ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Τα σκηνικά στην σπηλιά του Νταβέλη
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
nikolasote
Νέο Μέλος

Greece
16 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/08/2004, 22:53:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nikolasote
ΘΑ ΣΑΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΖΗΣΑ. ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΡΕΙΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΣΠΗΛΙΑΣ. Η ΩΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 2:30 ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ. ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΗΤΑΝΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΗΛΙΑ. ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΗΣ. ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΦΑΚΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΟΣΟ ΜΥΣΤΗΡΙΑΚΟ ΤΟΠΟ.ΕΙΔΑΜΕ ΤΙΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΜΕ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΕΙΣΟΔΟΥΣ ΤΗΝ "ΠΑΛΑΜΗ" ΠΟΥ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙ ΜΕ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΓΕΘΩΝ ΤΙΣ ΠΑΛΑΜΕΣ ΤΗΝ ΛΙΜΝΟΥΛΑ. ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 1 ΩΡΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΖΑΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ. ΩΣΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΣΠΗΛΙΑΣ. ΤΑΡΑΧΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΙΟΤΙ Ο ΗΧΟΣ ΠΑΡΕΠΕΜΠΑΙ ΣΕ ΠΟΔΟΒΟΛΗΤΟ ΑΛΟΓΟΥ. ΤΡΕΞΑΜΕ ΕΝΤΡΟΜΟΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ. ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ Ο ΗΧΟΣ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟΣ. ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑΜΕ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΟΥΣΑΜΕ. ΚΡΥΦΤΗΚΑΜΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΒΡΑΧΟ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΤΗΣ ΕΙΣΟΔΟΥ ΟΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΗΤΑΝΕ. ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΚΙΑ ΑΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΛΟΓΟ ΕΝΑΝ ΤΥΠΟ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΚΑΠΑ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΜΟ ΜΑΣ. ΤΟ ΑΛΟΓΟ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ "ΧΕΣΜΕΝΟΙ" ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΧΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΜΑΣ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΒΓΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΧΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΗΣ ΣΠΗΛΙΑΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ. ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΜΕΣΣΩΣ ΤΡΕΞΑΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΜΕ. ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΝΕΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ. ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ .

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ 'Η ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΩ.

ΦΟΒΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΑΓΝΩΣΤΟΥ


TIMAIOS

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/08/2004, 01:13:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
Την καλησπέρα μου Nicolasote.
Eκπληκτική η ιστορία σου. Δε έχω λόγο να μην σε πιστέψω μιάς και έχουν συμβεί ακόμα "χειρότερα" απ'αυτό το περιστατικό στην περιοχή.
Σε ευχαριστούμε που μοιράστηκες μαζί μας την εμπειρία σου.
Καλό βράδυ.

ΤΙΝ ΓΑΡ ΠΟΤΑΕΙΣΟΜΑΙ ΑΣΥΧΑ ΔΑΙΜΟΝ ΤΑ ΧΘΟΝΙΑ Θ'ΕΚΑΤΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/08/2004, 19:23:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
nikolasote καλώς ήρθες στα forums του ESOTERICA!

Σε ευχαριστούμε για την παράξενη ιστορία που έζησες και μοιράστηκες μαζί μας.
Ωστόσο, για το σπήλαιο του Νταβέλη στην Πεντέλη, υπάρχουν ενεργά πάνω από ένα τόπικ (και για ιστορίες, φωτογραφίες, αλλά και περίεργα γεγονόντα).

Επομένως, το τόπικ αυτό κλειδώνεται, και μπορείς να συνεχίσεις να γράφεις σε κάποιο από τα άλλα που είναι ενεργά (θα τα βρεις εύκολα, αν ρίξεις μια ματιά στις λίστες θεμάτων που υπάρχουν στην κατηγορία
.-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy