ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μουσείο" Απολιθωμένων Θεμάτων/Συζητήσεων...
 ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ
 Forum Locked  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
troll_1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 10:49:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_1
Πρώτα στα μέλη του φόρουμ.

Φιλόσοφε μάγκα και κλειδαρά της στοάς όταν απευθύνεις τον λόγο σε μένα θα μιλάς εκ μέρους σου και όχι της διαχειριστικής ομάδας. Dsm φιλόσοφε των λέξεων και εσύ το ίδιο. Θα μιλάς εκ μέρους σου και θα αφήσεις τις επισημάνσεις στην διαχειριστική ομάδα. Το ίδιο ισχύει για όλους.

Αν είστε άντρες όλοι σας δεν θα κρύβεστε στο πλήθος, δεν θα μιλάτε εκ μέρους άλλων και θα χρησιμοποιείτε ενικό.


Δεύτερον στην διαχειριστική ομάδα.

Θα τραβήξει πολύ ακόμα το σχοινί; Τί είπες; Δεν κατάλαβες ε; Ειλικρινά περίμενες την επέμβαση του dsm και του κάθε dsm για να απενεργοποιήσεις τον λογαριασμό μου; Δεν έχεις τα κότσια να το κάνεις με δική σου κρίση;

Και έκρινες πολύ σωστά. Πολύ καλά λοιπόν. Όταν αντιδρούμε εμείς στις βρισιές και τις υποτιμήσεις των άλλων, τότε θα επεμβαίνεις. Όταν βρίζουν και χλευάζουν αυτοί εσύ θα χαίρεσαι και θα γελάς. Έτσι θα κάνεις.

Συνέχισε λοιπόν να απενεργοποιείς τους λογαριασμούς μου και εγώ να φτιάχνω νέους.

Όσο για το δήθεν γράψιμο που κάνετε κουτσομπολίτσες, σας έχω εγώ γραμμένους πρώτα απ' όλα. Θα σας αγνοώ όποτε θέλω, θα σας βρίζω όποτε θέλω.

Συνεχίστε.

Όσο για σένα kost να είσαι περήφανος για τους φίλους σου και τις παρέες σου.

ΣΕΡΑΠΙΣ
Οικειοθελώς Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
468 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 11:03:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΕΡΑΠΙΣ
Εχεις σκεφτεί ότι το πρόβλημα , ίσως , δεν είναι το ότι είσαι χριστιανός αλλά αποκλειστικά και μόνο η συμπεριφορά σου ;;
Και η Μαρια3 είναι χριστιανή και ο φίλος Italos είναι χριστιανός.
Εχεις δει κανεναν να τους συμπεριφέρεται απρεπώς ;;
Μήπως εσύ και η φίλη σου η πανπαν θα πρέπει να μάθετε να συμμετέχετε σε έναν διάλογο με διαφορετικό τρόπο και να πάψετε να κλαίγεστε σαν παιδακια του δημοτικού;;

.

Ο λατρεύων τους θεούς λατρεύει τον θεόν
Κάθε υπόσταση προθεσιακά φέρεται μεθεκτικά πρός την ανώτερή της ώστε να καταστεί εντελέστερη


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 11:55:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_1
quote:

Εχεις σκεφτεί ότι το πρόβλημα , ίσως , δεν είναι το ότι είσαι χριστιανός αλλά αποκλειστικά και μόνο η συμπεριφορά σου ;;
Και η Μαρια3 είναι χριστιανή και ο φίλος Italos είναι χριστιανός.
Εχεις δει κανεναν να τους συμπεριφέρεται απρεπώς ;;
Μήπως εσύ και η φίλη σου η πανπαν θα πρέπει να μάθετε να συμμετέχετε σε έναν διάλογο με διαφορετικό τρόπο και να πάψετε να κλαίγεστε σαν παιδακια του δημοτικού;;

.

Ο λατρεύων τους θεούς λατρεύει τον θεόν
Κάθε υπόσταση προθεσιακά φέρεται μεθεκτικά πρός την ανώτερή της ώστε να καταστεί εντελέστερη


Εσύ χαζομαλάκα βρες τα πρώτα με τους φίλους σου τον Νικόμαχο, τον Dsm και τον Κηφέα. Σοκαρίστηκες με αυτά που σου είπαν, τώρα πατσίσατε;

Βλακάκο δεν είναι η συμπεριφορά μου, αλλά αυτά που πιστεύω ο λόγος που τρολλ σαν και εσένα φέρονται έτσι γλοιώδη. Το ίδιο φέρεστε και στον panosfromlydian3 και στην panpam, αλλά δεν μιλάω εκ μέρους άλλων.

Η συμπεριφορά μου ήταν τέλεια αλλά η ανοχή έχει και όρια. Από εδώ και πέρα θα σας βρίζω και εγώ όποτε έχω όρεξη, έτσι όπως λέει και ο φίλος σου ο χαζομαλάκας με τα κλειδιά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 12:02:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_1
Έτσι κι αλλιώς βλάκες, ότι έχετε πει είναι γραμμένα και αποθηκευμένα, οπότε μην παριστάνετε τώρα τους καλούς και ευγενικούς στα ματιά του κόσμου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΕΡΑΠΙΣ
Οικειοθελώς Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
468 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 12:04:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΕΡΑΠΙΣ
Εχεις μεγάλο πρόβλημα φίλε και δεν νομίζω ότι θα το λύσεις μέσα σε ένα φόρουμ , οποιοδήποτε κι αν είναι αυτό .

.

Ο λατρεύων τους θεούς λατρεύει τον θεόν
Κάθε υπόσταση προθεσιακά φέρεται μεθεκτικά πρός την ανώτερή της ώστε να καταστεί εντελέστερη


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΕΡΑΠΙΣ
Οικειοθελώς Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
468 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 12:54:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΕΡΑΠΙΣ
Οσο για τη διαχειριστικη ομάδα του esoterica είναι απο τις καλύτερες που υπάρχουν .
Είναι γνωστή η τρομοκρατία και οι απειλες που ασκούνται απο το βρωμοπαπαδαρίο σας στα φόρουμ και τους διαχειριστές τους , όπου κάποιοι άνθρωποι έχουν το θάρος και τη δύναμη να βγάλουν στη φόρα τα σκατά σας και τις ψευτοδιδασκαλιες σας.
Δεν είναι όμως όλα τα φόρουμ ίδια .
Τα κοράκια σας δεν εχουν καμμια δύναμη εδω γι αυτό πιείτε ξύδι να ηρεμήσετε φασίστες που βγαζετε και γλώσσα.

.

Ο λατρεύων τους θεούς λατρεύει τον θεόν
Κάθε υπόσταση προθεσιακά φέρεται μεθεκτικά πρός την ανώτερή της ώστε να καταστεί εντελέστερη


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Shadow_Dancer
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
150 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 13:36:20  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Φιλόσοφε μάγκα και κλειδαρά της στοάς όταν απευθύνεις τον λόγο σε μένα θα μιλάς εκ μέρους σου και όχι της διαχειριστικής ομάδας.

Η μόνη στοά που πηγαίνω, είναι πρώτο τραπέζι πίστα όπου εμφανίζεται ο Καρράς,

quote:
Εσύ χαζομαλάκα βρες τα πρώτα με τους φίλους σου τον Νικόμαχο.....

quote:
θα σας βρίζω και εγώ όποτε έχω όρεξη, έτσι όπως λέει και ο φίλος σου ο χαζομαλάκας με τα κλειδιά.

Μπαζιμπουζούκο, βλέπω αυθαδιάζεις πολύ.....

quote:
Θα σας αγνοώ όποτε θέλω, θα σας βρίζω όποτε θέλω

quote:
Συνέχισε λοιπόν να απενεργοποιείς τους λογαριασμούς μου και εγώ να φτιάχνω νέους.

Βασικά ξέρεις τι θα ήθελα? Να βγει ο Admin, αυτοπροσώπως και να δημοσιοποιήσει την IP σου, εγώ αν ήμουν στη θέση του θα σε έδινα φόρα παρτίδα.

Να σε βρίσω? Και τι βρισιά να σου πω αντάξια της σιχαμάρας σου?
Σκέφτομαι με τι να σε στολίσω και δε βρίσκω τίποτα, πως να στο πω...ανάμεσα σε ένα βουνό σκατά και σε σένα θα διάλεγα να κάνω ΒΟΥΤΙΑ μέσα στα σκατά, θα σιχαινόμουν λιγότερο.

Τι να σου πω βρε γλίτσα, τι να σου πω?

The truth of Ninja will prevail.

Η αλήθεια των Νίτζα θα θριαμβεύσει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 14:31:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_1
quote:

Οσο για τη διαχειριστικη ομάδα του esoterica είναι απο τις καλύτερες που υπάρχουν .
Είναι γνωστή η τρομοκρατία και οι απειλες που ασκούνται απο το βρωμοπαπαδαρίο σας στα φόρουμ και τους διαχειριστές τους , όπου κάποιοι άνθρωποι έχουν το θάρος και τη δύναμη να βγάλουν στη φόρα τα σκατά σας και τις ψευτοδιδασκαλιες σας.
Δεν είναι όμως όλα τα φόρουμ ίδια .
Τα κοράκια σας δεν εχουν καμμια δύναμη εδω γι αυτό πιείτε ξύδι να ηρεμήσετε φασίστες που βγαζετε και γλώσσα.

.

Ο λατρεύων τους θεούς λατρεύει τον θεόν
Κάθε υπόσταση προθεσιακά φέρεται μεθεκτικά πρός την ανώτερή της ώστε να καταστεί εντελέστερη


Βλακάκο διάβασε το πρώτο μήνυμα 10 φορές ώσπου να κατανοήσεις τί πρέπει να κάνεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 14:35:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_1
Και εσύ νίτζα της πλάκας διάβασε το πρώτο μήνυμα.

Αλήθεια δεν έχεις τα κότσια να με αντιμετωπίσεις μόνος σου; Γιατί τρέχεις συνέχεια στην Δ.Ο;

Βούτα μέσα στα σκατά λοιπόν όπου και ταιριάζεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΕΡΑΠΙΣ
Οικειοθελώς Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
468 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 14:36:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΕΡΑΠΙΣ
Εκμεταλεύεσαι την υπομονη μου , αλλά κι η υπομονή έχει τα όρια της εντάξει "χριστιανέ Maradona kicks heads" !!!!!!!!

.

Ο λατρεύων τους θεούς λατρεύει τον θεόν
Κάθε υπόσταση προθεσιακά φέρεται μεθεκτικά πρός την ανώτερή της ώστε να καταστεί εντελέστερη


Edited by - ΣΕΡΑΠΙΣ on 09/07/2014 14:37:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 14:39:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_1
quote:

Εκμεταλεύεσαι την υπομονη μου , αλλά κι η υπομονή έχει τα όρια της εντάξει "χριστιανέ Maradona kicks heads" !!!!!!!!

.

Ο λατρεύων τους θεούς λατρεύει τον θεόν
Κάθε υπόσταση προθεσιακά φέρεται μεθεκτικά πρός την ανώτερή της ώστε να καταστεί εντελέστερη


Edited by - ΣΕΡΑΠΙΣ on 09/07/2014 14:37:05


Καλέ χάνεις την υπομονή σου; Μην εκραγείς σε παρακαλώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 14:43:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_1
Και για να απαντήσω στο άλλο σου μήνυμα καραγκιόζη κλειδαρά, σχετικά με το τί είναι το αυτονόητο.

Το αυτονόητο είναι πως εάν δεν υπάρχει δικαιοσύνη εκ μέρους της Δ.Ο και σας αφήνει να συνεχίζετε να βρίζετε και να κοροιδεύετε ενώ εμάς να μας απενεργοποιεί, εγώ θα φτιάχνω νέους λογαριασμούς και θα σας επιστρέφω τα σκατά στην μούρη.

Όποιος πετάει σκατά, θα επιστρέφουν στην μούρη του.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 15:16:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_1
Dsm, λεξιστραμπουλιχτής, "συνταγματάρχης"... δεν απεύθυνα κάποια ερώτηση σε εσένα. Η ερώτηση ήταν στην Δ.Ο

Διάβασε το πρώτο μήνυμα 10 φορές ώσπου να καταλάβεις τί πρέπει να κάνεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 15:24:20  Εμφάνιση Προφίλ
Χρίστος Ελ, ή killuminati,ή Maradona kicks heads

quote:
Dsm φιλόσοφε των λέξεων και εσύ το ίδιο. Θα μιλάς εκ μέρους σου και θα αφήσεις τις επισημάνσεις στην διαχειριστική ομάδα. Το ίδιο ισχύει για όλους.
Αν είστε άντρες όλοι σας δεν θα κρύβεστε στο πλήθος, δεν θα μιλάτε εκ μέρους άλλων και θα χρησιμοποιείτε ενικό.

Το να με κατηγορείς οτι κρύβομαι στο πλήθος, αποτελεί υπερβολή ακόμα και για την δική σου κατάσταση. Το ποιός είμαι, φαίνεται καθαρά στο προφίλ μου. Αντιθέτως ας πούμε...από σένα.

Υ.Γ. Κάνε ρε συ κάτι με τα nicks που επιλέγεις! Στο παρελθόν σου έχω κάνει δώρο πολλούς τίτλους για θέματα του ενδιαφέροντός σου. Να σου βρω και μερικά nicks της προκοπής, να τα έχεις πρόχειρα?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_1
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 15:32:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_1
quote:

Χρίστος Ελ, ή killuminati,ή Maradona kicks heads

quote:
Dsm φιλόσοφε των λέξεων και εσύ το ίδιο. Θα μιλάς εκ μέρους σου και θα αφήσεις τις επισημάνσεις στην διαχειριστική ομάδα. Το ίδιο ισχύει για όλους.
Αν είστε άντρες όλοι σας δεν θα κρύβεστε στο πλήθος, δεν θα μιλάτε εκ μέρους άλλων και θα χρησιμοποιείτε ενικό.

Το να με κατηγορείς οτι κρύβομαι στο πλήθος, αποτελεί υπερβολή ακόμα και για την δική σου κατάσταση. Το ποιός είμαι, φαίνεται καθαρά στο προφίλ μου. Αντιθέτως ας πούμε...από σένα.

Υ.Γ. Κάνε ρε συ κάτι με τα nicks που επιλέγεις! Στο παρελθόν σου έχω κάνει δώρο πολλούς τίτλους για θέματα του ενδιαφέροντός σου. Να σου βρω και μερικά nicks της προκοπής, να τα έχεις πρόχειρα?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Σου είπα να μην λαβαίνεις πρωτοβουλίες και να μην μιλάς εκ μέρους της Δ.Ο. Να μιλάς εκ μέρους σου.

Επίτιμο μέλος της πλάκας τί να ζηλέψω από την αφεντιά σου;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 15:35:01  Εμφάνιση Προφίλ
Τα γαλάζια μου τα μάτια?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 18:41:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost
quote:
Όσο για σένα kost να είσαι περήφανος για τους φίλους σου και τις παρέες σου.


Τι εννοείς; Και γνωριζόμαστε από κάπου;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 19:20:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_2
Διαχειριστάδες δεν έχω να προσθέσω κάτι απ' ότι έγραψα στο 1ο μύνημα.

Φυσικά γνωρίζω πως δεν θα τιμωρήσετε αυτούς που βρίζουν και κοροϊδεύουν με αποβολή και ότι θα μεταφέρετε το θέμα κάπου αλλού...μπλα μπλα τα γνωστά...

και επίσης πως δεν έχετε δική σας κρίση αλλά ακολουθείτε την πλειοψηφία και περιμένετε να κάνει κάποιος "αξιότιμος" παρέμβαση-παράπονο για να δράσετε.... μπλα μπλα τα γνωστά...

και επίσης πως θα απενεργοποιήσετε και αυτό τον λογαριασμό μου...μπλα μπλα τα γνωστά...

όμως από εδώ και πέρα σας γράφω όλους και δεν απαντώ σε ΚΑΝΕΝΑ υβριστικό και προκλητικό μήνυμά σας. Θα συζητώ μόνο με άτομα που αξίζει να λέγονται άνθρωποι. Εσείς γράψτε, σκούχτε, βρίστε, φρίξτε...όχι μόνο δεν θα λάβετε απάντηση αλλά ούτε καν θα διαβάζω τί γράφετε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΕΡΑΠΙΣ
Οικειοθελώς Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
468 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 19:24:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΕΡΑΠΙΣ
Απο χούλιγκαν που σπάει κεφάλια , έγινε τωρα ιεροεξεταστής
Θέλει η πουτ...να να κρυφτεί και η χαρα δεν την αφήνει !!!

.


Ο λατρεύων τους θεούς λατρεύει τον θεόν
Κάθε υπόσταση προθεσιακά φέρεται μεθεκτικά πρός την ανώτερή της ώστε να καταστεί εντελέστερη


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 19:25:53  Εμφάνιση Προφίλ
Χρίστος Ελ, ή killuminati, ή Maradona kicks heads, ή Holy Inquisitor

Έ ρε γλέντια!

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 22:33:27  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Χρίστος Ελ, ή killuminati, ή Maradona kicks heads, ή Holy Inquisitor

Καλά, τι περίπτωση είναι αυτός ο π@πάρας!?!?!


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 22:37:57  Εμφάνιση Προφίλ
Κλινική περίπτωση για άμεση...λοβοτομή Πυθαγόρα!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΕΡΑΠΙΣ
Οικειοθελώς Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
468 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 22:59:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΕΡΑΠΙΣ
quote:

Κλινική περίπτωση για άμεση...λοβοτομή Πυθαγόρα!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Mπορεί όμως να προσφέρει τον εγκέφαλό του στην επιστήμη για μελέτη
Ποιός ξέρει τι μπορεί να ανακαλύψουν

.

Ο λατρεύων τους θεούς λατρεύει τον θεόν
Κάθε υπόσταση προθεσιακά φέρεται μεθεκτικά πρός την ανώτερή της ώστε να καταστεί εντελέστερη


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 23:13:05  Εμφάνιση Προφίλ
Το απόλυτο κενό?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2014, 23:53:07  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Το απόλυτο κενό?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.



Οχι.Την ενέργεια μηδενικού σημείου!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2014, 00:19:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_2
quote:

quote:
Χρίστος Ελ, ή killuminati, ή Maradona kicks heads, ή Holy Inquisitor

Καλά, τι περίπτωση είναι αυτός ο π@πάρας!?!?!


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "


Καλά αυτά τα αδερφίστικα τί είναι τώρα; Νομίζεις πως βάζοντας "@" αντί για "α" ότι δεν είναι βρισιά παπάρα;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2014, 00:23:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_2
Όχι τίποτε άλλο, αλλά περιμένω να δω την αντίδραση της δ.ο στα υβριστικά σχόλια της ελεινής λάσπης "νικόμαχος", της κότας "πυθαγόρας", του βούρκου "dsm" και επίσης να υπενθυμίσω το σχόλιο του εμετικού φίλου σας κλειδαρά

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=11943&whichpage=2&ARCHIVE=

quote:
Αγαπητέ Χρήστο Βλακο Ελ.

Βασικά δεν έχω όρεξη να ασχολούμαι με κουράδες του είδους σου, αλλά απόψε θα κάνω μια εξαίρεση, λόγω φοβερής ευδιαθεσίας.

Ήθελα να σου πω, οτι όταν βγάλεις το μπεμπιλίνο που φοράς και αποφασίσεις να γίνεις άντρας, θα χαρώ πολύ να σου δώσω την απαραίτητη σημασία, μέχρι τότε απλά θα γελάω μαζί σου και με το ελεϊνό και τρισάθλιο κατάντημά σου.

Γιατί αν είχες έστω και τη στοιχειώδη αξιοπρέπεια, θα περίμενες την επανενεργοποίηση του σκατένιου σου λογαριασμού.
Αλλά τέτοιος ξεφτύλας που είσαι, όχι μόνο δε σέβεσαι τα υπόλοιπα μέλη που συνεχώς βρίζεις και απειλείς, αλλά δεν σέβεσαι ούτε και τη Δ.Ο. η οποία απαξιεί πλέον να σε απενεργοποιήσει λόγω οίκτου προς την εγκεφαλική σου δυσλειτουργεία φουκαραδάκι της δεκάρας.

Δεν ξέρω τι δύναμη νομίζεις οτι έχεις σ' αυτή τη σύντομη ζωή που όλοι ζούμε, αλλά έχε υπ' όψιν σου οτι μπορείς ακόμη να κουραδιάζεις επειδή σε άφησε ο οίκτος και μόνον ο οίκτος των ανθρώπων, ο οποίος όμως έχει και όρια τα οποία ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ, ΔΕΝ θες να τα ξεπεράσεις και να δεις τι υπάρχει πίσω απο την κόκκινη πορτούλα.....

Πήγαινε τώρα κάνε καμιά γαργάρα και κόψε αυτό το ψευτο τραμπούκινο γιατί το μόνο που θα κερδίσεις, είναι αυτό που πάντα θα ήθελες να σε προσπερνάει.....

Δεν ξέρω αν ο σακατεμένος εγκέφαλός σου αντιλαμβάνεται αυτά που σου είπα, σε κάθε περίπτωση, είναι πρόβλημά σου.


Έτσι για να μην ξεχνιόμαστε κοριτσάκι μου της δ.ο

Edited by - Holy Inquisitor on 10/07/2014 00:26:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2014, 00:35:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_2
Και να σου πω κορίτσι μου εσύ και ο άλλος με την επωνυμία "αιθέρας" έχετε ξευτιλιστεί, σε περίπτωση που νομίζετε ότι κάνετε σωστά την δουλειά σας.

Πήγαινε δες κορίτσι μου τί έχουν γράψει τα ελεινά υποκείμενα σέραπις, shadow κλάσε, νικόβλαχος και οι άλλοι σε εμένα και την panpam. Αν τα έχεις δει ήδη και κάνεις την πάπια λυπάμαι. Έχεις γίνει ρεντίκολο εσύ και το σάιτ σου, που φιλοξενείς τέτοια μηδενικότητα και ξεφτίλα. Όχι σε εμένα, αλλά στα μάτια του κόσμου.

Edited by - Holy Inquisitor on 10/07/2014 00:36:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2014, 04:20:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Ο λογαριασμός killuminati και οι κλώνοι του (Maradona kicks heads, Holy Inquisitor) απενεργοποιούνται.

Περαστικά ευχόμαστε.
Σε περίπτωση που αναρωτιέσαι, ΔΕΝ ΒΡΕΧΕΙ...
Οπότε, μάζεψε όση αξιοπρέπεια σου έχει μείνει και άδειασέ μας τη γωνιά.

Το θέμα αυτό απενεργοποιείται και μεταφέρεται στο "Μουσείο".


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Forum Locked  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy