ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 MATRIX
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
holy-rhythm
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2003, 17:57:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους holy-rhythm
Πολύ ενδιαφέροντα είναι η ταινία MATRIX όπως και ο σχολιασμός που γίνεται από τον David Wilcock (http://www.esoterica.gr/articles/esoteric/matrix/matrix.htm)και που στην αρχή μου φάνηκε λίγο άσχετο.
Και πάνω σε αυτό το θέμα την όποια ασχετοσύνη μου δηλαδή θα ήθελα να ανοίξω το θέμα για να ενημερωθώ σε μεγαλύτερο βάθος από άλλους που ξέρουν περισσότερα. Ο σχολιασμός θα μπορούσε να γίνει πάνω στο περιεχόμενο και στο ύφος της ταινίας και των όποιων σχολιασμών.

ΥΓ: Είναι το πρώτο σχόλιο που κανω στο φόρουμ και σας χαιρετώ τθα επανέλθω με άλλα σχόλια.


thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2003, 18:56:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Γεια σου Άγιε Ρυθμέ.

Καλωσόρισες στο forum μας και μάλιστα σε ένα από τα αγαπημένα μου θέματα.

Θα ήταν κρίμα όμως να ανοίξει ακόμη ένα topic για αυτό το θέμα, αφού ήδη έχουμε διασπαρεί στα τόσα (5-6) topics που άνοιξαν με αυτό το θέμα. Έτσι θα σε παρακαλούσα να δεις το παρακάτω topic και να συνεχίσουμε σε αυτό την κουβέντα.

topic.asp?TOPIC_ID=1152

Νομίζω ότι θα είναι καλύτερο να έχουμε στο ίδιο topic όλες μας τις σκέψεις για να βοηθήσουμε τα επόμενα μέλη μας να μην... χαθούν.

Τι λες κι εσύ;

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
holy-rhythm
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2003, 21:02:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους holy-rhythm
Χμμμ. Μάλλον βιάστηκα να γράψω κάτι χωρίς να έχω ψάξει καλά τα παλιά. Μπορεί να σβηστεί αφού ακόμα δεν λεω και τίποτε σημαντικό. Ευχαριστώ κυρίως γιατί διαπίστωσα ενδιαφέρουσες συζητήσεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2003, 21:11:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Ευχαριστώ για την κατανόησή σου "Άγιε Ρυθμέ".

Το topic απλά θα κλειδωθεί.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy