ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΑ - ΚΤΗΝΩΔΙΕΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
tuba
Νέο Μέλος


26 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2004, 22:42:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tuba  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενδιαφέρομαι πραγματικά να ενημερωθώ για βασανιστήρια και κτηνωδίες που έχουν γίνει κατα καιρούς από ανθρώπους σε άλλους ανθρώπους!! Παρακαλώ όποιον γνωρίζει κάποιο site ή ότιδηποτε άλλο, να με ενημερώσει.
Ενδιαφέρομαι για ιστορίες, περιγραφές, εικόνες κτλ..

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων..

...tHeRe iS a GhOsT bEhInD yOu.. !!

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2004, 23:23:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ φίλε tuba , υπάρχει ένα βιβλίο σχετικό με αυτά που ζητάς να μάθης , αλλά πίστεψέ με είναι γιά ανθρώπους με γερά στομάχια .
Προσωπικά κυριολεκτικά με συγκλόνησε . Το βιβλίο αυτό το έχει γράψει ο ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ και έχει τίτλο ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΞΟΥΣΙΑ .
Μέσα στις 600 περίπου σελίδες του θα διαβάσης μέσα από ιστορικές αναφορές , όλους τους τρόπους και τα μέσα που επενόησε και εφάρμοσε το διεστραμμένο μυαλό των ανθρώπων από την αρχαιότητα μέχρι σήμερα προκειμένου να εξοντώσουν με τον φρικτότερο και βασανιστικότερο τρόπο τους ομοίους τους .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tuba
Νέο Μέλος


26 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2004, 11:41:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tuba  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ φίλε Sesostris για την απάντηση στο θέμα μου. Θα αναζητήσω το βιβλίο και ελπίζω να το βρώ..

...tHeRe iS a GhOsT bEhInD yOu.. !!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hel-lin
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
129 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2004, 13:48:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hel-lin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη σας μερα!
Αν θυμαμαι καλα,το ενθετο "ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ" ειχε ενα σχετικο αφιερωμα για τα βασανιστηρια ανα τους αιωνες,με σχετικες ιστοσελιδες...
Αν θυμαμαι καλα,η μια ηταν torture.com
θα το ψαξω καλυτερα,και θα επανελθω..

-ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2004, 14:18:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ tuba,

η "Διεθνής Αμνηστία" έχει ασχοληθεί ιδιαίτερα με το θέμα και έχει πολλές πληροφορίες και στα κατά τόπους γραφεία της, και στην ιστοσελίδα της.

Ένα portal που μπορεί να έχει σχετικές πληροφορίες είναι το Anthropos.gr

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/04/2004, 17:47:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν θυμαμαι καλα,το ενθετο "ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ" ειχε ενα σχετικο αφιερωμα για τα βασανιστηρια ανα τους αιωνες,με σχετικες ιστοσελιδες...
Αν θυμαμαι καλα,η μια ηταν torture.com


Με σκέτο "torture.com", θα έλεγα να μην επιχειρήσετε να αναζητήσετε τη σελίδα, εκτός εάν ενδιαφέρεστε για σελίδες πορνογραφικού περιεχομένου...
(κοινως: την πάτησα!)

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GuessWho
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Anguilla
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2004, 01:14:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GuessWho  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ TUBA.
ΓΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΨΑΞΕΙΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ, (ΒΛΕΠΕ GOOGLE.COM,ALTAVISTA.COM,ASKJEEVES.COM),ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ.

ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ,ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΔΕΙΣ ΚΑΤΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΣΤΩΤΟΣ ΣΑΝΤΑΜ ΣΕ ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟΥΣ.
ΤΟΥΣ ΕΚΟΒΑΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΣΠΑΘΙΑ,ΤΟΥΣ ΕΔΕΝΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΞΕΣΚΙΖΑΝ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΤΟΥΣ ΑΝΕΒΑΖΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΒΕΡΑΝΤΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 10 ΜΕΤΡΑ ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΕΤΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΚΕΝΟ(!!) ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΖΟΥΣΕ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.
ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΕΝΟΥΝ ΤΟ ΘΥΜΑ-ΠΕΙΡΑΜΑΤΟΖΩΟ ΣΕ ΕΝΑ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΕΡΙΧΝΑΝ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΓΙΑ ΩΡΕΣ.ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΥΜΑ ΤΡΕΛΕΝΟΝΤΑΝ(ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΑΥΤΟ).ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΚΑΙ ΣΙΧΑΜΕΡΑ.

ΚΑΛΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2004, 02:07:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΑΙ ΕΡΙΧΝΑΝ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΓΙΑ ΩΡΕΣ.ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΥΜΑ ΤΡΕΛΕΝΟΝΤΑΝ(ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΑΥΤΟ).

Λένε ότι λόγω της επανάληψης αυτού του ερεθίσματος για μεγάλο χρονικό διάστημα, ο βασανιζόμενος βρίσκεται κάτω από τόσο έντονη ψυχολογική πίεση, που το βάρος κάθε σταγόνας, φτάνει να το αντιλαμβάνεται στο μέτωπό του, σαν να πέφτει πάνω του μία ολόκληρη πολυκατοικία! Και γιαυτό τρελλαίνεται. (Εδώ αν ακούμε μία βρύση να στάζει για μισή ώρα, και κολλήσουμε στο πόσο μας ενοχλεί ο θόρυβος, κοντεύουμε να τρελλαθούμε...)

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GuessWho
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Anguilla
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2004, 02:43:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GuessWho  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΣΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.

ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΣΧΕΤΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ 'ΜΟΡΑΣ'(ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΤΑ Ή ΖΗΣΕΙ).ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ (ΚΑΙ ΚΑΛΑ!) ΜΕ ΠΛΑΚΩΝΕΙ Η ΜΟΡΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ Η ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΝΤΑΛΙΚΑ.ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΛΑΚΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ(ΒΟΥΗΤΟ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΤΛ).


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hel-lin
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
129 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2004, 17:37:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hel-lin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα...
quote:
Με σκέτο "torture.com", θα έλεγα να μην επιχειρήσετε να αναζητήσετε τη σελίδα, εκτός εάν ενδιαφέρεστε για σελίδες πορνογραφικού περιεχομένου...
(κοινως: την πάτησα!)

Φιλη μου αμαλια,μαλλον εγω την πατησα....
Τωρα πρεπει να ψαξω ολα τα τευχη να αποκαταστησω την παραξηγηση....

Ζητω συγνωμη παντως απο οσους και οσες μπηκαν σε τουτο το δικτυακο τοπο,απο λαθος της μνημης μου καιτων συνειρμων μου...

-ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κούφια Γη
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2004, 17:11:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κούφια Γη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για βασανιστήρια, σε όλες τις χώρες του κόσμου, τιτλοφορείται ένα βιβλίο "Διεθνής αμνηστία",(το μαύρο).

Ένα ξέρω, οτι δε ξέρω τίποτα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sirax
Νέο Μέλος

Jamaica
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2004, 18:56:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Des kai sto Rotten.com,
an se endiaferei

Non spero a niente,non temo nessuno,sono libero(N.K)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tuba
Νέο Μέλος


26 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/04/2004, 18:46:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tuba  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πραγματικά μέσα στο rotten.com έχω βρει ακριβώς αυτό που ζητούσα. Ευχαριστώ πολύ..


...tHeRe iS a GhOsT bEhInD yOu.. !!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
536 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 13:04:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους και όλες.
Φίλε tuba, αν θέλεις να δεις βασανιστήρια, δεν έχεις παρά να ανοίξεις την οπιαδήποτε εφημερίδα και να δεις τις "περιποιήδσεις" και την "στοργή" που δείχνουν τα στρατεύματα των "ειρηνόφιλων" και "δημοκρατικών" αγγλοαμερικανών .


ΣΑΝ ΒΓΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΗΓΑΙΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΘΑΚΗ,
ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ........


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pliroforisi
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
158 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 15:26:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pliroforisi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Διαρκής ενημέρωση για το Ιράκ

Αποδελτίωση από ημερήσιες εφημερίδες:
http://www.efzin.net/nea/viewtopic.php?t=3

Αποδελτίωση από ενημερωτικούς δικτυακούς τόπους:
http://www.efzin.net/nea/viewtopic.php?t=2

Αποδελτίωση από διάφορες πηγές (υπό κατασκευή):
http://www.efzin.net/nea/viewtopic.php?t=4

Πάνος ΜπαλτάςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Xaraugh
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
107 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2004, 08:39:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Xaraugh  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη σαs ημερα,το θεμα των βασανιστηριων ειναι πραγματι ενα θεμα που θα πρεπει να μαs βαλει σε μεγαλεs σκεψειs αν θελει ο καθεναs μαs να λεγεται Ανθρωποs και οχι κτηνοs.
Οπου ο ανθρωποs εχει χασει το μετρο τηs τιμιοτηταs, τηs αδελφοσυνηs, τηs ειρηνηs, τηs αγαπηs και του σεβασμου προs τον αλλον, καθωs και του αυτοσεβασμου, τοτε η δυναμιs των οπλων, η δυναμιs η ψυχολογικη, και γενικα οτι ειναι σε θεση να γονατισει καποιον, ειναι καθημερινοs πολεμοs που ισχυουν παντου και παντα.
Σε μικρογραφια υπαρχουν ακομη και στα γυρω μαs σπιτια, και μερικεs φορεs ακομη κοντιτερα, δυστιχωs!
Στο ονομα του κερδουs η του εστικτου, οπωs παθοs (οτι και συνεπειεs αν εχει αυτο) πολλα συμβαινουν γυρω μαs, στο ονομα ομωs ενοs πολεμου, ειτε λεγεται κατακτητικοs σε εδαφη, κερδοs, η εγωιστικοs, Θρησκευτικοs, σιγουρα συμβαινουν μεγαλυτερα κακα.
Στο ονομα ομωs τηs ελευθεριαs, τηs απαλευθερωσηs, και τηs αγαπηs των λαων το 2004 τα σημερινα βασανιστηρια σπρωχνουν και τον καθενα να ανακαλυψει το νοημα για το εστι ελευθερια, απελευθερωση λαων, δικαιοσυνη, και αδελφικοτητα.
Αυτο ειναι υποκριτικο και ανηθικο τουλαχιστον για μενα.


Την καλημερα μου σε ολουs σαs.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tuba
Νέο Μέλος


26 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 15:29:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tuba  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όλοι θα έχετε δει αυτές τις μέρες στις ειδήσεις τον αποκεφαλισμό κάποιου Αμερικανού στρατιώτη. Φυσικά η εικόνα στο σημείο της τομής ήταν αλλοιωμένη αλλά όλοι ξέρουμε πολύ καλά τι έχει γίνει!! Είναι μήπως κάποιος που να γνωρίζει από που μπορώ να καταβάσω αυτό το βίντεο χωρίς την αλλοίωση??

...tHeRe iS a GhOsT bEhInD yOu.. !!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

BARLOG_DRAGON
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 16:06:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BARLOG_DRAGON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΥΒΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ
ΦΙΛΙΚΑ ΚΩΣΤΑΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2004, 00:40:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν καταλαμβαίνω γιατί τόσος σάλος... Εδώ και 3 χρόνια κυκλοφορούν στο διαδίκτυο βιντεάκια με αποκεφαλισμούς (ομαδικούς) ρώσσων στρατιωτών και κανείς δεν λέει τίποτα...

Αποτρόπαιο το θέαμα αλλά τι θα κάνατε εσείς άν γυρίζατε σπίτι και βρίσκατε τα παιδάκια σας δολοφονημένα από τους αμερικανούς? Η βία βλέπετε, φέρνει αντι-βία.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katarakths
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2004, 08:31:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katarakths  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΑΠΟΚΕΦΑΛΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΑΝΗΣΤΙΡΙΟ ΑΛΛΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗ...
ΒΑΣΑΝΗΣΤΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ <<ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΕΣ>> ΣΤΟΥΣ ΙΡΑΚΙΝΟΥΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tuba
Νέο Μέλος


26 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2004, 20:52:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tuba  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το θέμα που έχω ανοίξει φίλε katarakths, έχει τίτλο ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΑ - ΚΤΗΝΩΔΙΕΣ!! Ο αποκεφαλισμός δεν είναι κτηνωδία??

...tHeRe iS a GhOsT bEhInD yOu.. !!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy