ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ???????????
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 17:02:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ................

ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ....
ΕΓΙΝΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΑΨΟΓΟ ΤΡΟΠΟ....
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΜΕ (ΤΑ ΞΕΝΑ) ΚΑΙ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΖΗΤΗΣΑΝ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΡΑΨΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ...

Ο ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΜΠΕΝΦΟΡΝΤ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΚΑΝΑΔΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΕΙΠΕ ..
**ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΙΤΕΡΟΥΣ ΑΝ ΟΧΙ ΟΙ ΚΑΛΙΤΕΡΟΙ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ**

Ο ΠΙΤΕΡ ΠΟΥΜΠΕΡΟΘ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΩΝ ΗΠΑ ΕΙΠΕ
**ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΕΡΙΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑΤΕ**

ΑΠΛΑ ΣΤΑΧΥΟΛΟΓΙΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΛΕΧΘΗΚΑΝ.

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ????

ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ (ΕΣΤΩ ΒΑΡΑΒΡΟΥΣ) ΝΑ ΚΙΝΔΥΝΟΛΟΓΙΣΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ???????

ΤΩΡΑ ????
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΓΙΑ ΠΛΗΜΜΥΡΕΣ ????
ΓΙΑ ΑΚΡΑΙΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ?????
ΓΙΑ ΚΟΜΙΤΕΣ ?????
ΓΙΑ ΜΕΤΕΩΡΗΤΕΣ ???
ΓΙΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ΚΤΥΠΗΜΑΤΑ ?????
ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ?????

ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΑΝ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΝ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ...
ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟ ,ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ,ΑΡΙΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΚΟΛΠΑΚΙΑ....

ΜΠΟΥΡΔΟΛΟΓΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΟΜΠΑΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ..

ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ???????

ΤΙ ΘΑ ΒΡΟΥΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΝΔΥΝΟΛΟΓΙΣΟΥΝ ?????????

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΛΑΝΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 17:14:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΟΓΙΣΩ.....

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ...

ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΑΚΟΜΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ...

ΠΕΡΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΑΤΕΘΕΤΑΝ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ....

ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΠΟΥ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΛΑΘΟΣ...

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΕΔΩ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ **ESOTERICA.gr** ΝΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΑΚΡΑΤΗΣ ΤΡΟΜΟΛΑΓΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ NA TA ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΞΕΤΑΣΟΥΜΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 19:20:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ..

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stemix
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 19:46:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stemix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα,
Φίλε AVATARGR, χαίρομαι γιατί μου δίνεις την ευκαιρία να πω την γνώμη μου, την οποία ήθελα να γράψω στο topic περί καταστροφής των ΟΑ και δεν το έκανα.
Από τις αρχές της δεκαετίας το 90, άρχισα να βλέπω σε περιοδικά αρχικά και στο internet αργότερα, θεωρίες καταστροφής, συντέλειας του κόσμου και διάφορες ημερομηνίες για το πότε αυτές θα συμβούν. Αρχικά “ψάρωσα”. Κάθε φορά όμως που ερχόταν η εν λόγω ημερομηνία και δεν συνέβαινε τίποτα, οι καταστροφολόγοι προχωρούσαν ακάθεκτοι και με θράσος (λες και δεν είχαν ξαναπεί τις μπούρδες τους) όριζαν την επόμενη ημερομηνία, την οποία έβγαζαν με διάφορες προσθέσεις, πολλαπλασιασμούς, διαιρέσεις και ότι τους βόλευε. Το πρόβλεψε ο Νοστράδαμος, ο Κοσμάς ο Αιτωλός, μια καλόγρια, η γιαγιά της γκόμενας του αδερφού του κολλητού μου, λέγανε. Και πάντα η ημερομηνία ήταν στις ημέρες μας.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι ήταν πάντα στις ημέρες μας, κάτι που είχε τον κίνδυνο να τους κάνει να φαίνονται γελοίοι το λιγότερο.
Σίγουρα υπάρχουν πολλοί λόγοι που το κάνουν αυτό. Σκέφτομαι όμως ότι ένας από τους λόγους είναι κάποιο είδος εγωισμού. Μου δίνουν την εντύπωση ότι δεν αντέχουν να σκέφτονται το γεγονός ότι κάποια μέρα θα πεθάνουν και ο κόσμος θα συνεχίσει να υπάρχει χωρίς αυτούς. Δεν μπορούν να σκέφτονται ότι θα υπάρχει ακόμα ο κόσμος μετά από 3000 χρόνια και δεν θα υπάρχει ίχνος δικό τους, κάτι που να δείχνει ότι πέρασαν από εδώ. Μου δίνουν την εντύπωση ότι η συντέλεια είναι η ελπίδα τους, την επιζητάνε, θέλουν να συμβεί όσο ζούνε, απλά για να είναι σίγουροι ότι δεν θα συνεχίσει να υπάρχει το σύμπαν χωρίς αυτούς.
Αυτή είναι η γνώμη μου για ορισμένους, χωρίς να αποκλείω βέβαια και αυτούς που πλουτίζουν από την καταστροφολογία.
Όσο για το τι θα βρούνε στην συνέχεια; Καλά να είμαστε, κοντά είναι το 2012. Άντε και να πίνουμε τα τσιπουράκια μας (αν και δεν μου αρέσουν) το 2013 στην υγειά τους (και να είμαι λέει πάνω στα Χάνια στην κορυφή του Πηλίου και να ψαρεύω για να φάω. Ποιος με σώζει μετά από την πένα τους).

stemix


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 19:54:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ....

ΦΙΛΕ ΜΟΥ beyond ΣΩΣΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ...

ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΟΥΜΕ....

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΟΒΑΡΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Spiral
Πλήρες Μέλος


826 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:07:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Spiral  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλτατε Avatar,

Το πρώτο που θα μπορούσαμε να κάνουμε θα ήταν να βγάλουμε τα τόσο πολλά (και μάλιστα λατινικά) ερωτηματικά από τον τίτλο του θέματός σου.

Για να πάμε στην ουσία, θα ήθελα να σε ρωτήσω με τη σειρά μου σε ποιον απευθύνεται το ερώτημά σου. Γιατί το θέτεις σε εμάς και δεν το θέτεις κατευθείαν στο Esoterica, τη στιγμή που αφορά τους κανονισμούς των συζητήσεών του.

Οι ανοησίες θα λέγονται πάντα, καλέ μας φίλε, και δεν εξαιρώ τον εαυτό μου και τα δικά μου γραπτά. Ωστόσο, και αυτό έχει εκφραστεί επανειλημμένα, θα χρειαζόταν ένας στοιχειώδης έλεγχος (στοιχειώδης, όχι λογοκρισία) ως προς τη θεματολογία και το περιεχόμενο πολλών τόπικς.

Αυτή τη στιγμή υπάρχουν ενεργά τόπικς στα οποία προσβάλλονται βάναυσα ιδέες, αξίες, φυλές και θίγονται συγκεκριμένα πρόσωπα. Αυτό δεν μας πειράζει, και μας πείραξε η ελαφρότητα των "κινδυνολογικών" θεμάτων; Στο κάτω-κάτω, τα τελευταία είναι διασκεδαστικά.

Αυτή είναι η προσωπική μου άποψη στο ερώτημά σου, τουλάχιστον με εκτίμηση στο δικό σου πρόσωπο.



"Όλοι οι τόποι είναι αυτό που ο καθένας προβάλλει πάνω τους."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:09:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aγαπητέ AVATARGR λες:

quote:
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΟΒΑΡΟ

H προσωπική μου γνώμη είναι οτι το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να τους αφήσουμε, όλους αυτούς τους ευφάνταστους συνωμοσιολογομπουρδολόγους, να αυτοεκτίθενται και να μην ασχολούμαστε καν μαζί τους. Kαι μόνο το γεγονός οτι ανοίχτηκε topic, πολύ αξία τους προσδίδει που δεν νομίζω να την αξίζουν. Tί λες κι εσύ ;


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:20:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δευτερολογώντας, θέλω να πω οτι αντί του "ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ???????????" πιο εύστοχος θα ήταν (πάντα κατά την προσωπική και επομένως υποκειμενική μου άποψη) ο τίτλος:

"TΩPA TI ΘA ΠOYN ???????????"

ή (ενθυμούμενος τον γραφικό κυριούλη που έβγαινε στις εκπομπές της τηλεόρασης)

"Eδώ Παππάς, εκεί Παππάς πού είν' ο Παππάς"


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
evgenios
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
105 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 20:21:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους evgenios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα θα περιμένουμε.... Δεν μπορεί, στο τέλος όλο και κάτι θα βρούνε για να μας πούνε... Μπορεί να αρχίσουν να λένε για τους "πουλημένους ντοπαρισμένους Έλληνες αθλητές" , για την βία στα γήπεδα, για τοους αντιαμερικάνους Έλληνες, για τους άχρηστους Έλληνες, ή για ό,τιδήποτε άλλο... Και μετά να ξεκινησουν πάλι να μας "γλείφουν" γιαν την παραδοσιακή φιλοξενία μας ή για τον τρόπο που γλεντάμε...
Γενικά, είναι ανάγκη να ασχολούνται πάλι με μας συνέχεια;;;
Μπορεί να μην μας ξανααναφέρουν ποτέ και να ασχολούνται με τα φιλαράκια τους, τους Ταλιμπάν και τους Ιρακινούς ή με τους Εβραίους.
Ό,τι και να κάνουν πάντως, αρκετά ασχοληθήκαμε μαζί τους.
Κάνω μια πρόταση: Ας κόψουν τον λαιμό τους, έχουμε και σπουδαιότερα πράγματα να ασχοληθούμε από τους απολίτιστους αμερικάνους.
Φιλικά προς εσάς (και "εχθρικά" προς τα ξένα ΜΜΕ!)
Ευγένιος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2004, 22:35:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ....

ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ Spiral...
ΧΑΙΡΩΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΚΑΛΟΠΙΣΤΗ ΚΡΙΤΙΚΗ...
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...
ΕΛΕΓΧΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ...
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ....

ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ....

ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ Η ΣΗΜΕΙΟΛΟΓΙΑ MOY ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΤΑΙ ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ESOTERICA.gr....

ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ Ο κ.ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ TΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ?????

ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΟΠΩΣ ΟΙ κ.κ. ΠΑΠΠΑΣ, ΚΕΡΑΜΜΥΔΑΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΤΩΜΑΙ.
ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ.......
ΟΛΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ......
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ(ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΝΟΩ)...

2012 ΑΛΛΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ....
ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ.....
ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΟΣ....

ΒΕΒΑΙ ΑΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩΜΑΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ESOTERICA.gr ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΤΥΠΑ ΒΙΒΛΙΑ (ΒΛΕΠΕ ΟΜΑΔΕΣ Ε,Β,Ω, ΥΠΕΡ-ΟΠΛΑ,ΑΤΙΑ,)
ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΛΕΝΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ
ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ.... ΠΙΣΤΕΥΤΕ ΜΑΣ...

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...

ΙΣΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ....
ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΓΝΟΗΣΟΥΜΕ....
ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΛΑΝHΤΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...
ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΣΠΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ..
ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΙΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΤΙΠΟΤΑ...

ΑΥΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ
ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ Oannes ΠΩΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ **συνωμοσιολογομπουρδολόγους** ΟΠΩΣ ΣΩΣΤΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΑΣΕΡΝΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΕΡΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΨΑΧΝΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΕΥΝΟΥΝ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Spiral
Πλήρες Μέλος


826 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 00:28:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Spiral  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Avatar, εν ολίγοις (για να μην αποπροσανατολίσω το θέμα): Δεν έγραψα για προληπτικό έλεγχο, αλλά για κατασταλτικό.
Θα επαναλάβω ότι αρκετά τόπικς είναι πιο πονηρά από τα συνωμοσιολογικά, και κατά συνέπεια πιο επικίνδυνα.
Αν εσύ υποψιάζεσαι ότι είναι παραπλανητικά, εγώ υποψιάζομαι ότι είναι σκόπιμα. Εσύ μπορεί να γενικεύεις το θέμα, εγώ το ειδικεύω στο Esoterica.
Αν θέλεις τη γνώμη μου επί του γενικού, η κινδυνολογία ήταν και θα είναι πάντα μια προσφιλής συζήτηση. Οπότε, αν δεν μας αρέσει, δεν συμμετέχουμε. Θα αφήσω τα συνηθισμένα μου αστειάκια και εκ του ειδικού θα σου πω κυνικά για το γενικό, αν δεν μπορούμε να φυλάξουμε το Esoterica θα μπορέσουμε να φυλάξουμε τον κόσμο;



"Όλοι οι τόποι είναι αυτό που ο καθένας προβάλλει πάνω τους."


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2004, 12:45:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ Spiral ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ..

quote:
Θα επαναλάβω ότι αρκετά τόπικς είναι πιο πονηρά από τα συνωμοσιολογικά, και κατά συνέπεια πιο επικίνδυνα.
Αν εσύ υποψιάζεσαι ότι είναι παραπλανητικά, εγώ υποψιάζομαι ότι είναι σκόπιμα. Εσύ μπορεί να γενικεύεις το θέμα, εγώ το ειδικεύω στο Esoterica.

ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ...

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΤΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΟΒΑΡΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ (ΕΝ ΜΕΡΗ ΒΕΒΑΙΑ) ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚΣ..

ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ Η ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΟΠΟΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΣ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΝΗΡΑ ΘΕΜΑΤΑ..

ΑΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ...
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΝΟΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΓΟΤΟΥΝΤΕΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ (ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΔΩ ESOTERICA.gr)
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ...

ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΥΤΟ....

quote:
ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΕΔΩ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ **ESOTERICA.gr** ΝΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΑΚΡΑΤΗΣ ΤΡΟΜΟΛΑΓΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ NA TA ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΞΕΤΑΣΟΥΜΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ..

ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΜΟΝΟ ΕΚΤΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ESOTERICA.gr.

ΑΝΑΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Spiral
Πλήρες Μέλος


826 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 18:06:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Spiral  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aγαπητέ Avatar, όντως η απάντησή μου δεν είναι 100% στο θέμα σου και δεν θέλω να αλλάξει η κεντρική ιδέα του τόπικ.

Εκείνα που με ενοχλούν είναι η έλλειψη σεβασμού στη γνώμη των άλλων και η ανταλλαγή προσβολών που μόνο εσωτεριστικό πνεύμα δεν εκφράζουν, καθώς και -πολύ περισσότερο- το ξεκίνημα τόπικ με αφετηρία την εμπάθεια και με εμφανή πρόθεση εξ αρχής να κηλιδωθούν ιδέες ή πρόσωπα.

Μπορεί αντικειμενικά (όσο μπορούμε να είμαστε αντικειμενικοί) να υπάρχουν οι "καλοί" και οι "κακοί", αυτό όμως δεν σημαίνει ότι οι "καλοί" νομιμοποιούνται να επαναφέρουν τους "κακούς" στα μέτρα που οι "καλοί" ορίζουν- ειδικά μάλιστα όταν οι "κακοί" απλώς είναι "κακοί" χωρίς να αποτελούν... δημόσιο κίνδυνο.

Πού είναι λοιπόν το δικαίωμα της πνευματικής (τουλάχιστον) ελευθερίας όταν οι (συχνά αυτοπροσδιοριζόμενοι) "καλοί" διεκδικούν το απόλυτο και συμπεριφέρονται ως δυνάστες;

Ψιλά γράμματα και σαφέστατα συμβαίνουν όχι μόνο και εκτός Esoterica, αλλά παντού στον κόσμο. Θα μου άρεσε αν το Esoterica παρενέβαινε όπου χρειαζόταν και μετρίαζε την ανοχή του, γιατί άλλο ελευθερία έκφρασης και άλλο ασυδοσία. Εσύ, για παράδειγμα, τι θα έκανες ως οικοδεσπότης αν ερχόμουν σπίτι σου και άρχιζα να βρίζω ασύστολα ένα φιλοξενούμενό σου; Θα καθόσουν με σταυρωμένα χέρια και θα παρακολουθούσες τον καυγά;
Αντίστοιχα λοιπόν, αν εγώ δικαίως ή αδίκως δεν χωνεύω τους Χ, έχω όλη την άνεση να ανοίξω ένα τόπικ, να τους χαρακτηρίσω με όποια επίθετα μου αρέσουν, να επιστρατεύσω όσα "επιχειρήματα" ξετρυπώσω εναντίον τους (παραβλέποντας βέβαια κάθε στοιχείο υπέρ τους), να βρω και φανατισμένους συμμάχους και να αρχίσει ο πόλεμος. Κάπως έτσι και οι φίλοι μου οι Σταυροφόροι, στο όνομα του "δικαίου" έσφαξαν μέχρι και Χριστιανούς ακόμα.

Αυτά. Με όλη μου τη συμπάθεια δεν θα ήθελα να δώσω περισσότερη έκταση και να επανέλθω, ούτε και να μεταστρέψω εντελώς το θέμα σου, άλλωστε δεν γράφω κάτι καινούργιο. Τέτοιες σκέψεις έχουν διατυπωθεί κι άλλες φορές. Συχνά όμως τα άγρια διώχνουν τα ήμερα, οι ηπιότεροι απογοητεύονται και επικρατούν οι φωνακλάδες. Φυσικά, αυτό γίνεται και "έξω". Όμως εδώ είμαστε "έσω"- ή τουλάχιστον υποτίθεται.


"Όλοι οι τόποι είναι αυτό που ο καθένας προβάλλει πάνω τους."


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


69 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 14:37:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TO ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ.
ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ.
ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΑ.ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ Η ΕΝΑ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟ ΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ?
ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΤΟΥ ΔΥΝΑΤΟΥ ΠΑΝΤΑ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΑΜΕΤΡΟΕΠΕΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΜΙΑΛΟ Η ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ <ΣΑΒΟΥΡΑ> ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΑ.
ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΕΙ.

ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 18:17:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AVATARGR ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ TOPIC ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΧΑΡΔΑΒΕΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΙ ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ-ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΟΝΟΜΑΣΕΙ ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ-ΔΗΜΟΣΙΑ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΓΝΩΣΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΣΥΡΟΥΝ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΟΥΝ.ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΕΩΝ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΟΥΝ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠ'ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΗΣΗ ΤΟΥ
ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΝΑΛΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ,ΚΑΙ ΣΥΝΟΜΟΣΙΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ.


Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΟΥΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΦΛΥΑΡΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ.

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 18:49:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΚΑΤΙΑ ΝΑΙ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΓΡΑΨΕΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ...
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΧΟΥΝ ΜΝΗΜΗ ΚΑΛΗ ...

ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο κ. ΧΑΡΔΑΒΕΛΑΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ....

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ...
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΥΤΟΙ...

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2004, 23:53:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠ'ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΗΣΗ ΤΟΥ
ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΝΑΛΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ,ΚΑΙ ΣΥΝΟΜΟΣΙΕΣ


Πολύ σωστό αυτό που έγραψε η Κάτια.
Όμως....δυστυχώς ξεχνάμε εύκολα.
Κι αυτοί οι κύριοι είναι επιτήδειοι.
Έχουν τον τρόπο τους.
Η κοινωνία μας είναι γεμάτη με χιλιάδες προβλήματα.
Ο καθένας μας επίσης κουβαλάει τις δικές του πίκρες.
Ε ναι λοιπόν.Σε αυτό ακριβώς πατάνε.
Βγαίνουν οι εν λόγο κύριοι και πετούν το σπόρο.
Και τότε να οι συζητήσεις.
Βρε λες?
Πώς θα γίνει?
Πότε?
Να είναι έτσι ή μήπως....?
Η καταστροφολογία δεν είναι φαινόμενο της εποχής μας μόνο.
Αυτό που σχεδόν με εξοργίζει όμως είναι ότι σήμερα θα έπρεπε να είμαστε πολύ περισσότερο προσεκτικοί και επιφυλακτικοί απέναντι σε κάθε αγύρτη,επιτήδειο,ιδιοτελή,που μας εμφανίζεται σχεδόν πάντα ως ειδήμων,ερευνητής, ή...παντογνώστης.


<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 10:46:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ Ελευθερία ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ..

ΠΟΙΟΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΟΛΟΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ?????

ΠΟΙΟΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΟΛΟΓΙΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΑΝ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΠΙΚΣ ???

ΠΟΙΟΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΑΝ (ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΔΩ) ?

ΠΟΙΟΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΙΝΑΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ
**6/6/2004 15/6/2004**
ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ.

ΑΛΛΑ ΕΣΤΩ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΜΝΗΣΙΑ ΜΑΣ.

ΕΑΝ ΟΜΩΣ ΞΑΝΑΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΟΛΟΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΗ ΤΙΠΟΤΑ.....

ΤΡΟΜΟΛΑΓΝΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΕΣ ΙΔΕΕΣ ΣΤΟ ΜΑΓΑΛΕΙΟ ΤΟΥΣ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2004, 14:36:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όμως....δυστυχώς ξεχνάμε εύκολα.

Το πρόβλημα δεν είναι ότι ξεχνάμε εύκολα. Το πρόβλημα είναι ότι
δεν είμαστε αρκετά σκεπτικιστές.

Έρχεται ο άλλος και σου λέει
-Θα πέσει κομήτης στο Αιγαίο.
-Γιατί;
-Γιατί λεξάριθμος(Αιγαίο) = λεξάριθμος (κομήτης το 2004).

(ή κάτι εξίσου ηλίθιο)

Εφ' όσον ο κόσμος δε δίνει σημασία στο ότι ο "προφήτης" στηρίζει
τα λεγόμενά του στο απόλυτο τίποτα,
γιατί να δώσει σημασία (ο κόσμος) στο ότι ο ίδιος "προφήτης"
είχε διαψευσθεί λίγους μήνες πριν;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 11:11:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ junk95 Ο ΣΚΕΠΤΙΚΙΣΜΟΣ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ) ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΛΗΘΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΧΘΕΣΙΝΟΥΣ ΤΡΟΜΟΛΑΓΝΟΥΣ.

ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΝΕΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ..

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΛΟΝΙΖΟΥΝ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΟΙ
ΝΑ ΜΠΟΥΡΔΟΛΟΓΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΡΕΜΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΟΛΟΓΙΚΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ. .

ΑΥΤΟΙ ΠΟΥΛΑΝΕ...
ΕΜΕΙΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ???????????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Odysseus_nemo
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
539 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 12:22:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥΛΑΝΕ...
ΕΜΕΙΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ???????????


ΑΥΤΟΙ ΑΔΕΙΑΖΟΥΝ (ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ)...
ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ (ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ)!!!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ...ΕΣΑΕΙ!!

ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΡΟΜΟΣ Ή ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΤΟΤΕ ΧΑΡΑΞΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
Odysseus_Nemo
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
138 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 23:36:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χα,ποια η γνωμη τους τωρα για τον κυριο φουρακη ο οποιος ειχε εμφανιστει πολυ καιρο πριν και ελεγε πως θα καταστραφουν οι ολυμπιακοι αγωνες απο καιρικα φαινομενα και απο τους υποχθονιους βρυλ οι οποιοι προσπαθουν να μας υπονομευσουν σε καθε ευκαιρια που τους δινεται?

Αυτος ηταν οι σοβαρες και αξιοπιστες πηγες που αναφερανε στα ποστ τους οι φιλτατοι καταστροφολογοι???
Ας γελασω..

AVATARGR,το βασικο τωρα ειναι πως δικαιοθηκες εσυ και ολοι οσοι μιλουσαμε με βαση τη λογικη σε αυτα τα τοπικ...

(ωχχ,μηπως ενοουσαν τους παραολυμπιακους??καλυτερα να παρουμε τα μετρα μας )

ΦΙΛΙΚΑ,Ευλογητος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2004, 10:36:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΥΛΟΓΗΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ Η ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ...

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ...
Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥ <ΚΥΡΙΟΥΣ> ΠΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΛΟΓΟΥΝ ΣΚΟΡΠΟΥΝ ΦΟΒΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΥΠΟΒΙΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΟΛΩΝ ΤΩ ΠΑΡΑΞΕΝΩΝ ΣΥΜΒΑΝΤΩΝ.

ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ.
ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΟΤΡΕΨΟΥΝ.

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ..
ΠΡΕΠΕΙ (ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ) ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΕΥΡΕΙΑ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΣΕΡΒΙΡΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΗΘΕΝ ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΩΡΑΣ. (ΒΙΒΛΙΑ, ΜΕΛΕΤΕΣ, ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ)

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣOΒΑΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΣΤΡΕΥΛΩΝΟΥΝ.
ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zephyr
Μέλος 2ης Βαθμίδας


252 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2004, 14:54:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σκέψου φίλε AVATARGR ότι το 2012 ακόμα δεν έχει έρθει!

Φαντάσου μέχρι τότε τι έχει να γίνει από τρομολάγνους,καταστροφολόγους,εψιλονιστές,μέλη του Nostradamos_funclub.gr,κτλ κτλ...

Ααα, για να μην ξεχάσω και τους λεξαριθμηστές που με βεβαιότητα δήλωναν την καταστροφή των Ολυμπιακών Αγώνων!
Κατάντια...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2004, 20:27:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Zephyr ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΤΑΝΤΙΑ....

ΤΗΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΥΦΗ ΤΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΤΗΝ ΛΕΡΟΣΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΖΑΡΙΑ ΚΑΙ ΠΕΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ....

Η ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΥΦΗ ΤΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΑΝ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΚΑΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ...

ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΤΑΝΤΙΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2004, 22:47:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣOΒΑΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΣΤΡΕΥΛΩΝΟΥΝ.
ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ...


προσεχουμε/αλλα και γνωριζουμε.

γι' αυτο μας κλειδωνουν:(


ας μην περασω στα ψιλα γραμματα //ποιοι τελικα διαστρευλωνουν και τι!

αντε πολλες πααπρολογιες εχω διαβασει.ποιοις τελικα
διαστρευλωνει τις αναφορες.

αν εγω πχ λεω αλφα και εσυ πχ διαδιδεις πως λεω βητα//και ερθουν οι πλλοι να με κατηγορησουν πως μιλησα για το β....
τοτε εσυ εχεις διαστρευλωσει σιγουρα αυτο που ειπα και εκεινος που ακουσε/ναι μενα ακουσε ορθως....αλλα δεν καταλαβε το point!

the point is that ...

ποιος λεει, τι;
οχι να μεταφερει ο καθενας αυτο που ελεγε καποιος σε καποιον και ετυχε να περναει και συμπερανε οτι...(καποιοι μιλησαν για στοιχεια που δεν..εμφανιζονται..πουν'τα "βρε μπαγασα"+αν εκανε καλη δουλεια ο καταστροφολογος + δεν αφησε αποδειξεις..επι τω εργω;;;;;//good 4 you..not 4 the truth..)


Αυτοι που περιμενουν τους Εψιλον-- να σωσουν την χωρα απο τους "διαστρευλωτες"-- 'η οι διαστρευλωτες...οι σκοταδιστες και οι "χριστιανοεβραιοι" :Ρ--ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ-
που θελουν να εξαφανισουν την εστω μια τοση δα" υποψια αφυπνισης" ωστε να μπορεσουν να δρασουν πανω σε .."υπνωτισμενα οντα" /με λαθος πληροφοριες // ..

εγω θα πω "κατι"...
και θα ηθελα να δω τις δικες σας εδω "καταστροφολογικες" αποψεις-τωρα που ειμαι και ιδιαιτερα "ευαλωτη" .."βαρατε" //ξερετε εσεις τωρα..:)--

επειδη τετοιες αρενες γεμισε ο τοπος...λαικα δικαστηρια των οσων γνωριζουν και των οσων δεν γνωριζουν...αλλα "ποιος σκοτωσε τον Ομηρο*;"- --οπως ελεγε ενας πολυτιμος καποτε..εσω--

(*ΤΟΝ ΠΟΙΗΤΗ ΜΕΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟ Η ΤΟΝ ΟΜΗΡΟ-ΑΙΧΜΑΛΩΤΟ:ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΥΕΤΕ ΤΑ "ΔΙΠΟΛΑ" )

--αν δεν καταλαβαινεις τι λεει ο αλλος, σωπασε,σαν ερθει καιρος και
τo "θες πολυ" /θα καταλαβεις...αν δε σωπαινεις-δεν καταλαβαινεις και δεν περιμενεις να καταλαβεις/δενθελεις καν/απλα προχωρας//αλογο;

....απογνωση:τωρα τι κανουμε;...σαν λειψουν οι φουρακηδες*...εσεις οχι μοναχα θα εκλειψετε βρε ερμοι!-τι θα εχετε να σχολιασετε;
να κατακρεουργεισετε/να διαστρευλωσετε;
-τοτε ο Αρης θα ξεμεινει απο λεφτα...+ παει +ο μπερντες..παει και τ'ονειρο...της καταστροφολαγνειας-


---*αυτο θα μπορουσε να ειναι + αλλο ονομα //αλλα επειδη διαβασα να κατηγορειται -τουτος ο γεροπαραξενος ο δυσνοητος μα με καποια βαση..Κρονος/που ισως και να κατανοω-κατηγορειστε με τα καταλαβαινω ολα!ναι βρε! ολα..ετσι τουλαχιστον ακουσα:(...-
..γι'αυτο το εθεσα //θεωρω υβρι να βριζει καποιος καποιον επειδη αστοχησε στα οσα ειπε//εφοσον τον εκρινε με τα δικα του σταθμα και οχι ως οφειλε:συμφωνα με τα οσα οντως εννοουσε και οχι οσα σονι και καλα ειπε...:(//καλα δεν περιμενω την αριστηκαταονηση σας αλλα ευελπιστω απο τυχον μεγαλυτερους μου ...

Η Ερμηνεια ειναι Υποκειμενικη /παντα!
=ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΠΑΝΤΑ" ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΔΥΝΑΣΑΙ ΝΑ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ...(ΨΙΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΝΑΙ..:(ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΙΝΕΙΣ ΠΑΛΙ ΕΙΣ ΕΝ....(ΝΑΙ ΤΙ ΛΕΩ ΤΩΡΑ..ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΒΡΩ ΒΡΙΣΙΕΣ ΝΑ ΕΠΙΣΤΑΤΕΥΣΩ ..ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ..ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ)

το να κατανοησεις καποιον επακριβως σημαινει κατι α
το να μην κατανοησεις σημαινει β
υπαρχει και η περιπτωση -γαμα/τα- καποιων που ναι μεν! κατανοουν/αλλα ειναι βολικο να συντηρουν.."το σκοταδι"...χτυπωντας με τις σφενδονες τους..τις λαμπες στις οδους...
κι οποιον παρει ο χαρος...

Ευλογειτε αθωοι μπουρδολογοι...!

+ μια αστρολογικη πληροφορια που θα λυσει μιαν απορια
( κατοπιν "τυχαιων συγχυσεων" των πληροφοριων ως + ειθισται...)

ο ερμης του αστρολογικου χαρτη της χωρας ειναι ....αναδρομος!..
ως +στο διαστημα οπου και ετελεσθησαν οι ολυμπιακοι αγωνες..
-"φαγατε προλογο", αλλιως, θα ελεγε σιγουρα ενας μεγας κυνικος αστρολογος αλλα θα τον θιξετε και δεν τον ονομαζω...:Ο--
Ο Ερμης αναδρομος ειναι "βολικος" σ' οσους εχουν γενεθλια τετοια θεση..
αυτο ηταν το παραδοξο...του καλοκαιριου...
ΕΝΩ ΟΛΑ ΔΕΙΧΝΑΝ ΠΩΣ ΔΕΝ! ΕΓΙΝΑΝ ΤΕΛΕΙΑ...
ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΑΚΚΟ ΣΤΗ ΦΑΒΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝΠΡΟΣΕΞΕ;;;;;

ΕΚΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ;
ΟΧΙ
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΠΟΨΗ:

ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΤΟ ΣΚΟΡΠΙΟ....ΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΕΙΝΗ ΕΚΛΕΙΨΗ ΠΟΥ ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΕ...ΣΤΟΝ ΣΚΟΡΠΙΟ ΕΠΙΣΗΣ..
ΜΕ ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΧΩΡΙΣ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ ΛΗΞΗ ΣΕ ΝΕΑ ΣΕΛΗΝΗ....ΜΕ ΗΛΙΟ ΣΤΗΝ..ΠΑΡΘΕΝΟ(ΝΑΙ ΚΑΛΑ! ΤΙΠΟΤΕ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΙΚΟ//ΚΑΝΕΝΑ ΔΡΩΜΕΝΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ..ΕΓΩ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΞΕΡΟΛΕΣ..:(--
ΜΕ ΕΝΑΡΞΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ ΚΑΙ ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΥΤΗΣ 13..(ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟ 13...ΤΑΙΝΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ..ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΙΣ..ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΗ..ΞΥΠΝΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΕΙΣΙΔΑΙΜΟΝΑ...:(
ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ;
Ο Αυγουστος παραυτα εξακολουθει να δηλωνει οπως ελεγαν απο παντα οι γεωργοι..ολο το χρονο...
(οι γεωργοι και οι γεωργοι...εχει διαφορα αλλα το βαζω σε προφυλακτικο επειδη απο δω και περα θα μιλω συγκαλημενα και οποιος καταλαβει//οι υπολοιποι ως να ρθει η ωρα τους/ααβγα ημερας και αλλα τετοια φρεσκα...)
το φεγγαρι δειχνει παντα τον καιρο...και ο αυγουστος τα γεγονοτα.
το να απορριψει καποιος αυτο που λεγω ποσως με αφορα επειδη μεταφερω μια γνωση που κατεχω και δεν αντιγραφω αποκαπου..//ειναι στο κεφαλακι μου..και σαν επαναληπτικη ανω δεκαετιας παρατηρηση συμπεραινω πως ετσι οντως συμβαινει..//δεν χανεις να δοκιμασεις...με πολυ υπομονη...:(


ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΦΟΥΡΑΚΗΣ;
ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΩΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΤΟΝ ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟ ΟΤΑΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΚΕΙΜΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΟΦΕΙΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ...;ΑΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΝ ΟΙ "ΔΙΑΒΟΛΕΙΣ";
ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΟΛΟΓΟΥΝ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΜΥΣΤΙΚΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΥΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ;...
(ΕΧΜ..ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΕΡΜΗ ΑΝΑΔΡΟΜΟΥΝ ΜΟΥΚΑΝΕΙ..ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ...ΔΙΔΥΜΟΙ/ΠΑΡΘΕΝΟ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΜΗ...:)


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΤΜΑ....(ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΛΕΣ.....)

ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΔΙΟΡΘΩΤΟ...ΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΛΑΘΗ...
ΑΣ ΤΑ ΔΙΩΡΘΩΣΕΙ ...ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ...
Η ΡΟΗ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ ΜΟΥ..ΠΗΔΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ..ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ...ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΡΕΧΕΙΚΑΙ ΘΕΤΕΙ ΕΠΙΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ΘΕΜΑ.
ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΛΕΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩΚΑΙ ΝΑ ΣΒΗΝΩ ..ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ.
Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑ-ΣΤΡΟΦΟ-ΛΟΓΙΑ..ΚΑΙ Η ΣΥΝΟΜΩΣΙΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΚΑ...ΝΑ ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΩ ΑΜΕΣΩΣ.. ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΟΥ;(

ΑΣ ΕΙΝΑΙ...

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ....:(


Η ΑΤΜΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ(ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΑΦΟΥ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΙΛΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Σ ΔΥΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ...ΠΑΡΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΑΠΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΣΚΑ..ΝΑ ΠΡΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΩ ΣΤΑ ΨΕΥΔΗ....//

"Ο ΜΟΝΟΛΟΓΟΣ,--ΕΛΕΓΕ ΕΝΑΣ ΠΕΝΤΑΧΡΟΝΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΓΑΝ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΕΙ ΜΟΝΑΧΟΣ ΣΑΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ---ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ.."




aum mani padme hum
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 10:01:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΙΑΣΤΡΕΥΛΩΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...

ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ?????

ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟΥΣ ΜΕΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΥΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΓΑΝ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ??

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΛΕΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ.

ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...
ΟΛΟΙ ΕΒΛΕΠΑΝ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΑΒΑΖΑΝ ΜΕ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥΣ, ΠΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ...

ΟΣΟΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ...

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΥΤΟΙ ??????

ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΑΧΤΙ ΤΟΥΣ..

ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 01:22:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΙΑΣΤΡΕΥΛΩΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...

ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ?????


"ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΜΕΝ"..!

"ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ;";;;

"ΕΓΩ" ;.. ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ+ΑΛΗΘΕΙΑ - ΜΠΑΜ + ΚΑΤΩ.-


ΞΕΡΕΙΣ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ....ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ.
ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΙΚΟ...!
ΤΟ "ΣΥΛΛΟΓΙΚΟ"(ΤΟ "ΗΜΕΙΣ")ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΤΟ "ΔΕΙΣ" ΜΕΣΑ ΑΠΟ "ΕΣΕΝΑ" ΜΟΝΑΧΑ ΤΟ "ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ"...ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ ΑΡΙΘΜΟ

ΣΑΝ ΣΥΛΛΟΓΙΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΟ ΕΓΩ...ΤΟΤΕ ΤΟ ΗΜΕΙΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ/ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΑΧΑ ΕΣΥ//ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ....


ΚΟΙΝΩΣ ΣΑΝ ΑΝΘΙΣΕΙ Η ΠΕΤΡΑ...ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ:)


"ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ-ΛΟΓΟΣ,ΤΟ ΦΩΣ!"*

*(ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ...:)ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ("ΔΙΔΥΜΕΣ")ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΩΣ ΑΦΕΤΗΡΙΑ...ΩΣ ΝΑ ΕΠΕΛΘΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ//ΕΣΤΩ ΔΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ...ΕΡΑΣΤΕΣ....ΑΒΑΤΑΡ....


--ΗΤΑΝ ΛΙΓΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΣ-ΒΑΣΗΣ ΤΟΥ ΕΔΩ ΘΕΜΑΤΟΣ:)
"ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ;"
--ΕΤΣΙ ΓΕΝΙΚΑ + ΑΟΡΙΣΤΑ..//ΩΣ ΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΠΟΙΗΘΕΙ...ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΠΕΡΙ ΚΑΘΗΚΟΝΤΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΩΣ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ...ΕΠΙ ΤΗΣ ΑΤΡΑΠΟΥ...//ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΟΛΟΓΩΝ....ΠΟΥ ΔΟΜΟΥΝ ΦΑΙΔΡΟΤΗΤΕΣ--ΠΕΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ ΚΟΜΜΑΤΙ..
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΟΝΙΜΩΝ>ΤΩΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΩΝ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ....-



clickonmebabe..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 10:10:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΕΜΕΙΣ Η ΤΟ ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ ΕΜΕΙΣ.

ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ (ΚΑΤ'ΕΜΕ ΠΑΝΤΑ) ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ,ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (ΑΠΟ ΚΑΠOIΟΥΣ) ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ (ΑΝΕΥ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΟΥΝ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ....

ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ????????
(ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ)
ΝΑ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟΥ ΣΟΒΑΡΟΦΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΠΟΥΡΔΟΛΟΓΟΥΣ..
ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΕΛΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΗΘΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΕΣ...

ΠΟΥ ΔΙΑΡΡΗΓΝΥΟΥΝ ΤΑ ΙΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...

ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΠΗΓΕΣ..

ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΠΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ

quote:
ΔΟΜΟΥΝ ΦΑΙΔΡΟΤΗΤΕΣ--ΠΕΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ ΚΟΜΜΑΤΙ..
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΟΝΙΜΩΝ>ΤΩΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΩΝ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ....-

ΣΥΜΦΩΝΩ Α Π Ο Λ Υ Τ Α..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.ΚΑΝΕΝΑΣ.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
124 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 12:11:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .ΚΑΝΕΝΑΣ.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ....
ΕΓΙΝΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΑΨΟΓΟ ΤΡΟΠΟ....

Αυτο τους ελειπε με τοσα τρις να τα κανουνε πουτανα!!!

quote:
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΜΕ (ΤΑ ΞΕΝΑ) ΚΑΙ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΖΗΤΗΣΑΝ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΡΑΨΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ...


Απο τοτε που βγηκε το συγγνωμη χαθηκε το φιλοτιμο!!

quote:
Ο ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΜΠΕΝΦΟΡΝΤ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΚΑΝΑΔΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΕΙΠΕ ..
**ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΙΤΕΡΟΥΣ ΑΝ ΟΧΙ ΟΙ ΚΑΛΙΤΕΡΟΙ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ**

Ο ΠΙΤΕΡ ΠΟΥΜΠΕΡΟΘ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΩΝ ΗΠΑ ΕΙΠΕ
**ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΕΡΙΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑΤΕ**



Να ναι καλα τα παληκαρια για τα καλα τους λογια, αλλα δεν μου λενε τιποτα!!!

quote:
ΤΩΡΑ ????
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΓΙΑ ΠΛΗΜΜΥΡΕΣ ????
ΓΙΑ ΑΚΡΑΙΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ?????
ΓΙΑ ΚΟΜΙΤΕΣ ?????
ΓΙΑ ΜΕΤΕΩΡΗΤΕΣ ???
ΓΙΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ΚΤΥΠΗΜΑΤΑ ?????
ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ?????

ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΑΝ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΝ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ...
ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟ ,ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ,ΑΡΙΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΚΟΛΠΑΚΙΑ....

ΜΠΟΥΡΔΟΛΟΓΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΟΜΠΑΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ..

ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ???????


Πλακα μας κανεις βρε κολιγα μου. Τι ρωτας ,τι κανουμε τωρα.
Οτι καναμε και πριν..Χεσμενους τους ειχαμε ,χεσμενους τους εχουμε..
Απλο δεν ειναι...
Και οτι σπαταλω καποια λεπτα για να γραψω σ αυτο το θεμα, αξια τους δινω...Αν δεν εχουν ακροατες θα παψουν απο μονοι τους, θα ψαξουν αλλιως να βγαλουν το μεροκαματο...τωρα καλο ειναι αυτο, κακο δεν ξερω.
Θα δειξει ...

Φιλικα....ΚΑΝΕΝΑΣ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 16:41:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

... για τον κυριο φουρακη ... (και) ελεγε πως θα καταστραφουν οι ολυμπιακοι αγωνες απο καιρικα φαινομενα και απο τους υποχθονιους βρυλ οι οποιοι προσπαθουν να μας υπονομευσουν σε καθε ευκαιρια που τους δινεται?

Βρίλ ή Vril.
ΝΑ υπονομεύουμε ;;;

Μα, φυσικά !!!
Μια απλή αναζήτηση εδω θα σας πείσει, αγαπητέ !

Φουράκης ;;; Ποιός είναι αυτός ;
Δεν τον γνωρίζουμε.
Θα'πρεπε ;;;;;;;;

Μην' είν' αυτός, που διδίδει κάτι μπαρούφες για τα "βρυλάκια" ;;;;
Θα φάει μια μπούφλα με το ραβδί βρίλ, που θά'ναι όλη ... δική του.

Με κακία,
Vril

* * * Άμα δεν μπορείς, άλλαξε δουλειά * * *Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy