ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 Παίρνουμε όσα αξίζουμε?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Timetrapped
Μέλος 1ης Βαθμίδας


125 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2003, 16:00:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Timetrapped  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σε όλους μιας και είμαι καινούριος στην παρέα. Ένα ερώτημα που μου έχει δημιουργηθεί τελευταία είναι το κατά πόσο παίρνουμε στη ζωή μας αυτό που μας "αξίζει". Για να το θέσω λίγο καλύτερα, πιστεύετε ότι καθορίζουμε οι ίδιοι το πως θα είναι η ζωή μας ή είναι κάτι που είναι τελείως απρόβλεπτο? Θα επιστρέψω αύριο γιατί πρέπει να φύγω...

You can find all you need in your mind...if you take the time

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2003, 16:25:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποτέ δε παίρνεις αυτό που αξίζεις ή αυτό που νομίζεις πως αξίζεις.
Παίρνεις αυτό για το οποίο έχεις διαπραγματευτεί.
Καλώς μας όρισες Timetrapped!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2003, 16:51:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έρχεσαι σε ένα κόσμο που δε γνωρίζεις , είσαι άδειος και σαν ένα χωράφι που μπορεί ο καθένας να φυτέψει ότι μπορεί και ότι θέλει .

Στο βάθος του ασυνείδητου σου υπάρχουν οι καταγραφές , μα τώρα σε γεμίζουν με τα δικά τους πρέπει και θέλω .
Σε διαμορφώνουν , σε καλουπώνουν , σε κάνουν να άγεσαι και να φέρεσαι όπως εκείνοι θέλουν .

Ορίζουν ακόμα και την καρδιά σου , ορίζουν ακόμα και τα όρια της ελευθερίας σου , ορίζουν ακόμα και τους φόβους σου .

Και έρχεται η ώρα της δική σου επανάστασης , η ώρα που θέλεις να φωνάξεις είμαι ελεύθερος .

Αν είσαι ή όχι θα φανεί από τις πράξεις σου .

Είπε ο άγγελος της παρέας μας :

quote:
Παίρνεις αυτό για το οποίο έχεις διαπραγματευτεί.

Ναι αλλά παίρνεις και αυτό για το οποίο έχεις γεννηθεί , δε μπορείς να αποφύγεις αυτό που πρέπει να συμβεί , δε μπορείς να κρυφτείς από τον ίδιο σου τον εαυτό , από τα θέλω σου .

Ναι παίρνουμε ότι μας πρέπει για να μάθουμε και να καταγράψουμε ακόμα και αν αυτό έχει μέσα πόνο .


Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Destiny
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
291 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2003, 16:56:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Destiny  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ....Timetrapped ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..

ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΜΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ....
..................................

ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙ ΑΞΙΖΟΥΜΕ???

ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΩΣ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ???

ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2003, 23:52:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Έρχεσαι σε ένα κόσμο που δε γνωρίζεις , είσαι άδειος και σαν ένα χωράφι που μπορεί ο καθένας να φυτέψει ότι μπορεί και ότι θέλει .

Xμ...με βάζεις σε σκέψεις νυχτιάτικα καλέ μας Ramoglou...
Σχόλια:

1. Από ένα σημείο και μετά είτε νομίζεις ότι γνωρίζεις πραγματικά τον κόσμο είτε συνειδητοποιείς ότι δεν υπάρχει περίπτωση να τον γνωρίσεις.

2. Άδειος? Και καθένας κάνει ότι θέλει? Τότε η έννοια της προσωπικότητας ή της θέλησης ή της αντίστασης ή της σκέψης παέι περίπατο! Όχι. Καθένας σου κάνει ότι τον αφήνεις να κάνει.

3. Το ασυνείδητο το αφήνω επίτηδες ασχολίαστο: ο καθένας κουβαλάει το δικό του και δε το ξέρει καν.

Η φράση που "άναψε φωτιές" σηκώνε μια αποσαφήνιση εκ μέρους μου:

quote:
Παίρνεις αυτό για το οποίο έχεις διαπραγματευτεί.

Εννοώ ότι είναι μέσα στα πλαίσια ενός σχεδίου τί μπορείς να κάνεις και ποιός είσαι.Καθήκον σου είναι να είσαι αληθινός με τον εαυτό σου και με τους άλλους,να εκμεταλλευτείς στο έπακρο το δυναμικό σου ώστε να πετύχεις την καλύτερη διαπραγμάτευση.Πώς όμως?

quote:
ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΩΣ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ???
ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ???

Απάντησέ τα και θα μάθεις...ούτε και γω ξέρω!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2003, 00:38:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Παίρνουμε όσα αξίζουμε?

ναι!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2003, 02:59:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλτατη Darkangel

Αφήνω στην άκρη την κουβέντα περί ασυνειδήτου και πάω παρακάτω .
Μας διαμορφώνει κομμάτι του χαρακτήρα μας η επιρροή που δεχόμαστε από το άμεσο οικογενειακό περιβάλλον , μας δημιουργεί φραγμούς η κοινωνική ηθική που μαθαίνουμε , το κατά πόσο αυτά μπορούμε να τα ξεπεράσουμε είναι θέμα χαρακτήρα ( επανάσταση – αναζήτηση – αποδοχή άλλων καταστάσεων ή προτύπων ) σίγουρα και από άνθρωπο σε άνθρωπο διαφέρει .

Για μένα υπάρχει μια θεώρηση για τη ζωή και αυτή λέει , ήρθαμε για να βιώσουμε και μέσα από αυτό να μάθουμε , κάθε εμπειρία που βιώνουμε είναι ένα μάθημα .
Πολλές φορές προσπαθούμε να αποφύγουμε κάτι για διάφορους λόγους μα στο τέλος το αναπόφευκτο γίνετε και όταν γίνει και το βιώσουμε παίρνουμε τη γνώση από αυτό το βίωμα .
Άλλοι το λένε «κάρμα» , άλλοι πεπρωμένο , εγώ το λέω Θείο σχέδιο .

ΝΑΙ ζούμε λοιπόν αυτό που μας αξίζει !

Απλά κάποιες στιγμές λόγο του πόνου της απώλειας ή κάποιου άλλου συναισθήματος λέμε «δεν το άξιζα αυτό» .
Ίσως αν κοιτάξουμε ποιο βαθιά να δούμε τη δώσαμε και τη πήραμε και τότε να δούμε τι αξίζαμε .

Θα συμφωνήσω μαζί σου στο ποιο βασικό , ότι κι αν κάνουμε να εμπεριέχει ένα και μόνο συστατικό την ΑΛΗΘΕΙΑ .

Καλό σας ξημέρωμα .


Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Timetrapped
Μέλος 1ης Βαθμίδας


125 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2003, 11:47:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Timetrapped  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αρκετά ενδιαφέρουσες οι απόψεις σας αν και μου φάνηκαν κάπως πεσιμιστικές. Διέκρινα στα λόγια σας μια παθητική στάση, αν κατάλαβα λάθος συγχωρέστε με. Η δική μου γνώμη είναι ότι όλα είναι στο μυαλό μας. Αν τα βλέπεις όλα μαύρα τότε δε θα σου συμβεί τίποτα ευχάριστο ή ακόμα και αν σου συμβεί δε θα το εκτιμήσεις και θα το προσπεράσεις. Αν αρχίσεις να βλέπεις τη ζωή με αισιοδοξία ή τουλάχιστον χωρίς απαισιοδοξία (κάτι που προσπαθώ εδώ και ένα χρόνο περίπου)και πάνω απ'όλα αν έχεις αυτοεκτίμηση και αυτοσεβασμό τότε τα πράγματα πηγαίνουν πολύ καλύτερα. Το μυαλό μας είναι η πύλη για μια καλύτερη ζωή, μια πύλη που οδηγεί σε δρόμους από τους οποίους εμείς έχουμε τη δυνατότητα να επιλέξουμε τον καλύτερο. Φυσικά υπάρχουν και παράγοντες που δεν μπορούμε να ελέγξουμε τους οποίους δεν μπορώ να κατονομάσω με σιγουριά (άλλοι το λένε τύχη, άλλοι μοίρα κτλ) αλλά νομίζω ότι το μυαλό μας έχει τον πρώτο λόγο για το αν είμαστε ευχαριστημένοι ή όχι από τη ζωή μας.

You can find all you need in your mind...if you take the timeΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Destiny
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
291 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2003, 12:23:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Destiny  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ Timetrapped.........
_________________________________________________________________
Αν αρχίσεις να βλέπεις τη ζωή με αισιοδοξία ή τουλάχιστον χωρίς απαισιοδοξία (κάτι που προσπαθώ εδώ και ένα χρόνο περίπου)και πάνω απ'όλα αν έχεις αυτοεκτίμηση και αυτοσεβασμό τότε τα πράγματα πηγαίνουν πολύ καλύτερα. Το μυαλό μας είναι η πύλη για μια καλύτερη ζωή, μια πύλη που οδηγεί σε δρόμους από τους οποίους εμείς έχουμε τη δυνατότητα να επιλέξουμε τον καλύτερο
______________________________________________________________________

Θελω να σου πω κατι για την Αισιοδοξια...

Αισιοδοξος ειναι αυτος που βλεπει Ευκαιρια σε καθε Κινδυνο..
Απαισιοδοξος ειναι αυτος που βλεπει Κινδυνο σε καθε Ευκαιρια
.............................................................
Ενας Αισιοδοξος με Εμπειρια Ομως Μπορει να γινει Απαισιοδοξος!!

Ευχαριστω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Timetrapped
Μέλος 1ης Βαθμίδας


125 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2003, 13:18:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Timetrapped  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ Timetrapped.........
Θελω να σου πω κατι για την Αισιοδοξια...

Αισιοδοξος ειναι αυτος που βλεπει Ευκαιρια σε καθε Κινδυνο..
Απαισιοδοξος ειναι αυτος που βλεπει Κινδυνο σε καθε Ευκαιρια
.............................................................
Ενας Αισιοδοξος με Εμπειρια Ομως Μπορει να γινει Απαισιοδοξος!!

Ευχαριστω



Καλημέρα Destiny, μου άρεσε αυτό που έγραψες με το οποίο συμφωνώ. Είναι όμως προτιμότερο (για εμένα) να ζεις με την ελπίδα για κάτι καλό από το να συμβιβάζεσαι με την ιδέα μιας "μέτριας" ή "άσχημης" ζωής.

You can find all you need in your mind...if you take the timeΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Destiny
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
291 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2003, 14:00:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Destiny  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Naι συνταξιωτη.. ω.. Ναι!!
Η ελπιδα θα πεθανει οταν πεθανουμε..


Ας ζησουμε λοιπον, αυτο που μας αξιζει οπως μας ειπε ο Ο κακός ο λύκος
και ας εχουμε μόναδικο συστατικό την ΑΛΗΘΕΙΑ .


Απλα ορισμενες φορες αναρωτιεμαι τι πραγματικα αξιζει...
Αξιζει η γνωση.. ΣΙΓΟΥΡΑ!!
Αλλα οσο πιο πολλα μαθαινουμε τοσο πιο πολυ αμφισβητουμε....

Φοβαμαι οτι ολη η ανθρωποτητα (ΧΤΙΖΕΤΑΙ) βαση αλλων μηχανισμων..
Την αληθεια την κρυβουν..
Και προσπαθουν να μετατρεψουν τους ανθρωπους σε Μαζα
Δημιουργωνας υλιστικες αναγκες και οχι πραγματικες..

Δε ξερω τι φοβουνται...

Εμεις ομως εδω ψαχνουμε.. Ας συνεχισουμε!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2003, 18:15:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σας!

Καλως ηρθες και απο μενα timetrapped!

Περα απο τα οσα εχουν πει παραπανω, να πω οτι βλεπω τι καθε μας πραξη σαν μια "δραση" η οποια με την σειρα της θα προκαλεσει μια "αντιδραση". Η δραση αυτη αναλογα με την ενταση της και τα κινητρα της θα εχει και την αναλογη αντιδραση.

Καλε μου Ραμογλου (κακε λυκε) με βρισκεις συμφωνη στα λογια σου (αυτο το ηξερες ηδη) αφου και εγω της ιδιας φιλοσοφιας και στασης ειμαι. Σε καποιο σημειο λες ομως :

quote:
Ίσως αν κοιτάξουμε ποιο βαθιά να δούμε τη δώσαμε και τη πήραμε και τότε να δούμε τι αξίζαμε .

Τουλαχιστον οπως το καταλαβαινω εγω - αν ειχες κατι αλλο στο νου σου ειμαι βεβαιη πως θα επεμβεις - δεν θα πρεπει να σταθουμε σε καθε κατασταση σαν μεμονομενο γεγονος αλλα σαν συνολικη κατασταση του τι εχουμε δωσει μεχρι τωρα στην ζωη μας και τι εχουμε παρει. Πολλες φορες (και απο προσωπικη εμπειρια αυτο) μπορει να δρασουμε με εναν τροπο σε μια δεδομενη κατασταση και την αντιδραση του να την εισπραξουμε απο μια ξεχωριστη κατασταση!

Strike like lightning and leave the thunder to those that like loud noises.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2003, 16:01:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αρκετά ενδιαφέρουσες οι απόψεις σας αν και μου φάνηκαν κάπως πεσιμιστικές. Διέκρινα στα λόγια σας μια παθητική στάση, αν κατάλαβα λάθος συγχωρέστε με.

Συγχωρεμένος να'σαι καλέ μας Timetrapped!!
Όμως η διαδικασία της διαπραγμάτευσης είναι ένα βίωμα,είναι τρόπος ζωής,άρα εξ'ορισμού δε μπορεί να είναι πεσσιμιστική ούτε φυσικά παθητική...Αν μείνεις απλός παρατηρητής της ζωής,τί μπορείς να περιμένεις???

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2003, 04:50:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τουλαχιστον οπως το καταλαβαινω εγω - αν ειχες κατι αλλο στο νου σου ειμαι βεβαιη πως θα επεμβεις - δεν θα πρεπει να σταθουμε σε καθε κατασταση σαν μεμονομενο γεγονος αλλα σαν συνολικη κατασταση του τι εχουμε δωσει μεχρι τωρα στην ζωη μας και τι εχουμε παρει. Πολλες φορες (και απο προσωπικη εμπειρια αυτο) μπορει να δρασουμε με εναν τροπο σε μια δεδομενη κατασταση και την αντιδραση του να την εισπραξουμε απο μια ξεχωριστη κατασταση!

Ναι Mara μου αυτό λέω , μαθήματα είναι όλα , εμπειρίες , μυήσεις .
Κάνεις , σου κάνουν , δίνεις , παίρνεις .
Ο χρόνος δεν έχει σημασία μπορεί την εκείνη στιγμή , μπορεί μια άλλη , γνώμη μου ότι θα είναι η στιγμή που θα μπορείς να καταλάβεις και τι έδωσες και τι πήρες .
Όλα μαζί κάνουν το πάζλ στο τέλος της διαδρομής .
Τα μόνα εργαλεία , αλήθεια , χαμόγελο , θέληση .
Ε μερικοί βάζουν και το ρίσκο .

Φίλε Timetrapped πρώτα πρώτα καλός μας όρισες και καλές νοητικές διαδρομές να έχεις στον υπέροχο κόσμο του esoterica , συγνώμη που παρέλειψα το καλωσόρισμα μου .
Για ένα πράγμα δε με έχουν κατηγορίσει ακόμα στην αυτή ζωή μου για πεσιμισμό .
Είμαι αισιόδοξος , ελεύθερος και ίσως και ριψοκίνδυνος .
Κάτι σαν εμπειριών συλλέκτης αν το θέλεις καλύτερα .


Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2003, 13:05:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ ΦΙΛΕ Timetrapped ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΣΟΥ.

ΠΩΣ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΞΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ????
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΧΝΕΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΩΣ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ?????

ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ???

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΩΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΞΙΖΟΥΜΕ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Timetrapped
Μέλος 1ης Βαθμίδας


125 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2003, 08:37:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Timetrapped  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε AVATARGR λέγοντας "αυτό που αξίζουμε" εννοώ αν υπάρχει κάποια ισορροπία σε αυτά που δίνουμε με αυτά που παίρνουμε. Κάποιοι λένε ότι όσα δώσεις θα πάρεις, έστω και αν τα πάρεις μετά από αρκετά χρόνια αλλά άλλοι πιστεύουν ότι είναι απλώς θέμα τύχης.

You can find all you need in your mind...if you take the timeΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/07/2003, 09:38:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Timetrapped ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΖΩΗ , ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΡΙΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΝ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ.

ΑΥΤΟ ΕΝΟΩ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΜΕ.......
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy