ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Πεντάλφα στον χάρτη της Αθήνας?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
elena22
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2004, 18:41:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μου είπε κάποιος γνωστός πως η Δούκισσα της Πλακεντίας έχει φτιάξει κάποια σημεία στην Αθήνα που αν τα ενώσεις στον χάρτη σχηματίζουν Πεντάλφα. Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω?


Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2004, 19:15:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή μου,

όποια πέντε σημεία περιφερειακά και αν ορίσεις, ξέρεις πόσες πεντάλφες μπορείς να σχηματίσεις;

Άπειρες δυνητικά...


Λες λοιπόν, να μην είχε άλλη δουλειά να κάνει η Δούκισσα;


No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Twilightfairy
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2004, 22:31:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Twilightfairy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε zadok θα μας τρελανεις ? Τι λες στην κοπελα ...
Τ σημεια αυτα δεν ειναι οποιαδηποτε σημεια ... ειναι καπακια στην αθηνα , σε κεντρικο δρομο , που εχουν πανω τους την πενταλφα , αν τα ενωσεις τα σημεια αυτα στον χαρτη(που δεν ειναι μονο 5 απο οτι ξερω ) βγαζει πενταλφα .
Τα καπακια αυτα βρισκονται σε μια περιοχη η οποια βρισκοταν υπο την κατοχη της Δουκισης Πλακεντιας και οταν αυτη αρχισε να ασχολειται με τον αποκρυφισμο μεταβιβασε την εκταση αυτη σε καποιον που δε θυμαμαι τωρα ...
Αυτα ..Θα ψαξω σε ενα βιβλιο και θα σας πω περισσοτερα

Ad astra per AsperaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2004, 22:37:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΗ ΕΛΕΝΑ22 ΕΑΝ ΔΥΝΑΣΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ????

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ.... Ε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΥΝΑΜΕΘΑ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ....

ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ...
ΦΙΛΕ Twilightfairy ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ...
ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ...

quote:
Ρε zadok θα μας τρελανεις ? Τι λες στην κοπελα ...
Τ σημεια αυτα δεν ειναι οποιαδηποτε σημεια ... ειναι καπακια στην αθηνα , σε κεντρικο δρομο , που εχουν πανω τους την πενταλφα , αν τα ενωσεις τα σημεια αυτα στον χαρτη(που δεν ειναι μονο 5 απο οτι ξερω ) βγαζει πενταλφα .
Τα καπακια αυτα βρισκονται σε μια περιοχη η οποια βρισκοταν υπο την κατοχη της Δουκισης Πλακεντιας και οταν αυτη αρχισε να ασχολειται με τον αποκρυφισμο μεταβιβασε την εκταση αυτη σε καποιον που δε θυμαμαι τωρα ...

ΜΑΛΛΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΣΥ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ....
ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΗΜΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ....
ΠΑΝΟΡΜΟΥ-ΚΟΛΟΝΑΚΙ-Ν ΚΟΣΜΟ-ΠΛΑΚΑ-ΕΞΑΡΧΕΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΟΧΩΝ ΟΥΚ ΕΣΤΙ ΤΕΛΟΣ...
ΑΣ ΜΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΕΥΚΟΛΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΛΟΙΠΟΝ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ

Edited by - AVATARGR on 27/07/2004 22:54:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elena22
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2004, 23:41:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον, λένε πως η Δούκισσα είχε μπλέξει με μαύρες μαγείες. Θα ρωτήσω το ίδιο άτομο να μου πει λεπτομέρειες και θα σας πω. Το λέω επειήή αυτό το άτομο μένει ακτός Ελλάδας και τον συνάντησα στις διακοπές μου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΟΡΑΤΟΣ
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2004, 01:34:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΟΡΑΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμπαθεστάτη Ελενα...
Το ερωτημα μου ειναι...
Ο τυπος πηδηξε η τζαμπα πηγε το παραμυθι?

Και βεβαια κανω πλακα


Επι του θεματος...συμφωνω με τους Ζαντοκ και Αβαταρ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2004, 02:42:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Re (Do-Re-Mi)... Twilightfairy, ο φίλτατος AVATARGR με έχει καλύψει.

Εν τω μεταξύ, αν θυμάμαι καλά, το θέμα αυτό συζητείται ήδη σε άλλο τόπικ στο ίδιο Φόρουμ.
Ήμαρτον!


SKATOPAIDO, καλώς ήλθες!

No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jake
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2004, 15:34:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jake  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Forum dwellers AvatarGR καιZadok.
Ο συγγρεφεας, ερευνητης...κ.τ.λ. Παντελης Γιαννουλακης ανεφερε
το συγκεκριμενο θεμα με το χαρτη, τα καπακια και την πενταλφα σε εκπομπη του Alter.
Αυτος το ειπε με την ιδιοτητα του ερευνητη και συγγραφεα.
Εσεις με τι ιδιοτητα τον αμφισβητητε?

Υποψην:Δεν σας επιτηθομαι, αναρωτιεμαι...

The more I know, the less I care...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2004, 15:39:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Jake με συμπληρώνεις!

όπως είπε και ο Φρ.Νίτσε...
"Δεν είχατε ακόμα ψάξει να βρείτε τους εαυτούς σας,
και τότε βρήκατε εμένα. Το ίδιο κάνουν όλοι οι πιστοί,
αυτό είναι και ο λόγος που η πίστη αξίζει τόσο λίγο."

He is named 1669Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


69 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2004, 15:55:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ <ΕΡΕΥΝΗΤΗΣ-ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ> ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ?
ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.

ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jake
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2004, 16:06:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jake  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sineater...
Ο μονος τροπος να κριθει καποιος και αποδειχθει ως Συγγγραφεας, Ερευνητης, και ο,τι αλλο θελεις ειναι να αντξει στον χρονο.
Αν ο Γιαννουλακης ηταν ψευτης ή υποκριτης αναξιος των τιτλων του,
δεν θα συζητουσαμε γι'αυτον ακομη.
Ο Γιαννουλακης εχει αποδειξει την αξια του μεσω των βιβλιων του.
Οι Avatar - Zadok τι εχουν κανει για να αποδειξουν την αξια τους, περα απο το να κρινουν και να εναντιονονται σε οσα μελη του Forum
τολμουν να εκφρασουν δημοκρατικα την αποψη τους, η οποια δεν συμφωνει με την δικη τους?

Ps. Για να μην παρεξηγηθω:
Οι Avatar - Zadok ειναι απλα 2 απο τα ατομα που θα μπορουσαν να το κανουν αυτο.
Δεν εχω κατι με αυτα τα ατομα.

The more I know, the less I care...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2004, 16:11:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όταν θα μάθεις ποιοί είμαστε, σύγκρινέ μας με το Γιαννουλάκη και βλέπουμε...

Για την ώρα, λέμε την άποψή μας, η οποία τυγχάνει να είναι και η πιο λογική.

Έχω βαρεθεί ν' ακούω τον κάθε τυχάρπαστο και καιροσκόπο, ο οποίος φοράει την ταμπέλα του ερευνητή, να ισχυρίζεται ότι του κατεβαίνει προκειμένου να πουλά βιβλία...

Εγώ τουλάχιστον δεν πουλάω, για να σου το διευκρινίσω κι αυτό...

No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
doloplokos
Νέο Μέλος

Bahrain
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2004, 16:18:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους doloplokos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Συμπαθεστάτη Ελενα...
Το ερωτημα μου ειναι...
Ο τυπος πηδηξε η τζαμπα πηγε το παραμυθι?

Και βεβαια κανω πλακα


Επι του θεματος...συμφωνω με τους Ζαντοκ και Αβαταρ.




ενα oscar και για σένα μικρέ μου zadok

poios 8a parei apo emena to OSCAR ths doloplokias;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2004, 16:22:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΟΙ jake ΚΑΙ Hermes ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΕΠΙΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΝΩΣΤΟΙ Η ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΑΨΕΙ ΒΙΒΛΙΟ (ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ) ΣΗΜΑΙΝΕΙ
ΠΩΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΜΕΘΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΜΗ Η ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ?????

ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΟΝ κ.ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ (ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ κ.ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ) ΩΣ ΤΟΝ ΑΠΟ ΚΑΘΕΔΡΑΣ ΘΕΟ ?????

ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ??????
ΕΑΝ ΕΣΕΙΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΣ..

ΑΛΛΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΗΘΕΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

doloplokos
Νέο Μέλος

Bahrain
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2004, 16:26:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους doloplokos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΒΑΤΑΡΑΤΖΑΡ
ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ <<Η ΜΑΣΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ>> ΕΙΝΑΙ ΟΡΕ ΚΑΛΟ;
ΤΙ ΛΕΣ ΕΠΑΥΤΟΥ;

poios 8a parei apo emena to OSCAR ths doloplokias;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2004, 17:04:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΟΛΟΠΛΟΚΕ ΚΑΘΕ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΑΥΞΗΣΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙΣ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ ΑΠΕΡΙΦΡΑΣΤΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ.

ΚΑΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΤΕΚΤΟΝΙΣΜΟΥ.

ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΣΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2004, 17:25:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε AVATAR, δεν ειπα ποτε πως,δεν εχεις κανει αξιολογη δουλεια επι του θεματος...ομως ο Mr.Γιαννουλακης εχει δωσει την δουλεια του στο κοινο...θελω λοιπον να δω και την δουλεια σας επι του θεματος...για να μπορω μετα να κρινω ποιος ειναι και κανει λαθος.
Το παραπονο μου ειναι λοιπον, αν γινεται με καθε τροπο θα θελα να δω μια σοβαρη δουλεια...βεβαια οχι μεσω του φορουμ γιατι απο οτι εχω δει"παρακολουθουν" "ματια" που δεν θα θελα να με δουν...
Αρα φιλε AVATAR θα μου αρεσε αν μπορουσες να δω την δουλεια σου μεσω e-mail...φυσικα αν θες...Με εχεμυθεια παντα...

He is named 1669Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 03:15:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ο παντελης γιαννουλακης ειναι ειδικος π@π@ρολογος του οποιου η "δουλεια" ειναι 90% κλεμενη και 10% σαχλαμαρα

την ιδια δουλεια (-> αγριο κλεψιμο) εκανε προσφατα και στο "περιοδικο" του και (ξανα)ξεφτιλιστηκε

quote:
θελω λοιπον να δω και την δουλεια σας επι του θεματος...για να μπορω μετα να κρινω ποιος ειναι και κανει λαθος.
Το παραπονο μου ειναι λοιπον, αν γινεται με καθε τροπο θα θελα να δω μια σοβαρη δουλεια...βεβαια οχι μεσω του φορουμ γιατι απο οτι εχω δει"παρακολουθουν" "ματια" που δεν θα θελα να με δουν...
Αρα φιλε AVATAR θα μου αρεσε αν μπορουσες να δω την δουλεια σου μεσω e-mail...φυσικα αν θες...Με εχεμυθεια παντα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jake
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 17:50:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jake  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Zadok:
----------------------------------------------------------------------
Όταν θα μάθεις ποιοί είμαστε, σύγκρινέ μας με το Γιαννουλάκη και βλέπουμε...
Για την ώρα, λέμε την άποψή μας, η οποία τυγχάνει να είναι και η πιο λογική.
Έχω βαρεθεί ν' ακούω τον κάθε τυχάρπαστο και καιροσκόπο, ο οποίος φοράει την ταμπέλα του ερευνητή, να ισχυρίζεται ότι του κατεβαίνει προκειμένου να πουλά βιβλία...
Εγώ τουλάχιστον δεν πουλάω, για να σου το διευκρινίσω κι αυτό...
----------------------------------------------------------------------
1.Ισως να μην ενδιαφερομαι να μαθω ποιοι ειστε (αληθεια, ο/η/το Zadok ειναι παραπανω απο 1 ατομα, ή αναφερεσαι και στον AvatarGr?), κρινοντας απο τον χαρακτηρα που δειχνετε στο Forum...
2.Η λογικη ειναι κατι τελειως υποκειμενικο και συνηθως εξαρταται απο την κοινη αποδοχη που εχει μια αποψη, οποτε μεχρι οι αποψεις σου/σας να γινουν κοινως αποδεκτες, απεφυγε τον χαρακτηρισμο τους...
3.Ισως και εμεις οι υπολοιποι να εχουμε βαρεθει να ακουμε τον καθε τυχαρπαστο, ο οποιος δεν εχει τιποτε να δειξει/πει, να αμφισβητει οποιον δεν συμφωνει μαζι του...
4.Ισως να μην μπορεις η να μην εχεις κατι να πουλησεις...
Σ'αυτο δεν φταιει το καθε μελος του Forum...

AvatarGR:
----------------------------------------------------------------------
ΦΙΛΟΙ jake ΚΑΙ Hermes ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΕΠΙΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΝΩΣΤΟΙ Η ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΑΨΕΙ ΒΙΒΛΙΟ (ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ) ΣΗΜΑΙΝΕΙ
ΠΩΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΜΕΘΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΜΗ Η ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ?????
ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΟΝ κ.ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ (ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ κ.ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ) ΩΣ ΤΟΝ ΑΠΟ ΚΑΘΕΔΡΑΣ ΘΕΟ ?????
ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ??????
ΕΑΝ ΕΣΕΙΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΣ..
ΑΛΛΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΜΕΝΑ ΔΗΘΕΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ....
----------------------------------------------------------------------
1.Δεν ανεφερα ποτε τη δημοσιοτητα...
2.Ενα βιβλιο ειναι χειροπιαστο δειγμα δουλειας/ερευνας, εκτος απο τροπο αποδειξης της Συγγραφικης/Ερευνητικης ιδιοτητας καποιου. Εφοσον δεν μπορω να δω χειροπιαστη δουλεια σου, δεν βλεπω με τη ιδιοτητα εναντιονεσαι και αμφισβητεις καποιον που εχει δουλεψει για να αποδειξει την αξια/τον εαυτο του?
3.Κανεις δεν προσπαθησε να σου στερησει το δικαιωμα να αμφισβητεις.
Αναρωτιεμαι, ομως, ως τι αμφισβητεις (μαλον δεν αφιερωσες αρκετο χρονο στην αναγνωση της ερωτησης μου)...
Η αμφισβητηση δειχνει πως σκεφτεσαι οσα δεχεσαι, αλλα μονο οταν γινεται για καποιο λογο, και οχι χωρις αιτιολογηση.
4.ΔΕΝ ΘΕΟΠΟΙΗΣΑ ΚΑΝΕΝΑ.
Μην παρερμηνευεις αυτα που λεω προς αφελος σου, ειναι μικροπρεπες...
5.ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΚΑΤΑΠΕΙΕΙ ΚΑΘΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ. (βλ.3)
6.Το "Δηθεν" ειναι αποψη σου. Δεν θα προσπαθησω να στην αλλαξω.
Μην προσπαθεις να αλλαξεις, ομως, και εσυ τις αποψεις αλλων μελων.

Αυτα, ως προς τις λεκτικες "επιθεσεις" σας (κυριως του/της Zadok).

Δεν απαντατε, ομως, στην ερωτηση μου...

The more I know, the less I care...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 18:15:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο Γιαννουλακης εχει αποδειξει την αξια του μεσω των βιβλιων του.

το μονο πραγμα που απεδειξε ειναι οτι δεν ξερει που πανε τα τεσσερα

αν ειναι δυνατον κατω απο τα καπακια να περναει σωληνας με πεπιεσμενο αερα για να μεταφερει τους μυημενους κρυφα στα διαφορα μερη της αθηνας!!!!!!
"κρυφα " στο κεντρο του συνταγματος!!! εισοδος τα καπακια με μεγεθος 30χ30 cm !!!!!

οποιος εχει δει τα καπακια στους δρομους ξερει οτι το γιαννουλακι δεν εχει κανει τον κοπο καν να βγει να περπατησει στον δρομο!!!

αν πιστεψω το γιαννουλακι, οι "μασονοι" δεν κανουν αλλη δουλεια απο το να αλλαζουν τα καπακια των βοθρων νυχτιατικα !!!!

ρε δεν αφηνετε τις βλακειες

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 18:40:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γιατι αγαπητε κολοκοτρωνη? δεν ειναι σπουδαια ενασχοληση αυτη?

μεχρι να αλλαξεις ολα τα καπακια, να περασε η ρημαδα η ζωη....


------------------------
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jake
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 18:52:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jake  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κολοκοτρονη, ακομη κι εσυ μπορεις να καταλαβεις οτι δεν χωραει να περασει ανθρωπος μεσα απο ενα καπακι 30x30.
Τα καπακια χρησιμευουν ωστε να οδηγουν αυτους που ξερουν εκει που θελουν να πανε.
Τωρα για το αν: "οι "μασονοι" δεν κανουν αλλη δουλεια απο το να αλλαζουν τα καπακια των βοθρων νυχτιατικα", δεν μπορω να το ξερω
εφοσον δεν με ενδιαφερει αν υπαρχουν "μασονοι", "ιλλουμινατοι", και ολλοι αυτοι...

Αν θες να δεις την αποψη μου γι'αυτα τα ατομα, βλ.τo topic
ΜΑΣΟΝΙΑ-ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΨΕΜΑΤΑ που ανοιχθηκε απο καποιον 2100.

The more I know, the less I care...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 18:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και χρειαζονται καπακια για να βρουν τον δρομο ορισμενοι?

οι διευθυνσεις και οι ταχυδρομικοι κωδικες, δεν τους βοηθανε?

μηπως προκειται για συνομοσια ποντιων?

------------------------
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zephyr
Μέλος 2ης Βαθμίδας


252 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 18:57:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πέρα από την πλάκα το θέμα με τα καπάκια της Αθήνας έχει καταντήσει γελοίο.Είναι ένα από τα παραμύθια που κατα καιρούς πετάνε στην δημοσιότητα οι κάθε λογής Φουρακοκεραμυδογιαννουλάκηδες μπάς και πουλήσουν κανα βιβλίο παραπάνω.Παράλληλα βγαίνουν και στον Χαρδαβέλα για να εκφράσουν πάντα "πολιτισμένα" τις απόψεις τους και στην ΤουΒου.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 19:03:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
για τα καπακια με σχεδιο μπακλαβα της ευδαπ που εχουμε σπιτια μας, ουδεις εξεφρασε παλι γνωμη.....

------------------------
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 19:28:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

1.Ισως να μην ενδιαφερομαι να μαθω ποιοι ειστε (αληθεια, ο/η/το Zadok ειναι παραπανω απο 1 ατομα, ή αναφερεσαι και στον AvatarGr?), κρινοντας απο τον χαρακτηρα που δειχνετε στο Forum...
2.Η λογικη ειναι κατι τελειως υποκειμενικο και συνηθως εξαρταται απο την κοινη αποδοχη που εχει μια αποψη, οποτε μεχρι οι αποψεις σου/σας να γινουν κοινως αποδεκτες, απεφυγε τον χαρακτηρισμο τους...
3.Ισως και εμεις οι υπολοιποι να εχουμε βαρεθει να ακουμε τον καθε τυχαρπαστο, ο οποιος δεν εχει τιποτε να δειξει/πει, να αμφισβητει οποιον δεν συμφωνει μαζι του...
4.Ισως να μην μπορεις η να μην εχεις κατι να πουλησεις...
Σ'αυτο δεν φταιει το καθε μελος του Forum...


Αυτα, ως προς τις λεκτικες "επιθεσεις" σας (κυριως του/της Zadok).

Δεν απαντατε, ομως, στην ερωτηση μου...

The more I know, the less I care...


1. Ίσως...

2. Ότι θέλω κάνω, δε θα σου δώσω λογαριασμό.

3. Ίσως...

4. Ίσως...

Αυτά.


No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lamogio
Μέλος 3ης Βαθμίδας


560 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 19:31:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lamogio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΜΒΟΛΗ ΣΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ (cprht lamogio)

Καθημερινές χρήσεις της λέξης με λίγη ή καθόλου μεταφυσική έννοια:

Κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το ΚΑΠΑΚΙ
(για κακούς ανθρώπους που τα βρίσκουν μεταξύ τους)

Πιάσε μισό κιλό μοσχάρι, ΚΑΠΑΚΙ
(κρέας απ τα πλευρά του μοσχαριού)

Πίνω μια βότκα και ΚΑΠΑΚΙ μια τεκίλα
(για κάτι που ακολουθεί αμέσως)

Τον έφερα ΚΑΠΑΚΙ
(τον φέρνω στα μέτρα μου)

Είναι πάντα ΚΑΠΑΚΙ
(καταφέρνει να επιβάλλεται)

και το παράγωγο:

ΚΑΠΑΚΩΝΩ = συγκαλύπτω, αποκρύπτω (μάλλον το πιό σχετικό με το θέμα)

Επίσης:

ΚΑΠΑΚΙΑ = Μυστικές (άντε πάλι) συμφωνίες οπλαρχηγών και Τούρκων κατά τη διάρκεια της Τουρκοκρατίας.

ΣΗΜ: Το «ΚΑΠΑΚΙ» δεν είναι υποκοριστικό της ΚΑΠΑΣ. Είναι Τούρκικη λέξη
(kapak)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elena22
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 19:33:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας και πάλι.
Επανήλθα με περισσοτερα στοιχεία και φωτογραφικό υλικό. Έχω και κάποια στοιχεία για τον σπηλιά του Νταβέλη αλλα θα τα βάλω στο σχετικό θέμα.Ωρίστε λοιπόν:

Η Σοφία Λεμπρέν, γνωστή στο ευρή κοινό με την ονομασία Δούκισσα της Πλάκεντίας, γεννήθηκε στις ΗΠΑ και συγκεκριμένα στην πολιτεία Πενσυλβάνια το 1785. Ωστόσο, οι γονείς της ήταν Γάλλοι και εκείνη ποτέ δεν θεωρήθηκε Αμερικανίδα. Το ψευδώνυμο «Δούκισσα της Πλακεντίας» το απέκτησε μετά τον γάμο της με τον στρατηγό Κάρολο Λεμπρέν οποίος ήταν υπασπιστής του Ναπολέοντα και δούκας της Πλακεντίας, ενός νομού της Ιταλίας. Με τον Κάρολο η Σοφία απέκτησε μία κόρη την Ελίζα με την οποία οι δύο τους μετακομίσαν στο Ναύπλιο μετά το διαζύγιο της Δούκισσας.
Το 1834 εγκαταστάθηκαν στην Αθήνα όπου η Σοφία Λεμπρέν αγόρασε μεγάλες εκτάσεις στην Πεντέλη και έχτυσε δύο μέγαρα, το ένα (το γνωστότερο) στη βάση του λόφου κοντά στο αστεροσκοπείο και στη μονή που είναι αφιερωμένη στην κοίμιση της Θεοτόκου και το άλλο δίπλα στο σημείο όπου στεγάζεται σήμερα το Βυζαντινό Μουσείο. Εκτός από τα δύο μέγαρα έχτυσε και ένα πιο απλό σπίτι που χρησιμοποίησε κυρίως σαν ξενώνα το οποίο βρίσκεται σήμερα μισογκρεμισμένο στα δεξιά της Λεωφόρου Πεντέλης πλησιάζοντας τους πρόποδες του βουνού.
Η Ελίζα, κόρης της Δούκισσα της Πλακεντίας έπασχε από φιματίωση και το 1836 αναγκάζονται να ταξιδέψουν στη μέση Ανατολή αναζητώντας απελπισμένα για γιατρειά της νόσου, δεν τα καταφέρνουν και το 1837 η Ελίζα πεθαίνει στην Βυρρητό. Από τότε αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση και για την μητέρα της που αλλάζει απότομα συμπεριφορά και στάση ζωής. Ταριχεύει το νεκρό σώμα της κόρης της και το τοποθετεί στην προσωρινή κατοικία της στην οδό Πειραιώς. Στις 19 Δεκεμβρίου όμως του 1847 ξεσπάει πυρκαγιά στην κατοικία αυτή που καίγεται ολοσχαιρώς και μαζί της αποτεφρώνεται το ταριχευμένο σώμα.
Εντωμεταξύ η Δούκισσα της Πλακεντίας στρέφεται πολύ στη θρησκεία όπου έχει ήδη απομακρυνθεί από τον Χριστιανισμό, έχει ασχοληθεί με μαγικά τάγματα και έχει ασπαστεί τον Μωσαισμό, ενώ ίδρυσε ακόμα μια θεοκρατική οργάνωση με μέλη Έλληνες και ξένους λόγιους.
Μετά την αποτέφρωση της κόρης της δεν άντεξε πάνω από 9 χρόνια ζωής καθώς απομονώθηκε στο μέγαρό της όπου έζησε έως το 1854 χωρίς να δέχεται καθόλου επισκέπτες. Αξιοπερίεργο είναι ότι μετά τον θάνατό της θάφτηκε όχι σε νεκροταφείο αλλά στον πύργο της στην Πεντέλη...

Δειτε εδώ τον χάρτη που εγω ακομα δεν εχω καταλαβει τι δειχνει(περιμενω απαντηση απο τον γνωστο)..οποιος καταλαβει καλυτερα
http://briefcase.pathfinder.gr/download/elena22/19586/294775/0/M4654.jpg

Οσο για τα καπακια κατεβαστε αυτο:
http://homepages.pathfinder.gr/elena22/Τα Αiνιγματικά Καπάκια.doc

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Twilightfairy
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 20:16:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Twilightfairy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον
Εγω προσωπικα θεωρω τον Γιαννουλακη , αν οχι αξιολογο ερενητη , τουλαχιστον εναν ερευνητη του αγνωστου που αξιζει το σεβασμο μας ...
Και δε μου λετε εσεις οι παλιοι ... οταν το Αρχετυπο(το αρχετυπο εχει σχεση με το esoterica) εβγαζε 7η και 8η εκδοση της "Κουφιας Γης" τοτε ο Γιαννουλακης ηταν αρκετα αξιολογος ?
Ή μηπως οταν η μετεκδοτικη γινοταν τροχοπεδη στην εκδοση του strange οπως οι συντακτες το ηθελαν τοτε ο Γιαννουλακης εγινε κακος ερενητης ...
Αλλα τελος παντων ,μπορει να μην εκπροσωπειτε τις αποψεις του εκδοτικου οικου αλλα τουλαχιστον λιγος σεβασμος δε βλαπτει ...
Οταν καποιος κανει κατι , πχ εκδιδει βιβλια οπως ο Γιαννουλακης , τοτε πριν οποιοσδηποτε απο εμας βγει να τον κρινει ΔΗΜΟΣΙΑ θεωρω οτι θα πρεπει πρωτα να αναλογιστει τι εχει κανει ο ιδιος σχετικα με αυτο .
Ισως να εχετε ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΛΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΣ γνωσεις , περισσοτερες απο τις "μπαρουφες"του γιαννουλακη αλλα τουλαχιστον αυτος είτε απο κερδολαγνεια είτε απο αναγκη να βρει "συνταξιδιωτες" (οπως λεει ο ιδιος) ειχε το θαρρος να εκδοσει τις μπαρουφες του και να ανοιξει εστω και λιγο τα ματια καποιον ...
Και αναφορικα με το περιοδικο του γιαννουλακη που λες οτι ειναι κλεμενα καποια πραγματα ... προφανως εννοεις το αρθρο για την Πεντελη αλλα ισως θα πρεπε να κατηγορησουμε τον συντακτη του αρθρου και οχι τον διευθυντη (αν οντως ειναι ο Γιαννουλακης διευθυντης ο Γιαννουλακης στο περιοδικο Μυστικη Ελλαδα
Κια φιλε Κολοκοτρωνη .. αν μπορεις πες μας απο που εκλεψε το 90% ο Γιαννουλακης μιας και εσυ το εντοπισες ...

ΥΓ :Δεν επιτιθεμαι , απλα τα χω παρει
Εφυγα παο το θεμα - συγγνωμη - απλα ενιθα πως επρεπε να το πω

Ad astra per AsperaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 20:30:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οταν καποιος κανει κατι , πχ εκδιδει βιβλια οπως ο Γιαννουλακης

...τίθεται στην κρίση μας, αν αποδεχόμαστε τις απόψεις του ή όχι. Αυτό σημαίνει "εκτίθεμαι" και γι' αυτό το κάνει επώνυμα.

Τα υπόλοιπα που γράφεις, για εκδοτικούς οίκους και τα συναφή, δε με αφορούν διότι δεν έχω καμμία σχέση και δεν εκπροσωπώ κανέναν παρά εκφράζω την προσωπική μου άποψη.

Αγαπητή elena22, θα κοιτάξω τα στοιχεία τα οποία παρέθεσες...

Σ' ευχαριστούμε!

No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 29/07/2004 20:32:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2004, 20:51:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αν μπορεις πες μας απο που εκλεψε το 90% ο Γιαννουλακης μιας και εσυ το εντοπισες ..

ακομα εκει εισαι???? καληνυχτα γι αυριο!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy