ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ένα παράξενο topic (Παράξενες φωτογραφίες)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
astralplane
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2004, 20:58:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralplane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρες σε όλο το forum.

Παραθέτω έναν σύνδεσμο σε μια ιστοσελίδα για να δείτε και να διαβάσετε ένα ενδιαφέρον θέμα σε ένα forum ενός διάσημου παιχνιδιού.

Που είναι το παράξενο θα μου πείτε …
Σκεφτείτε λίγο το blair witch project και μετά αρχίστε να διαβάζετε το topic. Δεν είναι απαραίτητο να το διαβάσετε όλο ( αν και είμαι 99% σίγουρος ότι οι περισσότεροι θα διαβάσετε το μισό τουλάχιστον ) , και γράψτε εδώ τις εντυπώσεις σας .

Με το που ακούσω κάποιες γνώμες θα παραθέσω και εγώ την δική μου , καθώς και των λόγο που σας είπα να δείτε το topic.

Το link είναι : http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=144008&st=0

Astral Plane: A dimension of existence beyond the physical world. A place where disembodied spirits dwell. Many attempt to contact the astral plane through meditation or by using psychic energy.

astralplane
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2004, 21:10:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralplane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγγνώμη που το άνοιξα δυο φορές αλά επειδή δεν φόρτωνε η σελίδα νόμιζα ότι κόλλησε και πάτησα το κουμπί δυο φορές.

Παιδιά αν η βάση είναι access είναι λογικό να είναι τόσο αργό το forum. Πρέπει να αλλαχτεί σε mysql κατά την γνώμη μου ( και γνώσεις μου )


Astral Plane: A dimension of existence beyond the physical world. A place where disembodied spirits dwell. Many attempt to contact the astral plane through meditation or by using psychic energy.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2004, 23:47:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραίες photo,astralplane.Γεμάτες ατμόσφαιρα και μυστήριο.Έστω και κατασκευασμένες αξίζουν πραγματικά.Κράτησα μερικές απο αυτές στον υπολογιστή μου.Thank you!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2004, 23:54:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εντάξει astralplane, κανένα πρόβλημα!
Το "διδυμάκι" διαγράφηκε!

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2004, 04:55:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ FAKE ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΟΜΙΧΛΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ!?!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stemix
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2004, 10:50:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stemix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σας,
Χμ... και ο kallitexnis στο topic "Παράξενες Ιστορίες" μας έδωσε το ίδιο
link. Θα συμφωνήσω με τον CYBERMASTER περί fake, ιδίως μετά την 4η σελίδα. Οι σκιές που φαίνονται στο δάσος, κατασκευασμένες μου φαίνονται.
Σε μία που φαίνεται κάποιος στον καθρέφτη πάντως, με ανατρίχιασε λίγο. Κυρίως λόγω της μορφής του ατόμου που φαίνεται. Στις αρχικές σελίδες, ήταν όντως περίεργο αλλά μετά που ανακαλύψανε και τις spintercats (χε χε) το ξεφτιλίσαν. Πάντως, και εγώ, αυτό το μέρος το πρόσθεσα στη λίστα των περιοχών που δεν θέλω να πάω. ;)

stemix

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astralplane
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2004, 14:58:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astralplane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ άνοιξα αυτό το topic για να δείτε πως δημιουργούνται οι μύθοι και πως επηρεάζετε το κοινό . Φανταστείτε ότι ενώ συνήθως υπήρχαν 10 άτομα online που διάβαζαν διάφορα topic , μετά από αυτό το topic τριπλασιάστηκαν και αυξάνονταν δραματικό. Χθες που το διάβαζα εγώ , έγραφε ότι το διάβαζαν άλλοι 120 χρήστες .
Βλέποντας πως και εδώ σε διάφορα θέματα παραθέτονται φωτογραφίες , θα ήθελα να επισημάνω την προσοχή όλων σας και να μην παρασέρνεστε , παρά μόνο πριν απαντήσετε να κάνετε μια σωστή έρευνα.
Έτσι πιστεύω ότι δεν θα υπάρχουν αντιπαραθέσεις και τσακωμοί που παρατηρούνται σε πολλά topic.
Συγνώμη που έβαλα ένα link το οποίο έχει ξαναμπεί αλλά είμαι νέο μέλος και δεν έχω δει το topic που λες stemix ( μέχρι χθες νόμιζα ότι το forum – παράξενο – έχει τόσες σελίδες και όχι μόνο τέσσερις ).
Και εγώ θα ήθελα να πάω εκεί


Astral Plane: A dimension of existence beyond the physical world. A place where disembodied spirits dwell. Many attempt to contact the astral plane through meditation or by using psychic energy.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2004, 03:02:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΔΙΑΣΗΜΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2004, 15:40:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι το εξής.
Έστω οτι τον κυνήγαγε απο την αρχή τον τύπο αυτός
ο ζωντανός νεκρός. Και έστω ήταν στο δάσος μόνος του
ο άλλος με φωτογραφική μηχανή. Αυτό που αναρωτιέμαι
είναι. Όταν έρχεται μία απειλητική φιγούρα κατα πάνω
σου εσύ κάθεσαι κεντράρεις φωτομετρείς και φωτογραφείς
ή απλά το βάζεις στα πόδια; Όταν το βάζεις στα πόδια
τραβάς ταυτόχρονα και φωτογραφία; Όταν πρόκειται να
ξεφύγεις πάς στο μοναδικό μέρος οπου μπορεί κάποιος
να σε πιάσει (πύργος). Όταν πάς να φωτογραφήσεις απο
κοντά κάποιον απο μία χαραμάδα βγάζεις πρώτα το χέρι
σου για να δείξεις αλληλουχία εικόνων; Όταν φτάνεις
σε ένα σκοτεινό μέρος και η φωτογραφική τραβήξει με
φλάς πώς γίνεται να είναι όλο σκοτεινό το background
με την νεκροκεφαλή; (προτελευταία φωτο). Και τέλος...
Πώς γίνεται να τραβήξεις φωτογραφία εστιασμένη χωρίς
να την τραβήξεις εσύ και να βρίσκεται και στο έδαφος;
ώστε να τραβηχτεί μόνη της; (τελευταία φωτο)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stemix
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2004, 17:21:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stemix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σωστός σε όλα ALOS. Εγώ πάντως θα προτιμούσα την ηρωική λύση... Πέταμα την μηχανή, άψογο γύρισμα πλάτης και βουρ για το χρυσό στα 5χιλ μετ' εμποδίων σε 5΄. Ούτε ο Κεντέρης (ντοπέ ή μη) με την Χαλκιά (400μ. φυσικά εμπόδια επί θάμνων) δεν θα με πιάνανε. Ο τύπος με την φώτο πάντως, δεν ξέρω αν ζήτησε από τον άλλο να χαμογελάσει κιόλας.

stemix

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2004, 17:27:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΛΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΣ ΠΡΟΣΘΕΣΕΣ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΨΕΥΤΙΚΟ...!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy