ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΠΟ...ΤΙ????????????
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
no_frontiers
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 12:09:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους no_frontiers  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΞΩ....
ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ(15ΧΡ) ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ.<ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ> ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΝΙΩΘΕ ΑΝΥΣΗΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΚΑΘΩΣ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΕΝΙΩΣΕ -ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ-ΣΤΟΝ ΠΙΣΙΝΟ ΤΗΣ ΕΝΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΝΟ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΟΡΓΑΝΟ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΕΝΤΡΟΜΗ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΙΝΑΞΕ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΕ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΗΣ. ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΤΙ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΓΥΡΝΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΙΣΟΣ!!ΑΜΕΣΩΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ.ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ¨ΕΞΩ ΑΠΟ ΔΩ΄ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ.ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ. HELP

ΟΤΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΕ...

tuba
Νέο Μέλος


26 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 14:59:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tuba  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι πραγματικά ενδιαφέρουσα η ιστορία σου αλλα όταν λες "ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ..." τί εννοείς? Της έχουν συμβεί κι άλλα ανεξήγητα φαινόμενα? Μήπως μπορείς να μας τα αναφέρεις?

Ευχαριστώ για το χρόνο..

...tHeRe iS a GhOsT bEhInD yOu.. !!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

no_frontiers
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 16:15:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους no_frontiers  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΝ 9 ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ ΕΝΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΗΣ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΑΦΟΥΣ.
ΑΚΟΜΗ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΤΗΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΖΕΣΤΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΙΩΘΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΚ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΗ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΕΣΑ ΕΙΔΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΗΣ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΥΡΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΜΙΑ ΔΑΙΜΟΝΙΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΟ ΤΕΤΟΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΘΩ.ΑΥΤΑ.

ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΙΣΩΣ...???

ΟΤΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΕ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 20:42:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τωρα αμα σου πω οτι πριν κανα χρονο ξυπνησα με πλακωμα στο στηθος και με την εντονη αισθηση οτι κατι προσπαθουσε να μπει μεσα μου και περπατουσε πανω μου και ειχε σκοπο να καταλαβει την ψυχη μου τι θα πεις?

τρομαξα να πω το πατερ ημων. δεν μπορουσα να το ολοκληρωσω. οσο το λεγα τοσο πνιγομουν....

------------------------
Αγρύπνια, αψηλάφητο ζώο!
Δίχως μια στάλα στοργή,
σ’όσους διψάν για χίμαιρες, γέρνεις
την κούπα σου που’ναι πάντα αδειανή.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 20:58:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας.

Νομίζω ότι το φαινόμενο για το οποίο συζητάτε έχει ξανά συζητηθεί παλιότερα.

Δείτε...

Mora - Mola απλά παραίσθηση ή πραγματικότητα...

Μορα??

Δεν μπορώ να κουνηθώ και να ανοίξω τα μάτια μου

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lavelle
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 11:24:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lavelle  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάλλον στα απόκρυφα όνειρα της θα κυριαρχεί η ερωτική συνεύρεση με πρόσωπα άλλων φυλών και διαφορετικών χρωματισμών (εξού και το μαύρο ανθρωπάκι .. και όχι άσπρο).

Υπό αυτή την έννοια μιλάμε για ένα βαθιά δημοκρατικό άτομο, με περιορισμένο στο ελάχιστο το οποιοδήποτε ταμπού που να προκύπτει από υποβόσκουσα ρατσιστική διάθεση

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 15:47:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ ΝΟ_ΦΡΟΝΤΙΕΡΣ
ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΠΡΟΚΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΑΚΙ.
ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ ΚΟΝΤΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΚΟΥΣΗΚΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΟΝ ΧΑΡΔΑΒΕΛΑ.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΩΧΝΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΥΡΗ. ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΩΝ ΓΥΡΩΝ ΣΟΥ...
ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 16:54:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν ηξερα οτι ο μυθος του χωριου μου ηταν πανελλαδικος.


------------------------
Αγρύπνια, αψηλάφητο ζώο!
Δίχως μια στάλα στοργή,
σ’όσους διψάν για χίμαιρες, γέρνεις
την κούπα σου που’ναι πάντα αδειανή.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 17:02:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΓΑΠΗΤΗ ΝΟ_ΦΡΟΝΤΙΕΡΣ
ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΠΡΟΚΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΑΚΙ.
ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΑ ΚΟΝΤΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΚΟΥΣΗΚΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΟΝ ΧΑΡΔΑΒΕΛΑ.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΩΧΝΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΥΡΗ. ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΩΝ ΓΥΡΩΝ ΣΟΥ...
ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α




Kαλα ας ερθει κανενα καλικαντζαρακι στο δικο μου κρεβατι την ωρα που κοιμαμαι και θα γινει καλικαντζαροσουπα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 17:43:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σιγα μην ερθει ο καλικαντζαρος στην νορβηγια.

τρελο τον εχεις?

------------------------
Αγρύπνια, αψηλάφητο ζώο!
Δίχως μια στάλα στοργή,
σ’όσους διψάν για χίμαιρες, γέρνεις
την κούπα σου που’ναι πάντα αδειανή.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 19:13:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΕΣΤΕΤΑ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΑΚΙΑ Η ΔΙΑΒΟΛΑΚΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ.
ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ...
ΑΝ ΕΙΔΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΠΟΥ ΛΕΩ...?
ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΚΑΛΗΨΕ ΣΤΟΝ ΧΑΡΔΑΒΕΛΑ (ΝΟΜΙΖΩ) ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ.
ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΔΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΗΣ ΜΙΛΑΓΕ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΑΝΤΟΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΦΡΙΚΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΦΡΙΚΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΠΟΛΛΑ, ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ.
ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΔΔΑΡ ΑΣΟΥΡ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


136 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 23:13:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟ ΑΝΘΡΟΠΑΚΙ ΜΟΥΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ.ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΑΛΙΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΙΚΑ ΟΡΘΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ.ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΑ ΒΙΟΝΕΙΣ ΣΑΝ ΝΑΣΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ.ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΛΗΘΟΦΑΝΗ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΤΙ....ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ "ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ" ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΑΛΛΟΙΟΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΠΛΑ ΟΝΕΙΡΟ.

ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΣΤΗ ΓΗ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy