ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Ευχαριστώ.... !!!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
KwstasG
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2004, 17:10:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KwstasG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θέλω να πω σε όλους όσους έγραφαν σε αυτό το forum τον τελευταίο ένα χρόνο ένα μεγάλο ευχαριστώ

Ευχαριστώ γιατί με βοήθησαν χωρίς να το ξέρουν να διεκπεραιώσω την πτυχιακή μου εργασία με τίτλο «Ψυχοσύνθεση και επιβολή σε ανθρώπους που ασχολούνται με παραφυσικά θέματα» για την απονομή μεταπτυχιακού διπλώματος στην ψυχολογία.

Ο λόγος που δεν έκανα γνωστό από την αρχή το γεγονός ότι ήθελα στοιχεία για την πτυχιακή μου εργασία είναι ότι έμπαινα με διαφορετικά nick names και χρησιμοποίησα διαφορετικές προσωπικότητες με σκοπό την μελέτη των αυθόρμητων αντιδράσεων από τα υπόλοιπα μέλη του forum και εξαγωγή συμπερασμάτων.

Σημειωτέον ότι ανεπίσημα είχα αρχίσει αυτή την ερευνά πολύ νωρίτερα τους ενός χρόνου χωρίς να είχα αναφέρει τίποτα στους καθηγητές για το θέμα της πτυχιακής, όταν ανέφερα ότι έχω ήδη κάνει αρκετή δουλεία ανέλαβα το θέμα και επίσημα.

Μερικές από τις προσωπικότητες που χρησιμοποίησα δεν είχαν μεγάλη απήχηση και έσβησαν μετά από μερικά μηνύματα, άλλες διήρκεσαν πολύ, με μηνύματα πολλών σελίδων.

Τα συμπεράσματα της ερευνάς πραγματικά ενθουσίασαν τους υπεύθυνους για την εργασία μου καθηγητές και καλύπτουν όλο το φάσμα των θεμάτων που συζητήθηκαν μέχρι πριν από ένα μήνα στο forum

Και πάλι ευχαριστώ . . . για την έστω και ακούσια συμμετοχή σας



thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2004, 20:23:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
να διεκπεραιώσω την πτυχιακή μου εργασία με τίτλο «Ψυχοσύνθεση και επιβολή σε ανθρώπους που ασχολούνται με παραφυσικά θέματα» για την απονομή μεταπτυχιακού διπλώματος στην ψυχολογία.

Αυτός ο τίτλος, είναι από τους πιο ανόητους τίτλους εργασιών που έχω διαβάσει. Απορώ ποιοι καθηγητές θα ενθουσιαζόταν με μια τέτοια εργασία και ποια θα μπορούσε να ήταν η εμπειρία τους για να κρίνουν την αξία της.

Άμοιρη επιστήμη....


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KwstasG
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2004, 23:47:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KwstasG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η στάση αναμενόμενη αλλά ωστόσο εγώ θέλω να σας ευχαριστήσω

Ο τίτλος δεν αρέσει και σε εμένα αλλά επειδή ψάχναμε ένα τίτλο με τους καθηγητές και δεν βρίσκαμε κάτι που να προσδιορίζει απολύτως την εργασία καταλήξαμε ότι λίγη σημασία έχει ένας τίτλος σε σχέση με τα περιεχόμενα οι ατυχείς τίτλοι είναι κάτι άλλωστε που συμβαίνει συχνά σε πανεπιστημιακές εργασίες και έτσι καταλήξαμε σε αυτόν. Όσοι έχετε περάσει από πανεπιστήμιο θα ξέρετε. . . .

Κατά τα άλλα σας καταλαβαίνω...

Βέβαια αυτοί που είδαν και έκριναν τα αποτελέσματα έχουν δει και άλλες εργασίες έχουν διδακτορικά πάνω στην ψυχολογία της μάζας φαντάζομαι ότι μπορούν να κρίνουν, άλλωστε κατά τη διάρκεια της ερευνάς και επεξεργασίας των στοιχείων δεν με βοήθησαν και γι’ αυτό χαίρομαι που εντέλει η εργασία ενθουσίασε.

Φυσικά δεν περιμένει κάποιος να παρουσιάσω μια εργασία σε αυτό το site ούτε και υπάρχει λόγος να το κάνω, ο καθένας γράφει εδώ επειδή του αρέσει και δεν πιστεύω ότι κάποιος έχει τόση μεγάλη ανάγκη να μάθει τα συμπεράσματα της εργασίας ή μήπως έχει;; αστειεύομαι

εγώ μπήκα μόνο για να πω ένα ευχαριστώ....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 00:05:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Egw pali, ws gnwsth... koytsompola, 8a h8ela na mas fanerwnes ta pseydwnyma ta opoia xrhsimopoiyses ayto to diasthma. Etsi, apo periergeia. Thanks!

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KwstasG
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 00:31:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KwstasG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Curiosity killed the cat :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 00:34:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Φυσικά δεν περιμένει κάποιος να παρουσιάσω μια εργασία σε αυτό το site ούτε και υπάρχει λόγος να το κάνω, ο καθένας γράφει εδώ επειδή του αρέσει και δεν πιστεύω ότι κάποιος έχει τόση μεγάλη ανάγκη να μάθει τα συμπεράσματα της εργασίας ή μήπως έχει;; αστειεύομαι

εγώ μπήκα μόνο για να πω ένα ευχαριστώ....


Πώς; Έτσι θα μας αφήσεις; Επιβάλλεται να μας την παρουσιάσεις !!! Αν δεν το κάνεις θα έχουμε ψυχολογικό πρόβλημα.

quote:
Ο τίτλος δεν αρέσει και σε εμένα αλλά επειδή ψάχναμε ένα τίτλο με τους καθηγητές και δεν βρίσκαμε κάτι που να προσδιορίζει απολύτως την εργασία καταλήξαμε ότι λίγη σημασία έχει ένας τίτλος σε σχέση με τα περιεχόμενα οι ατυχείς τίτλοι είναι κάτι άλλωστε που συμβαίνει συχνά σε πανεπιστημιακές εργασίες και έτσι καταλήξαμε σε αυτόν. Όσοι έχετε περάσει από πανεπιστήμιο θα ξέρετε. . .

Πέρασα από Πανεπιστήμιο. Και ξέρω. Και με βάση αυτά που ξέρω είναι ότι αυτά που υποστηρίζεις είναι παραμύθια για μικρά παιδάκια.

Αλλά δεν επιμένω για να μην σου επιβάλλω τις απόψεις μου και σου ταράξω την... ψυχοσύνθεση

quote:
Βέβαια αυτοί που είδαν και έκριναν τα αποτελέσματα έχουν δει και άλλες εργασίες έχουν διδακτορικά πάνω στην ψυχολογία της μάζας φαντάζομαι ότι μπορούν να κρίνουν, άλλωστε κατά τη διάρκεια της ερευνάς και επεξεργασίας των στοιχείων δεν με βοήθησαν και γι’ αυτό χαίρομαι που εντέλει η εργασία ενθουσίασε.

Δεν είναι κακό να φαντάζεσαι ότι αυτοί ξέρουν να κρίνουν. Έτσι κι αλλιώς από ότι καταλαβαίνω έχεις... πλούσια φαντασία.

quote:
Κατά τα άλλα σας καταλαβαίνω...

Και εγώ σε καταλαβαίνω

Μιας και ενθουσιάζεις τα πλήθη θα μπορούσες σίγουρα να με βοηθήσεις στην εργασία που κάνω τα τελευταία χρόνια; Ο τίτλος είναι "Περί της αιτίας, του αριθμού και της συχνότητας εμφάνισης των "εξυπνάκηδων" σε ένα forum εσωτερικής αναζήτησης"

Μα τι λέω;;; Ήδη με έχεις βοηθήσει χωρίς να το καταλάβεις.

quote:
Η στάση αναμενόμενη αλλά ωστόσο εγώ θέλω να σας ευχαριστήσω

Μα...σε παρακαλούμε!!! Η ευχαρίστηση είναι δική μας.


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KwstasG
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 01:11:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KwstasG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προσπάθησε να διατηρήσεις την ψυχραιμία σου,
καταλαβαίνω ότι έχεις ενοχληθεί αλλά εντάξει χαλάρωσε

Όταν σκεφθείς λίγο καθαρότερα θα δεις ότι δεν χάλασε κι ο κόσμος επειδή έκανα μια ερευνά

Όταν βέβαια λέω να έχεις περάσει από πανεπιστήμιο δεν εννοώ να έχεις περάσει απ’ έξω έτσι !!!!... αστειεύομαι...

Πάντως αυτό που είπα με τους τίτλους ισχύει εκτός κι αν έχεις περάσει από αγγλική φιλολογία όποτε εκεί σίγουρα οι τίτλοι θα είναι ακριβείς!!!! (Άγγλοι γαρ)

Η αλήθεια είναι ότι έχω μεγάλη φαντασία και τη χρησιμοποίησα για να δημιουργήσω τις διαφορετικές προσωπικότητες που είτε ακυρώσατε είτε δεχτήκατε...

Αφού και εσύ με καταλαβαίνεις ίσως ξανασυνεργαστούμε στο μέλλον...


Άντε χαλάρωσε τώρα . . .


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 01:19:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
...έχει;; αστειεύομαι



quote:
Όταν βέβαια λέω να έχεις περάσει από πανεπιστήμιο δεν εννοώ να έχεις περάσει απ’ έξω έτσι !!!!... αστειεύομαι...

Πολύ αστειεύεσε αγαπητέ KwstasG... Πολύ γέλιο βρε παιδί μου...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 01:27:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι γλυκούλης που είσαι;

Να φανταστείς... ούτε τα χάπια μου μπόρεσαν να με ηρεμήσουν.

Είχαμε τέτοιο "διαμάντι" εδώ μέσα και δεν το είχαμε καταλάβει;

Ξέρεις έχεις πολύ πλάκα. Όσο μου απαντάς, τόσο περισσότερο, με επιβεβαιώνεις.

Άντε να σε αφήσω τώρα μόνος σου να "παίξεις" λίγο ακόμα γιατί αρχίζεις να γίνεσαι προβλέψιμος, επαλαμβανόμενος και για αυτό βαρετός. Έλπιζα ότι θα είχες μεγαλύτερη φαντασία και πρωτοτυπία αλλά...

Παλιά έμπαιναν πιο αξιόλογοι "εξυπνάκηδες" και είχαν μεγαλύτερη διάρκεια ενδιαφέροντος. Πάει χάλασε και το Esoterica !

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KwstasG
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 01:54:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KwstasG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν το σηκώνεις το σακάκι είναι δικός σου λογαριασμός αλλά φιλάκια μη μου στέλνεις!!!!

Αν είναι να σε επιβεβαιώνω ρε thoth σε κάθε μου μήνυμα τότε να συνεχίσω να γράφω γιατί αυτό σημαίνει ότι αναγνωρίζεις την επιτυχία της προσπάθειας που έκανα όλη τη χρονιά......

Είσαι σίγουρος ότι μόνο εσύ επιβεβαιώνεσαι;;; μήπως ταυτόχρονα επιβεβαιώνομαι κι εγώ;;;;;; μπαααα

Το ότι είχατε τέτοιο διαμάντι εδώ μέσα δεν είναι το μόνο που δεν έχετε καταλάβει γι’ αυτό να είσαι σίγουρος!!!!!

Εσύ μπορεί να ήλπιζες να έχω μεγαλύτερη φαντασία και πρωτοτυπία αλλά και με αυτή τη λίγη που διαθέτω κατάφερα να κάνω πέντε πράγματα....

ΑΑΑΑ, τελικά έχω ή δεν έχω πλάκα ;;; συνεννοηθείτε με τον Kaizer και αφήστε μήνυμα . . .

Υπάρχει και το ενδεχόμενο βέβαια να μην έχω τελειώσει ακόμα την εργασία και να είναι αυτά τα μηνύματα τα τελευταία. Υπάρχει άραγε ρε thoth εσύ τι λες, τι πιστεύεις;;; φαίνεται να με έχεις ψυχολογήσει γι’αυτο ρωτάω!!!!

Αλήθεια τι ακριβώς πέρασες από το πανεπιστήμιο να κανείς αν επιτρέπεται;;; αστειεύομαι ξανά, χαριτωμένο ε;;

ΑΑ, και ευχαριστώ που με αφήνεις να παίξω, είναι πολύ ωραία εδώ!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 02:07:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άκου φιλαράκο.
Τα μέλη του forum αυτού δεν είναι πειραματόζωα για να παίρνεις εσύ πληροφορίες για τις ηλίθιες εργασίες σου.Ούτε είναι τίποτα ''φρικιά'' τα οποία μπορούν να χρησιμοποιηθούν σαν κάτι αξιοπερίεργο.
Λες οτι παρακολουθείς το forum εδώ και ένα χρόνο αλλά απ'οτι φαίνεται δεν έχεις καταλάβει τίποτα για τη νοοτροπία του.
Λες οτι σε βοηθήσαμε αλλά δεν διευκρινίζεις με ποιον τρόπο.

quote:
Αν το σηκώνεις το σακάκι είναι δικός σου λογαριασμός αλλά φιλάκια μη μου στέλνεις!!!!

Κομένο το φτηνό χιούμορ. Λοιπόν, να μη σε κρατάμε! Σίγουρα θα έχεις καμιά άλλη εργασία να τελειώσεις...
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 02:14:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η δική μου πτυχιακή εργασία είχε ως θέμα «Διώροφη κατοικία με ανισόπεδα σε κεκλιμένο οικόπεδο».

Επειδή λοιπόν όπως σωστά ανέφερε ο φίλος οι τίτλοι δεν αντιπροσωπεύουν την εργασία αυτή καθ’ αυτή εγώ παρουσίασα τα σχέδια από το κατάστημα «Το Σουβλάκι της Χαροκόπου» μαζί με δύο κοκορέτσια, ένα κοντοσούβλι, μια γουρουνοπούλα, 1 καφάσι παγωμένες μπύρες, 2 χωριάτικες, 3 πατάτες, 2 τζατζίκια και 2 σαγανάκια.

Οι καθηγητές μου οι οποίοι αποτελούσαν την επιτροπή έμειναν εκστασιασμένοι από το νεοκλασικό κτήριο της δεκαετίας του ’30 το οποίο είχε και κήπο και την μετατροπή του από προσφυγική κατοικία σε χώρο αναψυχής.
Βεβαίως δεν ενδιέφερε τόσο το αξονομετρικό όσο τα προαναφερόμενα εδέσματα τα οποία ήταν προσφορά του Γιάννη του Σουβλατζή. Όσο για τις κατόψεις και τις τομές αυτές πέρασαν εξονυχιστικό έλεγχο μεταξύ τυριού και αχλαδιού.

Τελικός αρίστευσα και κατάφερα να αποφοιτήσω !

Θέλω λοιπόν να ευχαριστήσω την μητέρα μου που με γέννησε, τον πατέρα μου που με ανέχτηκε, τους φίλους μου οι οποίοι για να πείσουμε το Γιάννη το Σουβλατζή να μας παραδώσει τα σχέδια, έτρωγαν επί διμήνου καθημερινός εκεί με αποτέλεσμα να πάρουν 14 κιλά ο καθένας.
Ακόμα θέλω να ευχαριστήσω το Γιάννη για την πολύτιμη προσφορά του, την κόρη του και τον γιό του για το άψογο service και το τύλιγμα των πακέτων, την ρωσίδα που έπλενε τα πιάτα και τους φίλους μου.

Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Κυβέρνηση που δημιούργησε πάνω σε ασαφής τίτλους την τριτοβάθμια εκπαίδευση.



Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KwstasG
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 02:24:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KwstasG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η αυτοκρατορία αντεπιτίθεται... με τον αυτοκράτορα....

Πάντως αν θες μια ψυχανάλυση στην κάνω αλλά όχι τώρα γιατί ο thoth με έχει αφήσει να παίξω (έχω κάνει και σε έναν που νόμιζε ότι ήταν ο Παπαδόπουλος ο δικτάτορας, ξέρεις εσύ)

εσύ γιατί με διώχνεις;

Αλλά εντάξει κομμένο το φτηνό χιούμορ . . . . . .


Θα αρχίσω το ηλίθιο χιούμορ αφού φαίνεται να το καταλαβαίνεις καλύτερα εφ’οσον μπορείς και αναγνωρίζεις τόσο εύκολα τις ηλίθιες εργασίες . . . καλό έτσι;;;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 02:29:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΕΜΠΟΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΗΓΜΕΝΑ

ΕΧΩ ΛΕΓΕΤΕ !!!!!!!!!!!


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 02:34:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αλήθεια τι ακριβώς πέρασες από το πανεπιστήμιο να κανείς αν επιτρέπεται;;; αστειεύομαι ξανά, χαριτωμένο ε;;

ΑΑ, και ευχαριστώ που με αφήνεις να παίξω, είναι πολύ ωραία εδώ!!!!


"ΚώσταςΓκου", δεν θέλω να είμαι άδικος μαζί σου. Έχεις ακόμη 2 προσπάθειες για να αποδείξεις ότι έχεις περισσότερη φαντασία και πρωτοτυπία.

quote:
Αν το σηκώνεις το σακάκι είναι δικός σου λογαριασμός αλλά φιλάκια μη μου στέλνεις!!!!

Ουάου... με εντυπωσίασες. Μετά από αυτή σου την αποκάλυψη, σου βρήκα τον τίτλο της επόμενης εργασίας σου. Η σεξουαλική ζωή των gay κόκκινων μυρμηγκιών της Αυστραλίας

Εκεί και αν εντυπωσιάσεις τους "καθηγητές" σου.

quote:
Επειδή λοιπόν όπως σωστά ανέφερε ο φίλος οι τίτλοι δεν αντιπροσωπεύουν την εργασία αυτή καθ’ αυτή εγώ παρουσίασα τα σχέδια από το κατάστημα «Το Σουβλάκι της Χαροκόπου» μαζί με δύο κοκορέτσια, ένα κοντοσούβλι, μια γουρουνοπούλα, 1 καφάσι παγωμένες μπύρες, 2 χωριάτικες, 3 πατάτες, 2 τζατζίκια και 2 σαγανάκια.

Ramogloy, την άλλη φορά άσε με να σε βοηθήσω στην... "πτυχιακή" σου


Ααα.... ΚώσταΓΚΟΥ, παραλίγο να σε ξεχάσω. Καληνύχτα....

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KwstasG
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 02:37:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KwstasG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ραμογλου, δεν τα λες πολύ καλά , μάλλον πάσχεις από κάποιου είδους μόνιμης σύγχυση, αφού όμως μπορείς να γράφεις είναι ακόμα σε πρώιμο στάδιο. . . και σε εσένα προσφέρω μια δωρεάν ψυχανάλυση . . .

Γράψε ένα γράμμα στην υπουργό παιδείας για τα παράπονα σου σε σχέση με τους τίτλους των πτυχιακών εργασιών , είμαι σίγουρος ότι θα το λάβει πολύ σοβαρά υπ’οψη της

Στην περίπτωση που θεωρείς ότι η υπουργός παιδείας δεν είναι άξια να έχει τέτοια θέση μπορείς να γράψεις και υστερόγραφο στο οποίο να αυτοπροτίνεσαι δίνοντας έτσι περισσότερο κύρος σε όσα γράφεις...

Υ.Γ. Εχω καταλαβει οτι παίρνεις ληγμένα δεν χρειάζεται να τα δείχνεις και να λες ότι έχεις κιόλας, ήμαρτον

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KwstasG
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 02:52:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KwstasG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά ρε θηρίο thoth βρήκες τον τίτλο της επόμενης εργασίας μου!!!

Είδες που σου είπα ότι θα ξανασυνεργαστουμε και δες σύμπτωση θα είσαι πάλι εσύ υποκείμενο έρευνας (καλό έτσι;;;)

Είμαι σίγουρος ότι άμεση βοήθεια μόνο στην εργασία του Ραμογλου μπορείς να προσφέρεις, αφού το λες εσύ άλλωστε .. ..

Επίσης καληνύχτα, πρόσεξε μην λερώσεις τα σεντόνια . . . !!!

Από μένα φιλάκια δεν έχει, ούτε τίποτα άλλο, και πρόσεχε το σαπούνι όταν κανείς μπάνιο εεεε. . .(να είναι μάρκας)

Μα πες μου τι πήγες να κάνεις στο Πανεπιστήμιο;;; Μήπως ανέλαβες
κανένα κυλικείο;;;; (Από όσα λες στο Ραμογλου μάλλον)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 05:34:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Κώστα σε καλωσορίζω!

Έχω την εντύπωση πως δεν είσαι παλιός…. και μόλις τώρα... αρχίζεις την εργασία σου.

Στο γράφω γιατί αν διάβαζες.... η γραφεις, εδώ και ένα χρόνο στο εσωτερικα οπως λες, δεν θα γνώριζες από τα θέματα που ασχολείται ο καθένας, κάτι παραπάνω από το χαρακτήρα…. τα ενδιαφέροντα και τις ενασχολησεις?

Αν παλι θελεις να δοκιμασεις, την ανοχη και αντοχη των μελων...εξετασε το παλι.

Τον τροπο!

Και πάλι, καλώς ήρθες.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 08:42:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aγαπητέ KwstasG,
Να σου ευχηθώ καλά αποτελέσματα στην εργασία σου, αν και προσωπικά πιστεύω ότι δεν χρησιμοποίησες το σωστό "δείγμα". Θα συμφωνήσω (χωρίς να θεωρώ τον εαυτό μου ειδικό) με τον/την Mercury ότι η ανωνυμία που "προσφέρει" ένα forum συζητήσεων όπως το esoterica ή οποιοδήποτε τελικά forum καθιστά δύσκολη την εξαγωγή αξιόπιστων συμπερασμάτων.
Θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι αν θέλεις. Με ποιο τρόπο συμπέρανες ότι η διάθεση ορισμένων μελών του forum κατά τη διάρκεια της διεκπεραίωσης της εργασίας σου οφείλεται σε "παθολογικά" ή "φυσιολογικά" αίτια; Δηλαδή ποια ήταν τα συμπτώματα; Πιστεύω ότι το/τους "ρόλο/ους" που έπαιξες εσύ, τον/τους υποδύονται με πολύ μεγάλη τέχνη και πολλά άλλα μέλη του forum. Οπότε και τα ενδεχόμενα συμπτώματα διαταραχών της συναισθηματικής διάθεσης που μπορεί να διέγνωσες (αν διέγνωσες) μπορεί να είναι εικονικά και όχι κατ' ανάγκη πραγματικά.
Σε ευχαριστώ για το χρόνο.
Με εκτίμηση
--Je^3--

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 09:59:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚώσταΓΚΟΥ, σαν να ακούω το μικρό μου αδερφάκι όταν πουλάει μαγκιά στην... "τσακαλοπαρέα" του. Που σημαίνει, ότι θα σε αφήσω να ενηλικιωθείς και θα τα ξαναπούμε αργότερα, εάν το φέρει η Μοίρα.

Εγώ αυτό που ήθελα να δω το είδα.

Άνθρακες ο θησαυρός !!!

Άντε να δω και τι θα καταφέρουν και τα υπόλοιπα παιδιά μαζί σου. Να μην είμαι πλεονέκτης. Πρέπει να κάνουν και οι άλλοι μια εργασία για την... ψυχοσύνθεσή σου.

Α... και να μην το ξεχάσω. Φιλάκια σε όλο το Ηράκλειο

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 12:37:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KwstasG.

Να σε ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου.

Με τα μηνύματα που έστειλες τις δύο τελευταίες μέρες, ολοκλήρωσα επιτυχώς την εργασία μου στο Νομικό τμήμα της Νομικής Σχολής του Παν/μιου Αθηνών: "Η ανάγκη της εξύψωσης της προσωπικότητας και πώς αυτό συνδράμει στην παραβίαση του άρθρου 57 του Αστικού Κώδικα".

Σ' Ευχαριστώ πολύ.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KwstasG
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 14:40:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KwstasG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έτσι είναι ρε fof όταν ωριμάσω εγώ θα μπορέσω να μιλήσω μαζί σου

Όταν ωριμάσεις εσύ θα μπορέσεις να καταλάβεις ότι δεν ήταν εχθρική απέναντι σε κανένα η έρευνα που έκανα. . .

Ααααα, και μην το ξεχάσω . . . . νομίζεις ότι κάτι κατάφερες με το να στέλνεις φιλάκια σε όλο το Ηράκλειο;;;;

Αν, ναι , Τότε στείλε φιλάκια σε όλη την Καλλιθέα

Ααααα και στη Γλασκόβη!!!!!!!! Το έπιασες έτσι;;;;


Υ.Γ. Μα καλά τόσο γάτος είσαι ώστε να πιστεύεις ότι θα φοβηθώ με αυτό που έγραψες;;;;;;
Μην κρίνεις από τον εαυτό σου


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 15:17:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν, ναι , Τότε στείλε φιλάκια σε όλη την Καλλιθέα

Όταν έρθει η Καλλιθέα στην Βόρεια Ελλάδα δεν θα ξεχάσω να την φιλήσω... "παλιόφιλε" (αχ που πας ρε έρμε... Καραμήτρο).

Πάλι αποδεικνύεις ότι η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια. Αφού δεν ήξερες, δεν ρώταγες;

Η μετακόμιση, στα νότια, μάλλον σε βάρεσε στον... εγκέφαλο. Κρίμα γιατί μέχρι τότε έδειχνες ότι κάτι άξιζες κι εσύ εδώ μέσα. Αλλά "την δόξα πολλοί εμίσησαν την... "λόξα" όμως ουδείς" !!!

Να είσαι καλά πάντως. Το εννοώ με απόλυτη ειλικρίνεια. Με αυτό το topic και ειδικότερα με τα τελευταία σου μηνύματα με βοήθησες πάρα πολύ να σιγουρευτώ για κάποια πράγματα που έγιναν εδώ μέσα το τελευταίο διάστημα. Είχα τις υποψίες μου αλλά ευτυχώς δεν άντεξες να είσαι στο "παρασκήνιο".

Ευτυχώς δεν πήγανε χαμένες οι ανούσιες συζητήσεις μας σε αυτό το topic.

Τζααααα !!!! Σε βρήκα. Τα φυλάς εσύ τώρα

Και όπως πάντα θα σε χαιρετήσω με πολλά...

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KwstasG
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 16:49:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KwstasG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ακριβώς αυτό ήθελα να δείξω αγαπητέ thoth , ότι η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμαθείας.....

και συνεχίζεις να επιβεβαιώνεις την ερευνά μου, πρόσεξε!!!!

Εγώ δεν είπα ότι εσύ είσαι στην Καλλιθέα ούτε στην Γλασκόβη. . . αλλά δεν πειράζει όταν . . . ωριμάσεις . . . θα καταλάβεις . . .


Μ’ αρέσει αυτό το παιχνίδι που παίζουμε, γιατί επιβεβαιώνονται και τα συμπεράσματα της ερευνάς,
πρόσεξε γιατί μπορεί και αυτό εδώ το θέμα να είναι το τελευταίο μέρος της ερευνάς μου . . . Αραγε τα συμπεράσματα επιβεβαιώνονται από την πράξη;;;

Αλλά τι λέω αφού με βρήκες, με κατάλαβες.

Άρα λοιπόν επιβεβαιώνεις όσα έχω γράψει περί διαφορετικών nick κτλ ευχαριστώ

ΑΑΑ, πες και στην ksenitia με ποια nick έχω μπει γιατί είναι περίεργη και εγώ θέλω να γελάσω με αυτά που θα διαβάσω .....

Πάντως είτε το θέλεις είτε όχι θα σε οδηγώ εγώ εκεί που θέλω αγαπητέ toth.

Υ.Γ. Σου έδωσα ένα hint για ένα από τα nick μου

Υ.Γ2 Αν βρεις δύο από τα nick που έχω χρησιμοποιήσει σου υπόσχομαι ότι δεν θα σε ξαναφέρω σε δύσκολη θέση, δεν θα ξαναγράψω, βέβαια αν δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο μπορείς να μου κλείσεις το λογαριασμό. . . .


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 17:20:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είμαι σίγουρος ότι ούτε καν πιστεύεις αυτά που γράφεις. Xαζός σίγουρα δεν είσαι (από ότι σε έχω δει τόσο καιρό).

Πάντα ήσουν... ypoptos σε εμένα αλλά τι σημασία έχει τώρα αυτό;

"Πετάω" σε λίγες ώρες προς μια αγαπημένη μου χώρα και θα περάσω και από επάνω σου. Κούνα το χεράκι σου... να με χαιρετήσεις.

Σε αφήνω εδώ πίσω, να σουλατσάρεις μέσα στις παιδιάστικες και εγωπαθείς σου περιπλανήσεις, προσπαθώντας να κλέψεις αξία από το πουθενά. Εάν δεν γελούσα με τα καμώματά σου, θα ένιωθα μόνο οίκτο.

Άιντε, να κάνεις λίγα ακόμα nicknames, και να ζήσεις με ξένες προσωπικότητες. Από την μια πλευρά έχεις δίκιο. Αφού δεν εκτιμάς εσύ την πραγματική σου προσωπικότητα οφείλεις να βρεις κάποιες υποκατάστατες.

Φιλάκια.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KwstasG
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 18:00:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KwstasG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σίγουρα δεν είμαι τόσο χαζός όσο εσύ φίλε thoth...ώστε να κάνω ένα τέτοιο λάθος . . .

Αλήθεια γιατί πιστεύεις ότι έγραψα αυτό το θέμα φίλε thoth;; Σε ποιον έδωσα την πρέπουσα σημασία στις απαντήσεις μου για να συνεχίσει;;
Πιστεύεις ότι ήθελα να ευχαριστήσω;; Έτσι κι αλλιώς αυτό που ήθελα το πήρα , αθόρυβα . . .

Όπως σου είπα εγώ θα καθοδηγώ την συζήτηση και ακολουθείς με μαθηματική ακρίβεια και μάλλον δεν το έχεις καταλάβει ακόμα. . . .

Φαντάσου, εγώ, ένας απρόσωπος άνθρωπος ανάμεσα σε τόσες προσωπικότητες και ....

Κάποια μέρα θα βρεθούμε να μιλάμε ξανά μαζί είτε σε αυτό το forum είτε κανονικά και θα σε συναρπάσω με αυτά που θα θέλεις να ακούσεις, το έχω ξανακάνει άλλωστε

Σου εύχομαι καλό ταξίδι μπορεί να περάσουν κοντά τα αεροπλάνα μας εγώ σε μερικές ώρες πάω βόρεια . . . Πάω να βρεθώ με άλλους . . . που δεν εκτιμούν την προσωπικότητα τους . . .

Δώσε λοιπόν άλλη μια φορά φιλάκια, στο παράθυρο, γιατί πουθενά αλλού δεν νομίζω ότι μπορείς να δώσεις.. (ε να μην αστειευτώ άλλη μια φορά )

Νοιώσε οίκτο thoth . . .

Ξύπνα thoth, Ξυπνήστε ρε, σας δουλεύουνε . . .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 18:27:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Αχ! έλεγε ο Κοκός,
παππούς να ήμουν τώρα,
να κάνω το σοφό,
να βήχω, να ρουφώ
ταμπάκο κάθε ώρα!

Να έχω άσπρα γένια,
ποτέ να μη διαβάζω,
σχολειό να μην πηγαίνω,
στο σπίτι μου να μένω
και όλο να νυστάζω.

Να παίζω όλη μέρα
με ένα κομπολόγι,
να μη μου λέν' δουλειά
και να φορώ γυαλιά
και να 'χω και ρολόγι.

Να λέω παραμύθια
απάνω από το στρώμα
και όλοι στη μιλιά μου
να στέκουν εμπροστά μου
με ανοικτό το στόμα.

Να μου φιλούν το χέρι,
ευχές πολλές να δίνω,
και σ' όλους σεβαστός,
να τρώγω και να πίνω.

Να 'χω και μια μαγκούρα
να κάνω τον κακό,
κι άμα θυμός με πάρει,
ν' αρχίζω στο στειλιάρι
και τον τρελό - Κοκό"

Αυτά και άλλα. λέει
με γνώση παιδική.
Μα ο Κοκός δεν ξέρει
πως θέλουν ολ' οι γέροι
να γίνουνε Κοκοί.

("Να ήμουνα παππούς" Γ. Σουρής)

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 18:29:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΙΓΥΠΤΟ ΠΑΣ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΕ? ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ, ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ,...
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΚΩΣΤΑΓΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ...THOTH EXΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΚΟΝΣΕΡΒΕΣ ΜΥΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΟΑΤΙΑ. ΠΑΡΕ ΜΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΠΕΡΝΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΡΙΞΕ ΜΕΡΙΚΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ.!

ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ...


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 18:39:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΤΙΛΛΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...ΚΙ ΕΛΕΓΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΔΙΕΡΕΥΝΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΜΟΥ:(((
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

..:ΟΟΟΟΟΟΟ

quote:
Ξυπνήστε ρε, σας δουλεύουνε

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΑΔΙΚΟ:ΟΟΟΟ
....ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΤΡΕΛΗ+ ΨΕΥΤΡΑ Η ΑΤΜΑ...
ΥΠΕΘΕΣΑΝ....ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΜΑ....


ΑΧ ΚΑΥΜΕΝΗ ΛΕΞΗ!
ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΝΤΑΡΜΑ....ΘΑ ΕΙΣΤΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ ΣΑΝ ΤΟΥ ΧΑΡΟΥ ΤΟ ΔΡΕΠΑΝΙ ΣΤΑ ΣΠΑΡΤΑ...

ΠΑΤΕΡΑ! ΘΕΡΙΖΕ....



aum mani padme hum
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 23:50:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζω ότι πολύ ασχοληθήκαμε με όλους αυτούς τους σαχλαμαράκηδες...

Ανώνυμοι κατήγοροι απο άλλες διαστάσεις,αγανακτισμένοι νομοταγείς πολίτες,διδάκτορες ψυχολογίας απόφοιτοι καφενείου, και δεν συμμαζεύεται...

θα σβήσω ότι μήνυμα έχω στείλει στα θέματα των ngw,και του... ypoptou kwstaγκου.Αν δεν τους έδινε κανείς σημασία θα εξαφανίζονταν σαν αυτό που στα αλήθεια είναι...ποντίκια.

Τελευταίο θα διαγράψω αυτό το μήνυμα...



Edited by - Mercury on 03/09/2004 00:14:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 02:48:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mercury δε νομίζω πως το να σβύνουμε τα μηνύματα τα οποία μετά από δεύτερη σκέψη ή μετά από την εξέλιξη των γεγονόντων δεν μας εκφράζουν πια, είναι μία πράξη ευγενική προς οποιονδήποτε συνομιλητή, ο οποίος πιθανότατα τα έλαβε υπόψην του για να γράψει κι εκείνος μία απάντηση. Και δεν αναφέρομαι μόνο στους συνομιλητές που μπορεί να σε έχουν "χαλάσει", αλλά και σε όλους τους υπόλοιπους οι οποίοι έχουν διαβάσει τις απαντήσεις σου και στα θέματα που αναφέρεσαι.

Εξάλλου, η δυνατότητα διαγραφής μηνυμάτων, υπάρχει για να μπορούν να επιλυθούν πιθανά προβλήματα συγγραφής διπλών μηνυμάτων κυρίως, κι όχι για λόγους "αλλαγής τακτικής και στάσης". Οπότε σε αυτήν την περίπτωση, μία τέτοια πράξη, θα ήταν αρκετά αντιδεοντολογική...

Ελπίζω για την κατανόησή σου.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy