ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ-. Η ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 23:22:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ξΕρω ξερω. Θα κλειδωθεί πριν καλα καλα αρχισει. Αλλά πείτε μου σας παρακαλώ. Η κατηγορια αυτή σε τί το ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΝ αποβλέπει. Μπορουν για παράδειγμα "ενα κοριτσι με γυαλινα ματια", καποια "στιχιομενα σπιτια", οι πεντέλες και οι πάρνηθες, Οι Ε και Τα καπακια των υπονομων, τα βριλ απο τα βριλισια, τα τραπεζακια και τελοσ παντον ολα όσα ανεφθυνα γραφονται εδω κατα καιρους να βελτιωσουν τον ΑΝΘΡΩΠΟ?.*

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPG

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 23:23:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τουλαχιστον το Αχ_Λαδότυρο ειναι αξιοπρεπεστερο.*

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
138 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 00:24:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
...και τελοσ παντον ολα όσα ανεφθυνα γραφονται εδω κατα καιρους να βελτιωσουν τον ΑΝΘΡΩΠΟ?.

φιλε μου,ο ανθρωπος ΔΕΝ βελτιωνεται.αυτοκινητο ειναι?
Με τη θρησκεια και τη σοφια,μπορει ο ανθρωπος να "ξυπνησει" καποια στοιχεια που βρισκονται μεσα του...

quote:
Η κατηγορια αυτή σε τί το ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΝ αποβλέπει.

Την ιδια ερωτηση με σενα θα ειχε ενας αθρησκος για την κατηγορια που ασχολειται με την θρησκεια.
Αν εσυ δεν πιστευεις σε αυτα τα φαινομενα προβλημα σου.
Αναρωτηθηκες πριν το γραψεις αυτο,γιατι αυτη η κατηγορια ειναι η πιο δημοφιλης στο εσωτερικα?


quote:
Τουλαχιστον το Αχ_Λαδότυρο ειναι αξιοπρεπεστερο.

Δηλαδη,αν τα βαλουμε κατω εννοεις οτι οσοι γραφουν σε αυτο το φορουμ ειναι αναξιοπρεπεις,γραφουν ανευθυνα και λενε αερολογιες και ψεματα,ετσι?

Καλο θα ηταν να σβηστει το θεμα αυτο,καθως προσβαλεις τα μελη του esoterica που παραθετουν τις αποψεις τους στη κατηγορια του παραξενου.Δεν μας ξερεις και απο χθες ετσι?

sorry κιολας αν προσβληθεις απο το post μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 00:41:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμ.. κάποιος που έχει δανειστεί το όνομά του από την δαιμονολογία, αναρρωτιέται για την σοβαρότητα αυτού του φόρουμ... ενδιαφέρον!

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 00:50:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χμμ.. κάποιος που έχει δανειστεί το όνομά του από την δαιμονολογία, αναρρωτιέται για την σοβαρότητα αυτού του φόρουμ... ενδιαφέρον!

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NUKE
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 01:03:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NUKE  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΟ.ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΑΙΜΟΝΟΛΟΓΙΑ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ?Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΣΒΛΗΘΕΙ.

TSEAΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 01:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΣΒΛΗΘΕΙ.


ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ... ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΓΙΝΕΙ???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ant-mi
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 05:49:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ant-mi  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Ant-mi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν θες να "βελτιωθείς" σαν άνθρωπος μάθε ορθογραφία. Από εκεί και πέρα αν δε θεωρείς την εσωτερική αναζήτηση και τη μελέτη του παραφυσικού λάξευση του εαυτού σου καλύτερα άλλαξε ενδιαφέροντα και άσε όλους εμάς τους ανεύθυνους συγγραφείς να χάνουμε το χρόνο μας ανταλάσσοντας αερολογίες.

Όποιος διστάζει να πει αυτό που σκέφτεται, καταντάει να σκέφτεται μόνο αυτό που δε διστάζει να πει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 07:22:47  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ξΕρω ξερω. Θα κλειδωθεί πριν καλα καλα αρχισει. Αλλά πείτε μου σας παρακαλώ. Η κατηγορια αυτή σε τί το ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΝ αποβλέπει. Μπορουν για παράδειγμα "ενα κοριτσι με γυαλινα ματια", καποια "στιχιομενα σπιτια", οι πεντέλες και οι πάρνηθες, Οι Ε και Τα καπακια των υπονομων, τα βριλ απο τα βριλισια, τα τραπεζακια και τελοσ παντον ολα όσα ανεφθυνα γραφονται εδω κατα καιρους να βελτιωσουν τον ΑΝΘΡΩΠΟ?.*

Και ας πούμε πως έχεις δίκιο... εσύ τί ζόρι τραβάς επιτέλους?

Αν έχεις άποψη... υποστήριξέ την... πες την να ακουστεί..
Σου έχω ξαναπεί πως θα σε διαβάσω και πιστεύω πως δεν είμαι η μόνη εδώ μέσα.. αλλά μην επαναλαμβάνεσε.. λέγοντας πράγματα χωρίς να φτάνεις στο ζουμί, στην ουσία..

Πες ότι έχεις να πεις... αλλά μην υπονομεύεις τους άλλους.. με αυτόν τον τρόπο δεν θα σε ακούσει κανείς...
Κάνε τον αντίλογό σου.. αλλά κράτα το επίπεδό σου... και το επίπεδο των όσων 8έλεις να πεις.. που 8έλεις να υποστηρίξεις..

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ



Η ομορφιά απλώνεται.....
S I M O R I L .......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 07:25:41  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αναρωτηθηκες πριν το γραψεις αυτο,γιατι αυτη η κατηγορια ειναι η πιο δημοφιλης στο εσωτερικα?

Φίλε Ευλογητός... αυτό που αναφέρεις δεν αποδεικνύει και τίποτα....

Καλημέρα

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ



Η ομορφιά απλώνεται.....
S I M O R I L .......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 09:40:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το συγκεκριμένο τμήμα του forum αποτελεί κατά την γνώμη μου την πεμπτουσία του Esoterica καθώς ασχολείται με όλα τα Παράξενα (ασυνήθιστα) πράγματα που καμία φορά βρίσκουμε μπροστά μας υπερβαίνοντας την κοινή επιστημονική μας λογική και δίδοντας μας έτσι το έναυσμα είτε έναρξης είτε περαιτέρω ενασχόληση με θέματα «Εσωτερισμού» πράγμα που ενδεχομένως να βελτιώνει ή να εξαχρειώνει τον άνθρωπο.

Από εκεί και πέρα λοιπόν, ακόμα και να φαίνεται χαζό ή εκκεντρικό, αναζητώ την βαθύτερη αιτία που κάποια καπάκια υπονομων (όπως αυτά που παρατήρησα χθες καθώς πήγαινα σε κάποια δουλεία) έχουν επάνω τους αστέρια και κάποια άλλα όχι ενώ δεν πρόκειται να ξεχάσω ποτέ ένα «περίεργο» περιστατικό που μου συνέβη οικογενειακός πριν πολλά χρόνια στην Πεντέλη και έγινε αιτία να ασχοληθώ με αυτά τα θέματα..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 10:53:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TEΛΙΚΑ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!


gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 12:24:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟSTRIA: "Χμμ.. κάποιος που έχει δανειστεί το όνομά του από την δαιμονολογία, αναρρωτιέται για την σοβαρότητα αυτού του φόρουμ... ενδιαφέρον!"

Πολύ σωστή η φίλη μου Ostria ! Πράγματι, όνομα δανεισμένο απο την εβραϊκή δαιμονολογία. LABOLAS GLASYA,δηλαδή ΓΛΑΣΥΑΛΑΒΟΑΣ,δαίμονας που ανήκει στην ιεραρχία των Προέδρων της Κόλασης και είναι καθοδηγούμενος απο τον Σαργατανά, τον αρχηγό του Ιππικού των σκοτεινών δυνάμεων...

ΤΙΝ ΓΑΡ ΠΟΤΑΕΙΣΟΜΑΙ ΑΣΥΧΑ ΔΑΙΜΟΝ ΤΑ ΧΘΟΝΙΑ Θ'ΕΚΑΤΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 13:11:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σου ρε νταβελαρε!!!!!

βλεπω τα ξερεις καλα τα δαιμονολογικα - αλλα δεν εισαι σατανιστης - πλακα κανεις, ετσι??

_____________________________
θα σου φερω την ΕΚΑΤΗ κατακεφαλα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 13:21:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ πρόσεχε!

Αν η είσοδός σου στον διαδικτυακό αυτό χώρο, έχει σαν μοναδική αφορμή να προσβάλλεις ένα μέλος, δεν βλέπω να έχει η θητεία σου στα forums ένδοξο μέλλον...

(Για την ακρίβεια, δεν βλέπω καν μέλλον, αλλά ας αφήσουμε τα πράγματα να δείξουν )

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 14:01:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ποιον προσβαλα, καλη μου συντονιστρια, και πως??

μηπως βιαζεσαι να μου βαλεις παγο??

εν τω μεταξυ θα κανω επιδειξη γνωσεων:

ο δαιμων Glasya-Labolas εχει μορφη φτερωτου σκυλου, εχει ντοκτορα στην φιλοσοφια, και αναμεσα σε πολλα αλλα μπορει να κανει τους εχθρους να αγαπησουν

quote:
(Για την ακρίβεια, δεν βλέπω καν μέλλον, αλλά ας αφήσουμε τα πράγματα να δείξουν )

o Glasya-Labolas μπορει και προβλεπει το μελλον, amalia - θα τον ρωτησω και θα σου πω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NUKE
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 14:50:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NUKE  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ. ΠΕΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΣΥΝΤΟΝΥΣΤΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ FORUM(ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ) ΤΙ ΕΧΑΣΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΟΛΟΚΩΤΡΩΝΗΣ?
ΤΙΠΟΤΑ ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΜΥΝΗΜΑΤΑ

TSEAΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 14:58:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μηπως βιαζεσαι να μου βαλεις παγο??

Απεναντίας!
Δεν βιάζομαι καθόλου!

Εσύ όμως, μιας και με την πρώτη είσοδό σου εδώ μέσα, δίχνεις τέτοια οικειότητα, χωρίς καν να ρωτήσεις π.χ. τον Ntavelis666 (και οποιονδήποτε άλλο θα ήταν στη θέση του) αν θέλει να σου δώσει το δικαίωμα να την έχεις απέναντί του,

ε μάλλον...βιάζεσαι κάπως

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nefertity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
95 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 15:29:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nefertity  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για άλλη μια φορά ασεβής επίθεση κατά των μελών του Forum...
Φίλε Labolas Glasya,μήπως παίζεις το ρόλο της Λουκά στο Forum???
Δεν έχω καταλάβει ακόμη τι επιδιώκεις ασκώντας έντονη και ασεβή(όπως είπα παραπάνω) κριτική.Αν είσαι ''ανώτερος'' από όλους εμάς πιστεύω πως θα έπρεπε να ''ξεδιπλώσεις'' τις γνώσεις σου ωστε να προσφέρεις κάτι ουσιώδες και σε εμάς τους ''ΒΛΑΧΟΕΣΩΤΕΡΙΣΤΕΣ''...
Η κριτική είναι καλοδεχούμενη όταν είναι καλοπροαίρετη,αλλιώς είναι απλώς αδιάφορη...τα λόγια που λες θα μπορούσες να τα πεις με εντελώς διαφορετικό τρόπο,ώστε δεν θα πρόσβαλες κανέναν!!!
Εγώ λοιπόν θα διαφωνήσω κάθετα μαζί σου!Όλα τα περιστατικά που αναφέρονται εδώ μέσα είναι καλοδεχούμενα ασχέτως αν είναι πιστευτά και αν υφίστανται!Αν παρατηρήσεις όλα τα ''μεταφυσικά'' φαινόμενα συνδέονται μεταξύ τους με έναν θαυμαστό τρόπο!
Και στην τελική φίλε μου,αν δε σ'αρέσει εδώ μέσα,ποιος ο λόγος να συμμετέχεις???
Νομίζεις πως εσύ είσαι ενεργό μέλος,από αυτά που υπάρχουν σε μειονότητα όπως λες???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 15:30:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ GOETIA Η ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΤΗΣ ΣΟΛΟΜΩΝΙΚΗΣ ΔΕΝ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΤΟΝ ΝΤΑΒΕΛΗ666 ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ!!!
ΘΑ ΣΟΥ ΣΥΝΥΣΤΟΥΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΡΑΠΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΜΕΝΕΙ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΦΟΡΙΚΟ ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ!!!
ΤΩΡΑ Labolas Glasya ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΕΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕΡΟΣ!!!
ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ???
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ!!!
ΑΝΤΕ!!!

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 15:37:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΙΠΟΤΑ ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΜΥΝΗΜΑΤΑ

3 με το τωρινο!

παραξενος που εισαι, καλε NUKE! απο καπου πρεπει να ξεκινησει κανεις.

αρχιζεις με 1, μετα πάς στα 2 και μετα...... το ηξερες οτι οι φυσικοι αριθμοι δεν τελειωνουν ποτε??

quote:
ΠΕΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΣΥΝΤΟΝΥΣΤΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ FORUM - ΤΙ ΕΧΑΣΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΟΛΟΚΩΤΡΩΝΗΣ?

την ανεκτιμητη φιλια σας και την πολυτιμη συντροφια σας, καλε NUKE!


quote:
με την πρώτη είσοδό σου εδώ μέσα, δίχνεις τέτοια οικειότητα, χωρίς καν να ρωτήσεις

αλλα μαλλον κανω λαθος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 15:43:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TO ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΡΟΣΕΛΚΥΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝΘΡΑΚΑ,ΟΞΥΓΟΝΟ ΚΑΙ ΥΔΡΟΓΟΝΟ..
ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΔΩ,ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ CLICK ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ "ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ".
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ,Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ..
ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΕΣΥ ΣΤΑ "ΓΥΑΛΙΝΑ ΜΑΤΙΑ " ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ :"METATHANATIES EMPEIRIES ","Εξηγηση ονειρου!!! ","Μια παραξενη εμπειρια . ","deja-vou ","Παράξενες Ιστορίες..."," Η ασταμάτητη σκέψη ", ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΤΗΤΑ ?

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NUKE
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 15:57:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NUKE  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FILE KOLOKOTRONI ITHELA APLA NA PO OTI DEN EXEIS KANENA PROBLIMA ESY AFOY AN GOUSTAREIS KSANAGRAFESE.
EIDA BEBAIA OTI MILISES ARKETA EIRONIKA STO NTABELI
OSO GIA TO OTI OI ARITMOI DEN TELIONOYN POTE...GRAPSEMOU ESY MINIMATA STO ESOTERICA POY O ARITMOS TOYS DEN TELIONEI POTE KAI THA TA POUME META.

BEBAIA THELO NA OMOLOGISO OTI DEN KATALABA SE TI TONO MOU APANTISES ALLA DEN PIRAZEI.EGO THA SOU DOSO την ανεκτιμητη φιλια MOU και την πολυτιμη συντροφια MOU.

TSEAΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 22:29:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xαίρε ορέ Κολοκοτρώνη ! Εδώ καπετάν Χριστό-Νταβέλης. Τι χαμπάρια ορέ ;

ΤΙΝ ΓΑΡ ΠΟΤΑΕΙΣΟΜΑΙ ΑΣΥΧΑ ΔΑΙΜΟΝ ΤΑ ΧΘΟΝΙΑ Θ'ΕΚΑΤΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2004, 00:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμενα πάντως σε ολη αυτη την ιστορια κατι δεν μου παει καλα.

Η προσωπικη μου άποψη είναι, οτι οταν καποιοι χαιρουν άκρας απροσβλητότητας εκ του μηδενός, οτι κάτι άλλο κρύβεται πισω απ όλα αυτά τα προβλητα.

Καταρχήν θέλω να εκφράσω τις αμφιβολίες μου ως προς καποιες φωτογραφίες που τις τραβά ο όποιος επισκέπτης του σπηλαίου που βρέθηκε τυχαία εκει. Και τη μια δείχνουν νεράιδες, την άλλη ΟΥΦΟ και την άλλη αρχαίους με γεννειάδες. Αποφασίστε επιτέλους ΤΙ κατοικεί στο σπήλαιο και κόψτε του το αντιστοιχο παράβολο, τιμολόγιο ή νοίκι.

Το επιχείρημα "ο γνωστός του φίλου μου που είναι σπηλαιολόγος ή ανώτερος στρατιωτικός" και όλα τα μυσικά του κράτους τα ξέρουν 15χρονα με εκνευρίζει αφάνταστα.

Αν υπάρχει κατι, υπάρχει για όλους. Άν το δείχνει η ο φακός του κινητου, τότα αν παω με εξοπλισμό θα το δώ σίγουρα. Αν το βλέπει μόνο ο Α ή ο Β που τράβηκε τυχαίες φωτο και τις είδε σπίτι του και βρήκε απο φάτσες μέχρι και την υπάλληλο της τοπικής εφορίας του σ¨αυτές, μάλλον έχει πρόβλημα εκσπερμάτωσης.

Πιστεύω ακράδαντα, οτι καμμία απ τις οντότητες που κατοικούν στα σπήλαια Νατβάλη και Σια ΟΕ δεν χρειάζετονται να γνωστοποιήσουν την ύπαρξη τους μέσω ατόμων που δεν έχουν δική τους ζωή.

Πολύ σύμπτωση βλέπω και εξειδικεύεσεις, χωρίς καμία τεκμηρίωση και απόδειξη.

Άν εβγαζα και ανακάλυπτα σε μια τυχαία φωτογραφία την όποια οντώτητα, θα φρόντιζα να είχα μια πιο συστηματική αντιμετώπιση του θέματος, π.χ. συστηματική έρευνα.

Πήγα, τράβηξα με το κινητό μου την νεραίδα να κάνει σεξ με δύο άλλες, απέσυρα την φωτό γιατί την σχολίαζουν... ε΄οχι, δεν ξερω βρε παιδιά, πολύ 15χρονο με φαντασία και διάθεση αυτοπροβολής του φωτογραφου/ αποκλειστικου αντιπροσώπου της νεράιδας βλέπω εδω !

Τα ίδια και με τις υπογειες στοες. Ακομα και η δικια μου πολυκατοικία της σειράς έχει υπόγεια στοά κάτω απ την Αθήνα. 15 ολόκληρα μέτρα !!!!Και ας λέει με πεισμα ο διαχειριστής οτι είναι η πόρτα για το καλοριφέρ.

Μπα, μέλος κάποιας μυστικής οργανωσης θα είναι ! Μπορεί να κάνει και λατρείες εκει μέσα.... Όλο με κάποιο υποδεκάμετρο τον βλέπω να μπαίνει...

Λετε να ανακαψε το μυθικο κωλοβυθομετρο που εψαχνε και η ορεινη μεραρχια των Ναζι μες στις σπηλιές ?????
Και για να μείνει μυστικό σε ακρα μυστική στρατιωτική αποστολή, χαράυαν και τα σύμολα της ορεινής μεραχίας σε μια τρυπα που χωράνε ισα ισα 2-3 ?????


Τι να πω πια ????

Υπαρχει και καμια αληθεια μεσα σε ολα αυτα τα ψεμματα ???????????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2004, 00:05:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας χαιρετώ.
quote:

ξΕρω ξερω. Θα κλειδωθεί πριν καλα καλα αρχισει. Αλλά πείτε μου σας παρακαλώ. Η κατηγορια αυτή σε τί το ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΝ αποβλέπει. Μπορουν για παράδειγμα "ενα κοριτσι με γυαλινα ματια", καποια "στιχιομενα σπιτια", οι πεντέλες και οι πάρνηθες, Οι Ε και Τα καπακια των υπονομων, τα βριλ απο τα βριλισια, τα τραπεζακια και τελοσ παντον ολα όσα ανεφθυνα γραφονται εδω κατα καιρους να βελτιωσουν τον ΑΝΘΡΩΠΟ?.*

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPG



Γιατί καλοί μου φίλοι, έχω την αίσθηση: Ότι ένα πολύ παλιό μέλος, βρέθηκε μπροστά σε πολύ πολύ νέο p.c.;;;
χαχιχαιχαχαχιχι........
Ερώτημα κι αυτό!!!
Σας χαιρετώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΔΔΑΡ ΑΣΟΥΡ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


136 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2004, 00:54:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΛΑΜΠΟΛΑΣ.ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΒΡΙΖΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΠΟΥ ΠΟΙΟ ΣΩΣΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΘΕΣΕΙ.ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΜΩΣ......ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ Η ΓΗ ΓΥΡΙΖΕΙ!...ΦΑΝΕΙΚΕ ΤΟΣΟΠΑΡΑΞΕΝΟΣΤΟΝ ΤΟΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΙΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΨΕΙ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ.ΑΡΓΟΤΕΡΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΕΡΕΥΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΞΕΝΗ... ΑΥΤΗ ΘΕΩΡΙΑ' Η ΕΡΕΥΝΑ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ ΑΠΕΦΕΡΕ ΚΑΡΠΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑΙ ΦΙΛΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ ΜΑΘΕΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΚΗΝΙΤΑΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΤΕ ΕΛΕΓΑΝ ΤΟΥΣ ΜΕΛΕΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ ΝΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΝΙΑΣ.ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑΙΩΝΑΣ.ΑΛΛΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΤΕΤΕΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟ 2004?ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΦΕΛΕΙΤΕΕΣΩΤΕΡΙΚΑΟ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑΣ ΝΑ ΞΕΣΚΕΠΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΕΠΛΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΙΖΟΝΟΥΝ?ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ Η ΤΥΧΩΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΕΞΩΓΗΙΝΩΝ?ΜΗΠΩΣ ΕΞΗΓΩΝΤΑΣ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΑ ΜΗΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΠΥΡΑΜΙΔΩΝ,ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΩΦΕΛΗΘΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ?'ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΕΣΤΙ ΨΥΧΗ ΕΞΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΜΗΣΤΥΡΙΟ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ?ΔΕΝ ΘΑ ΟΦΕΛΕΙΘΕΙ Ο ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΕΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗ ΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΣΟΦΑ?

ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΣΤΗ ΓΗ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2004, 01:04:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΛΕΟΣ! ΜΟΝΟ ΑΦΤΟ!
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΚΛΕΙΔΩΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ!

-------------------------

CyBeR_JiM iZ BaCk !!!

-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2004, 01:08:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΑ ΡΕ CYBER ΜΗΤΣΑΡΑ ΗΡΕΜΙΣΕ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΙΘΕΤΟΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΟΥΜΕ ΦΑΣΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!
ΕΙΠΑΜΕ ΑΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟΤΕ ΑΣ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ!!!

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FIRE
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2004, 01:25:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FIRE  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ξΕρω ξερω. Θα κλειδωθεί πριν καλα καλα αρχισει. Αλλά πείτε μου σας παρακαλώ. Η κατηγορια αυτή σε τί το ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΝ αποβλέπει. Μπορουν για παράδειγμα "ενα κοριτσι με γυαλινα ματια", καποια "στιχιομενα σπιτια", οι πεντέλες και οι πάρνηθες, Οι Ε και Τα καπακια των υπονομων, τα βριλ απο τα βριλισια, τα τραπεζακια και τελοσ παντον ολα όσα ανεφθυνα γραφονται εδω κατα καιρους να βελτιωσουν τον ΑΝΘΡΩΠΟ?.*

Αλήθεια το θέμα που ξεκίνησες σε τι είδους "βελτίωση" προάγει?
Όποιοι δεν μπορούν να αποκτήσουν την προσοχή με την εφράδεια του λόγου τους, βρίσκουν άλλους ποιο εύκολους δρόμους.....
και απλά επειδή δεν μασάω τα λόγια μου ο αγαπητός Labolas Glasya θα την "βρίσκει τώρα που ασχολούμαστε και μαζί του.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2004, 10:17:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θεωρω οτι βρισκομαστε εδω, για να μοιρασθουμε τις εμπειριες μας.

καθε ενας απο εμας, εχει "δει", "ακουσει", "διαβασει", "πει" καποια πραγματα που με την κοινη λογικη και τις εως τωρα γνωσεις του πολιτισμου μας, δεν εξηγουνται.

προσπαθει λοιπον να δει εαν, υπαρχουν και αλλοι ανθρωποι που εχουν τετοιες εμπειριες και αν μπορουν να εξηγηθουν.

σαφως και υπαρχουν αλαφροισκιωτοι, που τρομαζουν με το εκτο κουδουνισμα του τηλεφωνου, αλλα οι περισσοτεροι προβληματιζονται (εχοντας ταυτοχρονα και σωας τας φρενας) απο τις καταστασεις που εχουν βιωσει.

θεωρω τον εαυτο μου τυχερο, που "ειδα" καποια πραγματα.

πριν "δω", ειμουν σκεπτικιστρια σαν και σενα. δεν πιστευα τιποτα.


μετα ομως....

------------------------

Όσοι έκτισαν κάτω από τα αστέρια, έκτισαν πολύ χαμηλά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy