ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 ΔΙΠΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ..! ΒΟΗΘΕΙΑ ADMIN...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
cube
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
417 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2003, 15:23:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cube  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή είχα πρόβλημα με το Log in και το Log out είχα δημιουργήσει άλλα δύο ονόματα στο site τα εξής... cube2 και cube 2 τα οποίο όπως θα δεις δεν τα έχω χρησιμοποιήσει τελικά και θα δεις ότι έχουν μηδεν μηνύματα. Σε παρακαλώ πολύ ADMIN διέγραψε τα.

Επίσης εάν γίνεται διέγραψε και όσα θέματα έχω βάλει στο forum "Τεχνικά θέματα των Forums,Προβλήματα - Λύσεις" για να έχεις και περισσότερο χώρο στον server, έτσι κι αλλιώς τα προβλήματα μου τα έχω λύσει, όσον αφορά το δίκτυο και το δικό σας site, εκτός και εάν τα χρειάζονται κάποιοι άλλοι, δική σου η επιλογή αυτή.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Υγεία... Αγάπη... Ζωή..!

Όλα είναι όμορφα..!
The seventh son of a seventh son
Νέο Μέλος

Greece
16 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2003, 15:45:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους The seventh son of a seventh son  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή είχα κι εγώ κάποια προβλήματα με το log in και το log out έκανα άλλη μία εγγραφή με το nickname DELOMELANICON και με μηδέν μηνύματα. Παρακαλώ τους admins αν μπορούν να το διαγράψουν.

Μετά τιμής, ο έβδομος γιος κάποιου έβδομου γιου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2003, 15:55:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα cube.
quote:
Επίσης εάν γίνεται διέγραψε και όσα θέματα έχω βάλει στο forum "Τεχνικά θέματα των Forums,Προβλήματα - Λύσεις" για να έχεις και περισσότερο χώρο στον server, έτσι κι αλλιώς τα προβλήματα μου τα έχω λύσει, όσον αφορά το δίκτυο και το δικό σας site, εκτός και εάν τα χρειάζονται κάποιοι άλλοι, δική σου η επιλογή αυτή.

Οπως θα διαπιστώσεις αν ψάξεις λίγο στα φόρουμ (κυρίως χρησιμοποιώντας το παράθυρο Όλα τα Forums), ακόμα και κάποια θέματα που είναι πια ανενεργά στις συζητήσεις, διατηρούνται (δες στο "Μουσείο" Απολιθωμένων Θεμάτων/Συζητήσεων....

Οσον αφορά δε τα τεχνικά θέματα, πάντα θα υπάρχει κάποιος ο οποίος μπορεί να ωφεληθεί και να λύσει ένα πιθανό τεχνικό πρόβλημα, εάν ανατρέξει σε κάποιο παλιό θέμα.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2003, 16:11:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ και τους δύο σας για την ενημέρωση! Και οι τρεις Λογαριασμοί έχουν πλέον διαγραφεί(χωρίς περαιτέρω επιβεβαίωση, καθώς ήταν προφανέστατα διπλοί/τριπλοί).

Αυτό το Θέμα παραμένει για να μπορούν να καταγράφουν και άλλα Μέλη Πιθανούς Πολλαπλούς Λογαριασμούς που έγιναν είτε από λάθος, είτε εξαιτίας κάποιου άλλου προβλήματος και να βοηθάνε και εμάς σε αυτή τη διαδικασία ανεύρεσης "προβληματικών" Λογαριασμών (για παράδειγμα υπάρχουν κατά καιρούς αρκετοί με ανύπαρκτη e-mail διεύθυνση...).

Σχετικά με την διαγραφή μηνυμάτων: σε αυτό γενικώς είμαστε ιδιαίτερα προσεκτικοί και τα μόνα που διαγράφονται είναι αυτά, που σε σπανιότατες περιπτώσεις, καταπατούν καθ'υπερβολή τους κανονισμούς λειτουργίας των Forums και προσβάλλουν καταφανώς και την αισθητική και την προσωπικότητα ανθρώπων ή είναι παντελλώς άσχετα με την θεματολογία μας (για παράδειγμα κάποιες "φάρσες"...).
Όλα τα υπόλοιπα μηνύματα, οπουδήποτε και αν φιλοξενούνται, παραμένουν καθώς αποτελούν αναπόσπαστο μέρος της "Μεγάλης Συζήτησης" των Forums και μπορούν να παρέχουν πληροφορίες και βοήθεια και σε άλλα Μέλη εκτός από τους άμεσα ενδιαφερόμενους.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 02:16:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν, Admin, να "καταγγείλω" κι εγώ με τη σειρά μου το alter ego μου...

Την ημέρα της εγγραφής μου στο forum, χρησιμοποίησα αρχικά το nick durdenalie (χωρίς παύλα _ δηλαδή) όμως από λάθος έδωσα για διεύθυνση e-mail την durden_alie@yahoo.com αντί για durden_alie@yahoo.gr, οπότε αναγκάστηκα να ξανακάνω την εγγραφή από την αρχή...

Οπότε το "μέλος" durdenalie (επαναλαμβάνω, ΧΩΡΙΣ _ ) δεν έχει λόγο ύπαρξης...ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 07:38:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ωχ Admin...
μας βλέπω να καταλήγουμε με 50 μέλη!

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2003, 03:12:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οπότε το "μέλος" durdenalie (επαναλαμβάνω, ΧΩΡΙΣ _ ) δεν έχει λόγο ύπαρξης...ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ!!!

Του αλλάξαμε τα "φώτα" όντως! ...έστω και με καθυστέρηση κάτι περισσότερο από μίας εβδομάδας

Τέλος πάντων, ας μην παραμείνω περισσότερο στην δική μας "έλλειψη φώτων" για τη συγκεκριμένη περίπτωση... Συνεχίζουμε!

Όποια Μέλη έχουν Διπλή, Τριπλή κ.ό.κ. Ταυτότητα παρακαλούνται να το ανακοινώσουν εδώ! Δεν έχουν τίποτα να φοβηθούν! (... ίσως το ανακοινώσουμε μόνο στην κεντρική σελίδα του Τόπου, αλλά δεν πειράζει και πολύ, έτσι; )


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2003, 08:56:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το ομολογω εχω πολαπλη πρωσοπικοτητα ...
καποιες μερες μπαινω ως αδμιν καποιες αλλες ως ΤΗΟΤΗ καμια φορα και ως φορουμ αδμιν για να σκεφτω λιγω ποιον αλλο δεν συμπαθω...εεεεεεχμμμ εχω χρησημιποιησει.... λογαριασμο ενοω α ...ναι το ΑΙΩΝ και το ρεπταιλσαλονικα.....

παρακαλω των αδμιν να με συγχωρεσει και να διαγραψει τα πολλαπλα μου ονοματα

ματσ μουτσ..

εν Αρχη

Αγαπη για οτι ερχεται και συγχωρεση για οτι εχει ηδη γινειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2003, 18:42:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειλικρινά drumx13,
δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνεις αυτό!

Εχεις ανοίξει ένα ολόκληρο τόπικ όπου εκφράζεις τις απόψεις σου σχετικά με τον admin και το ESOTERICA.

Προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός;...που λέγανε και οι παππούδες μας οι πολέμαρχοι;

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2003, 19:14:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΣΤΕΙΑΚΙ...
κα συντονιστρια????


ακου μισος κα αλληλοσπαραγμος

μηπως τα παραλες καλη μου???

Αγαπη για οτι ερχεται και συγχωρεση για οτι εχει ηδη γινειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NOMIMON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


143 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 18:15:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NOMIMON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
επειδη το "parasito" δεν αισθανόταν καλά τελευταία,
παρακαλώ τον αδμιν να το ψεκάσει και να το αποτελειώσει.
Το αληθινό και νόμιμο νικ είναι ετούτο.
Μένι θενξ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy