ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Logical
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2003, 10:36:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Logical  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας έχουν συμβεί ανεξήγητα φαινόμενα στον υπολογιστή σας;
Πρόσφατα εμένα το εικονίδιο του CD-ROM που έχω τοποθετήσει στην κάτω μπάρα μεταμορφώθηκε σε σκληρό δίσκο ως δια μαγείας και χωρίς να πειράξω τίποτα!
Έχετε ανάλογες εμπειρίες;


Logical

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2003, 14:20:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πριν από δυόμιση χρόνια είχα έναν 3-86, και κάθε βράδυ παρακάλαγα να ξυπνήσω και να έχει μεταμορφωθεί σε πέντιουμ, αλλά τίποτα.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2003, 15:05:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμένα λειτουργούν τα windows μια χαρά, Κάθε φορά που κουνάω το ποντίκι βγαίνει ένα μήνυμα (Το βελάκι σας μετακινήθηκε! ο υπολογιστής σας θα κάνει επανεκκίνηση για να ενεργοποιηθούν οι νέες ρυθμίσεις)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2003, 22:43:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 21:57:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απορια :Το να βαραει επανεκινησεις στα ξαφνικα ο υπολογιστης μου μπορει να θεωρηθει οτι ειναι στοιχειωμενος ?οτι θελει επειγοντως φορματ η οτι θελέι...να παω να αγορασω ενα νεο η/υ και αυτον να τον αφησω στην ησυχια του?
Πειτε παρακαλω πολυ πολυ οτι ειναι το πρωτο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Logical
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 22:16:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Logical  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Απορια :Το να βαραει επανεκινησεις στα ξαφνικα ο υπολογιστης μου μπορει να θεωρηθει οτι ειναι στοιχειωμενος ?οτι θελει επειγοντως φορματ η οτι θελέι...να παω να αγορασω ενα νεο η/υ και αυτον να τον αφησω στην ησυχια του?
Πειτε παρακαλω πολυ πολυ οτι ειναι το πρωτο...

Αν δεν είναι το πρώτο αυτό μου θυμίζει τον ιό MSBLASTER που είχα κολλήσει κι εγώ και έκανα ένα ωραιότατο format!

Εμένα ο υπολογιστής μου τώρα που πιάσανε τα κρύα αρνείται να ανοίξει, ανάβουν τα λαμπάκια αλλά δεν δείχνει τίποτα.
Μόλις ζεσταθεί λίγο ανοίγει κανονικά!!
Άβυσσος η ψυχή του pc!

LogicalΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 22:54:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ιχ!,μη μου λες τετοια...
Αν και δεν εχω προβλημα απο τον συγκεκριμενο ιο γιατι εχω 98αρι windows alla mallon tha einai kapoios allos ios e?
Krima kai eixa elpides oti apla eixa ena stoixeiwmeno pc :((

Φιλικα (παντα κολλημενη εγω...)
Το ξωτικοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 22:55:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας!
quote:
Απορια :Το να βαραει επανεκινησεις στα ξαφνικα ο υπολογιστης μου μπορει να θεωρηθει οτι ειναι στοιχειωμενος ?οτι θελει επειγοντως φορματ η οτι θελέι...να παω να αγορασω ενα νεο η/υ και αυτον να τον αφησω στην ησυχια του?

Για καλό και για κακό,ακολούθησε τις οδηγίες στο θέμα ""Χτύπησε" και εσάς το Worm? "
Αν πάλι δεν,υπάρχει αποτέλεσμα φώναξε κάποιον τεχνικό ή μόνη σου αν μπορείς,να κάνει έναν καθαρισμό στο εσωτερικό του πύργου.Υπάρχει πιθανότητα η συσσωρευμένη σκόνη (και μιλάμε για πολλλλλή σκόνη) να προκαλεί ελλιπή ψύξη άρα υπερθέρμανση άρα και επανεκκινήσεις.

quote:
Εμένα ο υπολογιστής μου τώρα που πιάσανε τα κρύα αρνείται να ανοίξει, ανάβουν τα λαμπάκια αλλά δεν δείχνει τίποτα.
Μόλις ζεσταθεί λίγο ανοίγει κανονικά!!

Για υπολογιστή μιλάμε ή για αυτοκίνητο? (πλάκα κάνω!) Αν είναι τοποθετημένος κοντά σε παράθυρο ή μπαλκονόπορτα,μπορεί να κρυώνει τόσο ώστε να δυσκολεύεται να εκκινήσει.Εν πρώτοις κάνε ένα τσεκάρισμα του σκληρού,να βεβαιωθείς ότι δε χρειάζεται επαναδόμηση και ότι τα προγράμματα που φορτώνονται κατά την εκκίνηση δεν είναι πολλά!
quote:
Άβυσσος η ψυχή του pc!

Αν είχαν,θα είχαν και τάσεις σαδισμού.(Μπας έχουν ψυχή τελικά!?!?!?)
Για ό,τι χρειαστείτε...εδώ είμαστε!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 23:01:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλως την Μελαχροινη Αγγελο.
Μελαχροινε Αγγελε ανοιγω την σελιδα την σχετικη με τα Worm αλλα μου βγαζει σελιδα στο γκουγκλ.
Αλλα και παλι δεν θα το ρισκαρα μονη μου να κανω οτιδηποτε γιατι φοβαμαι τα αποτελεσματα....
Ευχαριστω παντως :)))Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 02:01:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ,Ε?ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΚΑΝΩ!!ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΕΧΕΜΒΡΟΤΟ!!!

ΦΙΛΙΚΑ


Alma Libre....

Edited by - lencolas on 25/11/2003 02:03:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

andrian
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
63 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 14:08:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους andrian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ <http://www.ghoststudies.com> ΟΠΟΥ Κ ΚΑΛΑ ΗΘΕΛΕ Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΑ ΑΠΟΘΑΝΑΤΙΣΕΙ ΕΝΑΝ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΟΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΟΛΟΚΑΘΑΡΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΑΙΩΡΟΥΤΑΝ Κ ΚΡΑΤΑΓΕ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ.. Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ SITE ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΤΗ ΦΩΤΟ.. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΤΙ ΚΟΛΠΑ ΤΟ PC Κ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΙΟ.. ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΨΑΞΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΞΩ ΚΑΠΟΥ.. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟ ΚΑΔΟ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΧΕΙΡΙΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ PC ..
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΑΤΕΒΑΣΑ


ΤΕΤΡΑΚΤΥΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Logical
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2003, 07:56:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Logical  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμένα μου έχει συμβεί το αντίστροφο. Δηλ. να σβήσω μια τέτοια φωτογραφία και στην επόμενη επανεκίνηση η φωτογραφία να έχει ξαναεμφανιστεί και να αρνείται να σβηστεί ξανά! Τελικά η φωτογραφία έμεινε στον υπολογιστή μέχρι το επόμενο format.

Μήπως έχει στοιχειωθεί και το site;
Τώρα τελευταία κάτι δεν πάει καλά! Πατάω προεπισκόπηση και μου βγαίνει η απάντηση που έδωσα σε άλλο topic.

LogicalΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GuessWho
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Anguilla
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2003, 02:07:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GuessWho  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΠΑΤΑΩ ΔΕΞΙ ΓΙΑ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ ΟΘΟΝΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΗ!
ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΑΠΛΑ ΤΑ 'ΠΑΡΑΘΥΡΑ' ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΜΠΙΛΛ ΓΚΕΙΤΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΙΚΑ!

Master Of Puppets.
Μην παίρνετε τη ζωή στα σοβαρά. Κανείς δεν βγήκε ζωντανός από αυτή.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2003, 05:58:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απλά...το τελευταίο διάστημα υπάρχει πολύ σκουλήκι που σέρνεται στο διαδίκτυο αλλά και πολλά "αλογάκια"...
sub7 ένα απο τα πιο επικίνδυνα. Χρειάζεται -αφού κάνετε όλα τα παραπάνω που υποδεικνύει η Darkangel_78- συστηματική αντιμετώπιση...όπως θα πηγαίνατε στον πόλεμο ένα πράγμα

~Γρηγόρης~
Once you were wild, don't let them tame youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2003, 22:43:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Απλά...το τελευταίο διάστημα υπάρχει πολύ σκουλήκι που σέρνεται στο διαδίκτυο αλλά και πολλά "αλογάκια"...sub7 ένα απο τα πιο επικίνδυνα.

Πού το θυμήθηκες καλέ μας reptilesalonica το sub7?
Μου θύμισες μια παλιά καλή εποχή όπου φοιτούσα...!Πόσο υπέφερε ο υπολογιστής μου από τα τα πειράματα με αυτό το "αλογάκι"!Ας είναι καλά μια άλλη ψυχή που μου το προμήθευσε!

Τέλος πάντων,προσοχή γιατί εν όψει γιορτών μπορεί να έχουμε πολλές επιθέσεις.Πάνε ασορτί με τις ιώσεις που σέρνονται!

Επίσης συστήνω υπομονή λόγω υπερβολικής κίνησης στο δίκτυο και ενημέρωση των αντιβιοτικών!Άκρως απαραίτητη!
Απεύχομαι βέβαια τα χειρότερα,αλλά έχετε το νου ας και ενημερώστε αν παρατηρήστε κάτι περίεργο! Οι πληροφορίες που δίνετε είναι σημαντικές!


"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mysterynightmare
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2003, 23:32:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mysterynightmare  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Esena stoixiwmenos kai emena daimonismenos! kala pame...
Akouste na deite(!!!)
1) to CD writer...Otan bazw mesa CD... To gyrranei toso grhgora pou akougetai enas para3enos hxos... Toso entana akougetai pou ka8e fora pou anoigw ton ypologisth nomizw oti 8a anoi3h to portaki tou cd kai oti 8a bgei mnm sthn o8onh
PEINAWWWWWW!!!!!

Η μαγεία είσαι ΕΣΥ και όχι τα λόγια που χρησιμοποιείς.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 01:09:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

To gyrranei toso grhgora pou akougetai enas para3enos hxos...

Σαν να ξεκινάει αγώνας formula1 ένα πράγμα? Και γω το παθαίνω! Σφίξε τις βίδες που κρατάνε το CD writer πάνω στο σκελετό του υπολογιστή.
Στην ανάγκη,βάλε ανάμεσα στο CD writer και στον σκελετό κάτι μαλακό και αφρώδες, πχ κομματάκια από αφρολέξ ή σφουγγαράκια.
Το ανεμιστηράκι να δεις τί θόρυβο κάνει!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 02:51:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ENA ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ...

αυτή...που τα κατάφερε!κάνε κλικ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 06:07:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
1) to CD writer...Otan bazw mesa CD... To gyrranei toso grhgora pou akougetai enas para3enos hxos... Toso entana akougetai pou ka8e fora pou anoigw ton ypologisth nomizw oti 8a anoi3h to portaki tou cd kai oti 8a bgei mnm sthn o8onh

Δοκίμασε να ξαναπεράσεις τους drivers του CD writer και ενημέρωσε ξανά μήπως και τυχόν βελτιώθηκε το φαινόμενο του δίσκου της Φαιστού..εεε...του CD writer
(αυτά έχεις άμα ασχολείσαι με τεχνικά θέματα υπολογιστών σε esotericaforums, μπερδεύεις τους...δίσκους....)

~Γρηγόρης~
Once you were wild, don't let them tame you

Edited by - reptilesalonica on 20/12/2003 06:08:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mysterynightmare
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 10:14:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mysterynightmare  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mhpws o agiasmos 8a htan mia lysh? Giati kai to pontiki sxhmatizei th morfh enws daimona...

Η μαγεία είσαι ΕΣΥ και όχι τα λόγια που χρησιμοποιείς.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 15:42:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Mhpws o agiasmos 8a htan mia lysh?

Προβλέπω να βραχυκυκλώνει το σύμπαν και τότε μάλλον πυροσβεστήρα θα χρειαστείς και όχι αγιασμό!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mysterynightmare
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 17:42:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mysterynightmare  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
O e3orkismos 8a htan pio anwdynos les
Apapapa! Fantazomai ton ektypoth na 3ernaei melani kai anagouliazw...

Η μαγεία είσαι ΕΣΥ και όχι τα λόγια που χρησιμοποιείς.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 21:22:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάποτε είχα ένα εκτυπωτή Canon bubblejet ο οποίος κολλούσε και όποτε πήγαινα να τον κλείσω, 1/10 δευτ/πτου λειτουργούσε για 5 λεπτά.
Μετά ξανά τα ίδια απο την αρχή

~Γρηγόρης~
Once you were wild, don't let them tame youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mysterynightmare
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2003, 11:36:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mysterynightmare  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Egw pali mia fora pathsa akywsh ektypwshs kai de stamathse opote to kleinw apo to koumpi kai de stamathse(!) opote to bgazw apo th briza kai gia merika deyterolepta synexise na ektypwnei(!!!!!!!!!!)
Otan sas lew einai daimonismeno to PC!

SFHNA STH KARDIA

Η μαγεία είσαι ΕΣΥ και όχι τα λόγια που χρησιμοποιείς.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2003, 12:47:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΤΟ ΠΕΤΟΥΣΕΣ?
Η ΑΠΛΑ

ΧΙΧΙΧΙΧΙ
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΚΑΚΙΟΥΛΕΣ BY LEGOLAS H LENCOLAS(ΜΕ ΟΛΑ ΑΚΟΥΩ)..

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....

Edited by - lencolas on 21/12/2003 12:48:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy