ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΣΟΦΙΑ =-.
 αυτό που κάποιοι ονομάζουν πλάκωμα ψυχής...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
fefeli
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2003, 04:49:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fefeli  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θυμάμαι χρόνια πριν, μια νύχτα που προσπάθησα πολλές φορές να ξεχάσω... ειχα ξαπλώσει να κοιμηθώ, όμως το πρόβλημα αυπνίας δε με άφηνε. Καπου εκεί ένιωσα κάτι πολύ περίεργο και αρκετά τρομακτικό για τα χρόνια της εφηβείας. Ένιωσα κάτι να με πιέζει σε όλο το σώμα και δε μπορούσα να κουνηθώ, ούτε και να μιλήσω. Το μόνο που μπορούσα να κουνήσω ήταν το κεφάλι μου, ούτε καν τα δάχτυλα των χεριών μου. Ενιωθα να με πιέζουν στο στρώμα. Και όχι δε κοιμόμουν. Δε ξέρω τι ήταν αλλά κράτησε αρκετή ώρα πάνω απο τέταρτο σίγουρα. Για χρόνια δεν είχα μιλήσει για αυτό ίσως απο φόβο να μη με πούν τρελή, ωσπου κάποια στιγμή άκουσα κάποιο άτομο να περιγράφει κάτι παρόμοιο και μου κίνησε το ενδιάφερον να μάθω περισσότερα. Το ονόμασε πλάκωμα ψυχής αλλά ούτε και εκείνος ήξερε περισσότερα...

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2003, 05:15:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KAΛΗΜΕΡΑ !
ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ,ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΗ "ΜΟΛΑ" ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ .
ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ
ΑΝ ΘΕΣ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ
ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΣΥΖΗΤΙΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=459


ΦΩΣ+ΑΓΑΠΗ

aummmmmmm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fefeli
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2003, 12:12:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fefeli  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε ευχαριστώ ΑΤΜΑ... δεν το είχα προσέξει
Αν μπορεί κάποιος ας κλείσει αυτό το topic που άνοιξα άδικα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2003, 12:51:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΣΕ ΤΗΛΙΓΕΙ ΣΚΙΑ!

η δηναμη της μαγειας ειναι μεγαληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy