ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΠΕΡΙ...ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 13:55:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΤΟΥΤΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΙΣΩΣ ΟΙ ΕΡΓΑΣΙΑΚΕΣ ΕΝΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΦΟΡΕΣ Η ΠΙΚΡΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ [ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ], ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΔΙΑΚΟΠΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΗΣ.
ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ, ΝΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.
ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ, ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΗΤΑΝ ΛΑΘΕΨΕ...
ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΣΕΒΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΜΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΣΚΑΡΤΑ. ΚΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΓΩΝΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΑ. ΟΧΙ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝΑ ΠΑΝΤΟΤΕ Η ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ. ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ, ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΔΙΠΛΑ.
ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΑΥΤΗ Η ΠΙΣΩΠΛΑΤΗ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΚΟΥΡΕΛΙ.
ΚΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΙΔΕΨΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΕ ΚΟΥΦΙΑ ΛΟΓΙΑ.
ΕΙΣΤΕ ΑΝ ΟΧΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ, ΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ, ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΟΥΝ ΕΝΑ ΣΩΣΤΟΤΕΡΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ.
ΘΑ ΣΥΓΧΩΡΟΥΣΑΤΕ ΜΙΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑ.
ΚΑΡΔΙΑΣ?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 14:17:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΩ.
(ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΔΟΘΕΙ)

Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΑΥΤΗ ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΜΑ ΜΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ????

ΜΗΠΩΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΤΟΛΜΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΗΛΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΦΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ????

ΑΛΛΑ ΔΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΠΛΕΥΡΑ....
ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ...
ΕΙΔΕΣ ΚΑΤΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 14:25:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΩ.
(ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΔΟΘΕΙ)

Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΑΥΤΗ ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΜΑ ΜΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ????

ΜΗΠΩΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΤΟΛΜΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΗΛΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΦΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ????

ΑΛΛΑ ΔΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΠΛΕΥΡΑ....
ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ...
ΕΙΔΕΣ ΚΑΤΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.



----------------------------------------------------------------------
ΠΟΝΑΕΙ ΟΜΩΣ.
ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΛΥΠΗΡΟ.
ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ ΑΥΤΟ?


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 14:53:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα Αφροδιτη.
Δυσκολη η ερωτηση σου ...

Προσωπικα θα ελεγα οτι παιζει ρολο το μεγεθος της πραξης αυτης.
Αν αυτη η πραξη σε εκανε να συνειδητοποιησεις οτι δεν υπαρχει γυρισμος,οτι η στιγμη εκεινη σε εκανε να αλλαξεις ριζικα (την σταση σου και τον τροπο ζωης που ειχες μεχρι τοτε),θα ελεγα οτι οχι δεν θα συγχωρουσα τον αλλο.
Αν αυτη η πραξη σε αλλαξε μεν αλλα θεωρεις οτι δεν χαθηκαν ολα τοτε ναι θα τον-την συγχωρουσα.
Μην ξεχνας το στιχακι που λεει ...οτι δεν με <σκοτωνει> με κανει πιο δυνατο...
Αλλα παλι ειναι η δικη μου αποψη σε ενα ερωτημα καθαρα υποκειμενικο.

Ελπιζω να σε βοηθησε η αποψη μου.

Καλα να περνας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 14:53:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δείτε κι αυτό!
/topic.asp?TOPIC_ID=634

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 16:34:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα φιλη Αφροδιτη και σε ολους τους ανησυχους!!
Το θεμα της προδοσιας ειναι πολυ μεγαλο,θα σου μιλησω ανοιχτα γιατι τα εχω περασει και εγω αυτα!Στο μερος που εμενα υπηρξαν πολλα ατομα που μου εμφαανιζονταν σαν φιλοι,μετα αρχισαν οι μουρμουρες και τα θαψιματα για πολλους και διαφορους λογους,στην αρχη και εγω πληγωθηκα,στεναχωρηθηκα,ειπα μαλιστα οτι δεν πρεπει να εχω εμπιστοσυνη σε κανεναν,πολλες φορες τσαντιστηκα και τσακωθηκα μαζι με πολλα ατομα γιατι δεν ειμαι ο τυπος που αν μου πουν κατι που δεν μου αρεσει δεν θα μεινω με σταυρωμενα τα χερια!!Μετα το ειδα αλλιως το πραγμα,μπορει και λιγο εγωιστικα αλλα ετσι επρεπε να γινει,δεν μπορουσα να στεναχωριεμαι για λαθοι που εκαναν αλλοι,θα το αφηνα πισω και δεν θα το ξανακοιτουσα.Στο εαν θα συνχωρουσα καποιον που θα με ειχε προδοσει θα το εκανα αλλα αυτος που θα συνχωρουσα θα ηταν ενα ατομο που αγαπαω αληθινα,που εχω περασει πολλα μαζι του αλλα και σε αυτο το ατομο μονο για μια φορα,γιατι αν σε προδοσει και δευτερη φορα σημαινει οτι εχεις αγαπησει λαθος ατομο!
Παντως αυτο που θα σου συνιστουσα σε εσενα και σε οποιον αλλον νιωθει ετσι να μην στεναχωριεσαι για τιποτε και για κανεναν εαν ειναι δικο του το λαθος,ειναι δυσκολο σιγουρα αυτο,γιατι για να λες οτι ποναει πρεπει να ειναι κατι που αγαπησες!
Αυτα ειχα να πω πιστευω να σε βοηθησα λιγουλακι!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 16:56:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλημερα φιλη Αφροδιτη και σε ολους τους ανησυχους!!
Το θεμα της προδοσιας ειναι πολυ μεγαλο,θα σου μιλησω ανοιχτα γιατι τα εχω περασει και εγω αυτα!Στο μερος που εμενα υπηρξαν πολλα ατομα που μου εμφαανιζονταν σαν φιλοι,μετα αρχισαν οι μουρμουρες και τα θαψιματα για πολλους και διαφορους λογους,στην αρχη και εγω πληγωθηκα,στεναχωρηθηκα,ειπα μαλιστα οτι δεν πρεπει να εχω εμπιστοσυνη σε κανεναν,πολλες φορες τσαντιστηκα και τσακωθηκα μαζι με πολλα ατομα γιατι δεν ειμαι ο τυπος που αν μου πουν κατι που δεν μου αρεσει δεν θα μεινω με σταυρωμενα τα χερια!!Μετα το ειδα αλλιως το πραγμα,μπορει και λιγο εγωιστικα αλλα ετσι επρεπε να γινει,δεν μπορουσα να στεναχωριεμαι για λαθοι που εκαναν αλλοι,θα το αφηνα πισω και δεν θα το ξανακοιτουσα.Στο εαν θα συνχωρουσα καποιον που θα με ειχε προδοσει θα το εκανα αλλα αυτος που θα συνχωρουσα θα ηταν ενα ατομο που αγαπαω αληθινα,που εχω περασει πολλα μαζι του αλλα και σε αυτο το ατομο μονο για μια φορα,γιατι αν σε προδοσει και δευτερη φορα σημαινει οτι εχεις αγαπησει λαθος ατομο!
Παντως αυτο που θα σου συνιστουσα σε εσενα και σε οποιον αλλον νιωθει ετσι να μην στεναχωριεσαι για τιποτε και για κανεναν εαν ειναι δικο του το λαθος,ειναι δυσκολο σιγουρα αυτο,γιατι για να λες οτι ποναει πρεπει να ειναι κατι που αγαπησες!
Αυτα ειχα να πω πιστευω να σε βοηθησα λιγουλακι!



ΑΡΚΕΤΑ. ΑΠΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ. ΜΑ ΠΩΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΟΤΑΝ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ. ΑΠΛΩΣ ΟΣΟ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΑΣΑΙΝΟΥΜΕ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΡΟΛΟ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΚΑΠΟΙΩΝ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΟΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΙ. [ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ]. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ, Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ, ΕΙΤΕ ΠΟΝΑΕΙ, ΕΙΤΕ ΜΑΣ ΜΑΤΩΝΕΙ ΕΙΤΕ ΜΑΣ ΔΙΔΑΣΚΕΙ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 17:08:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΣ ΘΑ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ??????

ΕΜΑΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ..........

ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΕΜΑΘΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ ???
ΕΑΝ ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ????

ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ????
ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ?????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 17:09:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητη Αφροδιτη ισως να σου φανει λιγο σκληρο αυτο που θα σου πω αλλα εμπιστοσυνη να εχεις,αλλα να κρατας και μια "πισινη" για καλο και για κακο μεχρι να εισαι σιγουρη οτι το ατομο που εμπιστευεσαι και εχεις για φιλο ειναι αξιο αυτης της εμπιστοσυνης!!

Φιλικα Θοδωρης!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 18:48:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΣ ΘΑ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ??????

ΕΜΑΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ..........

ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΕΜΑΘΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ ???
ΕΑΝ ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ????

ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ????
ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ?????

ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ. ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ.
ΜΕΡΕΣ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΟΝΤΩΣ Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΗΤΑΝ Η ΛΥΣΗ.
ΤΟ ΕΔΙΩΧΝΑ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΔΕΧΘΟΥΜΕ, ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.
ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ. ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΑΥΤΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΤΕΙΝΟ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΚΑΤΙ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΕΝΤΟΣ ΜΟΥ.
ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΛΕΥΡΕΣ. ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΑΡΟ ΦΟΝΤΟ.


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.



ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 20:16:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΧΩ ΠΡΟΔΩΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΣΕ ΠΡΟΔΟΣΕ ΤΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ,ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ.......
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 20:39:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΧΩ ΠΡΟΔΩΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΣΕ ΠΡΟΔΟΣΕ ΤΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ,ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ.......
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.




ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ. ΟΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΥΛΕΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑΣΟΥΝ ΤΙΣ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 21:04:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ, ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΗΤΑΝ ΛΑΘΕΨΕ...

Αν και δε γνωρίζω λεπτομέρειες γι αυτό που σου συμβαίνει, θα έλεγα πως τα λάθη των άλλων, τις περισσότερες φορές, προέρχονται πρώτα απο λάθη δικά μας.
Αλλά, λάθη συμβαίνουν είτε δικά μας, είτε δικά τους.
Δεν υπάρχει η τέλεια συνταγή στις διαπροσωπικές σχέσεις.
Για μένα λειτουργεί το εξής: Αγαπάω, δίνομαι στις σχέσεις (φιλικές, ερωτικές, δεν έχει σημασία) αλλά ταυτόχρονα οριοθετώ.
Οι καλές προεξηγήσεις μειώνουν τις παρεξηγήσεις. Φυσικά είναι και κάποια πράγματα που δε σηκώνουν εξηγήσεις, εννοούνται.
Όπως και να'χει, το αν θα συγχωρέσεις ένα άτομο ή όχι εξαρτάται από σενα και μόνο. Όπως προανέφερα:Δεν υπάρχει η τέλεια συνταγή στις διαπροσωπικές σχέσεις.
Εσύ είσαι που ξέρεις τα όρια που έχεις θέσει μέσα σου,
το πόσο αγάπητό και κοντα σου είναι το πρόσωπο αυτό,
το αν το ενστικτό σου, σου λέει οτι δεν έχει μετανιώσει ή οτι μπορεί να σε ξαναπροδώσει,
το πόσο μεγάλες είναι οι ψυχικές αντοχές σου
το αν θα ρισκάρεις ή όχι
το αν βλέπεις καθαρότερα τώρα το άτομο αυτό ή όχι,
και αν αξίζει δευτερη ευκαιρία ή όχι...

Εσύ λοιπόν είσαι που θα ζυγιάσεις όλα αυτά κι ακόμη περισσότερα
και θ' αποφασίσεις
Και κάτι ακόμη,
Συνήθως είμαστε πολύ πιο δυνατοί απ' όσο φανταζόμαστε.
Αυτά, και μη στεναχωριέσαι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 22:25:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ, ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΗΤΑΝ ΛΑΘΕΨΕ...

Αν και δε γνωρίζω λεπτομέρειες γι αυτό που σου συμβαίνει, θα έλεγα πως τα λάθη των άλλων, τις περισσότερες φορές, προέρχονται πρώτα απο λάθη δικά μας.
Αλλά, λάθη συμβαίνουν είτε δικά μας, είτε δικά τους.
Δεν υπάρχει η τέλεια συνταγή στις διαπροσωπικές σχέσεις.
Για μένα λειτουργεί το εξής: Αγαπάω, δίνομαι στις σχέσεις (φιλικές, ερωτικές, δεν έχει σημασία) αλλά ταυτόχρονα οριοθετώ.
Οι καλές προεξηγήσεις μειώνουν τις παρεξηγήσεις. Φυσικά είναι και κάποια πράγματα που δε σηκώνουν εξηγήσεις, εννοούνται.
Όπως και να'χει, το αν θα συγχωρέσεις ένα άτομο ή όχι εξαρτάται από σενα και μόνο. Όπως προανέφερα:Δεν υπάρχει η τέλεια συνταγή στις διαπροσωπικές σχέσεις.
Εσύ είσαι που ξέρεις τα όρια που έχεις θέσει μέσα σου,
το πόσο αγάπητό και κοντα σου είναι το πρόσωπο αυτό,
το αν το ενστικτό σου, σου λέει οτι δεν έχει μετανιώσει ή οτι μπορεί να σε ξαναπροδώσει,
το πόσο μεγάλες είναι οι ψυχικές αντοχές σου
το αν θα ρισκάρεις ή όχι
το αν βλέπεις καθαρότερα τώρα το άτομο αυτό ή όχι,
και αν αξίζει δευτερη ευκαιρία ή όχι...

Εσύ λοιπόν είσαι που θα ζυγιάσεις όλα αυτά κι ακόμη περισσότερα
και θ' αποφασίσεις
Και κάτι ακόμη,
Συνήθως είμαστε πολύ πιο δυνατοί απ' όσο φανταζόμαστε.
Αυτά, και μη στεναχωριέσαι



ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΥΝΑΤΟΙ. ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΤΟΣΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ. ΟΜΩΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟΙ.
ΚΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΨΕΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΙ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΑΔΥΝΑΜΟΙ, ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΗΣΟΥΜΕ. ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΛΛΗ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ Η ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΥΤΟ, ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ. ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΞΕΡΕΙΣ, ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ, ΜΕ ΠΝΕΥΜΑ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΑΝΙΚΑ, ΟΡΚΙΖΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΟΤΗΤΑ ΙΠΠΟΤΙΣΜΟ ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΑΦΘΑΣΤΗ-ΑΦΘΑΡΤΗ ΔΙΟΡΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΑΛΛΑ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΑΡΚΑΣΜΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΡΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩΙΣΜΟ ΚΑΙ ΒΙΑΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΚΑΜΨΙΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΜΑΣ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ. ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.
ΚΙ ΑΝ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ Η ΜΙΣΑΛΛΟΔΟΞΙΑ, ΚΙ Ο ΔΟΓΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΙ Η ΚΕΝΟΔΟΞΙΑ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ Η ΑΠΕΡΙΣΚΕΨΙΑ.
ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΛΕΡΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΖΕΣΤΟ ΣΟΥ ΨΥΧΙΣΜΟ. ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΤΑ ΕΝΟΙΩΘΕΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΑΛΦΑ ΚΕΦΑΛΑΙΟ.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2003, 16:03:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

η προδοσια:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=753
...να'στε καλα αγαπητοι "αμεροληπτοι" συντονιστες.-


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2003, 16:28:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΛΙΓΟ ΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.
Ο ΛΟΓΟΣ ????

ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΕΔΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ..... (ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ)

ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ?????

ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΕΙΞΑΜΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ (ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ Η ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΕΥΝΗΣΕΙ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ) ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΘΥΝΗ???????

ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

quote:
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ Η ΜΙΣΑΛΛΟΔΟΞΙΑ, ΚΙ Ο ΔΟΓΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΙ Η ΚΕΝΟΔΟΞΙΑ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ Η ΑΠΕΡΙΣΚΕΨΙΑ.

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΠΡΙΝ ??????????
ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΡΟΔΩΣΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΠΡΟΔΩΣΙΑ ?????

ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΑ (ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΑΥΤΟ) ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΙΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ TON ΔΕΧΘΟΥΜΕ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2003, 16:41:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΛΙΓΟ ΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.
Ο ΛΟΓΟΣ ????

ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΕΔΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ..... (ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ)

ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ?????

ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΕΙΞΑΜΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ (ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ Η ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΕΥΝΗΣΕΙ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ) ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΘΥΝΗ???????

ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

quote:
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ Η ΜΙΣΑΛΛΟΔΟΞΙΑ, ΚΙ Ο ΔΟΓΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΙ Η ΚΕΝΟΔΟΞΙΑ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ Η ΑΠΕΡΙΣΚΕΨΙΑ.

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΠΡΙΝ ??????????
ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΡΟΔΩΣΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΠΡΟΔΩΣΙΑ ?????

ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΑ (ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΑΥΤΟ) ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΙΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ TON ΔΕΧΘΟΥΜΕ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.



ΣΥΝΗΘΩΣ -ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ- ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ. ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΓΚΡΙΖΑ Η ΚΑΙ ΜΑΥΡΗ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΙΚΡΥΖΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. Η ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ. ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ. ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ Η ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ.
ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΞΙΖΕΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 08:45:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΕΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΝΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ.

ΤΑ 2 ΤΑ ΕΣΒΗΣΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 09:05:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΠΑΛΙ ΕΔΩ.....

ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΡΙΔΙΟ ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΜΑΣ.

ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΘΑ ΚΑΟΥΜΕ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 12:19:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...
"ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ, ΤΟ ΠΡΟΔΟΤΗ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ!"

ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΑΣΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΑΔΕΡΦΙΚΗ-ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΑΔΕΡΦΙΚΗ, ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ-ΜΕ ΠΡΟΔΩΣΕ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ.
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝ ΑΠΑΡΗΓΟΡΗΤΗ, ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΘΥΜΩΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΝ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ, ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΠΝΙΓΟΜΑΙ. ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ. ΜΑΖΙ ΗΡΘΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...
ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΑΡΧΙΣΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΕΙ Ο ΘΥΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΘΛΙΨΗ. ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ .ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ ΦΟΒΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΜΙΣΗ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗΝ. ΠΑΝΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΑΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ..
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΠΛΕΟΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.ΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ.ΜΙΑ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ.
ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Η ΣΥΓΧΩΡΗΣΗ.
ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΔΗΛΑ ΔΗΛΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΧΑΡΗΚΑ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΙΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΟΥΝΑ.ΗΤΑΝΕ ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ,ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΛΕΟΝ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΣΑ.
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ "ΤΟ ΓΥΑΛΙ ΑΜΑ ΣΠΑΣΕΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΛΛΑ". ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ.
ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ, ΠΙΟ ΩΡΙΜΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΕΡΜΑ ΕΧΕΙ 2 ΟΨΕΙΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΕΝΑΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΡΩΞΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ, ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΜΑΘΩ ΠΟΤΕ...
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ, ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ...


ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2003, 15:57:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...
"ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ, ΤΟ ΠΡΟΔΟΤΗ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ!"

ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΑΣΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΑΔΕΡΦΙΚΗ-ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΑΔΕΡΦΙΚΗ, ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ-ΜΕ ΠΡΟΔΩΣΕ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ.
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝ ΑΠΑΡΗΓΟΡΗΤΗ, ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΘΥΜΩΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΝ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ, ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΠΝΙΓΟΜΑΙ. ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ. ΜΑΖΙ ΗΡΘΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...
ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΑΡΧΙΣΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΕΙ Ο ΘΥΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΘΛΙΨΗ. ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ .ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ ΦΟΒΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΜΙΣΗ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗΝ. ΠΑΝΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΑΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ..
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΠΛΕΟΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.ΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ.ΜΙΑ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ.
ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Η ΣΥΓΧΩΡΗΣΗ.
ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΔΗΛΑ ΔΗΛΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΧΑΡΗΚΑ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΙΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΟΥΝΑ.ΗΤΑΝΕ ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ,ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΛΕΟΝ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΣΑ.
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ "ΤΟ ΓΥΑΛΙ ΑΜΑ ΣΠΑΣΕΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΛΛΑ". ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ.
ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ, ΠΙΟ ΩΡΙΜΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΕΡΜΑ ΕΧΕΙ 2 ΟΨΕΙΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΕΝΑΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΡΩΞΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ, ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΜΑΘΩ ΠΟΤΕ...
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ, ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ...


ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΟΛΟΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΑΛΛΩΣΤΕ.
ΞΕΡΕΙΣ, ΒΡΗΚΑ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΗΣΩ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΘΕΟΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΟΤΕ ΟΥΤΩΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΑΥΣΤΗΡΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΚΥΡΙΩΣ ΟΣΟΥΣ ΑΓΑΠΑΩ ΒΑΘΥΤΑΤΑ, ΑΓΝΑ ΚΙ ΑΠΟΛΥΤΑ.
ΩΣΤΟΣΟ ΚΑΤΙ ΕΣΠΑΣΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΛΕΟΝ. ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΥ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΕΙΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ, ΝΑ ΜΗ ΛΥΓΙΖΕΙΣ.
ΙΣΩΣ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΔΩΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, ΦΙΛΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΣΑΚΙΣΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΣΤΑ ΔΥΟ. ΕΙΜΑΙ ΙΣΩΣ ΧΑΖΗ ΚΙ ΕΚΤΟΣ ΕΠΟΧΗΣ, ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ.
ΑΥΤΟΣ Ο ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΟΣ ΩΡΟΣΚΟΠΟΣ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ.
ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΠΙΑ.
ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΟΜΑΙ.
ΛΙΓΗ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 14:17:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ,ΑΝ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ.
ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΕΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ.
ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΦΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ,ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΩ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΛΟΙ!!!
ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Γιώργος
Πλήρες Μέλος


970 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 15:55:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Γιώργος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδή… να καταλάβω… κανένας δεν πήγε απλά να τους σπάσει το κεφάλι … η στο ξύλο..!!!

Καταρχήν για μένα προδοσία εννοείται πάντα από ΦΙΛΟΥΣ.. (που είναι λίγοι και εκλεκτοί..τους αγαπώ και τους έχω τυφλή εμπιστοσύνη)… τα υπόλοιπα είναι απλά mis-calculations

Κανένας από τους ΦΙΛΟΥΣ μου δεν με έχει προδώσει.. … αλλά και ακόμα αν
Γίνει το ξέρουν ότι θα αντιμετωπίσουν την απόλυτη οργή μου (πως λέμε πάγωσα από οργή) και ωμή (ψυχική – σωματική) βία.. για την οποία το ξέρουν ότι είμαι ικανός….

Και ορίστε η πραγματικότητα … με προδίδεις την γ****σες …απλά πραγματάκια - το ονομάζω ο 13ος νόμος του Σύμπαντος …


Φόβος θα μου πείτε… ναι.. Ο φόβος είναι “εν δυνάμει σοφία”…!!! και εγώ θέλω τους ΦΙΛΟΥΣ μου να είναι “σοφοί” απέναντι μου….

quote:
ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΘΑ ΚΑΟΥΜΕ....

Γιώργος
και μετά τους λες….<αν είσαι χριστιανός (η έχεις χριστιανική φύση) … απλά συγχώρεσε με>


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 18:38:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δηλαδή… να καταλάβω… κανένας δεν πήγε απλά να τους σπάσει το κεφάλι … η στο ξύλο..!!!

Καταρχήν για μένα προδοσία εννοείται πάντα από ΦΙΛΟΥΣ.. (που είναι λίγοι και εκλεκτοί..τους αγαπώ και τους έχω τυφλή εμπιστοσύνη)… τα υπόλοιπα είναι απλά mis-calculations

Κανένας από τους ΦΙΛΟΥΣ μου δεν με έχει προδώσει.. … αλλά και ακόμα αν
Γίνει το ξέρουν ότι θα αντιμετωπίσουν την απόλυτη οργή μου (πως λέμε πάγωσα από οργή) και ωμή (ψυχική – σωματική) βία.. για την οποία το ξέρουν ότι είμαι ικανός….

Και ορίστε η πραγματικότητα … με προδίδεις την γ****σες …απλά πραγματάκια - το ονομάζω ο 13ος νόμος του Σύμπαντος …


Φόβος θα μου πείτε… ναι.. Ο φόβος είναι “εν δυνάμει σοφία”…!!! και εγώ θέλω τους ΦΙΛΟΥΣ μου να είναι “σοφοί” απέναντι μου….

quote:
ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΘΑ ΚΑΟΥΜΕ....

-----------------------------------------------------------------------ΤΙ ΑΓΡΙΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ? ΕΤΣΙ. ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟΙ ΛΙΓΟ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΟΙ.
ΗΡΕΜΗΣΕ...


Γιώργος
και μετά τους λες….<αν είσαι χριστιανός (η έχεις χριστιανική φύση) … απλά συγχώρεσε με>




ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Γιώργος
Πλήρες Μέλος


970 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 19:05:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Γιώργος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγριάδα..!!?? όχι αγαπητή μου .. ΑΠΛΟΤΗΤΑ


quote:
ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΑΠΛΟΤΗΤΑΣ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Γιώργος
Ο απλός…


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 20:36:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγριάδα..!!?? όχι αγαπητή μου .. ΑΠΛΟΤΗΤΑ


quote:
ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΑΠΛΟΤΗΤΑΣ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Γιώργος
Ο απλός…

ΑΠΛΟΤΗΤΑ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΡΕΑΛΙΣΜΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΘΕΛΗΣΗ.



ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy