ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 χρόνια μου πολλά
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
spartakos
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2002, 21:03:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους spartakos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χρόνια μου πολλά.Σήμερα κλείνω τα 32.Το καλύτερο μου δώρο είναι μια ευχή από τα πιο αξιόλογα άτομα που γνώρισα στο topic αυτό.ΕΎΧΟΜΑΙ λύσεις στα ερωτήματά μας και υγεία.αν δε μου ρίξουν κίτρινη κάρτα σας περιμένω.το κέρασμα στη πορεία.

<σκέφτομαι άρα υπάρχω>

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2002, 22:23:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα!!!
Αν και λίγο καθυστερημένα,

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!

Και να προσέχεις τι εύχεσαι....λένε ότι αν κάποια επιθυμία σου ΔΕΝ πραγματοποιηθεί,είναι ότι καλύτερο μπορεί να σου συμβεί...
Υγεία,καλά μυαλά και ΑΓΑΠΗ,είναι αυτά που θέλω να σου ευχηθώ καλέ μου φίλε!!!
Ο Σκοτεινός Άγγελος!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2002, 17:17:56  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και απο μένα εχεις τα χρόνια πολλά, αλωστε ποτέ δεν ειναι αργά να κάνεις μιά ευχή και επειδή μου δινεται η ευκαιρία να αισθανθω σαν μια καλή μαγισσα σου ευχομαι να εχεις πάντα την ικανότητα να κάνεις σωστές επιλογές ....σκεφτεσαι τίποτα καλύτερο !!!!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy