ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Ο λόφος της TARA
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
lady_moon
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2004, 15:14:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lady_moon  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Merry Meet φίλοι μου.....

Από μια καλή μου φίλη έμαθα για μια αναφορά-αίτηση, σαν αυτές που και που βγαίνουν όταν υπάρχει κάποιος λόγος.

Επιδή πιστεύω ότι τρέχει ακόμα μπορείτε να πάτε
http://www.PetitionOnline.com/hilltara/ για να υπογράψετε και εσείς για να σοθεί Ο Λόφος Της Τάρα. Διάβασα και εγώ την αναφορά και υπόγραψα κατευθείαν.

Δεν ξέρω αν και κατά πόσο έχετε σχέση με Ireland και Celtic mythology, αλλά o λόφος τις Tara είναι ένας ιερός χώρος, όπου ακόμα τριγυρνάνε νεράιδες και ξωτικά, όπου πήγαιναν οι βασιλιάδες εκείνων των εποχών και όπου το πνεύμα (και τα πνεύματα) των Κελτών είναι ζωντανά.

Εκατομμύρια άνθρωποι από όλον τον πλανήτη ονειρεύονται να πάνε κάποτε σ’αυτο το χωρο για να μυρίσουν να τιμήσουν , να υπάρχουν εκεί όπου, ζούσαν τα παιδία της Dane, oi Thuatha de Danann, που αργότερα εξελίχτηκαν στους θεούς των Κελτών.

Δίπλα σ’αυτόν τον ιερό χώρο, 1-2 χιλ. μακριά, κυβέρνηση έδωσε άδεια να χτιστεί ένας αυτοκινητόδρομος που θα αλλάξει, όπως καταλαβαίνετε τα πάντα και όχι μόνο της δονίσεις πού είναι μοναδικές σε όλο τον πλανήτη.

Μιλάμε για έναν χώρο ,όχι μόνο για ένα μνημείο.
Αν θέλετε διαβάστε και υπογράψτε για να υπάρχει ακόμα η ελπίδα να πάμε κάποτε.


Merry Part

BLESSED BE

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2004, 01:46:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μerry Μeet ...LADY MOON!

AN KAI ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑ ΜΕ Τ' ΟΝΟΜΑ ΙΝΔΙΚΗΣ ΘΕΟΤΗΤΑΣ ΣΕ... ΚΕΛΤΙΚΟ ΛΟΦΟ...ΥΠΕΓΡΑΨΑ!

ΑΝΥWAY...
O,TI EINAI ΣΤΗ ΦΥΣΗ...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΑΙ....
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΕΛΑΣΗ ΤΟΥ "ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ"
(=ΒΑΝΔΑΛΙΣΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ)...
EYXOMAI NΑ ΣΩΘΕi ΛΟΙΠΟΝ... Ο ΛΟΦΟΣ ΤΗΣ ΤΑΡΑ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΚΟΥΣΤΕΙ Η ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΜΑΣ...ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟΠΙΚ ΣΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Η ΣΤΟ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ....ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΡΜΟΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΛΕΙΔΩΜΑΤΑΚΙ....ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΤΟΥ..ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΟ ΛΑΘΑΚΙ....

Atmashakti...



φως+αγαπη

Edited by - ΑΤΜΑ on 13/03/2004 02:21:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2004, 12:25:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΒΑΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ 2 MAIL.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2004, 15:29:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμ σε κάποιες περιπτώσεις, αξίζει να έχεις 5 email

(ωχ, λέω πολλά και θα με κλείσουν μέσα!

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου
Να σπας τα σύνορα
Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου
Να πεθαίνεις και να λες:
ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1098633
Maintained by Digital Alchemy