;



σχολιο 1

....οι νεκροι δεν ειναΙ αυτο ποΥ νομιζουμε ειναΙ ζωνΤανες ψυχες απαγκΙστρωμενες απο τα βΑρυ φορτιο της σαρκινης βιΟμαζας ..αυτος αμεσως αμεσως τους δινει δυνατοτητες απο αυτες που εμεις λεμε υπερφυσικες αλλα βεβαια εινα φυσικες φυσικοτατες δυνατοτητες της ψυχης ........

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 19/05/2014 22:13:48


με την ευκαιρία δεν μου είπες το πως το βλέπεις σχετικά με το τι αντιλαμβάνεται ο άνθρωπος που αντί να έχει ταφεί έχει αποτεφρωθεί - θα έχει το πνιγηρό αίσθημα που ένιωσες "συμπαθητικά" για το αγαπημένο σου πρόσωπο; - θα ήθελα τη γνώμη σου.

...ἐκ γὰρ τοῦ περισσεύματος τῆς καρδίας τὸ στόμα λαλεῖ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΜΥΘΗΡΑ
Προσωρινά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
878 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2014, 11:07:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΜΥΘΗΡΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

με την ευκαιρία δεν μου είπες το πως το βλέπεις σχετικά με το τι αντιλαμβάνεται ο άνθρωπος που αντί να έχει ταφεί έχει αποτεφρωθεί - θα έχει το πνιγηρό αίσθημα που ένιωσες "συμπαθητικά" για το αγαπημένο σου πρόσωπο; - θα ήθελα τη γνώμη σου.


σχολιο 2

,,,οποτε εμφανιζεται ενας οδηγος ο σκοταδοψυχοι τρεχουν να κρυφτουν ..σαν ναναι η ιδια η ενεργειακη παρουσια του οδηγου που απομακρυνει καθετι ακαθαρτο γυρω του ,η παρουσια ενος οδηγου σε ενα νεκροταφειο πχ .. ειναι σα μια λεμβο ναυαγοσωστικη που μονο οσοι ομοιαζουν στην φυση με αυτην μπορουν να την πλησιασουν και να φυγουν απο τους κολαστηριους τοπους των νεκροταφειων ...

..δυσκολο ερωτημα ..με δεδομενο οτι η ψυχη του μεσου μη εξελιγμενου ψυχοπνευματικα ανθρωπου για τρεις τουλαχιστον μερες δεν μπορει να ξεκολησει απο το σωμα η καυση θα βιωνονταν πολυ ασχημα απο την ψυχη επειδη σχεδον την διαλυει ,,,,η ανασυσταση της ειν απο κει και περα εινα πολυ δυσκολη ..
δεν ειναι τυχαιο πιστευω που στο μεσαιωνα τους καιγανε ζωντανους του αιρετικους σε αυτη της διαλυση τη ψυχης αποσκοπουσαν περισσοτερο κι οχι μονοπ στο μαρτυριο τους σωματος ...

τοτε κια μονο τοτε η καυση ειναι σωτηρια οταν η ψυχη εχει ηδη αποκοληθει απο το σωμα ...

....ας ελπισουμε οτι καποτε θα καθιερωθει η φυλαξη του νεκρου σωματος σε ειδικους φιλικους προς την ενεργεια της ψυχης θαλαμους και η καυση τους μετα απο την παροδο ενος επαρκους διαστηματος ...ειναι πολυ σημαντικη η διαχειριση οχι της νεκρης βιομαζας μας αλλα της ψυχης που ειναι αγκιστρωμενη απο αυτην την βιομαζα ...

...να γιατι η ασκηση η διαλογιστικη και η επιτευξη επαφης με τα ενεργειακα μας κεντρα κια η πραγματωση προβολων και εξωσωματωσης οσο ειμαστε σε ζωντατα σαρκια ειναι μεγιστα επιτευγματα που βοηθουν την ομαλη ανωδυνη μεταβαση μας την σχεδον ανεπαισθητη και ακαριαια κατα τον βιολογικο θανατο του σαρκιου μας

...η αποτεφρωση λοιπον βοηθαει να μην υπαρξει παλινδρομηση δηλαδη επιστροφη ενος κατωτερου βιονεργειακου μας μερους στο θαμενο σωμα ..κατι που θα μπορουσαν να πετυχουν ατομα εκβιαστες της ζωης τελετουργοι κρατωντας μας κολλημενους στα κατωτερα πεδια κι εμποδιζοντας την αναληψη μας στα πεδια που αρμοζουν στην ψυχη μας ..

... ασε φιλε μου ειναι πολυ δυσκολα ως αποκρυφα τα θεματα αυτα ...και οσο πιο καλα τα σπουδασουμε τοσο περισσοτερο βοηθαμε τον εαυτο μας καταρχην την δυσκολη εκεινη στιγμη της απενσαρκωσης μας ...πρεπει να ειμαστε ετοιμοι για αυτη την μαχη της επιστροφης και επανενωσης με την βιονεργειακη αθανατη υποσταση μας .. κι ως ενσρακοι πρεπει συνεχως να μελεταμε τις δυνατοτητες που υπαρχουν και τα εμποδια ...
.... για την διαχειριση του φορουμ να πω οτι ολα αυτα περι ψυχων αποτελουν καθαρα πιθανολογικες συλλογστικες και με κανενα τροπο βεβαιοτητες... χμμ.. ετσι για να κραταμε και τον τυπο ...

ας σκεφτουμε αυτο ...οι τοποι των νεκροταφειων ειναι ληθινα κολαστηρια ψυχης που μοιαζουν σαν τις κακοφημες συνοικιες που ελεγχουν διαφοροι μαφιοζοι γκαγκστερς ...ειναι δραματικο αυτο που συμβαινει εκει μεσα και το οποιο μονο τα ευσθητα ατομα αντιλαμβανονται ...στην κυριλεξια οι τοποι αυτοι εινι κατειλημενοιμε σκοταδοψυχες που πουλανε ""σωτηρια"" βγαζουν τους αγκιστρωμενους απο τον ταφο και μετα τους δενουν σε επωδυνα δεσμα σκλαβιας κανοντας τους υπηρετες τους και επιβαλλοντας παντου το νομο της σιωπης και της μη επικοινωνιας με τους ενσαρκους συγγενεις η φιλους ..οσες ομως εχουν οδηγους αναωτρεους δεν τους αγγιζουν αυτοι οι νομοι ..αποτελουντο τμο κια το φοβο των σκοταδιαμσενων .. το ζηττημα εινα τι γινεται με τις χιλαδες ψυχες αιχμαλωτους νεκροταφειων και αλλων τοπων μαυρων τελετουργικων ..φευ

θυμαμαι μια αγαπημενη ταλαιπωρημενη την θεια λιγο καιρο μετα το θανατο της ..
την ονειρευομουν να κρυβεται να τρεχει να ερχεται στα κλεφτα να μου πει κατικοιτωντα συνεχως πισω της αν την παρακολουθουν ...να φοβαται ...κατι να μου ψυθιριζει και να μην καταλαβαινω... να μου λεει <<πειναω>>...και να φευγει βιαστικα κοιτωνταε πισω τηςαν την ακολουθουν ...

...ευτυχως μετα απο πολυ καιρο την εβλεπα σε αναψυκτηριο- οαση αληθινη των κατωτερων πεδιων .. ο οδηγος ειχε ερθει ...εκει οσοι πηγαιναν δεχονταν κατι σαν θεραπεια για να μπορεσουν να πανε στους τελικους τοπους που αρμοζουν στην ψυχη τους ...
τελικα τα μηνυματα για τυρρανια των ψυχων και το σκληρο καθεστως των νεκροταφειων κια αλλων κατωτερων ακαθαρτων τοπων μεσα απο κατι τετοιες ψυχες σαν της θειας που δεν υπακουουν κανονες σιωπης ...διαρρεουν σε μας τους ενσαρκους .. και η διαρροη αυτη ειναι σημαντικη και καιρια για την απελευθερωση των ψυχων ...

....αν μενεις Αθηνα η οπου αλλου κανε μια βολτα σε νεκροταφειο και αφουγκρασου τον πονο την σκλαβια που κρυβεται κατω απο τους ησυχους φαινομενικα ταφους ...

ΟΙ ΙΔΕΕς ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗς ΖΩΗς...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕς ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙς ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ...............

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 20/05/2014 11:19:47

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 20/05/2014 11:20:31

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 20/05/2014 11:21:17

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 20/05/2014 12:02:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2014, 12:23:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

με την ευκαιρία δεν μου είπες το πως το βλέπεις σχετικά με το τι αντιλαμβάνεται ο άνθρωπος που αντί να έχει ταφεί έχει αποτεφρωθεί - θα έχει το πνιγηρό αίσθημα που ένιωσες "συμπαθητικά" για το αγαπημένο σου πρόσωπο; - θα ήθελα τη γνώμη σου.


σχολιο 2

,,,οποτε εμφανιζεται ενας οδηγος ο σκοταδοψυχοι τρεχουν να κρυφτουν ..σαν ναναι η ιδια η ενεργειακη παρουσια του οδηγου που απομακρυνει καθετι ακαθαρτο γυρω του ,η παρουσια ενος οδηγου σε ενα νεκροταφειο πχ .. ειναι σα μια λεμβο ναυαγοσωστικη που μονο οσοι ομοιαζουν στην φυση με αυτην μπορουν να την πλησιασουν και να φυγουν απο τους κολαστηριους τοπους των νεκροταφειων ...

..δυσκολο ερωτημα ..με δεδομενο οτι η ψυχη του μεσου μη εξελιγμενου ψυχοπνευματικα ανθρωπου για τρεις τουλαχιστον μερες δεν μπορει να ξεκολησει απο το σωμα η καυση θα βιωνονταν πολυ ασχημα απο την ψυχη επειδη σχεδον την διαλυει ,,,,η ανασυσταση της ειν απο κει και περα εινα πολυ δυσκολη ..
δεν ειναι τυχαιο πιστευω που στο μεσαιωνα τους καιγανε ζωντανους του αιρετικους σε αυτη της διαλυση τη ψυχης αποσκοπουσαν περισσοτερο κι οχι μονοπ στο μαρτυριο τους σωματος ...

τοτε κια μονο τοτε η καυση ειναι σωτηρια οταν η ψυχη εχει ηδη αποκοληθει απο το σωμα ...

....ας ελπισουμε οτι καποτε θα καθιερωθει η φυλαξη του νεκρου σωματος σε ειδικους φιλικους προς την ενεργεια της ψυχης θαλαμους και η καυση τους μετα απο την παροδο ενος επαρκους διαστηματος ...ειναι πολυ σημαντικη η διαχειριση οχι της νεκρης βιομαζας μας αλλα της ψυχης που ειναι αγκιστρωμενη απο αυτην την βιομαζα ...

...να γιατι η ασκηση η διαλογιστικη και η επιτευξη επαφης με τα ενεργειακα μας κεντρα κια η πραγματωση προβολων και εξωσωματωσης οσο ειμαστε σε ζωντατα σαρκια ειναι μεγιστα επιτευγματα που βοηθουν την ομαλη ανωδυνη μεταβαση μας την σχεδον ανεπαισθητη και ακαριαια κατα τον βιολογικο θανατο του σαρκιου μας

...η αποτεφρωση λοιπον βοηθαει να μην υπαρξει παλινδρομηση δηλαδη επιστροφη ενος κατωτερου βιονεργειακου μας μερους στο θαμενο σωμα ..κατι που θα μπορουσαν να πετυχουν ατομα εκβιαστες της ζωης τελετουργοι κρατωντας μας κολλημενους στα κατωτερα πεδια κι εμποδιζοντας την αναληψη μας στα πεδια που αρμοζουν στην ψυχη μας ..

... ασε φιλε μου ειναι πολυ δυσκολα ως αποκρυφα τα θεματα αυτα ...και οσο πιο καλα τα σπουδασουμε τοσο περισσοτερο βοηθαμε τον εαυτο μας καταρχην την δυσκολη εκεινη στιγμη της απενσαρκωσης μας ...πρεπει να ειμαστε ετοιμοι για αυτη την μαχη της επιστροφης και επανενωσης με την βιονεργειακη αθανατη υποσταση μας .. κι ως ενσρακοι πρεπει συνεχως να μελεταμε τις δυνατοτητες που υπαρχουν και τα εμποδια ...
...
ας σκεφτουμε αυτο ...οι τοποι των νεκροταφειων ειναι ληθινα κολαστηρια ψυχης που μοιαζουν σαν τις κακοφημες συνοικιες που ελεγχουν διαφοροι μαφιοζοι γκαγκστερς ...ειναι δραματικο αυτο που συμβαινει εκει μεσα και το οποιο μονο τα ευσθητα ατομα αντιλαμβανονται ...στην κυριλεξια οι τοποι αυτοι εινι κατειλημενοιμε σκοταδοψυχες που πουλανε ""σωτηρια"" βγαζουν τους αγκιστρωμενους απο τον ταφο και μετα τους δενουν σε επωδυνα δεσμα σκλαβιας κανοντας τους υπηρετες τους και επιβαλλοντας παντου το νομο της σιωπης και της μη επικοινωνιας με τους ενσαρκους συγγενεις η φιλους ..οσες ομως εχουν οδηγους αναωτρεους δεν τους αγγιζουν αυτοι οι νομοι ..αποτελουντο τμο κια το φοβο των σκοταδιαμσενων .. το ζηττημα εινα τι γινεται με τις χιλαδες ψυχες αιχμαλωτους νεκροταφειων και αλλων τοπων μαυρων τελετουργικων ..φευ

θυμαμαι μια αγαπημενη ταλαιπωρημενη την θεια λιγο καιρο μετα το θανατο της ..
την ονειρευομουν να κρυβεται να τρεχει να ερχεται στα κλεφτα να μου πει κατικοιτωντα συνεχως πισω της αν την παρακολουθουν ...να φοβαται ...κατι να μου ψυθιριζει και να μην καταλαβαινω... να μου λεει <<πειναω>>...και να φευγει βιαστικα κοιτωνταε πισω τηςαν την ακολουθουν ...

...ευτυχως μετα απο πολυ καιρο την εβλεπα σε αναψυκτηριο- οαση αληθινη των κατωτερων πεδιων .. ο οδηγος ειχε ερθει ...εκει οσοι πηγαιναν δεχονταν κατι σαν θεραπεια για να μπορεσουν να πανε στους τελικους τοπους που αρμοζουν στην ψυχη τους ...
τελικα τα μηνυματα για τυρρανια των ψυχων και το σκληρο καθεστως των νεκροταφειων κια αλλων κατωτερων ακαθαρτων τοπων μεσα απο κατι τετοιες ψυχες σαν της θειας που δεν υπακουουν κανονες σιωπης ...διαρρεουν σε μας τους ενσαρκους .. και η διαρροη αυτη ειναι σημαντικη και καιρια για την απελευθερωση των ψυχων ...

....αν μενεις Αθηνα η οπου αλλου κανε μια βολτα σε νεκροταφειο και αφουγκρασου τον πονο την σκλαβια που κρυβεται κατω απο τους ησυχους φαινομενικα ταφους ...

ΟΙ ΙΔΕΕς ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗς ΖΩΗς...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕς ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙς ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ...............

...


Σ'ευχαριστώ.

...ἐκ γὰρ τοῦ περισσεύματος τῆς καρδίας τὸ στόμα λαλεῖ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΜΥΘΗΡΑ
Προσωρινά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
878 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2014, 17:11:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΜΥΘΗΡΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σχολιο 3

........ποιοι ειναi τα αφεντικα των νεκροταφειων ??..οι τσιφλικαδες ??χμμ

-καταρχην δαιμονες ψυχες που δεν εχουν δυνατοτηα ενσαρκωσης κι εχουν χασει προ πολλου αυτο πουθεωρουν αυτοι μεγιστο προνομιο ...

-απο κει καιπερα υπαρχουν ακαθαρτες ψυχες που βεβεια δνε ειναι καθοδικα τοσο εξελιγμενες οσο ενας δαιμονας ..αλλα εχουν μεσα στην φυση τους αυτη την καθοδο ...αυτοι εχου νπραγματιποιησει ενσαρκωσεις και οταν πεθαναν σε καποια τελευταια τους ενσαρκωση ...απλα μενουν κολλημενοι
γυρω απο το κουφαρι τους χρονια ισως και δεκαετιες ισως και αιωνες εξαρταται ποσο παλιο ειναι το νεκροταφιο...αυτη η παλαιοφρουρα γινεται για τους νεοφερμενους πεθαμενους ενα ειδος τυρρανων και ασυδωτων αφαιμαχτων των ψυχων

...να γιατι αυτοι η τοποι ειναι ακαθαρτοι ..να γιατι πρεπει να αλλαξει επειγοντως η λογικη της διαχειρισης του φθαρτου νεκρου σαρκιου ...οι κοινωνιες θα απαλασσονταν απο μια πηγη δυστυχιας απο εστιες μαυρων τελετουργικων που επηρεαζουν αμεσα τις ζωες των ενσαρκων ..κια βεβαια οι ψυχες θα λυτρωνονταν απο τους γκανγκστερς των τοπων αυτων

...καταρχην τα οστα των πολυ παλιων ταφων πρεπει να καουν επειγοντως ....ωστε να διαλυθουν οι παλιες φρουρες των δυναστων τσιφλικαδων σκοταδοψυχων ,,,, ναι εδω η καυση ειναι λυτρωτικη για τους τοπους αυτους ,,,θα ""αναπνευσουν"" στην κυριολεξια ...αρα επιβαλλεται ..

δυστυχως ομως το ολο ζητημα διαχειριζεται μια νεκροφιλη νεκρολαγνικη θρησκεια που ειναι εστιασμενη στα μαυρα τελετουργικα και λατρευει τα μισο αποσυντιθεμενα σκηνωματα ατομων που εχει κατονομασει ως αγιους φευ!!!προκειται για αληθινη φρικη ..συνδεδεμενη με το συνολο της εκκλησιαστικης λατρειας της προσανατολισμενης στη κατωτερη υλη ... ..

...μια θρηκεια που περιποιεται σαν κορη οφθαλμου και προσκυνα τα φρικιαστικα αυτα μισοσαπισμενα κουφαρια απλα διαιωνιζει την βασανο των ψυχων και το κολαστηροιο τους ,συμβαλλοντας στην διαωνιση της εξουσια των δαιμονων πανω στις ψυχες..αρα ειναι εννοειται ειναι απολυτα σκοταδιστικη ..

..αυτη η νεκροφιλια ,,νεκρολαγνεια πρεπει να σταματησει καθως διαιωνιζει καταστασεις σκοταδιστικες και προκλησης ατυχηματων θανατηφορων και αλλων δεινων πονου στους ενσαρκους κι οχι μονο σε αυτους ... δινοντας την ενεργεια την μαυρη που χρειαζονται τα δικτυα των δαιμονων για τις επιτελεσεις τους μεσα στον κοσμο μας ..


ΕΜΠΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΔΟΥΛΕΙΑ !!!!!!!!!!ας αρχισει το καψιμο

ΟΙ ΙΔΕΕς ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗς ΖΩΗς...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕς ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙς ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ...............

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 20/05/2014 17:12:34

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 20/05/2014 17:18:20

Edited by - ΜΥΘΗΡΑ on 20/05/2014 17:25:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panosfromlydian3
Οριστικά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


198 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2014, 18:34:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους panosfromlydian3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια οδηγοσ ψυχων υπαρχει >

παρτε μια εμπειρια απο το φορουμ του μεταφυσικου

quote:
Ο συγχωρεμένος ο παππούς μου πριν πεθάνει είδε πολλά... Ήμασταν εγώ, ο παππούς μου, η μάνα μου και η θεία μου. Εγώ και η μάνα μου που έχουμε υψηλή διαίσθηση νιώθαμε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά και αφού το συζητήσαμε βγάλαμε το συμπέρασμα μήπως ήμασταν ματιασμένοι. Η θεία μου δεν ένιωθε καλά, είχε ταχυπαλμίες. Εδώ ξεκινάει και μία παράξενη σύμπτωση: Εκεί που βλέπαμε τηλεόραση ξαφνικά ο παππούς μου σήκωσε το κεφάλι ψηλά κοιτάζοντας τον ουρανό άνοιξε το στόμα τέρμα και έμεινε με ανοιχτά τα μάτια. Ανέπνεε ακόμα αλλά δεν είχε επαφή με τον κόσμο. Δεν θα περιγράψω την όλη σκηνή, τον πανικό που έγινε... Ξαφνικά μες τον πανικό και εκεί που η θεία μου πάει να πάρει τηλέφωνο γιατρό ξαφνικά συνέρχεται και λέει "Τι έγινε εδώ ;"... Η θεία μου μες την τρέλα πλέον, άρχισε να φωνάζει τι είδε. Το ίδιο και η μάνα μου. Δεν πολυ-καταλάβαινα τι συνέβαινε. Δεν μιλούσα από την τρομάρα μου. Τότε ο παππούς είπε: "Δεν ξέρω. Πέρασα μια σπηλιά και πήγα σε ένα μέρος πολύ όμορφο και πολύ ήρεμο. Εκεί ήταν κάποιος που φόραγε κάτι άσπρα ρούχα και με ρώτησε που πάω εγώ. Δεν του μίλησα και μου ζήτησε να πάω πίσω αλλά σύντομα θα έρθει Αυτός να με βρει." Τότε είπε ο παππούς μου: "Θα μπω στο νοσοκομείο και μόλις βγω την επόμενη μέρα θα πεθάνω." Δεν ξέρω που το ήξερε. Δεν έμαθα και ποτέ. Μπήκε στο νοσοκομείο πριν προλάβουμε να ξανά μιλήσουμε για αυτό, μετά από τρείς μήνες βγήκε και την επόμενη μέρα πέθανε. Και μάλιστα από άλλο πρόβλημα. Όχι για τον λόγο που ήταν στο νοσοκομείο. Όσο ψάχτηκα πάνω σε αυτό το θέμα είδα παρόμοιες εμπειρίες. Δεν ξέρω να σου απαντήσω τι και πως απλά γράφω μία εμπειρία μου ίσως μία και μοναδική. Μπορείς να την ρωτήσεις αν τις λένε τίποτα. Αν νιώθει κάτι. Τι βλέπει. Τι είδε...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΜΥΘΗΡΑ
Προσωρινά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
878 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2014, 18:41:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΜΥΘΗΡΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Παιδια οδηγοσ ψυχων υπαρχει >

παρτε μια εμπειρια απο το φορουμ του μεταφυσικου

quote:
Ο συγχωρεμένος ο παππούς μου πριν πεθάνει είδε πολλά... Ήμασταν εγώ, ο παππούς μου, η μάνα μου και η θεία μου. Εγώ και η μάνα μου που έχουμε υψηλή διαίσθηση νιώθαμε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά και αφού το συζητήσαμε βγάλαμε το συμπέρασμα μήπως ήμασταν ματιασμένοι. Η θεία μου δεν ένιωθε καλά, είχε ταχυπαλμίες. Εδώ ξεκινάει και μία παράξενη σύμπτωση: Εκεί που βλέπαμε τηλεόραση ξαφνικά ο παππούς μου σήκωσε το κεφάλι ψηλά κοιτάζοντας τον ουρανό άνοιξε το στόμα τέρμα και έμεινε με ανοιχτά τα μάτια. Ανέπνεε ακόμα αλλά δεν είχε επαφή με τον κόσμο. Δεν θα περιγράψω την όλη σκηνή, τον πανικό που έγινε... Ξαφνικά μες τον πανικό και εκεί που η θεία μου πάει να πάρει τηλέφωνο γιατρό ξαφνικά συνέρχεται και λέει "Τι έγινε εδώ ;"... Η θεία μου μες την τρέλα πλέον, άρχισε να φωνάζει τι είδε. Το ίδιο και η μάνα μου. Δεν πολυ-καταλάβαινα τι συνέβαινε. Δεν μιλούσα από την τρομάρα μου. Τότε ο παππούς είπε: "Δεν ξέρω. Πέρασα μια σπηλιά και πήγα σε ένα μέρος πολύ όμορφο και πολύ ήρεμο. Εκεί ήταν κάποιος που φόραγε κάτι άσπρα ρούχα και με ρώτησε που πάω εγώ. Δεν του μίλησα και μου ζήτησε να πάω πίσω αλλά σύντομα θα έρθει Αυτός να με βρει." Τότε είπε ο παππούς μου: "Θα μπω στο νοσοκομείο και μόλις βγω την επόμενη μέρα θα πεθάνω." Δεν ξέρω που το ήξερε. Δεν έμαθα και ποτέ. Μπήκε στο νοσοκομείο πριν προλάβουμε να ξανά μιλήσουμε για αυτό, μετά από τρείς μήνες βγήκε και την επόμενη μέρα πέθανε. Και μάλιστα από άλλο πρόβλημα. Όχι για τον λόγο που ήταν στο νοσοκομείο. Όσο ψάχτηκα πάνω σε αυτό το θέμα είδα παρόμοιες εμπειρίες. Δεν ξέρω να σου απαντήσω τι και πως απλά γράφω μία εμπειρία μου ίσως μία και μοναδική. Μπορείς να την ρωτήσεις αν τις λένε τίποτα. Αν νιώθει κάτι. Τι βλέπει. Τι είδε...



σχολιο 4

...το θεμα του οδηγου ειναι μεγαλο μυστηριο ...ο οδηγος για τις εξελιγμενες ανθρωποψυχες ειναι μια αρχετυπικη ψυχη αγγελικη -θεικη ενω οι ανθρωποψυχες οι μη εξελιγμενες οδηγουνται απο τις πιο αναπτυγμενες ψυχες του δικου τους πληρωματος( ψυχες της ιδια εξελικτικης ηλικιας αλλα αλλου μεγεθους ) ...η κατασταση ομως ειναι δραματικη στην εποχη μας ..δεδομενου οτι υπαρχει ενας ασφυκτικος κλοιος ηλεκτρομαγνητικων πεδιων τεχνητων οι οδηγοι δεν μπορουν να δρασουν να γιατι οι ψυχες μενουν εγκωβισμενες για πολυ καιρο μεσα στα νεκροταφεια κια γινονται αναλωματα των σκοταδιασμενων ψυχων των κατωτερων πεδιων ...παλιοτερα στα κατωτερα πεδια εμεναν εγκλωβιμσενοι μονο οι ππολυ βαριες και συσκοτισμενες ψυχες ..τωρα αυτος ο εγκλωβισμος αφορα το συνολο των ψυχων .. μιλαμε για τρομερο ενεργειακο μπλοκαρισμα ..
εδω καπου συναρταται το θεμα με το ηλεκτρομαγνητικο τειχος για το οποιο εχουμε μιλησει ηδη ...παλιοτερα δεν υπηρχε τετοιος εγκλωβισμος στις μερες μας ομως η κατασταση ειναι δραματικη ...
...οι εξελιγμενες ψυχες ομως εχουν μια συνεχη διαυλικη διαπροσωπικη επαφη με το οδηγο τους τον αρχετυπικο ως ενσαρκοι και αυτο αμεσως αμεσως ανοιγει ρωγμες και διοδους διαφυγης κατ; τα την απενσαρκωση τους την οριστικη ..να γιατι εκεινε ςμπορουν ευκολα να σηκωνονται απο το μνημα και να αποσυρονται τα βιονεργειακα τους σωματα απο το πεθαμενο κουφαρι ...πολλες φορες καταφερνωντας να παρουν κι αλλους μαζι τους η διευκολυνονται το εργο των υπολοιπων οδηγων ..,,μυστηρια θεματα ...που συναπτονται ομως με την ζωη των ενσαρκωμενων γιαυτο κιμα αφορουν αμεσα και εββεια μας αφορουν μαι κια καποτε ολοι θα ερθουμε νατομετωποι με την διαεργασια της απενσαρκωσης μας ,,,ειναι πολυ σημαντικο να ξερομε τι μας περιμενει ..κια βεβεια η επαφη μετο βιονεργεικου μας σωματος πρεπει να αρχισει απο την ηλικια των 40-50 οπωσδηποτε ωστε να ετοιμαζομαστε για την στιγμη εκεινη .. μια τετοια ετοιμασια βεβαια οδηγει σε σε μια ποιοτικη γεροντικη ζωη ακμαια πνευματικα και συναισθηματικα κατι που μας ωφελει και ως ενσαρκους ,, επισης εκει γθρω στα τ50 χρονια ειναι σημαντικο οτι κατεβαινει το πιο πνευματικο μερος της ψυχης το ανωτερο που λεμε( και αν βεβαια δεν συντρεχουν σοοβαροι λογοι υγειας και με την προυποθεση βεβαια εχουυμε τετοιο μερος ανωτερο γιατι δυστυχως δεν εχουμε ολοι για πολλους τα 50 ειναι απλα μια ηλικια οροσημο για το ξεμωραμα και την συρρικνωση της ψυχης και του νου ) ) ...και ειναι εκεινη η περιοδος που προσφερεται για αναγνωριση του βιοενεργειακου μας σωματος...

ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΨΟΥΜΕ ΝΑ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΕΝΣΑΡΚΩΜΕΝΟΥΣ ΩΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΜΕΡΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΑΠΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΔΙΑΥΛΟΙ ΣΤΑΘΕΡΗΣ ΚΙΑ ΔΙΑΡΚΟΥΣ ΕΠΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΛΗΛΟΒΟΗΘΕΙΑΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩσ ΤΗΣ ΤΥΡΡΑΝΙΑΣ ΤΩΝ ΨΥΧΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΙΒΛΗΘΕΙ ΣΤΑ ΚΑΤΩΤΕΡΑ ΠΕΔΙΑ ...ΒΟΗΘΩΝΤΑΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ...

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ !!!!!!!!

ΟΙ ΙΔΕΕς ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗς ΖΩΗς...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕς ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙς ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ...............Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy