ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΜΑΤΙ ΜΑΤΙΑΣΜΑ ΞΕΜΑΤΙΑΣΜΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 16:30:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ
ΑΚΟΥΩ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΜΕ ΛΑΔΙ ΜΕ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΚΛΠ
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΤΟΞΕΜΑΤΙΑΣΤΩ ?
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΗΡΟΥΝΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΝΟΕΙΤΕ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΕΧΡΙ 31/12/2004 ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΧΝΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 18:40:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ:ΠΑΙΡΝΕΙΣ 12 ΒΗΜΑΤΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΤΕΤΑΜΕΝΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΕΦΤΕΙΣ ΜΕ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ ΕΝΟΣ ΤΟΙΧΟΥ.ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΠΑΛΛΑΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ.ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΜΗ ΘΥΜΩΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΜΑΤΙΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΓΙΑ.ΠΙΕΣ ΕΝΑ PANADOL EXTRA ΑΝΑΒΡΑΖΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.


gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gioconda hexe
Νέο Μέλος

Germany
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 18:57:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gioconda hexe  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ja na se matiazun sinexia, mallon tha´se poli kuklos/kuklara san ki emena.
Mas zileuoune oli. Ki ego sinexia matiasmeni ime. Ftu mu.

GiocondaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 20:56:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!


gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2004, 23:01:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μισο λεπτο να το πουμε και ιντερνασιονάλ, ωστε να φτάσει το νόημα..

Schäm dich !

Gruss,
Vril


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2004, 02:38:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


μην αποθαρυνεσαι απο την χιουμοριστικη αντιμετωπιση καποιων, που προφανως δεν αντιμετωπιζουν το προβλημα, αρα δικαιολογημενα δεν το κατανοουν και κανουν πλακα


λοιπον φιλε μου, πρωτα απ ολα δεν παιζει ρολο το αν εισαι ωραιος ή ασχημος

δεν ματιαζουν μονο οσοι θαυμαζουν καποιον, ή τον ζηλευουν


απλως καποιοι ανθρωποι εχουν το (ανεξελεγκτο) ταλεντο να ματιαζουν και καποιοι αλλοι το μειονεκτημα να ματιαζονται ευκολα


το φαινομενο εχει απασχολησει και την επιστημη, αφου παρατηρουνται φυσικοχημικες αλλαγες στον ματιασμενο - ο βιολογος Layall Watson αναφερει σε ενα απο τα βιβλια του πως με καποιο τροπο ο ανθρωπος που ματιαζει επηρεαζει την ηλεκτροχημικη ισσοροπια του αλλου


δε θα αναφερω παραδειγματα που αποδεικνυουν την υπαρξη του ματιασματος, αφου οσοι το πιστευουν ξερουν το γιατι, και οσοι το αμφισβητουν δεν προκειται να αλλαξουν γνωμη

προσωπικα ανηκα σε αυτους που το κοροϊδευαν, μεχρι που μια μερα ενιωσα τοσο ασχημα που πιστεψα πως θα πεθανω - μαλιστα μεσα στην απελπισια μου ακουγα να λενε οτι θα φωναξουν την ταδε να με ξεματιασει, και σκεφτομουν "μα γιατι δεν φωναζουν ενα γιατρο να με σωσει αλλα κανουν βλακειες?"


ηρθε η γειτονισα παρολα αυτα και με ξεματιασε με το λαδι

σε 10 λεπτα ειχα σχεδον συνελθει, και εκπληκτος πηγα να δω τι ειχε κανει - οι σταγονες του λαδιου ειχαν εξαφανιστει στο νερο, κατι που δεν γινεται χωρις καταλυτη ως γνωστον

και πραγματι, οταν ξαναριξε σταγονες στο νερο, αυτες εμειναν αναλοιωτες στην επιφανεια του

υπαρχουν πολλοι τροποι για να ξεματιαστει κανεις, ακομα και μονος του (σταυρωνοντας τα χερια κατω απο τις μασχαλες κατα την διαρκεια του)

απο απλη ευχη, μεχρι λαδι στο νερο, καψιμο γαρυφαλων, κτλ


μετα απο ψαξιμο κατεληξα στο συμπερασμα πως δεν παιζει τοσο ρολο η ευχη, αλλα η επαναλειψη της και η συγκεντρωση

πολλοι εφτιαξαν τις δικες τους ευχες, και αποδιδουν το ιδιο καλα - το λαδι και το γαρυφαλο εχουν απλως το πλεονεκτημα του να δεις τα αποτελεσματα

κατι που ισχυει και πρεπει να το τηρησεις ειναι πως το ξεματιασμα το μαθαινει κανεις απο το αντιθετο φυλο, και δεν πρεπει να ειπωθει δυνατα ποτε - γι αυτο και συνηθως το γραφουν προκειμενου να το μεταδωσουν


στειλε μου αν θες ενα mail να τα πουμε πιο διεξοδικα

νασαι καλα


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tsoureki
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2004, 03:05:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tsoureki  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Tsoureki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Pedia kai ego na po tin alithia de pistea sto mati mexri pou tin epatha kai ematha

Parola afta de ksero pos na ksematiazo kai tha ithela na matho ala i mitera mou pou exei mia dikai ts proseux de mou ti dinei..diladi diameos kapiou adra kai de ksero giati.

File jonniebegood mipos mporis na voithiseis ti katastasi?

Cheer up..worst is yet to come

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2004, 13:21:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To καλύτερο τόπικ για το μάτιασμα(κοινώς βασκανία) είναι αυτό:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=600

Eπίσης εντελώς καλοπροαίρετα να υπενθυμίσω το κουμπί της αναζήτησης που μας βοηθά να δούμε αν υπάρχει ήδη το θέμα που θέλουμε να ανοίξουμε. Είναι κρίμα να "επιβαρύνουμε" άσκοπα το χώρο αυτό που μας φιλοξενεί.
Καλή συνέχεια φίλη μου


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mistirios
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2004, 15:24:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mistirios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΧΕΡΕΤΕ.

ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΙ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΜΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΣΤΙΓΜΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ Η ΕΚΛΗΣΙΑ ΠΙΣΤΕΥΗ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΤΙΑΖΟΥΝ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΦΤΕΓΑ ΕΠΙΔΙ ΤΟΘΣ ΜΑΤΙΑΖΑ. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΥΓΡΟΣΑΠΟΥΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΥΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ "ΜΥΡΙΖΕΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ" ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΘ ΓΛΙΣΤΡΗΣΕ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΕΣΠΑΣΕ. ΤΟΤΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΡΙΞΕ ΟΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΑ. ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΗ ΟΤΙΔΙΠΟΤΕ.
ΑΛΛΑ ΦΙΣΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΜΑΤΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΚΑΛΑ.
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2004, 10:30:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
η εκκλησια (οποιουδηποτε θρησκευματος) προκειμενου να βγαλει λεφτα, ειναι ικανη να σου πουλησει φυκια για μεταξωτες κορδελες.

εγω εχω μια απορια για καθε ματιασμενο εδω μεσα.

καλα, ολοκληρος πλανητης δεν ματιαζεται πλην της ψωροκωσταινας?

και πως την βγαζουν της υπολοιπης γης οι ματιασμενοι?


------------------------

Όσοι έκτισαν κάτω από τα αστέρια, έκτισαν πολύ χαμηλά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κούφια Γη
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2004, 16:57:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κούφια Γη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η εκκλησία παραδέχεται τη βασκανία ,η οποία "θεραπεύεται" με την ανάλογη προσευχή που υπάρχει.
Δευτερόν δεν βγάζει χρήματα απο την προσευχή. Αυτή διαδίδεται απο χέρι σε χέρι και μάλιστα η εθιμοτυπία είναι απο ανδρικό σε γυναικείο χέρι.
Τρίτον ,η λαική ονομασία μάτιασμα και φυσικά υπάρχει ,αν πάντα πιστεύεις οτι υπάρχει θετική και αρνητική ενέργεια.Ο εγκεφαλός μας έχει -ως γνωστον- αδιευκρίνειστες δυνατότητες , εν κατακλείδι αν σε δω και νιώσω φθόνο για σένα, η αρνητική ενέργεια μου μπορεί απλά να σου προκαλέσει πονοκέφαλο.
Ως προς τον παθόντα αν είσαι θρησκευόμενος, και αποδέχεσαι τα της εκκλησίας ,ο καλύτερος τρόπος πρόληψης είναι να φέρεις το σημάδι Του Χριστού (και να τον εμφορείς), δηλαδή να φοράς σταυρό.Η αρνητική ενέργεια του άλλου δεν είναι ισχυρή απέναντι στην πίστη.

Ένα ξέρω, οτι δε ξέρω τίποτα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2004, 03:01:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

To καλύτερο τόπικ για το μάτιασμα(κοινώς βασκανία) είναι αυτό:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=600

Eπίσης εντελώς καλοπροαίρετα να υπενθυμίσω το κουμπί της αναζήτησης που μας βοηθά να δούμε αν υπάρχει ήδη το θέμα που θέλουμε να ανοίξουμε. Είναι κρίμα να "επιβαρύνουμε" άσκοπα το χώρο αυτό που μας φιλοξενεί.


το link που εδωσες ανοιγει αυτο: An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator: forums@esoterica.gr


με αφορμη αυτο, εχω να διατυπωσω μια (καλοπροαιρετη) απορια ρε παιδια - γιατι πρεπει να βρισκεις ενα τοπικ ξεχασμενο, με πολλες ισως σελιδες, και να μην βαζεις καινουργιο?


προσωπικα οταν βλεπω 6-7 σελιδες τρομαζω - πολυ υλικο για να ειναι μαζεμενο σε ενα θεμα

ειναι σωστο να προσθετουμε κι αλλες?

ειναι η πρωτη φορα παντως που βλεπω φορουμ με επιμονη στα παλια τοπικ - συμμετεχω σε αρκετα και πουθενα δεν δημιουργηθηκε προβλημα με την επαναλειψη ενος θεματος


απορω, με καθε καλη διαθεση

οι δυο φιλοι που θελουν να μαθουν να ξεματιαζουν ας μου στειλουν ενα μεϊλ


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Bokken
Μέλος 1ης Βαθμίδας


116 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2004, 03:47:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Bokken  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
>>Ο εγκεφαλός μας έχει -ως γνωστον- αδιευκρίνειστες δυνατότητες , εν κατακλείδι αν σε δω και νιώσω φθόνο για σένα, η αρνητική ενέργεια μου μπορεί απλά να σου προκαλέσει πονοκέφαλο.<<

Αφού είναι αδιευκρίνιστες,δεν αποκλείεται ας πούμε η αρνητική σου ενέργεια απλά να μου γαργαλήσει την πατούσα...

Argumentum ad Ignorantum ...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2004, 04:23:13  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ ΡΕ ΓΜΤ, ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ.ΚΡΙΜΑ,ΔΙΟΤΙ ΑΠΟ ΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΗΤΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...
ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΦΙΛΕ jonniebegood ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΣΟΥ. ΛΕΣ ΛΟΙΠΟΝ :
quote:
με αφορμη αυτο, εχω να διατυπωσω μια (καλοπροαιρετη) απορια ρε παιδια - γιατι πρεπει να βρισκεις ενα τοπικ ξεχασμενο, με πολλες ισως σελιδες, και να μην βαζεις καινουργιο?


προσωπικα οταν βλεπω 6-7 σελιδες τρομαζω - πολυ υλικο για να ειναι μαζεμενο σε ενα θεμα

ειναι σωστο να προσθετουμε κι αλλες?


ειναι η πρωτη φορα παντως που βλεπω φορουμ με επιμονη στα παλια τοπικ - συμμετεχω σε αρκετα και πουθενα δεν δημιουργηθηκε προβλημα με την επαναλειψη ενος θεματος


απορω, με καθε καλη διαθεση



KATAΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΛΙΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ, Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΚΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΚΟΛΗ. ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ, ΚΑΙ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ.ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΑ ΣΑΝ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΙΑ.ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΕΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΛΗΜΜΑ.ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΚΟΡΠΙΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΙ ΑΠΟ ΚΕΙ!ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ...ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΣΗ ΤΟΥΣ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ (ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ!ΧΕΧΕ!) Η ΑΠΟ ΝΕΤΚΑΦΕ.ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΨΑΧΝΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ 5-6 ΘΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΤΟΚΟΙΤΑΞΩ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΥΣΤΗΡΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΔΙΠΛΩΝ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΛΕΒΩ ΣΥΧΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΝ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΠΕΜΠΩ ΕΓΩ ΣΕ ΠΑΛΙΑ ΤΟΠΙΚ Η ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΑ ΔΙΠΛΑ!ΟΜΩΣ ΑΝ ΙΔΙΩΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΛΗ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΤΟΠΙΖΑΝ ΚΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΩΤΕΡΑ, ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΜΕΝΟ.ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΧΙΛΙΟΕΙΠΩΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΛΗ 2ΗΣ ΚΑΙ 3ΗΣ ΒΑΘΜΙΔΑΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ,ΑΛΛΑ ΕΞΗΓΗΣΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΟ ΚΑΝΩ.

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΦΙΛΗ ΨΥΧΗ ΠΟΥ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΥΠΕΔΕΙΞΕ Η Avallon ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΥΝΤΟΜΑ, ΔΙΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΛΥΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2004, 14:27:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ ESOTERIKA
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ...
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕ ΑΡΩΣΤΙΑ
ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ.....

GIRTOS
VRIL
BOKKEN
ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΑΚΑΘΑΙΚΤΟΙ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΕ
ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Η ΩΡΑ ( ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ )

GIOCONDA
ΠΩΣ ΘΑ ΕΝΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΑ ???

JONNIEBEGOOD
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΝΕΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΤΟ Ε-ΜΑΙΛ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΡΙΒΕ ( ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ )

ΚΟΥΦΙΑ ΓΗ
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ( ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΙΕΙΝΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ) Η ΑΛΥΣΙΔΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΕΛΙΕΣ ΣΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ( ΟΧΙ ΚΑΛΑΜΩΝ ΟΥΤΕ ΘΡΟΥΜΠΕΣ )
ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΤΙΣ ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ....


AVALLON ΤΩΡΑ...
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ
ΑΛΛΑ
ΕΨΑΞΑ ΜΕ ΛΕΞΙ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΟ !!!
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΗ ΛΕΞΗ ΒΑΣΚΑΝΙΑ
Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΑ
ΓΕΡΑΜΑΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ...
ΠΑΝΤΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ, ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΥΠ ΟΨΙΝ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΓΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΙΕΥΚΟΛΗΝΣΗ ( ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ )

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΤΗ ΒΑΣΚΑΝΙΑ ΤΗ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΣ ( ΡΩΤΗΣΑ ΠΑΠΠΑ )

ΤΟ ΜΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΜΟΝΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΜΑΧΙΚΟ ΙΛΙΓΓΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ

ΑΜΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΜΕ ΜΑΤΙ ΤΗΝ ΕΚΑΤΣΕΣ (ΤΗ ΒΑΡΚΑ )

ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΗ ΓΡΑΦΕΙ ΑΝΤΡΑΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΝΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΗΜΕΝΟΙ ΜΑΤΙΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ

ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΞΕΜΑΤΙΑΣΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΜΑΤΙΑΖΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ

ΣΕ ΒΑΡΥ ΜΑΤΙΑΣΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΜΑΤΙΑΣΟΥΝ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ


ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ
ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΑΖΙ
ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2004, 14:44:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ έχω ακούσει, αλλά δεν ξέρω αν «ισχύει», ότι αν δεν αφήσεις ποτέ κανέναν να σε ξεματιάσει δεν θα ματιαστείς ποτέ.

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

-sonap-
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2004, 15:08:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους -sonap-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΠΙΝΟΥΜΕ!ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΘΕΟΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ.ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΑΘΩΝ!

ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΟ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΕΥΧΗ?

ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΔΙΚΗ ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΜΗΝ ΜΠΛΕΚΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΤΑ ΠΡΟΣΕΥΧΩΝ ΚΑΙ ΜΑΓΙΚΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ.ΟΠΟΤΕ ΝΙΩΘΕΙΣ ΧΑΛΙΑ,ΠΕΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ,ΤΗ ΜΟΝΗ ΑΛΗΘΙΝΗ ΘΕΟΣΤΑΛΤΗ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΕΡΔΙΚΗ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ!ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ ΟΧΙ ΣΑΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΜΑΓΙΚΟ ΡΑΒΔΙ.ΚΑΝΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ!

ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΑΤΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ!

ΕΠΙΣΗΣ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΜΑΤΙΑΣΜΑ ΜΕ ΛΑΔΙ ΟΠΟΥ ΤΟ ΛΑΔΙ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ!

ΦΙΛΙΚΑ,SONAP

Edited by - -sonap- on 12/05/2004 15:11:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DiSaStEr
Νέο Μέλος

Greece
36 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2004, 16:05:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DiSaStEr  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος DiSaStEr  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DiSaStEr  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος DiSaStEr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΤΟΞΕΜΑΤΙΑΣΤΩ ?

Tragoudaei Disaster
deuterh fwnh pappous_manowar

DiSaStEr> den hksera ti na kanw gia na fygh h zalh
DiSaStEr> ti na pw ti na pw
DiSaStEr> tyranaga ton eauto moy
pappous_manowar> ti na pw ti na pw (x2)
DiSaStEr> wspou hr8e mia lapsh sto esoterica lew einai h fash
pappous_manowar> h fash h fash (x2)
DiSaStEr> ksafnou egine to post
pappous_manowar> kai phga na ftiaxw tost (x2)
DiSaStEr> psi8hke loipon to tost
DiSaStEr> kai eipa 2 logakia
DiSaStEr> den htan tragoudakia
DiSaStEr> htan poihmatakia kaka
pappous_manowar> pou koroideuoun ta paidia(x2)
DiSaStEr> me skopo na fugoun apo panw moy ta kaka matiaaaaaaa
pappous_manowar> ti na pw ti na pw(x2)
DiSaStEr> agorazw paramana
pappous_manowar> pou thn ebale h mana?(x2)
DiSaStEr> kai thn strefw pros emena,ax re mana!
DiSaStEr> th sfygkw sto xeri kai amesws sto patwma peftei to ena mati!!!!
DiSaSter> kai psaxnw na to brw katw apo to krebbati
DiSaStEr> sta @@ moy skeftomai ksana... prepei na ksematiastww!!!
pappous_manowar> ti na pw ti na pw(x2)
DiSaStEr^> bgazw kai to 2o kai twra eimia dwwwwwww
pappous_manowar> ti na pw ti na pw(x2)
DiSaStEr> sthn gwnia sthn omonoia elehse ton aomatoOoooooO


When I became the sun I shone Light Into the mans HeartΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2004, 16:49:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΤΟ ΦΙΛΟ DiSaStEr
ΚΑΛΕΣΕ ΤΩΡΑ ΤΟ 131
ΚΑΙ ΖΗΤΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΣΟΥ
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

Υ.Γ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟΚΑΙΤΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΜΕ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DiSaStEr
Νέο Μέλος

Greece
36 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 00:02:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DiSaStEr  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος DiSaStEr  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DiSaStEr  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος DiSaStEr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Se eyxaristw gia thn symboulh soy
Alla me lypei to gegonos oti ksexases ton filtato pappous_manowar...
Telos pantwn pera apo thn plaka h ais8hsh toy xioumor exei xa8ei 100% pleon kai ola ta pernete oloi poly sobara
Tespa omorfe/omorfh pes sthn giagia soy na se ksematiasei kai na hsyxaseis... Toso suxna se matiazoun pia poy exeis anagkh na ma8eis na ksematiazesai monos/h soy?
Ante kalhnyxta

Y.G. Epeidh auto me thn paramana sto asma einai apo ton Oidipoda mhn arxiseis tis aimomiksies kai tis patroktonies ...
bYeZ

When I became the sun I shone Light Into the mans HeartΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 10:44:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το τοπικ αυτό όπως εξελίσεται αυτή τη στιγμή ωχριά στην κυριολεξία μπροστά σε αυτό το παλιό λινκ που σας έχω παραθέσει.
Γι'αυτό και μόνο αξίζει τον κόπο κάθε φορά που μπαίνετε εδώ να το δοκιμάζεται μήπως και λειτουργεί..
Εγώ θα ενημερώσω τον admin γι'αυτό...

Φίλε johhnybegood είναι κρίμα να καταναλώνουμε έτσι "αδικα" το χώρο που μας φιλοξενεί... πρέπει κοινώς να κάνουμε "οικονομία πόρων" γιατί για φανταστείται κάποια στιγμή να φτάσουμε στο απροχώρητο και να πάψει να υπάρχει esoterica... Aλλωστε το ζητούμενο είναι να πάρουμε όσες περισσότερες πληροφορίες γίνεται και όταν κάποιος ψάχνει για κάτι δεν μπορεί να ανατρέχει σε 3-4 διαφορετικά θέματα που στην ουσία όμως πραγματεύονται το ίδιο Θέμα.

Για το φίλο που ρώτησε πως ξεματιάζουμε τον εαυτό μας :
1) Mετράμε τις 9 τρύπες που έχουμε πάνω μας 9 φορές
ή
2) Λέμε το πάτερ ημών 9 φορές (αν κατά τη διάρκεια αυτής της προσευχής μπερδέψουμε τα λόγια ή τη γλώσσα μας είμαστε ματιασμένοι)

Μπορούμε επίσης για να διώξουμε την αρνητική ενέργεια εκείνη τη στιγμή που κάνουμε κάτι απ'αυτά τα δυο να ρίξουμε σε ένα φλυτζάνι 3 σταγόνες λάδι και μετά το λάδι αυτό το πετάμε σε γλάστρα.

Ειρήνη πολύ ενδιαφέρον αυτό που είπες...
Κάπου νομίζω ότι έχει μια βάση...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 15:10:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας.
Το τόπικ του οποίου το λινκ είχε πρόβλημα είναι το εξείς:

ΒΑΣΚΑΝΙΑ, ΚΟΙΝΩΣ ΞΕΜΑΤΙΑΣΜΑ...

Avallon το link που είχες δώσει έβγαζε σε error γιατί το έγραψες ως:

[url] http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=600 [/url]

ενώ κανονικά, είτε έπρεπε να το παραθέσεις σκέτο, είτε εφόσον χρησιμοποιείς τον κώδικα με τα url να γράψεις:

[url="τη διεύθυνση που θέλεις"] κάποια φράση ή τον τίτλο του θέματος [url]


κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 17:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πω πω η ανόητη! Κόλλησα!
Κάτι που το κάνω καθημερινά το έκανα λάθος
Τι να κάνουμε βρε αμαλία μου ένα μυαλό είναι αυτό χειμώνα καλοκαίρι...
Σ'ευχαριστώ!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Bokken
Μέλος 1ης Βαθμίδας


116 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2004, 00:44:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Bokken  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
>>ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΟ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΕΥΧΗ?<<

Βασικά αρκεί η αντί-απόδειξη το ότι σε αφήνει μετά από κάθε είδους προσευχή.Πάω στοίχημα πως οι ιερείς των Ζουλού είναι το ίδιο αποτελεσματικοί με τους ντόπιους ιερείς.Το ίδιο και τα λογάκια τους.

Τώρα το ότι σε πιάνει απότομα δεν είναι καθόλου σημαντικό αφού πρώτα έχουμε διαπιστώσει πως φεύγει ακόμη και με εξωγήινα διαβάσματα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2004, 09:30:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εξακολουθω να μην πιστευω στο ματιασμα

μονον στο... φασκελο.

οπου το χω ριξει, επιασε το ατιμο...

------------------------

Όσοι έκτισαν κάτω από τα αστέρια, έκτισαν πολύ χαμηλά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2004, 12:26:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑΡΧΑΣ oneiric1 ΩΡΑΙΟ ΤΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ ΣΤΥΛΑΚΙ!!!

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΑ ΜΑΤΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΤΙΑΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ!!!!

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κούφια Γη
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2004, 22:18:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κούφια Γη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Bokkem αν το σχολιάκι ήταν αστείο, απέτυχες..!

Ένα ξέρω, οτι δε ξέρω τίποτα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Bokken
Μέλος 1ης Βαθμίδας


116 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2004, 00:36:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Bokken  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
>>Bokkem αν το σχολιάκι ήταν αστείο, απέτυχες..!<<

Δεν ήταν αστείο,σοβαρά το έγραψα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2004, 16:21:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Το τοπικ αυτό όπως εξελίσεται αυτή τη στιγμή ωχριά στην κυριολεξία μπροστά σε αυτό το παλιό λινκ που σας έχω παραθέσει.
Γι'αυτό και μόνο αξίζει τον κόπο κάθε φορά που μπαίνετε εδώ να το δοκιμάζεται μήπως και λειτουργεί..
Εγώ θα ενημερώσω τον admin γι'αυτό...

ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΣ AVALLON ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΦΕΛΕΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ

ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΗΣΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2004, 21:08:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΨΥΧΗ δε με στεναχώρησες!
Με παρεξήγησες!
Απλά θεώρησα ότι είναι καλό να συνεχίσουμε το θέμα από εκεί που είχε μείνει και να το διαβάζατε γιατί έχει πολλά ενδιαφέροντα στοιχεία που θα θέλατε να μάθετε...
Αν θέλεις μπορείς να πεις στην αμαλία ή στον αντμίν να μεταφέρουν όπως έχει όλα αυτά τα μηνύματα εκεί και να συνεχίσουμε εκεί.

Ετσι όταν κάποιος άλλος που ενδιαφέρεται για το θέμα αυτό μπει μετά από καιρό και ψάξει για πληροφορίες αυτές θα είναι συγκεντρωμένες εκεί και όχι διάσπαρτες σε 5-6 τόπικ. Είναι απλά θέμα πρακτικότητας και μεθοδικότητας...

Και πάλι λυπάμαι αν το ύφος μου ήταν τέτοιο ώστε να λάβεις αυτά τα "μηνύματα" από μένα...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2004, 12:20:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΣΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ...

ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΙΝΔΙΑΝΙΚΗ ΠΑΡΟΙΜΙΑ

ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΡΑΧΙΑ ΖΟΥΝΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

ΤΩΡΑ......

ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ

http://www.bozzetto.com/Flash/Life.htm


ΑΡΓΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΒΑΘΥ ΝΟΗΜΑ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy