ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΘΛΙΨΗΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2004, 23:53:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΘΛΙΨΗΣ...ΜΙΑ ΚΑΛΟΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΑΤΗ Ή ΜΗΠΩΣ ΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑ ΤΙΣ ΤΥΧΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΩΝ ΑΠΛΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ?ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ??

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΕΥΘΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ...

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2004, 04:56:36  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΙΔΕΑ? ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΘΛΙΨΗΣ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Crystal_tear
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2004, 14:55:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Crystal_tear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοίτα στη ΓΝΩΣΗ...
Υπάρχουν αναφόρες στην Αεφότιτα τησ Θλίψης, στο θεμα η αρλφότιτα του RAM

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2004, 20:18:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΘΛΙΨΗΣ??

πασιγνωστο!!

Ιδιο πραγμα με το Ταγμα της Κατσαρης Κουνελας - μονο που δεν τρωγεται στιφαδο!!

που το βρηκες??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2004, 22:20:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
namaste:)

μονολογωντας μου 'ρθαν τα λογια ενος διδασκαλου μα ειναι ματαιο να πω τ'ονομα του..:(
..ελεγε πως η ημιμαθεια συνηθως προκαλει τον χλευασμο εκεινου που αγνοει/εστω..συνηθισαμε...:(

...για την αδερφοτητα της θλιψης και τη σχεση της με το δωδεκατο Αποστολο ειχαν δωθει -προ διετιας- στοιχεια στο τοπικ..."Η προδοσια" στο φορουμ της ψυχης---
(αν χρησιμοποιεις την "Αναζητηση" ειναι ευκολοτερο u know...;)

ΙΔΟΥ :Η Προδοσια

ΦΩΣ ΕΝ ΣΚΟΤΕΙ!



aum mani padme hum

Edited by - ΑΤΜΑ on 24/08/2004 22:25:59Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2004, 03:53:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΑΤΜΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΔΕΙΡΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!!
ΦΙΛΕ ΖΑΡΚΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΚΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΘΛΙΨΗΣ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2004, 22:06:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
..δεν σε καταλαβα cybermaster/ καμμια διαθεση "να δειρω"/ΙΔΙΩΣ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.
εκανα μια παραπομπη εφοσον ενδιαφερεσαι να μαθεις για την αδερφοτητα αυτη ακολουθησε την πληροφορια που σου δωθηκε και σκεψου μηπως τελικα θελεις εσυ να ΜΕ δειρεις.:( ΑΛΛΑ ΠΕΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ/ΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΔΟΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΗ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.
--προσεξα απο την ωρα που εδωσες την αποψη σου εκει χαμηλα-- πως οπου εμφανιζεσαι μιλας με "υπονοουμενα" και μαλλον αυτο δεν σε κολακευει οσο η ομορφη εικονα που εμφανιζεις ως τεραστια υπογραφη σου...
προσπαθησε να βρεις μεσα σου τι προβλημα/εχεις Εσυ μαζι μου/ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΙΚΑ,ειναι μεταδοτικο το σαρακι εντεχνως πλην σαφως καταδεδειγμενο απο αποψεις τριτων/τωρα με εννοησες.. φανταζομαι.-

για τον φιλο που εθεσε το ερωτημα ,

αλλα προλαβε αμεσως ο φιλικος συνταξιδιωτης να δηλωσει τη διαθεση μου χωρις μαλιστα να κανει τον κοπο να διαβασει το θεμα της παραπομπης/που δινει απαντηση + στο ερωτημα.
Οποιος ψαχνει βρισκει και για να ειμαστε καπως αρχειοθετημενοι εδω Εσω η τακτικη μου ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΑΚΡΙΒΩΣ.
Να παραπεμπω δηλαδη στα θεματα που υπαρχουν ηδη στο χωρο μας
και τα οποια παρακολουθω απο εναρξεως /δηλαδη γνωριζω επακριβως τι πραγματευονται και δεν προσπαθω να παραστησω κατι εκτος απο ενα ακομη βημα στις συζητησεις μας.
οποιος ενδιαφερεται διαβαζει/οποιος οχι προσπερνα/καμμια διαθεση δενε ιχα και εχω να παιξω πολεμο/αυτα τ'αφηνω στους μαστορες του ειδους/υπαρχουν πιο ενδιαφεροντα πργμτ...απο ανουσιες διαμαχες/που οπως προσεξα μεταβιβαζονται απο γενια σε γενια σαν λιμοι...:(

φως+αγαπη

Ατμα



aum mani padme hum
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2004, 03:57:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
και σκεψου μηπως τελικα θελεις εσυ να ΜΕ δειρεις

ΑΓΑΠΗΤΗ ΑΤΜΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΜΑΣ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΥΓΑ ΜΥΓΙΑΖΕΤΑΙ!!!

quote:
παιξω πολεμο

ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΓΩ???

quote:
πως οπου εμφανιζεσαι μιλας με "υπονοουμενα

ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΙΣΑ!!!

quote:
εκει χαμηλα

ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΘΟΛΟΥ...!!!


------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy