ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Μεταξύ Τυρού και.... Esoterica
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
deathknight
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2003, 17:26:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους deathknight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
to kalitero kouskousadiko to katanthsate to forum.....kai seis san to innernet ginate...krima
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2003, 17:45:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Iσως αν όλα τα μέλη που απλά παρακολουθούν χωρίς να παίρνουν μέρος στις συζητήσεις
-κ υποθέτω ότι είσαι ένα από αυτά κ όχι κάποιος άσχετος-
έπαιρναν μέρος κ έλεγαν τη γνώμη τους ΠPIN εκφράσουν μια τέτοια γνώμη όπως αυτή εδώ..
να ήταν καλύτερα τα πράγματα...

Για σένα κ για όσους έχουν την ίδια άποψη....

Γιατί για μένα κ για κάποιους άλλους αυτός ο χώρος είναι κάτι τελείως διαφορετικό...

Edited by - Valnta on 09/10/2003 17:46:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2003, 18:23:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προς τα μέλη του Forum:

Έχει καταντήσει κουραστικό μέχρι και κουτοπόνηρο να κάνει εγγραφή κάποιος στο forum για να μας στείλει το "θεϊκό του μήνυμα" και να δείξει πόσο φωτισμένος είναι αυτός και πόσο ηλίθιοι, οι υπόλοιποι.

Και ποιος είναι αυτός που το γράφει. Τον ξέρουμε; Συμμετείχε στις συζητήσεις ισότιμα για να ανεβάσει την "πεσμένη" μας ποιότητα;

Και σε τελική ανάλυση πρέπει να δίνουμε λογαριασμό σε κάθε έναν τυχάρπαστο που ήρθε για να το παίξει έξυπνος;

Νομίζετε ότι ο συγκεκριμένος ανόητος, θα καταλάβει αυτό που θέλετε να του πείτε; Όχι. Μα δεν μπήκε για να καταλάβει αλλιώς δεν θα γραφόταν για να πει πρώτα-πρώτα αυτό. Απλώς θέλει να γελάσει μαζί μας και όποιος του απαντάει απλώς γίνεται το "παιχνιδάκι" του.


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Γιώργος
Πλήρες Μέλος


970 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2003, 19:36:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Γιώργος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ρε σύ...? τι μας λέει ο ψόφιος ιππότης...?

.......η μήπως ειναι ο ιππότης του ψόφου....

Γιώργος


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2003, 20:13:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...Zηλεύουν σου λέω ζηλεύουν πολύ...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2003, 20:47:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
THOTH!!!!!

ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΛΟΥΚΕΤΟ!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 02:52:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχώς δεν υπάρχει λουκέτο που να κλειδώνει τη ζήλια.
'
2300 μέλη όμως δε μπορεί να είναι ηλίθιοι που ξημεροβραδιάζονται στο esoterica...
Κάτι εσωτερικό θα υπάρχει σ' αυτή τη γωνιά.
Δε νομίζετε κύριε Ιππότη του θανάτου?...

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

deathknight
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 15:37:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους deathknight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kokoreueste gia ta 2300 melh?Apo auta mono ta 1177 exoun kanei estw kai mia apanthsh.Kai gia ena forum san ki auto me toso kairo leitourgias mono autoi pou exoun kanei konta sta 50 posts boroun na 8ewri8oun energoi. Diladi oxi panw apo 180 atoma. An de se autous afairesoume kai autous pou exoun gemisei to forum vlakeies kai anohsies (kserete… typou Tourkias) milame gia peripou 150 atoma. Oso de gia ta mhnymata pragmati exoun katanthsei metaksy tyrou kai axladiou….Mi milate loipon gia zhlia(alh8eia pios sas zhleuei?) kai dexteite me anoixta ta matia thn kritikh…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AION
Μέλος 3ης Βαθμίδας


753 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 15:41:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AION  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
kai dexteite me anoixta ta matia thn kritikh…

Εγώ μπορώ να έχω μια Πελοποννησιακή ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 16:18:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ deathknight
Τα σχόλια σου και η δήθεν κριτική σου είναι άτοπα.
Αν μη τι άλλο είσαι ελεύθερος, άμα δε σ' αρεσουν τα forums,
απλά να μην συμμετέχεις, γι αυτό υπάρχει και το LOGOUT (ξέρεις..πανω-πάνω..εκει που λεει ΕΞΟΔΟΣ...εκει!)
Τώρα βέβαια, αν το κάνεις για να νιώσεις εσύ καλύτερα για τον εαυτό σου,
σημαίνει οτι δεν έχεις τίποτα καλύτερο να κάνεις, το κρίμα πάει σε σένα και είσαι για λύπηση.-

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 16:28:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ...

ΦΙΛΕ ΜΟΥ deathknight ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΤΟΠΟ ΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ.

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΑΤΙ...
ΜΟΛΙΣ ΗΛΘΕΣ ΑΜΕΣΩΣ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΑ.....

ΕΙΔΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚ ????
ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΗΝ ΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ????
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ????

ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ ....

ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΗΛΘΕΣ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ...
ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΓΡΑΦΗΣ ΣΟΥ ....
ΜΟΝΟ ΚΡΙΤΙΚΗ...

ΚΡΙΜΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 17:43:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για αυτούς που έχουν να κάνουν μόνο αρνητική κριτική, κανένα πρόβλημα. Πάντως οφείλω να παραδεχτώ ότι ο τελευταίος είναι έξυπνος, ξέρει και να ... μετράει

Ας κάνουν κάτι καλύτερο και το συζητάμε.

Τι να κάνουμε, τους φέρθηκε άδικα η μοίρα, και τους έστειλε στο 2003 στην Ελλάδα όπου δεν υπάρχουν αντάξια forums για την αφεντομουτσουνάρα τους.

Αχ κακούργα κοινωνία που άλλους τους ανεβάζεις και άλλους τους κατεβάζεις

Ξέρετε το βράδυ δεν μπορεί να βρει ένα forum της αξίας του και προσέυχεται "Αχ... θεέ μου βρες μου ένα σύμπαν που να είναι αντάξιο της μεγαλειότητας μου

Ξέρετε είναι αυτούς που φοβούνται να συμμετέχουν για αυτό μόνο κοιτάζουν

Άντε αρκετά είπα. Καιρός να φεύγω... .

Όχι τίποτε άλλο, θα δει το μήνυμά μου ο ADMIN και θα με τιμωρήσει..

Και κάτι τελευταίο. Ζείτε όλοι στο παρελθόν.

Μέσα σε ελάχιστους μήνες γίναμε 3000 μέλη .

Άντε Ιππότη της Δεκάρας πάρε ξανά το κομπιουτεράκι σου.

Αχ τι τραβάτε και εσείς οι Ιππότριες του Θανάτου

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 21:53:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εγώ μπορώ να έχω μια Πελοποννησιακή ?








ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
deathknight
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 22:10:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους deathknight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Pros Thoth:


quote:
Για αυτούς που έχουν να κάνουν μόνο αρνητική κριτική, κανένα πρόβλημα.”
Gia ti Droyza poy ekane 8etiki kritiki xwris na exei kanena post ti exeis na peis?Alla ksexasa auth einai kai sth thleorash!


quote:
“Τι να κάνουμε, τους φέρθηκε άδικα η μοίρα, και τους έστειλε στο 2003 στην Ελλάδα όπου δεν υπάρχουν αντάξια forums”.
Mallon den exeis psaksei kala to elliniko internet…Ka8ismenos san allos Papas diekdikeis to ala8ito kai to prwteio apo enan agno xwro ereunas.Telika kai ta megala kefalia thn eidate kapws…edw mesa…


quote:
Αχ κακούργα κοινωνία που άλλους τους ανεβάζεις και άλλους τους κατεβάζεις”
Na kai kati swsto…alla kai synama profhtiko…

quote:
Ξέρετε το βράδυ δεν μπορεί να βρει ένα forum της αξίας του και προσέυχεται "Αχ..θεέ μου βρες μου ένα σύμπαν που να είναι αντάξιο της μεγαλειότητας μου” kai sth synexeia.. “ Ξέρετε είναι αυτούς που δεν συμμετέχουν για αυτό μόνο κοιτάζουν”.
Mallon 8a eprepe na valeis prwta th mia kai meta thn allh protash..kai oxi mono gia mena…alla kai gia pollous apo dw kai pera..

quote:
“Μέσα σε ελάχιστους μήνες γίναμε 3000 μέλη”
Eytyxws pou ir8a kai gw kai sas to 8ymisa e?Etsi ki alliws de prepei na 8riamvologeis alla mallon na anyshxeis.Proigoumenws eixa pei oti se 2300 yparxoun 1177 symmetexontes.Twra ws dia mageias se 3000 atoma yparxoun 1177 symmetexontes(oi opoioi metafrazontai se 150).Magiko e?

Paratravikse I istoria…Egw ekana paremvasi na sas enhmerwsw gia to pws paei to forum kai seis pesate panw mou…Autoi eiste…auta 8a parete…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 23:00:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι μόνο αγενής αλλά και αξιοθρήνητος.

Τέτοιας ποιότητας να είναι οι εχθροί μας και οι αντίπαλοι του Forum μας, πάντοτε. Δεν θέλω τίποτε άλλο.

Συνεχίστε... να μας διαφημίζετε.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 23:35:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα στους συμμετέχοντες και στον ιππότη της νύχτας.

Κάνεις φίλε μου μία κριτική για τα φόρουμ του esoterica, προσβάλλοντας τους περισσότερους από εμάς με τα λόγια σου. Κι όμως, ο χώρος αυτός, φιλοξενεί την άποψή σου!

Θα ήθελα ωστόσο να σε ρωτήσω κι εγώ όπως ο φίλος Αβατάρ:
Μονο στη θεματολογία του τύρου και του αχλαδιού μπήκες; Γιατί η εμμονή σου σε αυτόν τον τομέα, κάτι τέτοιο με κάνει να βγάλω σαν συμπέρασμα.

Πως λοιπόν ζητάς να αποδεχτούμε την κριτική σου, απ'τη στιγμή που μιλάμε για τελείως διαφορετικά πράγματα; Εσύ το μόνο που θέλησες να πάρεις από τα φόρουμ, είναι αφορμές για κακή κριτική. Κάποιοι άλλοι ζητούν γνώση, και ένα μέσο να εκφράσουν τις αναζητήσεις τους.

Σε ολόκληρο τον χώρο των φόρουμς, υπάρχουν αρκετές εκατοντάδες θέματα με πολύ ενδιαφέρον περιεχόμενο. Φαίνεται πως το μόνο που τράβηξε το ενδιαφέρον σου είναι το μεταξύ τύρου και αχλαδιού.
Οτι θέλει να πάρει κανείς από ένα χώρο παίρνει...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2003, 01:22:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
to kalitero kouskousadiko to katanthsate to forum.....kai seis san to innernet ginate...krima

Καλημέρα και καλώς μας όρισες!
Αν θέλεις να καταθέσεις τις προτάσεις σου για τη βελτίωση του ESOTERICA, μπορείς να το κάνεις εδώ: "ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ esoterica>> ".
Σωτήρες δε χρειαζόμαστε εφ'όσον το katanthsame έτσι με τις δικές μας δυνάμεις,οικειοθελώς και αυτοβούλως.
Αν δε σου αρέσει,πες μας τί δεν σου αρέσει.
Αν δε σου αρέσει σκέτο (χωρίς προτάσεις),τότε γιατί είσαι εδώ?

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Edited by - Darkangel_78 on 11/10/2003 01:24:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2003, 08:24:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΡΙΖΟΜΑΙ met*fy*s*k*.gr


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 01:01:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δε μπορώ να καταλάβω...μόνο αυτοί που συμμετέχουν στο φόρουμ μετράνε?

- Ολοι αυτοί οι άνθρωποι που διαβάζουν τις συζητήσεις και τα άρθρα μας είναι αμελητέοι?

- Ξέρετε πόσοι απ'αυτούς δεν γράφουν γιατί ντρέπονται να μοιραστούν τις σκέψεις τους?

- Ξέρετε πόσοι απ'αυτούς ντρέπονται να γράψουν γιατί γράφουν greeklish και ξέρουν ότι εδώ μέσα θα αποδοκιμάζονταν?

- Ξέρετε πόσοι θέλουν να γράψουν αλλά είναι ανασφαλείς και νομίζουν ότι θα εκτεθούν γράφοντας μια ανοησία?

- Ξέρετε πόσοι δεν έχουν γνώμη να εκφέρουν γιατί δεν έχουν τις κατάλληλες γνώσεις παρόλ'αυτά έλκονται από τα θέματα και τα διαβάζουν?

- Ξέρετε πόσοι έχουν άμεση πρόσβαση σε υπολογιστή και πόσοι από μας τρέχουν σε ίντερνετ καφέ?

Κύριε ιππότη του θανάτου (αλήθεια ότι αγγίζετε πεθαίνει?) για σας χτυπάει η καμπάνα ...
για να ξυπνήσετε από το λήθαργό σας και να αναρωτηθήτε για πόσες από τις παραπάνω ερωτήσεις έχετε απάντηση ...
εσείς που τα ξέρετε όλα και κάνετε και υπολογισμούς με το κομπιουτεράκι σας όλο και κάτι θα βρείτε να πείτε...
κι ας είναι βλακεία μόνο για να έχετε την τελευταία λέξη και να βαυκαλίζεστε ότι μας τα είπατε όπως μας αξίζει... Αντε λοιπόν πάρτε το κομπιουτεράκι σας και πιάστε δουλειά...
Εκτός αν έχετε και γι'αυτά απάντηση!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2003, 08:18:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ.
Ο ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ.
Ο ΑΝΟΗΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΠΙΜΕΝΕΙ.

Λοιπον αγαπητε deathknight διαλεξε......

Με αγαπη (παντα) Masvidal....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 16:51:50  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολλές αλήθειες εχουν ειπωθεί εδώ μέσα ......
πολλές συζητήσης και διαφωνίες ....αυτή αλλωστε ειναι και αξία της γνώσης !!!!

Αγαπητέ deathknight η αξία ενός μέλους δεν κρίνεται απο τα μηνύματα !!

Εγώ ειμαι εδώ μέσα απο το 2002....και φυσικά μπαίνω ανελλειπώς /!!!

Στή αρχη δεν εγραφα τόσο ....γιατί δεν ειχα κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό να γράψω ....δεν πιστεύω οτι για να δίνει κάποιος το παρόν πρέπει να γράφει αερολογίες ..απλά και μόνο για να ανεβαίνουν τα νούμερα στα post !!!!

Και τι σημασία εχει αν ειμαστε 2000 η 3000 ......Αυτ'ο που εχει σημασία ..ειναι οτι ο κόσμος γύρω μας ...ενδιαφέρεται να λάβει γνώση !!!!!και να δώσει !!!

Και τι σημασία εχει που πολλές φορές αμπελοφιλοσοφούμε και λέμε βλακειούλες ....μια παρέα ειμαστε ...και αισθανόμαστε τόσο ανετα ..και περνάμε καλα !!! Τόσο κακό ειναι αυτό πια ...

Εδώ μέσα υπάρχουν ανθρωποι ...και 60 και 50 και 20 ..και 10 χρονών .....Υπάρχουν και διάσημοι και Επιστήμονες αλλα και μαθητές ///και κ.τ.λ. Μην υποβιβάζουμε λοιπόν τόσο αυτό το μέρος ...γιατί μόνο γνώση μπορεί να σου προσφέρει ...και γιατί οχι και πολύ καλές φιλίες ....

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Traveller
Μέλος 2ης Βαθμίδας


174 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 17:42:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Traveller  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thoth να' σαι καλα... πολυ γέλιο

ειδικα το "πεφτω κατω και γελω" εκπληκτικό! γελάω ακόμη...
το "καιρός να φεύγω" ακόμη καλύτερο ! χαχαχα ! εξαιρετικός συνδιασμός, χαχαχα!
deathknight, όπως κατάλαβες, πρόκειται περί μεγάλου χάνου (traveller).

Tι τα θες αγόρι μου... αφου καταλαβες οτι πρόκειται για του "κουφού την πόρτα", τι ασχολείσαι? ασε μας τους κουφούς στην κουφαμάρα μας! εκτός αν έχεις κανέναν καλό λόγο ή hidden message (ξέρεις, διάβαζε πίσω από τις γραμμές) που το χαμηλό IQ μου δεν αντιλήφθηκε

ΥΣ. καλα, μιλάμε για τραγικής ποιότητας επιπέδου το μήνυμά μου ε deathknight? επίπεδο ? α-κα-κα-κα-κα (γέλιο ποπαϋ) ΕΝ ΓΕΝΕΙ: ε ρε γέλια!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy