ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ <<ΔΑΣΚΑΛΟΙ>> ΛΟΓΟΚΛΟΠΟΙ ΤΩΝ ΑΝΩΝΥΜΩΝ ΣΟΦΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΜΥΘΗΡΑ
Προσωρινά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
878 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2014, 07:46:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΜΥΘΗΡΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑΔΕΙΞΙΣ 1

quote:
xristos xatz ...Αυτα για τα οποια εγω μιλω, ανηκουν στο πεδιο της αποδειξης [ κριμα να το βλεπω μονο εγω ], και η μονη περιπτωση να ειναι διαφορετικα τα πραγματα , ειναι να μην εχουν συγγραφη απο αυτον


....Χριστο και βεβεια παιζει και αυτη η περιπτωση ...οι τσαρλατανοι ειναι λογοκλοποι ..παιρνουν τα ρητακια τα γραπτα ανωνυμων σοφων και τα οικειοπουνται βαζουν κια μπουρδοσαλτσα δικη τους και τα πλασρουν με την λεζαντα της δικης τους μοστρας σαν να ειναι δεσποτες τους ..

ναι πιστευω οτι το 80% των ιδεων τετοιων προσωπικοτητων διασημων ειναι ολα λογοκλοπες ανωνυμων εμπνευσμενων σοφων ...

που τις βρισκουνε ??χμ δεν ξερω...παντως σιγουρα τους τις σφυριζουν οι χορηγοι τους και αυτοι οι γυρολογοι λειτουργουν ως κρακτες και πλασιεδες επι πληρωμη ..

πχ φανατστειτε μια μυστικη υπηρεσια ενος κρατουςη μιας εταιρειας .. παρακολουθει τα γραπτα ενος αυθορμητα εμνευσμενου στο διαδικτυο ..χμ τα αντιγραφει ,, τα διαμορφωνει καταλληλα αφαιρωντας τα επικινδυναα για το συστημα στοιχεια και μετα τα μορστραρει μεσω πλασιεδων καναλιζαρισμενων διασημοτητων ...με την ολη δουλεια να την αναλαβανουν επιτελεια <<μαθητων>>....

αρα ναι μεσα στο εργο που διαβαζεις μου εχει κανει εντυπωση οτι υπαρχουν σπερματα αληθειας και σοφιας ...σα τα σπορακια που μου εστειλες .. αλλα φευ .. αυτα δεν ειναι σιγουρα λογια μια στραπατσας προσωπικοτητας ηδονοφιλης διεστραμμενης σα τον πλασιε μας <<διδασκαλο>> Βεορ !!!!!!!!

..φαντασου καποιοι εδω μεσα διαβαζουν τα γραπτα τα δικα μου η τα δικα σου η καποιων αλλων μελων που γραφουν ανωνυμως .. τα κλεβουν τα διαμορφωνουν και τα πλασαρουν με δικους τους επαγελματιες κρακτες αγγελιοφορους εκπαιδευμενους για το σκοπο αυτο ..δνε ειναι τρομερο ?????????ολα ειναι πιθανα .......


μηπως ελεγχουμε ποιοι διαβαζουν και απθηκευουν τα γραπτα μας εδω μεσα??? .. ποιανου κτημα ειναι ολα αυτα ??? χμμμ του συστηματος αρα ... ποιος ειναι ιδοκτητης των φορουμς ???????κια γιατι επενδυει σε τετοιες πλατφορμες καθολου απιθανο σε καμια 10αρια χρονια να δεις κανενα διασημο δασκαλο πλασιε γυρολογο να διαδιδει μαστρωπευμενα και επεξεργασμενα οσο πρωτπυτυπα γραφονται εδω μεσα ..

ναι με τους Βεορ και Λιβραγκα εχει παιχτει σιγουρα μια τεοια κατασταση ...

ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΕΡΑΤΑ Ο ΚΕΡΑΤΑΣ ...αλλα και μεις δε παμε πισω !!!και ξερουμε να του τα χωνουμε καλα !!

ΟΙ ΙΔΕΕς ΜΑΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗς ΖΩΗς...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕς ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΙς ΤΩΝ ΙΔΕΩΝ...............

liamn
Μέλος 2ης Βαθμίδας


428 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2014, 19:42:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μην το παλεύεις άλλο με βρε με τους ψεύτικους και αληθινούς διδασκάλους, είναι ψευτοδίλημμα. Δεν υπάρχουν ούτε οι μεν ούτε οι δε.
Αν το βάλεις κάτω, θα δεις ότι δεν υπάρχει καμιά γνώση και κανένας δάσκαλος, μόνο οι εντυπώσεις που αφήνουν οι άνθρωποι για τους μεταγενέστερους και που από το βάθος τους χρόνου μυθοποιούνται και γιγαντώνονται.
Πρόκειται περί αιώνιας ιστορικής ανακρίβειας, όλα είναι μια παρεξήγηση.

Edited by - liamn on 18/06/2014 19:43:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panosfromlydian3
Οριστικά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


198 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2014, 19:46:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους panosfromlydian3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Μην το παλεύεις άλλο με βρε με τους ψεύτικους και αληθινούς διδασκάλους, είναι ψευτοδίλημμα. Δεν υπάρχουν ούτε οι μεν ούτε οι δε.
Αν το βάλεις κάτω, θα δεις ότι δεν υπάρχει καμιά γνώση και κανένας δάσκαλος, μόνο οι εντυπώσεις που αφήνουν οι άνθρωποι για τους μεταγενέστερους και που από το βάθος τους χρόνου μυθοποιούνται και γιγαντώνονται.
Πρόκειται περί αιώνιας ιστορικής ανακρίβειας, όλα είναι μια παρεξήγηση.

Edited by - liamn on 18/06/2014 19:43:21


Υπαρχει αληθεια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

liamn
Μέλος 2ης Βαθμίδας


428 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2014, 19:52:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζεις!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panosfromlydian3
Οριστικά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


198 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2014, 02:49:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους panosfromlydian3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Νομίζεις!



Δεν το νομιζω καθολου.
Ασχετα αν εχεις παραιτηθει απο την αναζητησης της.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

liamn
Μέλος 2ης Βαθμίδας


428 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2014, 11:33:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χαχαχαχαχαχα!!!

Βρε ποια αναζήτηση; αυτά τα λέγανε στον μεσαίωνα, ακόμα το ιερό δισκοπότηρο ψάχνεις;

Αν σου αρέσουν οι ονειρώξεις, δεν μπορώ να προσθέσω τίποτα. Το μόνο που μπορώ να σου πω, είναι ότι μέχρι τώρα που αναζήτησες τι βρήκες; Τίποτα.
Ύστερα πρέπει να είσαι πολύ εγωιστής να νομίζεις ότι θα βρεις την απόλυτη δικαιοσύνη.

Συνήθως όταν ξεπερνάμε τα 20 είναι φυσιολογικό να προσγειωνόμαστε. Μήπως είσαι κάτω τον 20; Γιατί αν είναι έτσι, πάω πάσο.
Αν είσαι παραπάνω πάντως, πρόσεχε, θα έπρεπε να είχες ωριμάσεις και δεν το κατάφερες.

Ανθρώπους πάνω από 20 χρονών που μιλούσαν έτσι έχουμε το τέλειο παράδειγμα, την Γερμανία με τους ναζιστές το 1940.
Αυτοί δεν σταματήσαν να ψάχνουν ποτέ την δικαιοσύνη, την ψάχναν μέχρι τελικής πτώσεως, μέχρι να σκοτώσουν τους πάντες και τους εαυτούς τους.

Καλή ενηλικίωση παιδί μου.

Λευκέ μου καημένε ιππότη πάνω στ 'αλογο, πέρασε ο μεσαίωνας άλλα δεν το πήρες χαμπάρι!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2014, 11:50:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

... Το μόνο που μπορώ να σου πω, είναι ότι μέχρι τώρα που αναζήτησες τι βρήκες; Τίποτα.
....
Κάτι τέτοιο θα είπανε και στον Κολόμβο το 1491...

...ἐκ γὰρ τοῦ περισσεύματος τῆς καρδίας τὸ στόμα λαλεῖ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

liamn
Μέλος 2ης Βαθμίδας


428 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2014, 16:43:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κάτι τέτοιο θα είπανε και στον Κολόμβο το 1491...

Ήτανε και ο Κολόμβος εσωτεριστής; ε όχι! Αυτό πάει πολύ! Δεν έχετε τον θεό σας βρε παιδιά!!!

Δεν μου λες, φιλόσοφος ήτανε και αυτός;

Μα τι αφελείς που είμαι, τι ρωτάω;

Εσωτεριστης = φιλόσοφος = κολοβός = το μυαλό σας και μια λύρα!

Και που ξέρεις εσύ τι λέγανε στον Κολόμβο; Κουτσομπολιό; Κουτσομπολιό;

Και μην κάνουμε σαν μικρά παιδιά, ένα τέτοιο εγχείρημα δεν είναι ενός ατόμου.

Και τελικά ο Κολόμβος ανακάλυψε την Αμερική αν και σαν μπούφος νόμιζε ότι ήτανε η Ινδία.

Εσείς τελικά τι ανακαλύψατε, δεν μας είπατε;

Μάλλον είστε μπούφοι χωρίς ανακαλύψεις και μου τονώνεστε μέσα από το κύρος ενός ανθρώπου που πέθανε πριν 500 χρόνια!
Δηλαδή επειδή ο Κολόμβος ανακάλυψε την Αμερική, αυτό σημαίνει ότι πρέπει να αναζητώ ιδανικότατες και να αυνανίζομαι με δικαιοσύνες πέραν της πραγματικότητος;

Δηλαδή επειδή ο Κολόμβος ανακάλυψε την Αμερική, πρέπει να τραμπαλίζομαι με την κάθε εσωτεριστικη μπούρδα!

Ο Κολόμβος εξάλλου, μας είπε, να! εδώ υπάρχει γης, εσύ τι έχεις να μου παρουσιάσεις φιλοσοφίνα μου!

Και αν πάω παρακάτω, όλες αυτές οι εσωτεριστικες ομάδες τι ανακαλύψαν; Ένα μεγάλο τίποτα, καμιά κουλτούρα και κανέναν πολιτισμό δεν δημιούργησαν. Ζουν παρασιτικά μέσα τις κοινωνίες και τις διαφθείρουν κάνοντας κλίκες προωθώντας συμφέροντα.

Να σου πω τι παράγουν; ναζισμούς. Ένα μόνο δημιούργημα τους ήταν αρκετό!


Μάθε να ξεχωρίζεις panpam τον οραματισμό ενός πρακτικού ανθρώπου από τις μικρές σας φαντασίες και ονειρώξεις. Θα ήτανε πολύ σοφό!

Edited by - liamn on 19/06/2014 16:50:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2014, 17:00:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
....Και τελικά ο Κολόμβος ανακάλυψε την Αμερική αν και σαν μπούφος νόμιζε ότι ήτανε η Ινδία. ....
Edited by - liamn on 19/06/2014 16:50:08

Νόμιζα πως είναι το ταξίδι που μετράει - όχι ο προορισμός...

...ἐκ γὰρ τοῦ περισσεύματος τῆς καρδίας τὸ στόμα λαλεῖ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

liamn
Μέλος 2ης Βαθμίδας


428 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2014, 10:49:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Νόμιζα πως είναι το ταξίδι που μετράει - όχι ο προορισμός...


Για να επικεντρώνεσαι σε αυτό άρα με τα υπόλοιπα συμφωνείς , πολύ ωραία.

Από εκεί και πέρα, ναι, φυσικά και μετρά ο προορισμός. Αλλά το αποτέλεσμα μας δίνει μια ξεκάθαρη εικόνα και απόδειξη, ότι αυτός ήτανε πολύ πρακτικός και δεν είχε καμιά σχέση με εσάς που είστε μεγαλόστομοι ονειροπαρμένοι εσωτερικάντιδες.

Πολύ σημαντικό και αυτό.

Edited by - liamn on 20/06/2014 10:50:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panosfromlydian3
Οριστικά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


198 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2014, 11:57:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους panosfromlydian3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Νόμιζα πως είναι το ταξίδι που μετράει - όχι ο προορισμός...


Για να επικεντρώνεσαι σε αυτό άρα με τα υπόλοιπα συμφωνείς , πολύ ωραία.

Από εκεί και πέρα, ναι, φυσικά και μετρά ο προορισμός. Αλλά το αποτέλεσμα μας δίνει μια ξεκάθαρη εικόνα και απόδειξη, ότι αυτός ήτανε πολύ πρακτικός και δεν είχε καμιά σχέση με εσάς που είστε μεγαλόστομοι ονειροπαρμένοι εσωτερικάντιδες.

Πολύ σημαντικό και αυτό.

Edited by - liamn on 20/06/2014 10:50:06


PMS CURES FOR MOOD SWINGS

25 Home Remedies for Premenstrual Syndrome

http://health.howstuffworks.com/wellness/natural-medicine/home-remedies/home-remedies-for-premenstrual-syndrome.htm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panosfromlydian3
Οριστικά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


198 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2014, 12:09:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους panosfromlydian3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

χαχαχαχαχαχα!!!

Βρε ποια αναζήτηση; αυτά τα λέγανε στον μεσαίωνα, ακόμα το ιερό δισκοπότηρο ψάχνεις;

Αν σου αρέσουν οι ονειρώξεις, δεν μπορώ να προσθέσω τίποτα. Το μόνο που μπορώ να σου πω, είναι ότι μέχρι τώρα που αναζήτησες τι βρήκες; Τίποτα.
Ύστερα πρέπει να είσαι πολύ εγωιστής να νομίζεις ότι θα βρεις την απόλυτη δικαιοσύνη.

Συνήθως όταν ξεπερνάμε τα 20 είναι φυσιολογικό να προσγειωνόμαστε. Μήπως είσαι κάτω τον 20; Γιατί αν είναι έτσι, πάω πάσο.
Αν είσαι παραπάνω πάντως, πρόσεχε, θα έπρεπε να είχες ωριμάσεις και δεν το κατάφερες.

Ανθρώπους πάνω από 20 χρονών που μιλούσαν έτσι έχουμε το τέλειο παράδειγμα, την Γερμανία με τους ναζιστές το 1940.
Αυτοί δεν σταματήσαν να ψάχνουν ποτέ την δικαιοσύνη, την ψάχναν μέχρι τελικής πτώσεως, μέχρι να σκοτώσουν τους πάντες και τους εαυτούς τους.

Καλή ενηλικίωση παιδί μου.

Λευκέ μου καημένε ιππότη πάνω στ 'αλογο, πέρασε ο μεσαίωνας άλλα δεν το πήρες χαμπάρι!



Απειρος ο δρομος του φωτος.
Η επεκταση της συνειδησης δεν εχει τελειωμο.

Ειμαστε αθανατοι σε ενα θνητο σωμα.Απεριοριστες δεσμες φωτος μεσα σε ενα περιορισμενο φυσικο σωμα.

Ειμαστε οι τελευταιοι στη σειρα αμυνας.Δεχομαστε επιθεση απο τις δυναμεις του Χαους που ερχονται απο κατω μας.Απληστια,ματαιοδοξια κτλ...
Ειμαστε τα πιο γενναια και δυνατα οντα στο πεπερασμενο συμπαν μας.


Edited by - panosfromlydian3 on 20/06/2014 12:09:41

Edited by - panosfromlydian3 on 20/06/2014 12:12:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2014, 12:11:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Νόμιζα πως είναι το ταξίδι που μετράει - όχι ο προορισμός...


Για να επικεντρώνεσαι σε αυτό άρα με τα υπόλοιπα συμφωνείς , πολύ ωραία.

Από εκεί και πέρα, ναι, φυσικά και μετρά ο προορισμός. Αλλά το αποτέλεσμα μας δίνει μια ξεκάθαρη εικόνα και απόδειξη, ότι αυτός ήτανε πολύ πρακτικός και δεν είχε καμιά σχέση με εσάς που είστε μεγαλόστομοι ονειροπαρμένοι εσωτερικάντιδες.

Πολύ σημαντικό και αυτό.

Edited by - liamn on 20/06/2014 10:50:06


Εεεε όχι - με τον τρόπο που τα παρουσιάζεις. Σου δείχνω στηρίζεσαι σε λάθος βάση - έτσι δεν είναι παράξενο αν και τα συμπεράσματά σου είναι... κάπως....

Βασικά βρίσκω μη ταιριαστή την επιθετικότητα που βγάζεις. Μεγάλο ντέρτι και καημός. Ποιος ξέρει τι έπαθες. Αλλά επέτρεψε σε όσους δεν έπαθαν να έχουν άλλη γνωμη.

...ἐκ γὰρ τοῦ περισσεύματος τῆς καρδίας τὸ στόμα λαλεῖ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

liamn
Μέλος 2ης Βαθμίδας


428 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2014, 12:15:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χαχαχαχα!!!

Έτσι μ' αρέσεις. Έβαλες και λίγο πάθος που σου έλειπε. Τώρα μάλιστα!

Τι εννοείς μου έδειξες; τίποτα απολύτως δεν έδειξες! Ούτε απάντησες.

Γι 'αυτό και το γύρισες και μου λες για την επιθετικότητα της συμπεριφοράς μου.

Δεν είδα να επιχειρηματολογείς πουθενά για την λάθος βάση!

Πουθενά δεν μου επιχειρηματολόγησες.


Ας το καλύτερα, αν είναι εγώ να σου μιλάω και εσύ να απαντάς μονολεκτικά με "έτσι είχανε πει και στον Κολόμβο" και μετά να νομίζεις ότι μου απόδειξες και κάτι, ας το καλύτερα.

Edited by - liamn on 20/06/2014 12:25:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

liamn
Μέλος 2ης Βαθμίδας


428 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2014, 12:16:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Απειρος ο δρομος του φωτος.
Η επεκταση της συνειδησης δεν εχει τελειωμο.

Ειμαστε αθανατοι σε ενα θνητο σωμα.Απεριοριστες δεσμες φωτος μεσα σε ενα περιορισμενο φυσικο σωμα.

Ειμαστε οι τελευταιοι στη σειρα αμυνας.Δεχομαστε επιθεση απο τις δυναμεις του Χαους που ερχονται απο κατω μας.Απληστια,ματαιοδοξια κτλ...
Ειμαστε τα πιο γενναια και δυνατα οντα στο πεπερασμενο συμπαν μας.


Μπούρδες!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panosfromlydian3
Οριστικά Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


198 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2014, 12:27:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους panosfromlydian3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Απειρος ο δρομος του φωτος.
Η επεκταση της συνειδησης δεν εχει τελειωμο.

Ειμαστε αθανατοι σε ενα θνητο σωμα.Απεριοριστες δεσμες φωτος μεσα σε ενα περιορισμενο φυσικο σωμα.

Ειμαστε οι τελευταιοι στη σειρα αμυνας.Δεχομαστε επιθεση απο τις δυναμεις του Χαους που ερχονται απο κατω μας.Απληστια,ματαιοδοξια κτλ...
Ειμαστε τα πιο γενναια και δυνατα οντα στο πεπερασμενο συμπαν μας.


Μπούρδες!



Eμεις ειμαστε γενναιοι.

Εσυ εισαι ηδη στην αλλη πλευρα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

liamn
Μέλος 2ης Βαθμίδας


428 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2014, 12:41:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Eμεις ειμαστε γενναιοι.

Εσυ εισαι ηδη στην αλλη πλευρα.


Μικρα παιδιά είστε, αν όχι, στο μυαλό σίγουρα.

Πες μου μαμά, πρέπει να ξέρω, θα πάω στην κόλαση;

Edited by - liamn on 20/06/2014 12:42:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2014, 13:08:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

χαχαχαχα!!!

Έτσι μ' αρέσεις. Έβαλες και λίγο πάθος που σου έλειπε. Τώρα μάλιστα!

Τι εννοείς μου έδειξες; τίποτα απολύτως δεν έδειξες! Ούτε απάντησες.

Γι 'αυτό και το γύρισες και μου λες για την επιθετικότητα της συμπεριφοράς μου.

Δεν είδα να επιχειρηματολογείς πουθενά για την λάθος βάση!

Πουθενά δεν μου επιχειρηματολόγησες.


Ας το καλύτερα, αν είναι εγώ να σου μιλάω και εσύ να απαντάς μονολεκτικά με "έτσι είχανε πει και στον Κολόμβο" και μετά να νομίζεις ότι μου απόδειξες και κάτι, ας το καλύτερα.
Edited by - liamn on 20/06/2014 12:25:21


Είπα "έδειξα" - αν δεν θέλεις να δεις δεν φταώ εγώ.

...ἐκ γὰρ τοῦ περισσεύματος τῆς καρδίας τὸ στόμα λαλεῖ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

liamn
Μέλος 2ης Βαθμίδας


428 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2014, 13:13:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είπα "έδειξα" - αν δεν θέλεις να δεις δεν φταώ εγώ.

Καλά καλά, ξύλο απελέκητο είσαι και καταδικασμένη εσωτεριστρια. Φυσικό είναι να νομίζεις πράγματα και φαντάσματα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1425781
Maintained by Digital Alchemy