ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 SHADOW MAN Η HAT MAN
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Vivi papoutsaki
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2020, 14:27:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vivi papoutsaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και από εμένα!


Λοιπόν εγώ από Μικρή ηλικία άρχισα που λέτε να βλέπω περίεργα πραγματάκια που πραγματικά νόμιζα οτι ήταν τις φαντασίας μου άλλα με το πέρας των χρόνων συνειδητοποίησα ότι δεν είναι!
Στα 12 μου λοιπόν ξεκίνησα να βλέπω κάθε βράδυ για ένα διάστημα ενός μήνα και έπειτα με επισκεπτόταν ανά διαστήματα μέχρι την ηλικία των 18 χρονών . Αυτό που έβλεπα ηταν μια μορφή έξω από το παράθυρο μου, η μορφή που λέτε ήταν ενός άνδρα με μαύρα ρούχα και φορούσε ένα μαύρο καπέλο, το πρόσωπο του δεν το έβλεπα αλλά τα μάτια του … δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω ακριβώς αλλά έβλεπα την γυαλάδα τους.
Δεν κουνιόταν , δεν μιλούσε απλά με κοιτούσε. Η αλήθεια είναι ότι ήμουν τρομοκρατημένη και τις πρώτες φορές έβγαζα κάτι ουρλιαχτά και ερχόταν ο πατέρας μου και όταν του έλεγα τι είδα εννοείται δεν με πίστευε πότε, απλά άνοιγε το παράθυρο και τσέκαρε το μπαλκόνι πάντα .
Όσο περνούσε ο καιρός άρχισα να μην τον φοβάμαι όποτε τον έβλεπα, απλά καθόμουν και τον παρατηρούσα όπως έκανε και αυτή η οντότητα και με ένα Ανοιγοκλείσιμο βλεφάρων έτσι απλά εξαφανιζόταν.
Ώσπου σταμάτησε να με επισκέπτεται τόσο συχνά και από την ηλικία των 12 έως τον 18 (εκτός από εκείνον τον μηνά που τον έβλεπα κάθε βράδυ ) συνολικά πρέπει να με επισκέφτηκε γύρω στις 30 με 35 φορές, το θυμάμαι γιατί από τότε κρατώ κάτι σαν ημερολόγιο συναντήσεων με οντότητες, γιατί ΝΑΙ ειχα και άλλες συναντησεις επειτα..

Σε αυτά τα χρονιά λοιπόν έψαξα να βρω ποια είναι αυτή η οντότητα με το μυστηριώδες καπέλο και σας παραθέτω παρακάτω τι βρήκα για τον SHADOW MAN η HAT MAN όπως έμαθα ότι τον αποκαλούν.


https://www.theweek.co.uk/97457/who-is-the-hat-man-the-nightmare-shared-by-dreamers-across-the-world

https://www.youtube.com/watch?v=iYbA6Tjux24
https://www.youtube.com/watch?v=84J7YYbT9vI
https://www.youtube.com/watch?v=7KC9U2xaNo0


Don't you realize that this is all illuzion? "Only Love is Real"

kangaro
Μέλος 3ης Βαθμίδας


634 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2020, 10:40:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλησπέρα και από εμένα!


Λοιπόν εγώ από Μικρή ηλικία άρχισα που λέτε να βλέπω περίεργα πραγματάκια που πραγματικά νόμιζα οτι ήταν τις φαντασίας μου άλλα με το πέρας των χρόνων συνειδητοποίησα ότι δεν είναι!
Στα 12 μου λοιπόν ξεκίνησα να βλέπω κάθε βράδυ για ένα διάστημα ενός μήνα και έπειτα με επισκεπτόταν ανά διαστήματα μέχρι την ηλικία των 18 χρονών . Αυτό που έβλεπα ηταν μια μορφή έξω από το παράθυρο μου, η μορφή που λέτε ήταν ενός άνδρα με μαύρα ρούχα και φορούσε ένα μαύρο καπέλο, το πρόσωπο του δεν το έβλεπα αλλά τα μάτια του … δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω ακριβώς αλλά έβλεπα την γυαλάδα τους.
Δεν κουνιόταν , δεν μιλούσε απλά με κοιτούσε. Η αλήθεια είναι ότι ήμουν τρομοκρατημένη και τις πρώτες φορές έβγαζα κάτι ουρλιαχτά και ερχόταν ο πατέρας μου και όταν του έλεγα τι είδα εννοείται δεν με πίστευε πότε, απλά άνοιγε το παράθυρο και τσέκαρε το μπαλκόνι πάντα .
Όσο περνούσε ο καιρός άρχισα να μην τον φοβάμαι όποτε τον έβλεπα, απλά καθόμουν και τον παρατηρούσα όπως έκανε και αυτή η οντότητα και με ένα Ανοιγοκλείσιμο βλεφάρων έτσι απλά εξαφανιζόταν.
Ώσπου σταμάτησε να με επισκέπτεται τόσο συχνά και από την ηλικία των 12 έως τον 18 (εκτός από εκείνον τον μηνά που τον έβλεπα κάθε βράδυ ) συνολικά πρέπει να με επισκέφτηκε γύρω στις 30 με 35 φορές, το θυμάμαι γιατί από τότε κρατώ κάτι σαν ημερολόγιο συναντήσεων με οντότητες, γιατί ΝΑΙ ειχα και άλλες συναντησεις επειτα..

Σε αυτά τα χρονιά λοιπόν έψαξα να βρω ποια είναι αυτή η οντότητα με το μυστηριώδες καπέλο και σας παραθέτω παρακάτω τι βρήκα για τον SHADOW MAN η HAT MAN όπως έμαθα ότι τον αποκαλούν.


https://www.theweek.co.uk/97457/who-is-the-hat-man-the-nightmare-shared-by-dreamers-across-the-world

https://www.youtube.com/watch?v=iYbA6Tjux24
https://www.youtube.com/watch?v=84J7YYbT9vI
https://www.youtube.com/watch?v=7KC9U2xaNo0


Don't you realize that this is all illuzion? "Only Love is Real"


"Ποτέ δεν ξέρεις με ποιον μιλάς", Berthold Brecht, "Η όπερα της πεντάρας"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2020, 11:50:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ώσπου σταμάτησε να με επισκέπτεται τόσο συχνά και από την ηλικία των 12 έως τον 18 (εκτός από εκείνον τον μηνά που τον έβλεπα κάθε βράδυ ) συνολικά πρέπει να με επισκέφτηκε γύρω στις 30 με 35 φορές, το θυμάμαι γιατί από τότε κρατώ κάτι σαν ημερολόγιο συναντήσεων με οντότητες, γιατί ΝΑΙ ειχα και άλλες συναντησεις επειτα..

Κοίτα να δεις... αν είχες σκεφτεί να τον χρέωνες όποτε σε επισκεπτόταν, θα είχε κόψει λάσπη πολύ νωρίτερα.

Edited by - Heretic on 30/08/2020 11:52:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Επιμενίδης
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


118 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2020, 12:47:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Επιμενίδης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλησπέρα και από εμένα!


Λοιπόν εγώ από Μικρή ηλικία άρχισα που λέτε να βλέπω περίεργα πραγματάκια που πραγματικά νόμιζα οτι ήταν τις φαντασίας μου άλλα με το πέρας των χρόνων συνειδητοποίησα ότι δεν είναι!
Στα 12 μου λοιπόν ξεκίνησα να βλέπω κάθε βράδυ για ένα διάστημα ενός μήνα και έπειτα με επισκεπτόταν ανά διαστήματα μέχρι την ηλικία των 18 χρονών . Αυτό που έβλεπα ηταν μια μορφή έξω από το παράθυρο μου, η μορφή που λέτε ήταν ενός άνδρα με μαύρα ρούχα και φορούσε ένα μαύρο καπέλο, το πρόσωπο του δεν το έβλεπα αλλά τα μάτια του … δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω ακριβώς αλλά έβλεπα την γυαλάδα τους.
Δεν κουνιόταν , δεν μιλούσε απλά με κοιτούσε. Η αλήθεια είναι ότι ήμουν τρομοκρατημένη και τις πρώτες φορές έβγαζα κάτι ουρλιαχτά και ερχόταν ο πατέρας μου και όταν του έλεγα τι είδα εννοείται δεν με πίστευε πότε, απλά άνοιγε το παράθυρο και τσέκαρε το μπαλκόνι πάντα .
Όσο περνούσε ο καιρός άρχισα να μην τον φοβάμαι όποτε τον έβλεπα, απλά καθόμουν και τον παρατηρούσα όπως έκανε και αυτή η οντότητα και με ένα Ανοιγοκλείσιμο βλεφάρων έτσι απλά εξαφανιζόταν.
Ώσπου σταμάτησε να με επισκέπτεται τόσο συχνά και από την ηλικία των 12 έως τον 18 (εκτός από εκείνον τον μηνά που τον έβλεπα κάθε βράδυ ) συνολικά πρέπει να με επισκέφτηκε γύρω στις 30 με 35 φορές, το θυμάμαι γιατί από τότε κρατώ κάτι σαν ημερολόγιο συναντήσεων με οντότητες, γιατί ΝΑΙ ειχα και άλλες συναντησεις επειτα..

Σε αυτά τα χρονιά λοιπόν έψαξα να βρω ποια είναι αυτή η οντότητα με το μυστηριώδες καπέλο και σας παραθέτω παρακάτω τι βρήκα για τον SHADOW MAN η HAT MAN όπως έμαθα ότι τον αποκαλούν.


https://www.theweek.co.uk/97457/who-is-the-hat-man-the-nightmare-shared-by-dreamers-across-the-world

https://www.youtube.com/watch?v=iYbA6Tjux24
https://www.youtube.com/watch?v=84J7YYbT9vI
https://www.youtube.com/watch?v=7KC9U2xaNo0


Don't you realize that this is all illuzion? "Only Love is Real"


Δεν είναι κα πολύ πιστευτό όλα αυτό.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vivi papoutsaki
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2020, 08:29:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vivi papoutsaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η αλήθεια είναι πως δεν το είχα σκεφτεί!χαχα

Don't you realize that this is all illuzion? "Only Love is Real"

https://papoutsakivivi.blogspot.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vivi papoutsaki
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2020, 08:32:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vivi papoutsaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καταλαβαίνω πως μπορεί να φαίνεται .. άλλα πίστεψε με είναι 100% αλήθεια.
Υπάρχουν άνθρωποι που βιώνουν τέτοια φαινόμενα.

Don't you realize that this is all illuzion? "Only Love is Real"

https://papoutsakivivi.blogspot.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2020, 14:13:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάλο είναι να αποφεύγονται ως "υπογραφές"
Ιστότοποι και blogs
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ilias1990
Μέλος 2ης Βαθμίδας


319 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2020, 15:14:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κάλο είναι να αποφεύγονται ως "υπογραφές"
Ιστότοποι και blogs


Γιατί, υπάρχει περίπτωση η Βιβή έκανε εγγραφή για να διαφημίσει το μπλογκ της; Κι εγώ που νόμιζα ότι ήθελε να μας μιλήσει για τις συναντήσεις της με τις οντότητες

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Επιμενίδης
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


118 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2020, 20:17:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Επιμενίδης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To blog μια χαρά φαίνεται αν και δε φαίνονται όλοι οι μήνες με τους αγγέλους. Το να "δει" κάποιος κάτι δεν είναι και τόσο ασυνήθιστο. Το να λέει κάποιος ότι τον έπιασε συγνώμη αλλά εγώ θα τον έβαζα σε έναν ελεγχόμενο χώρο για μέρες με κάμερες, όργανα κλπ όλο το 24ωρο για να δω τι συμβαίνει. Δεν είναι τόσο εύκολο να συμβεί. Πιο εύκολο είναι να υπνωτίσουν κάποιον να το πιστεύει ή να το πλάσει με τη φαντασία του για να απωθήσει μια τραυματική εμπειρία πχ βιασμό κλπ. παρά να συμβεί. Γιαυτό και είμαι δύσπιστος ακόμη και αν έβλεπα τις μελανιές. Αν τος εξέταζε γιατρός με μικροσκόπιο κλπ και έλεγε ότι βρήκε κάτι ασυνήθιστο τότε ίσως να άρχιζε να έχει νόημα. Ως τότε αγαπητή Βιβή επέτρεψέ μου να μην πιστεύω. Ακόμη και αν μου έλεγε κανείς ότι στο τάδε δωμάτιο βγήκε ή εμφανίστηκε η οντότητα θα πήγαινα άνετα να μείνω μόνος ή μαζί με το θύμα αναμένοντας την εμφάνιση. Και θα έτρωγα και κανονικά και θα κοιμόμουν ακόμη εκεί. Φυσικά αν ήταν άκρη Θεού το μέρος δε θα πήγαινα μόνος μου ή χωρίς προετοιμασία, όχι από φόβο για τα φαντάσματα αλλά για τους ζώντες.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2020, 21:42:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όπως και η περίπτωση η "Vivi papoutsaki" να είναι μια μούφα και μισή. Πιθανότητα κάποιος μαντράχαλος κάποιας ηλικίας, που "έχει πάρει σασί" από τράκα που έχει φάει (υπάρχει βλέπεις κάποιος κρυμμένο μαγνήτης στη σελίδα και τους τραβάει). Έχει έχει φτιάξει και ένα μούφα blog με αγγελολογίες (όπως λέμε παπαρολογίες), με κλεμμένες φωτογραφίες κάποιας ελκυστικής φατσούλας από το net για ξεκάρφωμα. Και ήρθε εδώ για άγρα πελατών; Το τι τους θέλει τους πελάτες τώρα, δεν θα με ενδιέφερε ποσώς πέραν του κλασικού Caveat Emptor που συνηθίζω να αραδιάζω σε τέτοιες υποθέσεις. Είναι όμως και αυτό το Vp που τράβηξε με το καλημέρα σε ένα από τα θέματα του γνωστού spammer με τα 150 ψευδώνυμα. Οπότε είναι ομολογουμένως κάποιος λόγος να ασχοληθείς λίγο παραπάνω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Επιμενίδης
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


118 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2020, 09:07:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Επιμενίδης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μόλις είδα το άλλο θέμα με το δράκουλα και τα βαμπίρ και φαίνεται να έχεις δίκιο Heretic. Η Vivi πήγε αμέσως εκεί χωρίς να πει κάτι και αναπαρήγαγε ένα μέρος ως ένθετο μήνυμα χωρίς σχόλια. Περίεργο όντως. Επίσης περίεργο πουτ ου λες να μας πει τι του έκανε ο πατέραε του όταν ήταν μικρός υπονοώντας τι; Ότι τον βίασε;;; Ή ότι τον κακοποίησε με άλλον τρόπο; Αν συνέβαινε κάτι τέτοιο μάλλον θα χρειαζόταν θεραπεία και όχι τέτοια αντιμετώπιση η οποία είναι προσβλητική για εκείνον και θα τον κάνει να επιμένει περισσότερο και να επανέρχεται. Δηλαδή μήπως η αντιμετώπιση του ατόμου αυτού που λες ότι έχει 150 ψευδώνυμα είναι λανθασμένη και τον κάνει να επανέρχεται ξανά και ξανά;
Το να ανοίγει θέματα άνευ ουσίας ή και να αλλάζει ψευδώνυμα σημαίνει ότι κάτι θέλει να δείξει. Θα μπορούσε να το δείξει καλύτερα αν τον άφηνε κανείς σε ΕΝΑ θέμα να πει αυτά που θέλει χωρίς διακοπή και ειρωνεία. Αλλιώς δεν μπορείς να κόψεις τα κεφάλια της Λερναίας Ύδρας χωρίς να βγουν άλλα δύο. Η ακολουθία είναι γεωμετρική και ο Ηρακλής όταν το κατάλαβε πήρε και τον Ιόλαο αν θυμάμαι καλά για να τα καίει πριν διπλασιαστούν. Επειδή εδώ δεν έχουμε Ηρακλή και Ιόλαο δε νομίζω ότι μπορεί να αντιμετωπιστεί αλλιώς το θέμα από το να του δοθεί η ευκαιρία να εκφραστεί αν πράγματι αυτό θέλει. Αν πάλι δεν ξέρει τι θέλει τότε δεν ξέρω και τι πρέπει να γίνει δεν έχω άποψη γιατί δεν είμαι ειδικός. Ίσως ένας ειδικός να είχε να πει περισσότερα.
Αυτή είναι η γνώμη μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2020, 11:23:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αλίευση πελατείας είναι Επιμενίδης. Ψάχνει από απλό ακροατήριο (οπαδοί - χειροκροτητές) για τις ανοησίες που αραδιάζει μέχρι ότι χειρότερο μπορείς να φανταστείς. Όπως έχω γράψει πολλές φορές, οι χώροι αυτοί προσφέρονται και για αφελείς και για πονηρούς. Στο χέρι μας είναι να φιλτράρουμε αυτά που βλέπουμε, αλλά και να μοιραζόμαστε την εμπειρία που έχουμε συσσωρεύσει σαν παλιά μέλη, με τα όποια νέα μέλη.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Επιμενίδης
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


118 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2020, 19:57:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Επιμενίδης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αλίευση πελατείας είναι Επιμενίδης. Ψάχνει από απλό ακροατήριο (οπαδοί - χειροκροτητές) για τις ανοησίες που αραδιάζει μέχρι ότι χειρότερο μπορείς να φανταστείς. Όπως έχω γράψει πολλές φορές, οι χώροι αυτοί προσφέρονται και για αφελείς και για πονηρούς. Στο χέρι μας είναι να φιλτράρουμε αυτά που βλέπουμε, αλλά και να μοιραζόμαστε την εμπειρία που έχουμε συσσωρεύσει σαν παλιά μέλη, με τα όποια νέα μέλη.



Δε βλέπω κάποιο άμεσο όφελος. Ψυχική εκτόνωση πχ. ;;; Χάσιμο χρόνου θα έλεγα. Υπάρχουν πιο διασκεδαστικά πράγματα. Ίσως ανάγκη επικοινωνίας. Δεν ξέρω ... Δε βλέπω κάποιο ορατό όφελος ίσως και να μην μπορώ να το φανταστώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2020, 08:53:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ίσως κάποια υποκείμενη ψυχική νόσος Επιμενίδης. Ποιος σώφρων άνθρωπος θα χάσει ώρες από τη ζωή του για να σκεφτεί και να συντάξει κάτι σαν κι αυτό;

Η σχέση του Αληθινού βρικόλακα με τον Δράκουλα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Επιμενίδης
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


118 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2020, 15:47:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Επιμενίδης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ίσως κάποια υποκείμενη ψυχική νόσος Επιμενίδης. Ποιος σώφρων άνθρωπος θα χάσει ώρες από τη ζωή του για να σκεφτεί και να συντάξει κάτι σαν κι αυτό;

Η σχέση του Αληθινού βρικόλακα με τον Δράκουλα




Δεν ξέρω για ψυχική νόσο αλλά μια εμμονή είναι μάλλον αναμενόμενη. Ήθελε να μιλήσει για τους Γνωστικούς και τις διδασκαλίες τους. Αν το έκανε κανονικά δεν θα την πρόσεχε κανείς. Με τον περίεργο τίτλο όλο και κάποιος θα ξεπέσει προς τα κει. Αν είναι παντελώς άσχετος ίσως εντυπωσιαστεί. Έχει μάλλον καταλάβει ότι οι περισσότεροι είναι πολύ άσχετοι από μεταφυσικά ζητήματα και οτιδήποτε και αν τους πεις το βλέπουν εντυπωσιακό. Έβαλε και τις δικές της ιδέες ένθετα στο κείμενο κατάλληλα αναμεμιγμένες και να το το project!!! Τώρα τι θα τους κάνει του θιασώτες αν βρει δεν ξέρω. Ελπίζω να μην τους ποιεί το αίμα!!!
Πάντως δείχνει λογική η διαδοχή των ενεργειών αλλά δεν ξέρουμε τη συνέχεια.

Edited by - Επιμενίδης on 03/09/2020 15:49:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy