ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΛΕΜΟΥ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2003, 19:15:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ <<ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ>>.

ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ.
ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΤΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΕΝΠΟΛΕΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΑΣ Ή ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ???

ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΗΝ ΚΟΖΑΝΗ.
ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΧΝΑΝ ΕΒΑΛΑΝ ΜΕΣΑ ΕΚΡΗΚΤΙΚΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΛΕΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΧΡΟΝΟ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΟΣ.
ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ Ο ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ.
ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ:ΟΙ ΔΟΡΥΦΟΡΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΟΠΩΣ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ,ΒΑΣΕΙΣ,ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ,ΡΑΝΤΑΡ κ.τ.λ.
ΕΤΣΙ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ ΕΧΕΙ ΣΤΗΘΕΙ ΜΙΑ <<ΒΑΣΗ>> ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 120 ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ(!)
ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΚΡΑΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΥΣΤΙΚΗ. ΤΗΝ ΒΑΣΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΜΕ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙΞΩ ΕΔΩ.

ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ PLEASE!!!

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2003, 19:34:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΦΙΛΕ CyBeR_JiM

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ.
ΠΡΩΤΟΝ ΤΕΤΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΡΡΗΤΑ.
ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΗΜΑΣΤΙΚΟΤΕΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΛΕΜΟΥ.

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΩΣ ΕΔΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΑΤΕΧΕΙ.
ΤΕΤΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΧΤΙΟ.

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.

ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΗ ΚΥΠΡΟ http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1279Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2003, 23:18:55  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε Cyber_jim λίγη ωριμότητα δε βλάπτει...
Αλλωστε δε καταλαβαίνω πως ταιριάζει αυτό το θέμα στη θεματολογία του esoterica...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2003, 15:38:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM
ΟΚ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ sorry!!!
ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ.
ΘΑ ΣΒΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ.

ΦΙΛΙΚΑ CyBeR_JiM.chz@CyBeRiA.ntw Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2003, 15:40:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM
ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΤΟ ΕΣΒΗΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ ΓΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2003, 16:08:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78
Φίλε μου CyBeR_JiM,όπως πολύ εύστοχα παρατήρησες,ΔΕΝ υπάρχει εικονίδιο διαγραφής σε κανένα ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΥΜΑ κάθε θέματος.
Αλλιώς,το θέμα θα έμενε "ακέφαλο",χωρίς αρχική εισήγηση με αποτέλεσμα οι απαντήσεις των μελών να "αιωρούνται" νοηματικά,ακόμα και αν το πρώτο μήνυμα διαγραφεί κατά λάθος.
Χαιρετώ!


O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
prometheas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
260 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2003, 16:34:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους prometheas
quote:

Φίλε μου CyBeR_JiM,όπως πολύ εύστοχα παρατήρησες,ΔΕΝ υπάρχει εικονίδιο διαγραφής σε κανένα ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΥΜΑ κάθε θέματος.
Αλλιώς,το θέμα θα έμενε "ακέφαλο",χωρίς αρχική εισήγηση με αποτέλεσμα οι απαντήσεις των μελών να "αιωρούνται" νοηματικά,ακόμα και αν το πρώτο μήνυμα διαγραφεί κατά λάθος.
Χαιρετώ!


O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"



Εαν η υποτιθεμενη αυτή βαση μπορει να ειδωθεί με ενα τηλεσκόπιο τότε μονο μυστική δεν ειναι ....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2003, 17:28:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM
ΦΙΛΕ ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΟΧΙ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΛΕΙΣΕ.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

-------------------------
Μόνο τα μικρά μυστικά χρειάζονται
προστασία.Τα μεγάλα προστατεύονται
από την δημόσια δυσπιστεία...

-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2003, 01:00:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Το θέμα κλειδώνεται....

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy