ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Αμα γνωρίζει καποιος κατι για αυτο το θεμα....παράξενα πράγματα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Γιωτα123
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2015, 21:26:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας...ειναι η πρωτη φορα που γραφω και δεν ηξερα που ακριβώς να γραψω..θα αναφερω ενα θεμα που με απασχολει χρόνια. ..αμα γνωριζει κανεις τιποτα θα ηθελα να ακουσω γνώμες. ..απο μικρη βλεπω περιεργα ονειρα μερικα απο αυτα εχουν πραγματοποιηθεί. .πιο συγκεκριμένα ειχα δει σε ονειρο πραγματα που σήμαιναν οτι καποιος θα πεθάνει αυτο εγινε 5-6 φορες και μετα απο καποιο χρονικο διαστημα μικρο η μεγαλο καποιος που ηξερα πέθαινε επισης ειχα δει και ενα μερος να παίρνει φωτια αλλα την πρόλαβα.....γενικα υπηρχε περιοδος που εβλεπα και ακουγα διαφορα....μια φιρα ειχα ξυπνήσει το πρωι και ειχα μια πληγη πισω στον λαιμό μου σαν κάψιμο δν πονουσε δεν ειχα καταλαβει και πως το επαθα...και τωρα εχω παρατηρήσει κατι γρατσουνιές στο σπιτι εξω απο την πορτα του δωματιου μου πολλες μαζεμένες και μια διπλα απο το κρεβατι μου....αυτα θα αναφέρω μονο ειναι παρα πολλά ακόμα αλλα δεν ειμαι η μονη στο σόι που εχει δει και βλεπει πραγματα αλλα ισως αυτην που βλεπει...ονειρα και πραγματοποιούνται και γενικα πιο συχνα παράξενα πραγματα...

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2015, 13:35:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Γιωτα, μήπως τα άτομα τα οποία είχες δει στον ύπνο σου να πεθαίνουν ήταν αρκετά μεγάλα σε ηλικία ή έπασχαν από κάποια σοβαρή ασθένεια κ.λπ.;
Για την πληγή πίσω από το λαιμό σου, μήπως κάποιο χτύπημα κατά τη διάρκεια του ύπνου άθελά σου;
Αυτό που δεν μπορώ να εξηγήσω είναι οι γρατζουνιές στην πόρτα του δωματίου σου.
Εάν δεν έχεις κάποιο κατοικίδιο μέσα στο σπίτι, μου ακούγεται λίγο spooky.

Εάν θες, μπορείς να ψάξεις επάνω αριστερά στην Αναζήτηση κάποια θέματα που μπορεί να σε ενδιαφέρουν, εισάγοντας τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά.
Ενδεικτικά, ίσως να σε ενδιαφέρουν το:

Προγνωστικά όνειρα

Το θέμα μεταφέρεται στην Κατηγορία .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-. από την Κατηγορία Απόψεις, Προτάσεις κ.ά. όπου ανοίχθηκε αρχικά.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Γιωτα123
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2015, 17:27:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στα ονειρα βκεοω συνέχεια ανθρώπους να πεθαίνουν μια χαρα στν υγεία τους..γενικος βλεοω συμβολα...κατι κειμενα γραμμένα σε αλλες γλωσσες..μιλαω γλωσσες οου δν γνωρίζω. ..πχ..ειδα προσφατα οτι βρισκόμουν με κατι ατομα μεσα σε μια εκκλησια ετσι έμοιαζε τουλάχιστον. ..και καποια κλείνει τν πορτα εμοιαζε σαν παλια και στοιχειωμένη. ..ενα παιδι απο την οαρεα πηγε σε ενα δωματιο μετα ανοιξα την πορτα και ηταν κρεμασμενος νεκρος στν πορτα ...μετα επεσε κατω ενα μεγαλο σιδερένιο βαζο..πιθάρι κατι τετοιο και ηταν ενας άνθρωπος κομμένος στν μεση...ενα αλλο που ειχα δει ηταν να βγαίνει απο το πατωμα ενα γκρι πλασμα με κερατα...εχω δει και καποια αλλα βασικα παρα πολλα και ειχα γραψει καποια σε μια ιστοσελίδα μου ειπε οτι δν μπορει να τα κανει ερμηνια γιατι ειναι δαιμονικα και μου ανέφερε οτι ειμαι εκλεκτη περι θεου...(δν την πιστεύω ..ειναι παρατραβηγμένο) ευχαριστω για την βοηθεια...αμα θελεις να γραψω και αλλα ονειρα πιο περιγραφικά η οποιος δηποτε αλλος γιατι πολλα δν καταλαβαινω...δεν εχω κανενα προβλημα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2015, 18:17:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ Haven ρε παιδί μου!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy