ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Το κοριτσι με τα γυαλινα ματια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 11:11:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενω συζητουσα με μια φιλη μου (σχετικα με το παραφυσικο) μου ειπε οτι εχει ακουστα για το φαντασμα ενος κοριτσιου στο Μαρουσι που εχει το ονομα "το κοριτσι με τα γυαλινα (η κρυσταλινα δεν ηταν σιγουρη) ματια". Ομως δεν ηξερε τιποτα παραπανω γιαυτο εκτος απο το ονομα του. Μηπως μπορει καποιος να μου δωσει λιγο περισσοτερο φως;

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

soldier
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 17:32:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους soldier  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω αν μπορώ να σε φωτίσω πολύ περισσότερο, καθώς κι εγώ πληροφορίες ψάχνω... Έχει θεαθεί από πολύ κόσμο, και πάντοτε γύρω από το Νεκροταφείο του Αμαρουσίου... Δεν πρεπει να το ενοχλήσεις... Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω, ας το γράψει, παρακαλώ...



Keep the flame burning...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cube
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
417 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 18:03:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cube  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Από ιστορίες και όχι από κάτι το οποίο έχω δεί ο ιδίος.

Είναι ένα κορίτσι το οποίο τρέχει από την μία άκρη του δρόμου και τρέχοντας περνάει μέσα στο νεκροταφείο. Το καλό είναι ότι δεν περνάει από την πόρτα...αλλά μέσα από τον τοίχο! Αλήθεια ή μύθος. Δεν ξέρω.

Αυτά έχω ακούσει.

Ναι είστε καλά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 14:51:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια ευχαριστω για τις πληροφοριες σας (Λιγο φως αλλα σιγουρα περισσοτερο απο αυτο που ειχα πριν). Βεβαια θα ηθελα πολυ να μαθω απο καποιον πως πηρε την ονομασια του αυτο το φαντασμα.

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SUNNY
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 15:02:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SUNNY  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ:

ΟΔΗΓΟΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΒΡΑΔΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΑΝ ΕΤΣΙ. ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΑΛΛΑ ΑΙΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΦΟΡΑΕΙ ΑΣΠΡΟ ΦΟΡΕΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 15:20:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μαλιστα. Και αυτο το πνευμα θεωρειται εχθρικο; Εννοω ειναι ανησυχη ψυχη; Πως βρεθηκε ενα φαντασμα εκει; Πως πεθανε αραγε; (καλα αφηστε το αυτο). Ξερει κανεις απο ποτε αρχισε να εμφανιζεται στην συγκεκριμενη τοποθεσια;

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 23:50:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΙΤΑ. (ΑΥΠΝΙΕΣ)

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ.

(ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ)


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 11:34:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαχα αυτη τη φορα σε προλαβα εγω!

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tzo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 20:18:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tzo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kala,sovara milate?!?!
yparxei ena koritsaki-fantasma sto nekrotafeio tou amarousiou pou parepiptontos einai akrivws dipla sto spiti mou?!?!?!?

Filika,Tzo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 17:11:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τzo μιλας σοβαρα; Και δεν εχεις παρατηρησει τιποτα; Μα θα μπορουσες να εισαι αυτοπτης μαρτυρας παραφυσικου φαινομενου! Γιατι δεν το ξενυχτας ενα βραδυ στην βεραντα σου;

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tzo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 01:14:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tzo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Matrix_ghost mallon ayto tha kanw avrio to vrady!
K fadasou na dw mprosta mou to koritsaki!tha pathw sock
Mporeite na mou dwsete k alles plirofories gia to thema?
Diladi einai ena koritsaki ntymeno me aspro forema pou kathetai
k parathrei xwris na kounaei ta matia ths?


Filika,Tzo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

arisd
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 11:11:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους arisd  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
den einai prepon abusibel na ipovathizeis alla kai na riskareis me dinameis pou mporei na sou kanoun kako..........parola auta den einai asximi i idea sou ...elpizo na tixeis antapokrisis .an to kanoniseis .eimai diathesimos gia fasmatoskopikes metrhseis me peiramatiko fasmatoskopio pou exo kataskeuasei

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Abusibel
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 11:20:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Abusibel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ligo humour kai malista Paraskevi proi den vlaptei!
As sovareftoume...
Gia dose liges leptomereies,an epitrepetai,gia to fasmatoskopeio!
Ti diafora exei apo ta koina fasmatoskopeia pou exoun oloi spiti tous?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 23:44:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλοι arisd και Abusibel καλωσορισατε στην παρεα μας. Βεβαια εκτος απο τα φασματοσκοπεια ισως θα μπορουσατε να μας πειτε αν ξερετε κατι παραπανω σχετικα με το κοριτσακι.

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skunk
Νέο Μέλος


20 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2003, 00:47:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skunk  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
j

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Smart Alex-
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2003, 01:22:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Smart Alex-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
mages poly endiaferon auto!!!
prepei na mathoume perissotera..
ki egw vasika prwth fora to akouw auto!
ante psakste kai vrite kai peite mou:P

Victory or ValhallaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2003, 13:35:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτο κανουμε ομως δεν ειναι και πανευκολο να βρεις πολλες πληροφοριες γιαυτο! Τι καθεσαι; Ψαξε και εσυ!

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tzo
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2003, 15:56:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tzo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάντως,ενώ ξενύχτησα στην βεράντα μου ένα ολόκληρο βράδυ περιμένοντας μήπως δώ τίποτα περίεργο,δεν είδα απολύτως τίποτα επί του θέματος.

Φιλικά.Τζό

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Abusibel
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2003, 17:08:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Abusibel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
File Arisd tha ithela na mou steileis ena mail me tis TELIKES fasmatoskopikes metriseis toy Amaroysioy.
Elpizo na sumfonoun me aytes tou dikou mou tapeinou fasmatoskopeiou.
Den mporesa na se vro to weekend...
Exeis kleisei to CB?
Exv ton asirmato anoixto.Call me gia nea!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

arisd
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2003, 17:12:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους arisd  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
distixos tin araksa sto nekrotafeio savato 12:30 - 3:30 me mpires kai ekana sporadikes metriseis gia na paro ta defaults midenikis katastasis....Den paratirisa TIPOTA kai sinepos den exo metriseis.Prepei na sinexistei i skopia alla den ksero an einai mataio....pantos to ergaleio leitourgei kai an ;piasei' kati tha exoume kai eikona kai megethos fainomenou :-)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2003, 21:50:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολυ καλο arisd! Μπραβο! Ελπιζω να εχεις συντομα τα επιθυμητα απο ολους μας αποτελεσματα στις μετρησεις σου.

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Smart Alex-
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 00:49:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Smart Alex-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
mages pantws h gnwmh mou einai pws ama sthnete kapoios kai perimenei thn gomena me ta gualina matia apokleiete na thn dei..
Tha prepei mallon na emfanizete se xrono kai se atoma pou exoun mia galhnh ekeinh thn stigmh h kati paromoio..
De nomizw na skaei otan thn perimenoune. Etsi einai oi gomenes! Emfanizontai opote goustaroun autes..

Victory or ValhallaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

arisd
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 10:02:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους arisd  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
smart alex den pame gia na vgaloume gkomena...metafisiko fainomeno prospathoume na katagrapsoume...an vriskeis asteio to gegonos oti kapoios pou moirazetai ta idia endiaferonta me sena analose kapoies ores gia na apodeiksei i oxi tous isxirismous tou sigkekrimenou forum eisai lathos... pantos epeidi eisai dispistos tha eisai o protos pou tha parei apotelesmata kai iliko opote kai opoiadipote an einai auta...
O SKOPOS TOU NEKROTAFEIOU AMAROUSIOU SAS XAIRETA

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Abusibel
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 10:12:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Abusibel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Arisd μην πτοεισαι.Θα βρεθουν πολυ αλλοι να προσπαθησουν να υποβαθμισουν εσενα και την επαναστατικη συσκευη που με ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΠΟΡΟΥΣ κατασκευασες!!
Ως ενας απο τους τυχερους(η χθεσινη επιδειξη με εχει αφησει αφωνο) να ξερεις πως ολοι εμεις οι εκλογικευτες του μεταφυσικου θα προσφερουμε καθε βοηθεια.
Σε παρακαλω να εχεις ανοιχτο τον ασυρματο.
Λογω δουλειας θα μπορεσω μονο το Σαββατοβραδο να κατσω μαζι σου σκοπος.
Η δικαιωση ειναι κοντα!Η μετρηση και η αιχμαλωσια του φαντασματος θα ανοιξει τις ,για αιωνες, κλειστες πορτες!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

graystar
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 10:30:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους graystar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Signwmi arisd & abusbel alla sumfwnw me ton filo mas smart_alex.
Ena fadasma den exrxetai pote ekei pou to perimeneis. Oi pithanotites na to deite einai mallon midanimes. Oso gia tis metriseis to fantastiko sas fasmatoskopio mallon astoxes tha einai. Sto metaxi thexome me xara ti prosklisi tou abusibel na summetexw kai egw kapoio brady se autes ti metriseis .


Enas epipleon skopos sas xaireta

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 13:33:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Graystar καλωσορισες στην παρεα μας. Πιστευω οτι και οι δυο πλευρες εχουν δικιο. Η προσωπικη μου αποψη παντως ειναι να πατε ενα βραδυ στο νεκροταφειο χωρις τον εξοπλισμο σας, ισως τοτε να εμφανιστει ποιος ξερει. Ακομα και αν το δειτε χωρις να κανετε μετρισεις θα ηταν καλο. Ετσι θα μπορουσατε να μας πειτε πολλα περισσοτερα σχετικα με την μορφη αυτου του φαντασματος.

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Smart Alex-
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 15:21:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Smart Alex-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Katarxhn den eipa arisd oti pas na vgaleis gomena kai den upovathmisa thn prospatheia tou kathenos se auto pou kanei... oute eimai duspistos!
Kserw oti afou anaferthike to gegonos auto, kati paizei sigoura.
Eipa apla oti de tha emfanistei mallon se atoma pou thn perimenoun.
Emfanizete anupopta, auto eipa mono.
Pantws, me endiaferei kai emena to thema auto kai koitaw to forum kathimerina gia kainourgia stoixeia.

Victory or ValhallaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

arisd
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 15:53:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους arisd  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
INFO : xtes , triti 9 Septemvriou , ora 1:30 to vradi eixa stisei karteri nekrotafeio amarousiou me fasmatografo gia to koritsi.Mou tin pesane mpatsoi kai prolava na tin kano sto tsak....Min epixeirisete na pate tin arazoun kathimerina mpatsoi epeidi exoun ginei katagelies gia satanistes kai paromoies mpourdes....egkataleipo paratirisi ektos kai an exei kapoios allos kapoio simeio i peristatiko aksio paratirisis stin euriteri perioxi tis athinas....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2003, 00:08:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγινε. Μην ξαναπας γιατι αν σε τσακωσουν για σατανιστη αντε μετα να αποδειξεις οτι απλα κυνηγουσες ενα φαντασματακι

RESPECT IS EARNED, NOT GIVEN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stormwatch
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 01:23:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stormwatch  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προτεινω επανεκινηση των παρατηρησεων με συνδυασμο ολων των οργανων.Να συγκροτισουμε μια ομαδα δρασεως με συγκεκριμενο προγραμματισμο και εξοπλισμο.
Εγω μπορω να προσφερω το πνευματιστικο μου εκρεμες καθως και το χρονο μου για νυχτερινη παρακολουθηση εκτος απο Τριτη και Πεμπτη που επισκεπτομαι τον ψυχολογο μου.
Περιμενω συμμετοχη , το θεμα ειναι πολυ ενδιαφερον.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Shadowalker
Νέο Μέλος


19 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 16:48:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Shadowalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φασματοσκοπειο; Μετρησεις; Μπορει καποιος να μου εξηγησει;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy