ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 MΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???? (Σύμπτωση ή τηλεπάθεια?)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2004, 23:25:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΗΓΗΘΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ.ΣΥΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΩ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΥ ΑΚΡΟΒΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΝΤΑΞΩ...ΝΑ ΛΟΙΠΟΝ Η ΙΣΟΡΙΑ ΜΟΥ:
ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΚΙ ΕΝΩ Η TV ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΜΟΥ.ΚΑΘΩΣ ΕΨΑΧΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΝΟΣ ΑΤΟΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΑΣ ΣΥΝΕΔΕΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΦΗ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΩΣ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΤΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΡΗΣΙΜΕΥΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΧΡΗΣΙΜΕΥΕ ΟΥΕ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...ΣΚΕΦΤΟΜΕΝΟΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑ ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ......Ω ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ...ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΠΟΣΟ ΕΙΧΑΜΕ ΧΑΘΕΙ...ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΝΑ ΚΟΙΤΩ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΑΠΟΧΑΥΝΩΜΕΝΟΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗ ΠΙΣΤΕΥΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ...
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ ΧΩΡΙΣ ΣΑΛΤΣΕΣ,ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΖΗΣΑ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ???ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...????

Icebox
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2004, 23:46:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Icebox  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χωρις να ξερω να στο εξηγησω, θελω να πω πως εμενα μου εχει συμβει αυτο πανω απο 20 φορες , και καμια φορα νομιζω πως χτυπαει το κινητο μου και το κοιταω αλλα τιποτα και μετα απο 5 δευτερα χτυπα.
Πιστεβω μια κλασικη πιθανοτητα, αλλα και ισως οχι...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FAME
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2004, 00:09:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FAME  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχω αμετρητα παραδειγματα σαν αυτο.εχεις ακουσει ποτε για τους ελαφροισκιοτους?ειναι τα ατομα τα οποια μερικες φορες βλεπουν ι αισθανονται πραγματα που θα συμβουν.(αυτο δεν γινεται με 100% επιτιχια αλλα τις περισσοτερες φορες σιμβαινουν)

απο προσωπικη πειρα,εχω πολλα παραδειγματα οπως

1)αυτο με το κινιτο μου εχει συμβει πολλες φορες

2)σε θεματα που αφορουν γεγονοτα εκεινης της στιγμης,σαν να υπαρχει ενα κλικ μεσα μου που μου λεει τι θα γινει.

αυτο ομως που με ανησυχει ειναι οτι οταν βγαινουν αληθινα με τρομαζουν.με τρομαζει ξαφνικα αυτο που νομιζα οτι θα συνεβαινε,τελικα εγινε.

(αυτο πιστευω ειναι κληρονομικο,οπως το εχει η μητερα μου,και η γιαγια μου.ψαξε εαν κανενας δικος σου ειχε τιποτα τετειο)

αυτο επειδη ειναι μονο ενα περιστατικο που ανεφερες μπορει να ειναι και καθαρη σιμπτοση,αλλα αν σου ξανασυμβει πολλες φορες θα ξερεις οτι εχεις ενα πολυ ωραιο χαρισμα (που ομολογο,οσο και αν με τρομαζει το ευχαριστιεμαι)

το μηνυμα μου ειναι λιγο τραβιγμενο μου φενεται αλλα ουτος ι αλλος ηθελα να ανοιξω ενα τοπικ με αυτο το θεμα καποτε.

http://www.danasoft.com/sig/DJFAME.jpg

Over and out...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2004, 00:20:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ/ΦΙΛΗ FAME Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΤΟΣΟ ΣΤΟΥΣ ΕΛΑΦΡΟΙΣΚΙΩΤΟΥΣ ΟΣΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ Η ΣΥΓΧΡΟΝΙΚΟΤΗΤΑ????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2004, 01:43:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΣΥΜΠΤΩΣΙΣ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟΔΕΚΤΟ ΠΩΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΙ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ Η Η ΙΔΙΕΤΑΙΡΗ ΣΧΕΣΗ ΤΩΝ 2 ΑΥΤΩΝ ΑΤΟΜΩΝ!!!

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

raimon
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2004, 13:54:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους raimon  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ .
ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ
ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ
ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΥ
ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ
ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ.
ΕΙΝΑΙ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΜΕ
ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ
ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ.

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΜΕ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΜΕ ΤΗΝ
ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ ΚΑΤΑ ΒΟΥΛΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ
ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ
ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΚΟΜΑ
ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΜΑΣ
ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΑ
ΔΙΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2004, 15:44:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΔΙΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΩΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ ΑΔΕΛΦΟΥΣ ΡΑΙΤ ΠΟΙΟΣ ΦΑΝΤΑΖΟΤΑΝ ΠΩΣ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ???

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TonyWZRD
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
58 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2004, 16:31:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TonyWZRD  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα διαφωνισω σε αυτο που εγραψε ο Raimon οτι χρειαζεται δις χρονια ο ανθρωπος για να αναπτυξει τις λειτουργιες του εγκεφαλου του, δεν ξερω για την συγκεκριμενη ιδιοτητα που αναφερει αλλα ο ανθρωπος υπαρχει στην γη εδω και εντεκα εκ. χρονια και την μεγαλυτερη αναπτυξη την εκανε τα τελευταια 30,000 και ιδιεταιρα τα τελευταια καποια χιλιαδες χρονια, ειχα διαβασει οτι απο τοτε που ο ανθρωπος αρχισε να εχει μεγαλυτερες απαιτησεις απο το μυαλο του, και αρχισε να το εξασκει την νοηση του η εξελιξη του εγκεφαλου εχει επιταχυνθη και αυτο δεν φαινεται καθαρα γιατι χρειαζεται πολυς χρονος για να φανει η διαφορα της χρησιμοποιησης αλλα στο μελλον(σε χιλια χρονια) ο ανθρωπος περιμενεται να εχει αρκετα πιο μεγαλο κεφαλι μιας και θα αναπτυχθει και αλλο ο εγκεφαλος, θα ειναι ατριχος μιας και δεν θα του ειναι απαραιτητο το τριχωμα(αυτο παρατηρηται οτι οσο πηγαινει ο χρονος μπροστα ο ανθρωπος γινεται πιο ατριχος), τα χερια του θα ειναι πιο εθραυστα με πιο μακρια δακτυλα κ.λ.π. τωρα στον φιλο που του ετυχε το συμβαν δεν ξερω εαν ειναι τηλεπαθεια γιατι για να στελνονται μηνυματα μεταξυ καποιων ανθρωπων που ειναι μακρυα ο ενας απο τον αλλον πρεπει πρεπει να υπαρχει ενας δυνατος πομπος ηλεκτρομαγνητικης ενεργειας και αυτο απαιτει αρκετη ενεργεια, και εαν σκεφτει τα αδυμα ηλεκτρικα σηματα που εκπεμπει ο εγκεφαλος, δεν ξερω σκεφτειτε το και στειλτε καποια απαντηση εαν εχετε, παντως οταν δυο οργανισμοι κινουνται σε ιδιους ρυθμους τοτε μπορει να υπαρχει συγχρονισμος σκεψεων και πραξεων και αυτο οφειλεται(πιστευω) στους υπολογισμους που κανει ο νους οπου απο εκει προερχεται η διαισθηση μας, που βασικα ειναι καποιοι υπολογισμοι ενδοτεροι που κανουμε βαση καποιων πραγματων που εχουμε λαβει και μπορει να μην τους εχουμε δωσει σημασια αλλα το υποσυνειδητο μας μας προειδοποιει και μας δινει την αισθηση οτι κατι δεν παει καλα. αυτα για τωρα γιατι μαλλον σας επρηξα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

peppita
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2004, 16:58:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους peppita  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ZARKO μου εχει συμβει κι εμενα χιλιάδες φορες(καλά,γίνομαι λίγο υπερβολική)!!!!!το πιο κουφό είναι οτι εμένα μου συμβαίνει μερικές φορές αυτο κατα τη διαρκεια της νύχτας...π.χ.κοιμομουν και ξυπνησα στις 3.59(χωρις νς ξέρω το γιατί),στις 4.00 χτυπησε το κανητο μου(αναπαντητη ή μήνυμα),απαντησα και μετα κατα τις 4.02 ξανακοιμηθηκα λεσ και δεν είχε προηγηθεί τίποτα...!!!Θυμάμαι μια άλλη φορά οταν εβαλα ενα σταθμό που ακουω που και που(δεν λεω ποιόν για λόγους διαφήμισης)μετα τις 12.00 το βραδυ εκανε εκπομπή καποιος που είχε θεική φωνή(ασχετο)και μη μπορώντασ να αντισταθώ εστειλα μνμ στο σταθμο και του ελεγα οτι εχει θεική φωνη και του ζητούσα να βάλει ένα τραγούδι των him!Καποια στιγμή με πήρε ο ύπνος και όλος περιέργωςξύπνησα κατα τις δύο και κατι και εκείνη την ώρα διάβασε το μνμ μου στον αέρα και έβαλε το τραγούδι που του ζήτησα...(σημ:εγώ το μνμ το είχα στείλει κατά τις 12.30)!!!!!!!!συμπτώσεισ.....και να ήταν μόνο αυτά...
Βέβαια μου έχει τύχει να θέλω πολυ να μου στείλει μνμ ενα ατομο,να επικεντρώνω ολη μου τη σκέψη πάνω του και τελικά να κάνω μία τρύπα στο νερό!!!

Τι να πω...

Κατερίνα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZoZe3hp
Μέλος 1ης Βαθμίδας


106 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2004, 10:57:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZoZe3hp  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η περίπτωση που μας περιγράφεις φίλε δεν είναι σπάνια. Το φαινόμενο της τηλεπάθειας είναι καθημερινό και συμβαίνει σε όλους μας. Πολλές φορές ή τις περισσότερες δεν το αντιλαμβανόμαστε. Δεν χρειάζεται εξήγηση το συμβάν αυτό. Νομίζω ότι υπάρχουν θέματα γιαυτό το φαινόμενο...καλό όμως θα σου κάνει να αρχίσιες να εμπιστεύεσαι αυτήν την κρυφή δύναμη που έχει ο άνθρωπος. Είναι το ένστικτο σε γενικές γραμμές. Μπορείς να το ελευθερώσεις με πολλούς τρόπους...ένας από αυτούς είναι να έχεις πολλή πίστη στο ένστικό σου. Περισσότερα στην συνέχεια της συζήτησης!

Φιλικά ZoZe3hp...

Όπως όλα άρχισαν έτσι όλα θα τελειώσουν...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 22:49:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ,ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΜΥΘΟΜΑΝΗ,ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ,ΣΑΣ ΠΑΡΑΧΩΡΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙΟΛΑΣ,ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑΣ ΤΟ POST ΤΗΣ PEPPITA EMΕΙΝΑ ΝΑ ΚΟΙΤΩ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ...
ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ:

1)ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΗΣ PEPPITA.ΜΑΛΛΟΝ ΣΥΜΠΤΩΣΗ Ε???ΝΑΙ,ΣΥΜΦΩΝΩ...
2)ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΜΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟΚΟΙΜΙΣΜΕΝΗ ΗΤΑΝ Η ΑΙΤΙΑ ΝΑ ΧΑΘΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΑ ΑΝΤ'ΑΛΛΩΝ...
3)ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ POST THΣ PEPPITA ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ.ΕΛΕΓΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΕΙΔΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΝΑ ΦΙΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ ΤΗΣ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΥΝΕΒΗ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΙΔΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ Η ΑΦΟΡΜΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ...

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ,ΑΥΗ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madmax
Μέλος 2ης Βαθμίδας


163 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 23:13:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madmax  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Zarkos & peppita εχουμε τις ιδιες εμπειριες, πχ αυτο με το ραδιο μου χει συμβει πολλες φορες.

Κατι αλλο που με παραξενευει ειναι οτι προβλεπω ευκολα αριθμους, δηλ λεει ο εκφωνητης στην TV "ο απολογισμος του φονικου σεισμου ανερχεται..."

(εκεινη τη στιγμη μου ρχεται στο νου το 148, μερικες φορες το λεω δυνατα κιολας, μου βγαινει)

"...στους 148 νεκρους!!" (και με κοιτανε οι διπλα με ανοιχτο το στομα)

(με παρομοιο τροπο εχω κερδισει πεντε-εξι super 3)

ειναι να μη τραβας οτι τραβιεται και δε τραβιεται;...
Και εις ανωτερα παιδια, με παντα καλες προαισθησεις ευχομαι..

Ο ΝΕΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ
Ο ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΩΡΙΜΑΖΕΙ
Ο ΑΔΑΗΣ ΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ
Ο ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΞΕΜΕΘΑ.
ΟΜΩΣ Ο ΒΛΑΞ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 08:28:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ !!
ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟ..
ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ,ΟΙ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΟΓΜΑΤΙΚΕΣ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΒΙΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑΨΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΑΠΛΑ ΘΑΥΜΑ Κ.Λ.Π ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΞΛΙΣΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ..

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bajanacker
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
158 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 18:54:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bajanacker  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος bajanacker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου zarkos ,
αυτό που σου συμβαίνει , νομίζω οτι συμβαίνει σε πολλούς . Αλλοι το βλέπουν ως τηλεπάθεια , άλλοι ως σύμπτωση . Εμένα μου συμβαίνει κατά κόρον και ψάχνω , συνεχώς , λογικές ερμηνείες .

Αν θέλεις στείλε μου e-mail να το συζητήσουμε.

Το e-mail μου ....... zarkos@mail.gr !!!


### ΑΕΙ Ο ΘΕΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΓΕΩΜΕΤΡΕΙ # ####Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κούφια Γη
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2004, 21:49:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κούφια Γη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν πας στην αναζήτηση, βρίσκεται εκ των δεξιών σου στο μενού, και πληκτρολογήσεις την λέξη συγχρονικότητα ή Γιούνγκ ,σίγουρα θα βρείς πολλές όμοιες εμπειρίες σαν την δική σου. Μπορεί να μην είναι ξεχωριστή , αλλά σίγουρα είναι αξιοθαύμαστο φαινόμενο..

Ένα ξέρω, οτι δε ξέρω τίποτα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy