ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Κάτι χρήσιμο
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Telxinas
Μέλος 2ης Βαθμίδας


331 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 04:10:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Telxinas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας κάνει κολπάκια ο browser σας; Όταν κάνετε scrolling την σελίδα, μήπως αυτή σέρνετε; Όταν γράφετε το μήνυμα σας στο text field, αυτό μήπως γράφεται με μεγάλη χρονική καθυστέρηση; Μήπως δεν μπορείτε να ανοίξετε παραπάνω από 4-5 browsers ταυτόχρονα; Μήπως όταν κάποια ιστοσελίδα που πληκτρολογείτε και δεν υπάρχει στο διαδίκτυο. τότε ένα άσχετο site κάνει την εμφάνιση του; Μήπως όταν ανοιγετε έναν νέο browser, αυτός έχει σαν αρχική σελίδα ένα site που ποτέ εσείς δεν θέσατεώς αρχική σελίδα; Μήπως σας έχουν σπάσειτα νευρά με όλα αυτά;
Αν ναι, υπάρχει μια πολύ καλή και δραστική λύση.

Όταν η λογική ξεπερνάει τα όρια της φαντασίας, τότε μόνο βρίσκεις την αλήθεια.

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 04:23:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν ναι, υπάρχει μια πολύ καλή και δραστική λύση.

χμ...

quote:
Όταν η λογική ξεπερνάει τα όρια της φαντασίας, τότε μόνο βρίσκεις την αλήθεια.


η φαντασια σιγουρα...
βοηθαει..
αλλα κατι μου λεει οτι δεν εννοεις αυτο που
λεει..η υπογραφη σου...!φιλε..Τelxinas ...

οποτε...

τι;



Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Telxinas
Μέλος 2ης Βαθμίδας


331 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 04:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Telxinas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Αν ναι, υπάρχει μια πολύ καλή και δραστική λύση.

χμ...

quote:
Όταν η λογική ξεπερνάει τα όρια της φαντασίας, τότε μόνο βρίσκεις την αλήθεια.


η φαντασια σιγουρα...
βοηθαει..
αλλα κατι μου λεει οτι δεν εννοεις αυτο που
λεει..η υπογραφη σου...!φιλε..Τelxinas ...

οποτε...

τι;



Technoshamanism


Έτσι έφτασες τα 4392 μηνύματα;
Τέλος πάντων, δεν πρόκειται να κάνω την διάλεξη μου για το ποιά είναι η νέα μοδα στο Internet αν δεν υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που θα μου πει "Ναι ο υπολογιστής μου παρουσιάζει αυτά τα συμπτώματα". Θα είναι τσάμπα κόπος.

ΥΓ Οι μπηχτές αλλού ΑΤΜΑ

Όταν η λογική ξεπερνάει τα όρια της φαντασίας, τότε μόνο βρίσκεις την αλήθεια.

Edited by - Telxinas on 13/05/2004 04:33:00

Edited by - Telxinas on 13/05/2004 04:34:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 06:59:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημερα!
δεν καταλαβα που τις ειδες τις "μπηχτες"!τοτε αυτο τι ειναι:"Έτσι έφτασες τα 4392 μηνύματα;"(:..τι εννοεις;)

απλα αν διαβασει κανεις το ποστ...να δες και παλι...

quote:
Σας κάνει κολπάκια ο browser σας; Όταν κάνετε scrolling την σελίδα, μήπως αυτή σέρνετε; Όταν γράφετε το μήνυμα σας στο text field, αυτό μήπως γράφεται με μεγάλη χρονική καθυστέρηση; Μήπως δεν μπορείτε να ανοίξετε παραπάνω από 4-5 browsers ταυτόχρονα; Μήπως όταν κάποια ιστοσελίδα που πληκτρολογείτε και δεν υπάρχει στο διαδίκτυο. τότε ένα άσχετο site κάνει την εμφάνιση του; Μήπως όταν ανοιγετε έναν νέο browser, αυτός έχει σαν αρχική σελίδα ένα site που ποτέ εσείς δεν θέσατεώς αρχική σελίδα; Μήπως σας έχουν σπάσειτα νευρά με όλα αυτά;
Αν ναι, υπάρχει μια πολύ καλή και δραστική λύση.

δεν διακρινεται πουθενα καμμια λυση....
αλλα μοναχα γενικες ερωτησεις...
προσωπικα-και φιλικα-εθεσα μια απορια..
αν εσυ μου εστεισες καρτερι οπως μου εχει ξανασυμβει αλλα δεν θα το λαμβανω υποψιν ως καχυποψια για ολα τα μελη...εσυθ με τη σειρα σου αποδεικνυεις και οτι εισαι πεπεισμενος για μενα...αλλα και οτι ακαιρα μου το λες!

τι ακριβως θελεις να μας πεις με το θεμα σου εγω δεν καταλαβα.

η μονη απαντηση μου φανηκε ....λογω της φαντασιας μου...
πως ειναι η δευτερη παραγραφος....και συμπτωματικα...μοιαζει με υπογραφη....
και ετσι....ειλικρινεστατα...
σε ρωτησα...

ολα τ'αλλα
ειναι αποτελεσμα..."πολυ καλης δουλειας" και η ιστορια...ουδεποτε..με διεψευσε...

και παλι καλημερα...
(ξερεις ομως τι με εντυπωσιασε;..ποσο φιλικα σου εγραψα..αφου μαλλον πρωτη φορα σου απευθυνομαι/και με τι υφος μου απαντησες////σαν να με ηξερες και απο πριν!...απο που αναρρωτιεμαι η ψυχη...απο που...)

οποιος φιλος καταλαβε τι εννοει ο φιλος τελχινας στο πρωτο ποστ...ας με....ενημερωσει...επειδη ελληνικα γνωριζω...απο αλλα ομως..ακομη μαθαινω.(και οπως φαινεται..εχω ακομη πολλα ...)

τα μετραω ενα ενα....
μα δεν εχω το συμπερασμα...
-Σας κάνει κολπάκια ο browser σας;
-Όταν κάνετε scrolling την σελίδα, μήπως αυτή σέρνετε;
-Όταν γράφετε το μήνυμα σας στο text field, αυτό μήπως γράφεται με μεγάλη χρονική καθυστέρηση;
-Μήπως δεν μπορείτε να ανοίξετε παραπάνω από 4-5 browsers ταυτόχρονα;
-Μήπως όταν κάποια ιστοσελίδα που πληκτρολογείτε και δεν υπάρχει στο διαδίκτυο. τότε ένα άσχετο site κάνει την εμφάνιση του;
-Μήπως όταν ανοιγετε έναν νέο browser, αυτός έχει σαν αρχική σελίδα ένα site που ποτέ εσείς δεν θέσατεώς αρχική σελίδα;
-Μήπως σας έχουν σπάσειτα νευρά με όλα αυτά;

>>Αν ναι, υπάρχει μια πολύ καλή και δραστική λύση.

ποια;;;;;

>>>>Όταν η λογική ξεπερνάει τα όρια της φαντασίας, τότε μόνο βρίσκεις την αλήθεια.

quote:
Έτσι έφτασες τα 4392 μηνύματα;

χμ..οταν λοιπον η δικη σου λογικη μαθει να ξεπερνα τα ορια που της οριοθετουν..αλλωνων "αλογες λογικες"...τοτε ελα να μιλησουμε για μενα + τις "μπηχτες μου"/μεχρι τοτε ομως να μου μιλας τοσο ευγενικα οσο σου μιλω.-

πεσμας τωρα την απαντηση

α! ναι!

την εχεις τοποθετησει στο ΔΕΥΤΕΡΟ μηνυμα....αφου απαντησα ΔΗΛΑΔΗ ...φιλικα και αφελεστατα...


quote:
Τέλος πάντων, δεν πρόκειται να κάνω την διάλεξη μου για το ποιά είναι η νέα μοδα στο Internet αν δεν υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που θα μου πει "Ναι ο υπολογιστής μου παρουσιάζει αυτά τα συμπτώματα". Θα είναι τσάμπα κόπος.

δηλαδη υπηρχε δολος!

"δεν θα πω αν δεν..."
τι σημαινει αυτο;
διαφημηση;


χμ...( το σχολιο /παρτο οπως θες....
αφου δεν το ειπες απο την αρχη....
πως θελεις να το καταλαβουμε....;;;
ακομη κι αν εχει το pc μου ολα τα συμπτωματα-που τα εχει βεβαια-.....αστο...μην μου λες...)

Όταν η λογική ξεπερνάει τα όρια της φαντασίας, τότε μόνο βρίσκεις την αλήθεια.

-Ωραιο το ρητο....μα ειναι καλυτερο οταν μπορεις να το πραγματωσεις.-



Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Telxinas
Μέλος 2ης Βαθμίδας


331 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 07:32:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Telxinas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοίταξε να δεις, αν λες πρώτα ότι δεν καταλάβες τί μπορεί να είναι τα πιθανά προβλήματα που έγραψα (και που πιθανόν κάποιο από τα μέλη να αντιμετωπίζει) και στο τέλος μου γράφεις "ακομη κι αν εχει το pc μου ολα τα συμπτωματα-που τα εχει βεβαια-....." άρα γνωρίζεις τι σημαίνουν τα προβλήματα που έγραψα, τί να πάρω από τα δυο; Ή μήπως να πω ότι πρέπει να δημιουργούμε ΠΑΝΤΑ μια εντύπωση γύρω από το άτομο μας με το να γράφουμε άσχετα πράγματα μπας και μειώσουμε τον άλλον;
Εγώ η ψυχή από την άλλη, ήθελα να δω αν υπάρχει κάποιος από το forum που να αντιμετωπίζει τις ίδιες "φυσικοπυρηνικές εξισώσεις" που ανέφερα παραπάνω έτσι ώστε αν υπάρχει κάποιος ας γράψω την παραμύθα του τι συμβαίνει τον τελευταίο καιρό στο Internet* και με ποιό τρόπο μπαίνουν στο μαραφέτι** μας μέσα και τι πρέπει να κάνεις για να το ξαναφέρεις στην κανονική του κατάσταση.
Πάντως, ύστερα από την έξαρση που διάβασα, θα προτιμούσα να μου πεις για τα παιδικά σου χρόνια.

*Δίκτυο, υπολογιστές συνδεδεμένοι με έναν κεντρικό υπολογιστή για άντληση πληροφοριών(ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟΝ)

**Το κουτί, αλλοιώς ο Πύργος, που περιέχει τις απαραίτητες ηλεκτρονικές συσκευές για την λειτουργία του υπολογίστη, όπως η Κεντρική Μονάδα Επεξεργασίας γενικά γνωστός ως σκληρός, Μητρική για την υποστήριξη των περισσότερων λειτουργειών όπως ήχος εικόνα πληκτρολόγιο κλπ , Ανεμιστιράκι για να κρατάει σε σταθερή θερμοκρασία την Κ.Μ.Ε. , κλπ κλπ

Όταν η λογική ξεπερνάει τα όρια της φαντασίας, τότε μόνο βρίσκεις την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 10:11:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mozilla Firefox ;;;

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 13:05:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ω... ναι! Ένα πρόβλημα πολύ συνηθισμένο (το να μου κάνει κολπάκια!) στο pc μου φίλε Telxinas!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~

Edited by - oneiric1 on 13/05/2004 13:06:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2004, 23:27:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
άρα γνωρίζεις τι σημαίνουν τα προβλήματα που έγραψα, τί να πάρω από τα δυο; Ή μήπως να πω ότι πρέπει να δημιουργούμε ΠΑΝΤΑ μια εντύπωση γύρω από το άτομο μας με το να γράφουμε άσχετα πράγματα μπας και μειώσουμε τον άλλον;
ΕΣΥ ΜΕ ΜΕΙΩΣΕΣ!
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΧΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΣΤ ΕΔΩΣΕΣ ΕΞΗΓΗΣΗ .
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣ ΤΙ ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΤΕΛΧΙΝΑ;


ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΕΞΗΓΩ ΔΩΣΕ ΒΑΣΗ ΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΙ ΣΥΟ ΕΓΡΑΨΑ Η ΨΥΧΗ/
ΕΤΣΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝΘΑ ΞΑΝΑΒΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΝΕΙΣ....ΑΠΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΛΛΩΝ...ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΧΙ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΩΝ.-

ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ...ΗΡΘΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ...
...ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΡΜΗ...



Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2004, 16:54:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλησπέρα σε όλους... νομίζω ότι το topic θα πρέπει να μεταφερθεί στα "Τεχνικά Θέματα - Προβλήματα - Λύσεις"...

Φίλε μου νομίζω ότι έπρεπε να δώσεις και τη λύση, οπότε συμφωνώ με την αγαπητή ATMA. Σε σχέση με αυτά που αναφέρεις πάντως έχουν γίνει αρκετές συζητήσεις σχετικά με την ασφάλεια στο Internet στη θεματική ενότητα "Τεχνικά Θέματα - Προβλήματα - Λύσεις" οπότε κάλλιστα κάποιος μπορεί να ανατρέξει εκεί για την επίλυση πιθανών προβλημάτων του.

Με εκτίμηση
--Je^3--

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 01:16:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σας κάνει κολπάκια ο browser σας; Όταν κάνετε scrolling την σελίδα, μήπως αυτή σέρνετε; Όταν γράφετε το μήνυμα σας στο text field, αυτό μήπως γράφεται με μεγάλη χρονική καθυστέρηση; Μήπως δεν μπορείτε να ανοίξετε παραπάνω από 4-5 browsers ταυτόχρονα; Μήπως όταν κάποια ιστοσελίδα που πληκτρολογείτε και δεν υπάρχει στο διαδίκτυο. τότε ένα άσχετο site κάνει την εμφάνιση του; Μήπως όταν ανοιγετε έναν νέο browser, αυτός έχει σαν αρχική σελίδα ένα site που ποτέ εσείς δεν θέσατεώς αρχική σελίδα; Μήπως σας έχουν σπάσειτα νευρά με όλα αυτά;
Αν ναι, υπάρχει μια πολύ καλή και δραστική λύση.

Όταν η λογική ξεπερνάει τα όρια της φαντασίας, τότε μόνο βρίσκεις την αλήθεια.



ΤΕΛΙΚΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy