ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 - Κινηματογράφος -
 resident evil 2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
SAUDi
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2004, 04:55:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SAUDi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γνωριζει κανεις ποτε βγενει η δευτερη ταινια?
και αν ναι περιπου ποτε?

-=Rabigh , D4 lost C1ty in Da D3sert o Ar4bia=-

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 11:31:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ...
ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ PC.
ΛΟΙΠΟΝ...
ΦΙΛΗ/Ε SAUDI ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ RESIDENT EVIL 1 ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ. ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ 2ο ΜΕΡΟΣ. (ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΕΤΙΑ)
ΤΑ ΛΕΜΕ!


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 12:00:54  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε βρε καλως το wiccaki,τι επαθε το pc σου μπηκε μεσα πνευματακι μηπως;
OM

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2004, 10:48:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΧΙ. ΠΗΡΕ ΦΩΤΙΑ!

ΤΩΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΟΥ


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
FIRE
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 03:15:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FIRE  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To Rεsident Evil:Apocalypse βγαίνει τον Οκτώβριο στην Ελλάδα.
Αν και δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα η πηγή μου είναι κατά 99% έγκυρη
Καθυστέρησε αρκετά και υπήρχαν και κάποιες φήμες οτι θα έβγαινε κατευθείαν σε video, αλλα μάλλον ήταν φήμες και μόνο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SAUDi
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2004, 17:04:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SAUDi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το τρειλερ για το 2ο μερος που ειδα ελεγε οτι βγαινει τον Μαιο στους κινηματογραφους.. Μαιος εφτασε και ακομα να δουμε κατι.. Ισως να καθηστερησει οπως ειπε και ο φιλος fire

-=Rabigh , D4 lost C1ty in Da D3sert o Ar4bia=-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DjChrisT
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2004, 13:27:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DjChrisT  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...και απ' οτι ξερω κι εγω, θε ειναι η ιστορια απο το game Resident Evil 3, απο οσους το εχουν παιξει...

Αυτα....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bouflis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Sri Lanka
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2004, 17:53:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bouflis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ,ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΕΠΙΦΙΛΑΚΤΙΚΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΣΟΥ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ.
ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΡΓΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SAUDi
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2004, 21:56:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SAUDi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μολις χτες κατεβασα απο το νετ το νουμερο 2. "apocalypse" και μπορω να πω οτι μου αρεσε αρκετα.. ηταν τελειως διαφορετικη απο τη 1η ταινια αλλα Μιλλα Γιοβοβιτσ ειναι αυτη οτι και να κανει ειναι φοβερη:D

-=Rabigh , D4 lost C1ty in Da D3sert o Ar4bia=-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

takvra
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2004, 05:41:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους takvra  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To trailer της ταινίας http://www.apple.com/trailers/sony_pictures/resident_evil_apocalypse/

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stemix
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2004, 19:13:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stemix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την είδα την ταινία. Καλή. Και η Βαλεντίνα επίσης φοβερή, SAUDi.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy