ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 Γ Ι Α Τ I ; (Αδυναμία εισαγωγής εικόνας)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2003, 14:30:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω στείλει στο σωστό email μια εικόνα gif, τα στοιχεία της είναι
Width 143 pixels
Height 38 pixels
Horizontal resolution 96 dpi
Vertical 96 dpi
Bit depth 32
Frame count 5
Την έχω στείλει εδώ και αρκετό καιρό, αλλά δεν μου έχει έρθει απάντηση, ΓΙΑΤΙ;

Το ξέρω ότι υπάρχει ολόκληρο forum για το θέμα αυτό αλλά από εκεί δεν πήρα απάντηση.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"

Edited by - iasonas on 07/12/2003 14:34:12

al_ter_ego2000
Νέο Μέλος

Greece
33 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 10:38:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους al_ter_ego2000  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΓΙΑΤΙ;


ΑΥΤΟ ΡΩΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΓΙΑΤΙ;ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΒΟΗΘΕΙΑ..........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

al_ter_ego2000
Νέο Μέλος

Greece
33 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 10:40:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους al_ter_ego2000  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΕ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΧΩΡΟ.ΑΛΛΑ.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 23:23:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπομονή al ter ego2000 έχει ο θεός και για εμάς.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2003, 23:46:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε ευχαριστώ πολύ για όλα darkangel 78.. Κοίτα μου εμφανίζεται η εικόνα, δεν είναι τρομερό!!! Τελικά πήρα άλλο μονοπάτι και με οδήγησε σωστά!!! al_ter_ego2000 έχω να σου προτείνω κάποια λύση αν ενδιαφέρεσαι ακόμα πες μου, οκ.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 15:54:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ iasona, ζητούμε συγνώμη για την καθυστέρηση! Τα μηνύματά σου έπεσαν όπως φαίνεται... σε μία δίνη του χωρόχρονου!

Ευτυχώς που επιλήφθηκε του θέματος η Darkangel_78 και μας έβγαλε "ασπροπρόσωπους"!

Αγαπητή al_ter_ego2000, μπορείς σε παρακαλώ να στείλεις ξανά την εικόνα (από την διεύθυνση που έχεις δηλωμένη στο προφίλ σου) γιατί δεν μπόρεσα να βρω το μήνυμά σου όσο και να προσπάθησα...


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 22:51:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ευτυχώς που επιλήφθηκε του θέματος η Darkangel_78 και μας έβγαλε "ασπροπρόσωπους"!


Ευχαριστώ Admin!
Αλήθεια φίλε iasonas πώς έγινε το θαύμα με την εικόνα?Αφού στην αρχή δεν εμφανιζότα...

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 01:04:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν το καλό το παλικάρι ξέρει κι άλλο μονοπάτι. Darkangel 78 άκου να δεις το σκεπτικό ενός απεγνωσμένου. Το σκέφτηκα πολύ απλά, αφού δεν πήρα απάντηση στο mail που έστειλα στον admin κατέφυγα στην άλλη λύση, να δημιουργήσω ένα δικό μου site, προκειμένου να βάλω εκεί την εικόνα μου. Έγινα λοιπόν μέλος σε ένα site που σου παρέχει χώρο για δική σου σελίδα και έχω βάλει στο site που έφτιαξα την εικόνισα μου.
Καλό, ε;

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ονειροπαγίδα
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2014, 19:58:24  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ονειροπαγίδα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας παιδιά θέλω να ρωτήσω πως μπορώ να δω το email που έχω στείλει σε ένα μέλος του φόρουμ που είναι ο CHARMED3 αν γίνεται.Επίσης πως μπορώ να δώ το email του σε περίπτωση που μου απαντήσει. Τι κάνω μήπως υπάρχει κάποια ειδοποίηση στο mail μου ή κάτι τέτοιο;
ευχαριστώ :)


Ονειροπαγίδα


Edited by - Ονειροπαγίδα on 02/02/2014 20:00:18you are what you think and things can change ;)

Edited by - Ονειροπαγίδα on 02/02/2014 20:03:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2014, 23:14:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ονειροπαγίδα
καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Οι διευθύνσεις e-mail των μελών δεν είναι σε δημόσια θεα, για ευνοήτους λόγους.
Το email που έστειλες σε μέλος του φόρουμ μας ,
ανατροφοδοτείται προς αυτο, μεσω του esoterica.gr
Αν ο παραλήπτης αποφασίσει να σου απαντήσει μέσω e-mail θα το λάβεις στα εισερχόμενα του provider σου.
Aν παλι αποφασίσει να επικοινωνήσει μαζι σου μέσω προσωπικού μηνύματος(pm)
αυτο θα το βρεις στην αρχική σελίδα των φόρουμ
(προς το τέλος της), με την ευδιάκριτη ένδειξη "Private Messages"
(απαραίτητη προϋπόθεση, να εχεις κάνει login)



not asked to learn how deep the secrets ... there are no
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ονειροπαγίδα
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2014, 12:38:26  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ονειροπαγίδα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ αλλά όταν λες provider μου εννοείς την ιστοσελίδα του email μου πχ το hotmail;
You are what you think not what others say so things can change.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2014, 14:07:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
όταν λες provider μου εννοείς την ιστοσελίδα του email μου πχ το hotmail;

Ακριβώς αυτό.



not asked to learn how deep the secrets ... there are no
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy