ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΣΧΕΔΙΑ ΤΩΝ ΕΞΟΥΣΙΑΣΤΩΝ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
dottore
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Mexico
62 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2002, 18:45:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dottore  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οι επιχειρήσεις « OVERKILL » και « ΦΑΙΔΩΡΑ » έχουν μελετηθεί από τις μυστικές υπηρεσίες των Η.Π.Α και του Ισραήλ και αφορούν τη διάλυση της Ελλάδος.

Η επιχείρηση Φαιδώρα έχει να κάνει με εδαφική διάλυση της Ελλάδος από έξω προς τα μέσα, ενώ η επιχείρηση Overkill έχει τα στοιχεία ψυχολογικού πολέμου και τρομοκράτησης του Ελληνικού λαού σε περίοδο ειρήνης ( οργάνωση 17 Νοέμβρη ).

Η ανασφάλεια και ο φόβος είναι ισχυρά όπλα στη Νέα Τάξη Πραγμάτων.

Ας δούμε όμως το τεχνικό μέρος των δύο επιχειρήσεων, μέσα από απόρρητα ντοκουμέντα ...


1.


Διχοτόμηση της Κύπρου σε Ελληνοκύπριους και Τουρκοκύπριους και επίβλεψη της συμφωνίας από Αμερικάνικες πλέον δυνάμεις ( έχει ήδη γίνει ).

2.


Συμφωνία συν-κυριαρχίας στο Αιγαίο μεταξύ Ελλάδας - Τουρκίας, όπου με τη πάροδο του χρόνου θα εξελιχθεί σε ολική κυριαρχεία της Τουρκίας.

Η συμφωνία αυτή θα στηριχθεί στη « φιλία » των δύο χωρών αλλά και στη Συμφωνία της Μαδρίτης και στο άρθρο 5 που ονομάζει τα ζωτικά συμφέροντα της Τουρκία στο Αιγαίο.

3.


Ναρκοθέτηση στα Ελληνικά λιμάνια από δυνάμεις του ΝΑΤΟ.

4.


Κατάληψη του Γ Σώματος Στρατού στη Θεσσαλονίκη.

Διακοπή τηλεπικοινωνιών Ελληνικής Μακεδονίας*.

Κατάληψη και ανατίναξη του Υπουργείου Μακεδονίας-Θράκης
( *Ελληνική Μακεδονία γιατί μέχρι τότε τα Σκόπια θα έχουν αναγνωρισθεί επισήμως σαν Μακεδονία από όλους τους Διεθνής Οργανισμούς ).

5.


Δημιουργία αμερικανο-νατοϊκής βάσης στο Μπούλκες της «Μακεδονίας» στα Σκόπια ( έχει ήδη γίνει ).

6.


Δημιουργία αμερικάνικης βάσης στην Αυλώνα της Βορείου Ηπείρου « Αλβανία »( έχει ήδη γίνει απ’το 1995 ).

7.


Επίσημη αίτηση στον Ο.Η.Ε από τη κυβέρνηση της Αλβανίας για αναγνώριση Αλβανικής μειονότητας στην Ελλάδα.

Ο Ο.Η.Ε. με τη σειρά του θα απαιτήσει απ’την Ελλάς την αναγνώριση της Αλβανικής μειονότητας με δικαίωμα στην εκπαίδευση και στο θρήσκευμα.

Η μειονότητα αυτή θα συγκεντρωθεί μάλλον στην Ήπειρο.

Ο U.C.K αναλαμβάνει δράσεις τρομοκράτισης του ελληνικού λαού, ο Ελληνικός στρατός αντιδρά και το Ν.Α.Τ.Ο, για το καλό των δύο μειονοτήτων, ασφαλίζει την Ήπειρο ( σας θυμίζει κάτι; ).

8.

Δολοφονία πολιτικών και επιχειρηματιών στην Αθήνα και στη Θεσσαλονίκη.

9.

Ταυτόχρονα μεταφορά της Ταξιαρχείας του Ρήνου ( Γερμανίας ) στην « Μακεδονία » ( Σκόπια ) μαζί με τις ειδικές δυνάμες SEALS και Delta Force.

Κατάληψη αεροδρομίων Θεσσαλονίκης, Καβάλας και Αλεξανδρούπολης.

Η ανάπτυξη του διαμελισμού της Ελλάδας θα πρέπει να αρχίσει ενεργώς το 2001-2002 και να υλοποιηθεί μέχρι το 2005-6.


By dottore
Bologna 12/06/2002


ΤΗΣ ΑΡΕΤΗΣ ΟΥΔΕΝ ΚΤΗΜΑ ΣΕΜΝΟΤΕΡΟΝ, ΟΥΔΕ ΒΕΒΑΙΟΤΕΡΟΝ ΕΣΤΙΝ
Κανένα κτήμα δεν είναι σεμνότερο και πιό βέβαιο από την αρετή (ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ).

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2002, 20:19:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτά δεν είναι τίποτε.

Το μυστικό σχέδιο "DOSTE MAS SIMASIA GIATI XANOMASTE" το γνωρίζετε;

Είναι ένα πανούργο σχέδιο που πρϋποθέτει κάποια σημαντικά ιεραρχικά στάδια:

1. Κάθε άνθρωπος θέλει να έχει η ζωή του κάποιο νόημα. Να είναι υπερήφανος για κάτι επάνω του ή μέσα του.

2. Η αφέλεια και η βλακεία των ανθρώπων μπορεί, εν δυνάμει, να είναι απεριόριστη. Αυτό συντίθεται στην περιβόητη φράση "I want to beleive" (XFiles).

3. Στην ζωή υπάρχουν αυτοί που παίρνουν προσοχή και αυτοί που δίνουν προσοχή.

4. Ο άνθρωπος τρέφεται με την προσοχή που του δίνουν οι άλλοι και μπορεί να κάνει τα πάντα για να την αποκτήσει (βλέπε Big Brother, Bar κ.λ.π.)

5. Μπορώ να αποκτήσω προσοχή με δημιουργικό και φιλοσοφικό τρόπο, (αργά, δύσκολα και σταθερά) με κίνητρο την αγάπη για τους άλλους (βλέπε Πλάτωνας) ή με εύκολο και γρήγορο τρόπο υποκινώντας τα πιο εύκολα ζωώδη ένστικτα των άλλων (μίσος, ρατσισμός, φιλοδοξία, χειραγώγηση).

6. Αυτή η χειραγώγηση, η εκμετάλλευση της ηλιθιότητας των άλλων και ο κομπογιαννιτισμός είναι πιο εύκολα όταν υπάρχει πτώση των πολιτισμικών αξιών και μεσαιωνική ατμόσφαιρα.

7. Σήμερα ζούμε σε αυτούς τους καιρούς της ηλιθιότητας, του μίσους, του υλισμού και της έλλειψης πραγματικών αξιών, όπου ακόμη και οι κορυφαίοι πνευματικοί άνθρωποι (αν δεν έχουν αυτοκτονήσει) έχουν εξαγοραστεί από το σύστημα.

Δεδομένου των παραπάνω σταδίων μπορούμε να λέμε ότι θέλουμε αρκεί να τραβάμε την προσοχή και να τρέφουμε το τιποτένιο εσωτερικό μας ζωάκι. Μπορούμε να βλέπουμε παντού εχθρούς για να δικαιολογήσουμε την τεμπελιά μας, την αδράνειά μας, την ηλιθιότητά μας.

Έτσι σας παρακαλώ όλους, σας εκλιπαρώ, δώστε μου προσοχή, ταίστε με.

Είμαι διαθέσιμος να πω ότι κοτσάνα θέλετε, να κατηγορήσω όλους τους Εβραίους, τους Αλβανούς, τους Τούρκους, τους ξανθούς, τους μελαχρινούς, τα μωρά, τις γιαγιάδες, τους παπάδες, τον Θεό, τον Διάβολο, τους γήινους, τους εξωγήινους, τους ζωντανούς, τους νεκτούς, όλιυς, όλους, όλους, αρκεί να μου δώσετε προσοχή.

Σας παρακαλώ δεν αστειεύομαι. Πάσχει η ύπαρξή μου από νόημα.
Δεν μπορώ να αντέξω τον εαυτό μου και την κενότητά μου. Δεν μπορώ να ασχοληθώ με κάτι που θα μου δώσει την ιστορική θετική αναγνώριση και το μεγαλείο. Κουράζομαι να να δουλεύω για το καλό και για το μέλλον, μου κοστίζει πόλύ και δεν πληρώνομαι άμεσα. Ενώ αν μου δώσετε προσοχή θα χορτάσω λίγο από το κενό μου.

Δεν είμαι τόσο φιάκας ή τόσο sexy για να μπω στο Big Brother. Δεν είμαι τόσο φλύαρος, χιουμορίστας και τόσο μπρατσαράς για να μπω στο Bar. Δεν είμαι τόσο κουτοπόνηρος για να γίνω εθνοσωτήρας και εθνοκαθαριστής από τα ανθρώπινα μικρόβια των άλλων λαών που απειλούν το DNA μας (μέσα από τα κανάλια και τα περιοδικά στυλ "Τρίτου ΜΑτιού". Είμαι ένας απλός βλάκας, τεμπέλης και εγωίσταρος.

Πείτε μου, σας παρακαλώ έναν τρόπο, για να κερδίσω την προσοχή σας.

Μήπως, την έχω κερδίσει, με την αυτοξεφτίλα μου, μέσα από αυτό το forum; Αν την έχω κερδίσει (γιατί νιώθω ότι ήδη κάτι έχει γεμίσει το στομαχάκι μου) σας παρακαλώ πείτε το μου. Θα κάνω τα πάντα να λέω μπούρδες και κενολογίες, αρκεί να κερδίσω την προσοχή σας

Τότε ίσως έχει πετύχει ο στόχος μου και το σχέδιο μου:

"DOSTE MAS SIMASIA GIATI XANOMASTE"


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
romylos
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2002, 14:51:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους romylos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα σας.θα με ενδιεφερε πολυ να μαθω πώς γνωριζει ο dottore oλα αυτα τα απορρητα σχεδια περι κατασροφης τησ Ελλαδας.Dottore,δεν θελω να θιξω την εγκυροτητα των πηγων σου.Αυτο που θελω να πω,ειναι οτι αν ισχυουν ολα αυτα,τοτε θα πρεπει ηδη να ετοιμαζουμε τις βαλιτσες μας και να ερθουμε να μας φιλοξενησεις στην Bologna!Γιατι,αν και εχει γινει η αρχη οπως ειπες,καθομαστε με σταυρωμενα τα χερια.και βαιβεα,δεν ξερω κατα ποσο μπορουμε να κανουμε κατι απο το να περιμενουμε την καταστροφη.Οσο για τον thoth,οι σκεψεις του μου θυμιζουν αρκετα τις δικες μου.τι λεs thoth?εγω λεω να βγουμε γυμνοι σε κεντρικη πλατεια της Αθηνας και να κυνηγιομαστε.το Αlter θα μασ δωσει σιγουρα σημασια!! ;)

ΠαντζάκηςΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2002, 16:42:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρωμύλε νομίζω ότι μπήκες γρήγορα, στο νόημα.

Ευχαριστώ για την "σημασία" που μου έδωσες. Ήταν ένα καλό "μεζεδάκι" στην λιγούρικη και άνοστη ημέρα μου. Ευτυχώς που υπάρχει και το μουντιάλ και μπορώ να κερδίσω λίγο την προσοχή των άλλων και την σημασία τους με ανόητα σχόλια που κάνω όπως π.χ.:

"οι Σιωνιστές κατέστρεψαν την Εθνική Ομάδα μας και προώθησαν την Τούρκικη, για να προετοιμάσει το έδαφος για την επερχόμενη Τουρκική επέλαση προς την Ελλάδα "

ή με σχόλια όπως:

"Παιδιά μην στενοχωριέστε. Υπάρχει ελπίδα. Κάπου διάβασα ότι στην επερχόμενη αστρολογική Σύνοδο, όλος ο ουρανός, τα δισεκατομμύρια άστρα, τα εκατομμύρια γαλαξίες, οι "μαύρες τρύπες", οι "λευκοί νάνοι", οι "κόκκινοι γίγαντες", οι κομήτες και εν γένει όλα τα Σύμπαντα, θα βρεθούν σε τέτοια θέση μεταξύ τους όπου θα μας βοηθήσουν εμάς τους Έλληνες να τους ξεσκίσουμε όλους τους μπαστ..., τους ρουφ..., τους ξένους, και έτσι η Εθνική Ομάδα μας ποδοσφαίρου θα πάρει το κύπελλο στο επόμενο Μουντιάλ

Το παραπάνω σχόλιο αποτελεί μια αρρωστημένη εκδοχή της φράσης του Κοέλο στον "Αλχημιστή" όπου λέει ότι "αν θέλεις κάτι πολύ, όλο το σύμπαν θα συνομωτήσει για να σου το δώσει". Μάλλον ο Κοέλο ήταν πολύ αφελής και δεν ήξερε πως θα εκμεταλλευόμουν αυτήν την διδασκαλία του!!!

Τώρα για το αν το ALTER θα μας έδινε σημασία αν θα βγαίναμε γυμνοί σε πλατεία της Αθήνας, αυτό είναι σίγουρο (Όχι μόνο το ALTER αλλά και το CNN) Πιο πολύ θα γούσταρα όλες τις συζητήσεις που θα γινόταν στα κανάλια από τους ειδικούς, τους ψυχολόγους, τους κοινωνιολόγους για το απελπισμένο, συμβολικό μας μήνυμα στην σκληρή κοινωνία στην οποία ζούμε.

Ω, ρε, σημασία που θα εξοικονομούσαμε. Θα γινόμασταν οι νέοι "μικροί ήρωες της καθημερινότητας τους".

"Αν ήταν η... σημασία, ύφασμα, θα είχαμε κάνει την προίκα μας", για να παραφράσω εκπολιτισμένα ένα παραδοσιακό λαικό ρητό που αναφέρεται στην περίπτωση.

Τέλος πάντων, πέρα από την πλάκα (σφίξαν και οι ζέστες βλέπεις) σε καλοσωρίζω ξανά στο forum και σε παραπέμπω σε άλλα μηνύματά μου για να βγάλεις πιο σφαιρική εικόνα για το "ποιόν" μου. Κάποτε γίνομαι και σοβαρό...παιδί (έτσι δεν είναι φίλη μας Rosarium;)

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
theandritis
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2002, 19:36:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους theandritis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thistichos ta pragmata ine etsi ke chirotera i thialisi tha epichi-
rithi ek ton eso.Omos iparchi ke schedio thichotomisis tis turkias
se anatolia ke (ta mogolia tha ginun evropei)
ginete alliosi tu plithismu ,ikonomiki zimia,ekmavlismos tis
istorias.ki afta ine i archi.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2002, 12:52:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Θεαντρίτη, βλέπω ότι ακολουθής και εσύ τη γραμμή του Ντόκτορα εκ Μπολόνιας!!!!
Χμμμμμ ναι ναι ναι αυτό είναι και να δείτε παιδιά που τελικά η ΤΟΥΡΚΙΑ θα πάρει ΚΑΙ απο τη Βραζιλία το αίμα της πίσω και θα την αποκλείσει απο τον τελικό του Μουντιάλ!!!!
Και φυσικά η δύναμη των "σχιστομάτιδων" (κατα παράφραση του γιαπωνέζου) που τους βάλαμε στα σπίτια μας ( για να μας δροσίσουν βρε παιδιά!!!) θα αποκλείσουν την πάλαι ποτέ ναζιστική Γερμανία ( τους άτιμους... ακόμα δεν μας έχουν δώσει τις αποζημιώσεις που δικαιούμαστε απο το Β' Παγκόσμιο πόλεμο..... γμτ!!!) και θα δούμε την ΜΟΓΓΟΛΙΚΗ ΤΟΥΡΚΙΑ να κατακτά το τρόπαιο του Μουντιάλ, μιάς και η έκληψη της σελίνης ΔΕΝ είναι ευνοική για τους κοντούς και σχιστομάτιδες Κορεάτες....
Αναρωτιέμαι.... μήπως η έκλειψη της σελίνης, έγινε ΤΕΧΝΙΤΑ, με τη βοήθεια κάποιου ΥΠΕΡΜΕΓΕΘΟΥΣ τζαμιού, σαν και αυτό που θα φτιάξουν οι "τουρκομογγολοι" στο κέντρο της Αθήνας;;;;;
Μήπως η μυστική τεχνολογία των τούρκων είναι πιό προηγμένη απο την δική μας των... ΕΨΙΛΟΝ;;;;


Χμμμμμ έχω δίκιο που αναρωτιέμαι;;;;
Εμμμμμ με τόσα που διαβάζουν τα ματάκια μου κάνω μεγάλη προσπάθεια να μην καταντήσω σαν τον ΟΙΔΙΠΟΔΑ και μου τα βγάλουν τα δάχτυλά μου!!!!

Κέλσος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
536 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/07/2002, 13:58:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι και φίλες,
διαβάζοντας όλα τα θαυμαστά που αναφέρονται παραπάνω, ένα έχω να πω, αλλάζοντας λιγάκι το σκεπτικό του φόλτατου Thoth.
"Μην τους δίνουμε σημασία κι ας χαθούνε".

HIGHLANDER

"ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ".

Edited by - ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ on 14/07/2002 13:59:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/07/2002, 22:16:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα αγαπητοί φίλοι και φίλες!!!
Μια ερώτηση έχω να κάνω και αν μπορεί ειδικά ο φίλος μας Dottore να απαντήσει...

Ωραία,άντε και υπάρχουν τα σχέδια για την καταστροφή της Ελλάδας (εγώ προσωπικά πιστεύω πως όχι)...

1) Γιατί έχουν φαγωθεί να την καταστρέψουν??

2) Λέτε οι υπόλοιποι λαοί της οικουμένης (δηλαδή το 99% του πληθυσμού του πλανήτη) να είναι ΤΟΣΟ χαζοί ώστε να μην το έχουν καταφέρει ως τώρα??

Μπορείς να ισχυριστείς ότι δεν υπάρχει πια το υψηλό πολιτιστικό επίπεδο της αρχαιότητας ή δε ξέρω και γω τί άλλο.Καμμία αντίρρηση,αλλά σ'αυτό φταίμε ΕΜΕΙΣ και όχι οι όποιοι άλλοι...
Όσο για την προσοχή που όλοι επιζητούν (ούτε εγώ βγάζω την ουρά μου απ'έξω,δεν είμαι άγγελος άνθρωπος είμαι) ας τη βρούν κάνοντας κάτι άξιο προσοχής και όχι...σχολιασμού.Έχει διαφορά...

Φιλικά προς όλους,ο Σκοτεινός Άγγελος


"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
536 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2002, 20:52:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα φίλοι και φίλες.
Ναι αγαπητέ Σκοτεινέ Άγγελε, θέλουν να μας καταστρέψουν γιατί μας ζηλεύουν .Ζηλεύουν το μεγαλείο μας , το οποίο είναι τόσο τεράστιο, (αφού Παρθενώνες χτίζουμε ακόμη και τώρα), ώστε δεν μπορούν να το αγγίξουν .
Ας σοβαρευτούμε όμως, υπάρχουν τόσα πράγματα να ψάξουμε, να μάθουμε, να ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ, ώστε μου φαίνεται λίγο αφελές να παιδευόμαστε κάνοντας συλλογή απορριμάτων. Για αυτή τη δουλειά υπάρχουν οι εργάτες καθαριότητας.

HIGHLANDER

"ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ"

Edited by - ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ on 16/07/2002 20:55:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2003, 20:42:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eνας φιλος εχει στα χερια του εγγραφα που αληθοποιουν τα στοιχεια για το σχεδιο OVERKILL.

"Οταν ολες οι λογικες
εξηγήςεις απορριφθουν,
αυτή που θα μείνει οσο
απίθανη και αν ειναι...
είναι η σωστή."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2003, 00:05:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ατο ειναι το περιφημο σχεδιο OVERKILL που και καλα εχουν οι σιωνιστες σχεδιασει για την Ελλαδα και εντασετε στην μυθο-θεματολογια των Ε-ψιλον.

Φιλε μου Cyber... θα μπορουσες να κανεις κατι ωστε να εχουμε κατι παραπανω απο το αυτο που λες. Τα εχεις δει τα εγγραφα αυτα??? Θα ηθελα αν ειναι δυνατον να εχουμε κατι λιγο πιο "χειροπιαστο" γιατι οπως καταλαβαινεις ειναι ενα λεπτο θεμα...


...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2003, 00:26:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
clubs.pathfinder.gr/epsilon
www.e-e-e.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2003, 14:51:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ.
ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΗΓΕΣ ΣΟΥ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΗΓΕΣ ΑΠΟ ΟΜΑΔΑ "Ε" ΚΑΙ ΑΤΕΚΜΗΡΙΩΤΕΣ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΛΗ ΠΙΣΤΗ. (ΑΛΛΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/05/2003, 00:21:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνω με τον AVATARGR και αναμενω εναγωνιως λοιπον...


...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

faye
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2003, 10:07:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους faye  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος faye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΠΡΙΝ 15-20 ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΧΕΔΙΟ ΔΙΧΟΤΟΜΗΣΗΣ ΤΗΣ ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑΣ ΜΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΗΠΑ,ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΑΤΑΒΑΣΗ ΤΗΝ Ε.Ε ΓΙΑ ΕΝΑ "BLOOD BATH" ΣΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΣΙΑ ΝΑ ΣΦΥΡΑΕΙ ΑΜΕΡΙΜΝΑ ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΥΜΝΟΥ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΠΟΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΟΝΟΜΑΖΑΜΕ ΤΡΕΛΛΟ!!!!
ΦΙΛΕ DOTTORE ΔΕΝ ΘΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΩ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ,ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ "ΦΙΛΙΚΩΝ" ΧΩΡΩΝ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗ-ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy