ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 Ε.Α.Π
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 16:44:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδη ελεγε η γιαγια ....
Ανθρωπος αγραματος....οσο θελεις βροντα ή καπως ετσι δεν θυμαμαι τωρα...

http://www.eap.gr/

Ο καθενας αξιζει μια δευτερη ευκαιρια....

Απο 1 ΝΟΕ οι αιτησεις και τα μαθηματα μεσω διαδυκτιου.

Αν δεν ειστε σιγουροι οτι μπορειτε και θελετε να το κανετε μην κανετε αιτηση γιατι θα παρετε καποιου αλλου την θεση οκ???
οκ.

Αγαπη για οτι ερχεται και συγχωρεση για οτι εχει ηδη γινει

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 17:51:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προσωπικά σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία drumx13.

Κάθε χρόνο, τα ίδια: Χάνω την προθεσμία, επειδή ξεχνάω να τσεκάρω τη σελίδα έγκαιρα, αλλά κι επειδή οι καλοί μου φίλοι μου το λένε, αφού κλείσουν οι ημερομηνίες...
"Α, χρυσή μου! Δεν ήξερα ότι σε ενδιέφερε!..."

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 17:56:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ φίλε drumx13. Τόσο προσωπικώς, για τους ίδιους σχεδόν λόγους που ανέφερε η amalia, όσο και γενικότερα


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 01:49:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νά 'σαι καλά Drum, κάποια χρόνια πριν είχα κάνει κάποια απόπειρα αλλά τώρα...που να βρώ κουράγιο για διαβάσματα...

~Γρηγόρης~
Once you were wild, don't let them tame youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 01:49:03  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ανθρωπος αγραματος....οσο θελεις βροντα ή καπως ετσι δεν θυμαμαι τωρα...

Στού κουφού την πόρτα .............οσο θέλεις βρόντα !!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 09:35:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
να εισαι καλα cat

Αγαπη για οτι ερχεται και συγχωρεση για οτι εχει ηδη γινειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2003, 16:27:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παίζει και το άλλο:

στου κουφού την πόρτα - πάρτην πόρτα και φύγε
ή στου κουφού την πόρτα - βάλανε κουδούνι
και τέλος,
άνθρωπος αγράμματος - ξύλο απελέκητο


αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2003, 16:53:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω παντως εκανα αιτηση στην ιστορια ευρωπαικου πολιτισμου
καντε μια προσευχη..... αναψτε και κανα κερακι και για μενα...

Αγαπη για οτι ερχεται και συγχωρεση για οτι εχει ηδη γινειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2003, 21:03:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
προπτυχιακό είναι;

πάντως - και σύμφωνα με μια συζήτηση που είχα για το θέμα σήμερα το μεσημέρι - καλό είναι να βρει κανείς τα ποσοστά που παίζουν σε κάθε ειδικότητα, άρα και τις πιθανότητες κλήρωσης.
Θα κάνω μια μικρή έρευνα απόψε (να δω αν υπάρχει κάποιο σχετικό υλικό στη σελίδα και να βγάλω ποσοστά).

Αν κάποιος γνωρίζει περισσότερα, ας τα μοιραστεί μαζί μας.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2003, 23:56:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και μια ερώτηση (κάπως χαζή)

αν δεν βρίσκεις τον βαθμό απολυτηρίου σου (π.χ. γιατί το απολυτήριο είναι χωμένο στα απόκρυφα βάθη κάποιου συρταριού), υπάρχει τρόπος να τον ανακτήσεις, ας πούμε μέσα από κάποιο διαδικτυακό αρχείο;

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 00:30:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμαλία δεν ξέρω σίγουρα αλλά μου φαίνεται απίθανο να μπορείς να το βρείς σε διαδικτυακό αρχείο...
Τουλάχιστον από το δικό μου λύκειο δεν γίνεται... πρέπει να πας εκεί και να ζητήσεις αντίγραφο.
Αλλά από το λυκειό σου θα πρέπει να το έχουν στα αρχεία τους και να σε ενημερώσουν κιόλας τι γίνεται και δεν γίνεται. Ίσως και να κανονίζεται με ένα τηλεφώνημα.


"For the strength of the wolf is the pack and the strength of the pack is the wolf"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 01:30:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμ, το πρόβλημα είναι ότι ο τύπος Λυκεόυ που ήμουν τότε, δεν υφίσταται πια!!!

δηλαδή: άλλα λόγια ρε παιδιά...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 01:36:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω παντως δηλωσα απολυτηριο λυκειου.... κατα προσεγγιση..

αν κληρωθω θα δουμε τι θα κανω
δεν νομιζω παντως να με κοψουν αν κληρωθω και δεν εχω 14.6 αλλα εχω 13.8
ελπιζω

Αγαπη για οτι ερχεται και συγχωρεση για οτι εχει ηδη γινειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 04:59:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...και το δικό μου απολυτήριο Λυκείου το έχω χάσει εδώ και χρόνια.
Πρέπει να πάρω κανα τηλεφωνάκι στο Τεχνικό Λύκειο Καβάλας (εκεί έκανα τις δυο τελευταίες τάξεις).
Καλά που μου το θύμησες Αμαλία.

~Γρηγόρης~
Once you were wild, don't let them tame youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΩΣΧΥΤΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


132 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 05:15:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΩΣΧΥΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ ουσιώδες,να΄σαι καλά για την υπενθύμηση,
ευχομαι να πάρουν πρώτα έσενα
και μετά όλους εμάς..

H ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΦΩΣ ΚΑΙ Η ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΤΟΥ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΥΠΑΡΞΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 08:04:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
O κύβος...ερίφθη.
καλή μου επιτυχία!

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy