ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 - Κινηματογράφος -
 Νέοι Συντονιστές
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2003, 00:46:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας.

Ο Admin μας ο Διαχειριστής... διαχειρίζεται κάτι ψαράκια σε κάποιο "ψαροταβερνικό forum" για αυτό κι αναλαμβάνω εγώ έκτακτα να σας ενημερώσω ότι επιτέλους έχουμε νέους Συντονιστές στο forum "ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ".

Αυτοί είναι o "Old Tiger" και ο "Secondborn" που επέδειξαν υπευθυνότητα και αγάπη για αυτήν την κατηγορία κι έτσι εμείς τους... καταδικάζουμε από έναν "χαλαρό αρραβώνα" που έχουν με αυτό το forum να περάσουν σε έναν "γάμο αλά Esoterica"

Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία και να αναδείξουν την κατηγορία του Κινηματογράφου, την καλύτερη σε όλο το forum.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2003, 01:12:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλορίζικοι οι νέοι συντονιστές μας Old Tiger και Secondborn!!!!

Εύχομαι ολόψυχα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και είθε να μετατραπεί το Forum από

- Κινηματογράφος - σε .-=Κινηματογράφος=-.

πραγματικά ΨΥΧ-ΑΓΩΓΗ-κός,όπως πραγματικά αξίζει να είναι!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2003, 07:43:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σίγουρος ΚΑΙ για τους δύο, εύχομαι να δούμε να δίνεται ΖΩΗ σε ένα αγαπημένο θέμα για ΠΟΛΛΟΥΣ απο εμάς...

Επιτέλους, να έχουμε μια ΕΓΚΥΡΗ "κριτική", ώστε να ΜΗΝ καταλήγει σε ΘΡΙΛΕΡ η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ του να δούμε ένα έργο ΔΙΚΑΣΤΙΚΗΣ ΠΛΑΝΗΣ με στοιχεία ΕΡΩΤΙΣΜΟΥ μεταξύ των αντιδίκων, που όμως όλα αυτά να μήν απέχουν πολύ απο μια ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΗ ΚΩΜΟΔΙΑ...

Α, ξέχασα τους λάτρεις των ταινιών κατηγορίας ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ...
Συγγνώμη, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ αυτούς κατανοώ, ΟΥΤΕ και τον Αγγελόπουλο...

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2003, 14:52:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλορίζικοι οι νέοι συντονιστές μας Old Tiger και Secondborn!!!!

Εύχομαι ολόψυχα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ



ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ !

‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Secondborn
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
410 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2003, 15:10:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Secondborn  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Are u talking to me?*
Γειά χαρά από τον χειμερινό πια Secondborn...!
Οι διακοπές μου(ολιγοήμερες ομολογώ)έφτασαν στο τέλος τους και επέστρεψα στο αγαπημένο μου sport!
Και απ'ότι φαίνεται έφτασα πάνω στην ώρα.
Ευχαριστώ για τα καλωσορίσματα! Με συγκινείτε...

Εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου να σταθώ αντάξιός όλων εσάς...γιατί u make me want to be a better man!**


*Taxi driver
**As good as it gets

"Δώρο είναι οι καρδιές των ανθρώπων που ψάχνουν πέρα απο τον κόσμο και δε βρίσκουν ανάπαυση εντός του."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
morph
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
76 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2003, 15:17:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους morph  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γειά χαρά από τον χειμερινό πια Secondborn...!

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ;γιατι βρε ανθρωπε μου θυμίζεις ότι πανε οι καλοκαιρινές διακοπές και για μένα...
the horror. the horror*

ας ειναι. τουλάχιστον πλησιαζει η ελευση της νεας κινηματογραφικης σαιζον

*αποκαλυψη τωρα

"de profundis domine, τι ζώον είμαι..."
Ρεμπω
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/08/2003, 09:00:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
να περάσουν σε έναν "γάμο αλά Esoterica"


Aαααα....τι ωραία Thoth
Να κάνουμε και πάρτυ, όπως στο "Γάμος αλά Ελληνικά...
εκεί που οι Αμερικάνοι γονείς του γαμπρού έπαθαν "πολιτισμικό σοκ" μόλις είδαν το σόι της Ελληνίδας νύφης...απίστευτη σκηνή...

Ας σοβαρευτώ
Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου και ελπίζω να φανώ αντάξιος αυτής της επιλογής.
Και πάλι ευχαριστώ


Tiger! Tiger! burning bright
In the forests of the night,
What immortal hand or eye,
Dare frame thy fearful symmetry?
WILLIAM BLAKE
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/08/2003, 18:47:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΠΡΑΒΟ!

ΒΑΖΩ ΑΡΙΣΤΑ ΜΕ 5 ΤΟΝΟΥΣ ΣΤΟΝ ΤΙΓΡΗ ΜΑΣ!

'''''ΑΡΙΣΤΑ


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lipotaktis
Μέλος 1ης Βαθμίδας


78 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2003, 22:00:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lipotaktis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FRIENDS Oldtiger και Secondborn
ΜΠΡΑΒΟ κι από εμένα

Don't press yourself.
let you free.
you will find the answer.
Be sure.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pentheas
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
75 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 03:22:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pentheas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σε όοοοοοολους.
Αρκετό καιρό παρατηρητής , αλλά μόλις πράσφατα έγινα μέλος, και σαν καινούργιος που είμαι βιάστηκα να ανοίξω το topic με το αγα΄πημένο μου θέμα "Το Υπερφυσικό στο Θέατρο και τον Κινηματογράφο" και το άνοιξα σε λάθος κατηγορία , αντί εδώ !
Μπορείς please να μου πεις αν μπορώ ή ακόμα καλύτερα "αν μπορείτε" να μεταφέρετε το topic μου εδώ;

Φιλικά

Taf


pentheasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
diona8
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 11:40:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους diona8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγχαρητήρια και από εμένα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy