ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Αστρική προβολή ή απλά ένα προφητικό όνειρο?
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Aggeliki
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 10:24:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Aggeliki
Καλημερα...
Να σας Πω και εγώ μια εμπειρια μου που στ αλήθεια δεν ξέρω πως να την εξηγήσω..
Πριν 4 χρόνια η αγαπημένη μου γιαγια αρρωστησε βαρια..για 2 συνεχη χρονια καθε μερα περιμεναμε οτι η γιαγια θα πεθανει..
Ποτε δεν την είχα ονειρευτει οσπου ενα βραδυ βλεπω στον υπνο μου οτι πηγα στο νοσοκομειο να δω την γιαγια μου..(σημ. βρισκοταν σε αλλη πολη).Α!ξεχασα να σας πω οτι το ονειρο το ειδα δευτερα βραδυ (εχει σημασια γι αφτο το αναφερω)
Βλεπω λοιπον οτι μπενω στο νοσοκομειο και βρισκω την γιαγια μονη της σε ενα ολολευκο δωματο και μεσα υπηρχε μονο ενα κρεβατι και απλετο φως.καθως πλησιαζω κλαιγοντας με λιγμους πανω απο την γιαγια μου εκεινη σηκωνετε μου λεει μην κλαις ειμαι καλα..και μου προτεινει να παμε μια βολτα...σηκωνετε φωροντας με ασπρο χιτωνα και εγω το ιδιο και αρχισαμε να περπαταμε υποτηθεται στους διαδρομους του νοσοκομειου..Μονο διαδρομοι νοσοκομειου δεν ηταν...μας εβλεπα πιασμενες χερι χερι να περπαταμε σε ενα φωτεινο λευκο τουνελ..χωρις να μιλαμε..επειτα απο αυτο ξυπναω και λεω στην αδερφη μου που ηταν ξαπλωμενη διπλα μου..Ενα εχω να σου πω..η γιαγια μας μεχρι την τριτη το βραδυ θα πεθανει..Γιατι το λες αφτο μου λεει?Και της απαντω δεν μπορω να σου πω τωρα θα χασω τον υπνο μου...καληνυχτα..
Την άλλη μερα αξυπναω τριτη πρωι ηταν και παω στην δουλεια μου...δεν θυμομουν τιποτα απο το προηγουμενο βραδυ...Ολα τα θυμηθηκα οταν μου τηλεφωνησαν το μεσημερι και μου ειπαν οτι η γιαγια εφηγε....
Ακομα και σημερα δεν ξερω τι ηταν αυτο...εχετε καμοια εξηγηση..?
Φιλικα Αγγελικη...
Τιποτα δεν εχει αλλαξει και τιποτα δεν ειναι οπως παλια...

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 14:00:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900
Αγαπητή Αγγελική καλωσήρθες,
αλλά είσαι σε λάθος φορουμ.
Το θέμα "Αστρική Προβολή" ήδη υπάρχει εδώ:

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2213

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 15:41:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78
Ευχαριστούμε φίλε/η 1900!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy