ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ΑΥΡΑ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Vvvvvvv
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2004, 23:06:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vvvvvvv
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ.ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ,ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ,ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΙ,ΑΡΘΡΑ.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΞΗΓΕΙ ΤΗΝ ΑΥΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ AN KAI ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΟΜΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΟΜΩΣ?(ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ,ΤΗ ΛΕΠΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ,ΤΗ ΛΑΜΠΨΗ ΤΗΣ...)ΠΟΙΟΙ ΛΕΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ?ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ Η ΑΥΡΑ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ?
ΑΚΟΥΩ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ...

..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Vvvvvvv..


amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/01/2004, 00:58:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Γειά σου φιλε με τα πολλά v!


Χρησιμοποιώντας τη λειτουργία Αναζήτηση , και βάζοντας τη λέξη-κλειδί "Αύρα", θα διαπίστωνες ότι υπάρχουν αρκετά θέματα που ασχολούνται με το αυτό ακριβώς αντικείμενο. Σου παραθέτω λοιπόν κάποια από αυτά, όπου μπορείς είτε να διαβάσεις τις ενδιαφέρουσες πληροφορίες, αλλά να συνεχίσεις και εκεί τη συζήτηση.

ΑΥΡΑ: Μπορούμε να την δούμε;
ΑΥΞΗΣΗ ΑΥΡΑΣ
Τριτο μάτι


αυτή...που τα κατάφερε!κάνε κλικ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

osiris_myth
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
229 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/01/2004, 15:53:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους osiris_myth
ΑΥΡΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΟΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΤΟ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΕΚΔΗΛΩΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ. ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΙΘΕΡΙΚΟ ΣΤΡΩΜΑ [ΣΕΝ ΠΑΧΝΗ] ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΠΟΛΥ ΕΞΕΛΙΓΜΑΝΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ [ΔΕΝ ΞΕΡΩ.......]. ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΣΑΝ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΠΕΔΙΟ ΠΟΥ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy