ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 Χρήσιμα προγράμματα (downloads)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Pasxalis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 01:42:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pasxalis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Parakato vazo 2 link gia programma ta pou diskoleutika na vro oste na ta paroun kai aloi xristes.
Elpizo na valoun kai aloi dika tous!

http://homepages.pathfinder.gr/b_pas/lock folder.zip (klidoma fakelon me kodiko)

http://homepages.pathfinder.gr/b_pas/openpass.zip (Emfanizei tous kodikous apo ta asterakia)

Εκ δίων κακών το μη χείρον βέλτιστον!

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 02:46:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ ΠΑΣΧΑΛΗ ΤΑ ΛΙΝΚ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΩΣΤΑ :(

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 04:18:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΡΙΣΤΕ ΕΝΑ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΤΟ LIMEWIRE ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ DOWNLOADS!!!

http://www.download.com/LimeWire/3000-2166-10051892.html?part=dl-limewire&subj=dl&tag=button
Α ΚΑΙ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΙΝΚ ΣΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΣ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 06:41:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το παρόν θέμα μετονομάστηκε σε "Χρήσιμα προγράμματα (downloads)"(από "Download Files") για να γίνεται καλύτερα κατανοητό το ζητούμενό του.

Ακόμη, μεταφέρεται στο Forum Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις(από το Απόψεις, Προτάσεις κ.ά. που το φιλοξένησε αρχικά).
Νομίζω ότι από την περιγραφή του παρόντος Forum γίνεται εύκολα κατανοητό ότι η τωρινή του θέση είναι η πλέον κατάλληλη.

Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
... και ερωτήσεις/προτάσεις/πληροφορίες για "Υπηρεσίες" των Forums, θέματα Πληροφορικής, Υπολογιστών, Διαδικτύου κ.λπ.

Σχετικά με links που υπέβαλε ο Pasxalis, παρότι διόρθωσα κάποιο μικρό πρόβλημα με ένα από τα URLs, ο λόγος που δεν "λειτουργούν" είναι ότι το Pathfinder δεν επιτρέπει(δικαιολογημένα) την απευθείας διασύνδεση αρχείων από άλλα sites. Πιθανώς για τον Pasxali τα Links αυτά να λειτουργούν σωστά από τον υπολογιστή του καθώς είναι και ο "ιδιοκτήτης" αυτής της προσωπικής σελίδας όπως καταλαβαίνω.

Θα ήθελα να παρακαλέσω, για την ομαλή συνέχεια αυτού του θέματος, να δοθεί ιδιαίτερη προσοχή στον τύπο των προγραμμάτων τα οποία παρέχονται ως προτάσεις, φυσικά να μην καταπατούν κάποιους ισχύοντες νόμους και να προτείνονται με γνώμονα την χρησιμότητα και την ιδιαιτερότητα/σπανιότητά τους.

Οποιαδήποτε Προγράμματα/Βοηθήματα θα παρουσιάζονται εδώ θα πρέπει να συνοδεύονται από όσο το δυνατόν καλύτερη πληροφόρηση και περιγραφή γι'αυτά, να αναφέρεται εάν είναι δυνατόν το λειτουργικό σύστημα(ή συστήματα) στα οποία λειτουργούν καθώς και η γενική κατηγορία προγραμμάτων στα οποία ανήκουν, π.χ. επιστημονικά, βοηθήματα συστήματος, προγράμματα γραφείου κ.ο.κ.

Θα παρακαλούσα επίσης να γίνει προσπάθεια να φιλοξενούνται προγράμματα που σχετίζονται, με τον έναν ή τον άλλον τρόπο, με την ευρύτερη θεματολογία του ESOTERICA(και υπάρχουν πάρα πολλά τέτοια... ) και να δοθεί σαφής προτεραιότητα στα προγράμματα "Ανοικτού Λογισμικού/Κώδικα"("Open Source").


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pasxalis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2004, 16:56:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pasxalis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Exeis dikio admin gia ta link pou edosa, ontos den litourgoun sosta to dokimasa apo ton ypologistei mou sti doulia kai den douleuoun.

yparxei kapia lisi pou na boro na ta fortoso kapou kai na boroun na ta paroun oi xristes?

Εκ δίων κακών το μη χείρον βέλτιστον!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2004, 19:12:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΤΡΕΠΕΙ ΑΡΧΕΙΑ ΒΙΝΤΕΟ ΣΕ ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΡΧΕΙΑ ΒΙΝΤΕΟ!!!
ΔΛΔ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ AVI SE MPEG!!!
ΑΜΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣ ΠΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!?!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2004, 23:28:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για προγράμματα ανοικτού κώδικα νομίζω η καλύτερος τόπος είναι:

http://www.****microsoft.com/


Σόρυ για τον τίτλο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2004, 16:14:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΠ!!! Τι έγινε; Πως μπήκαν τα αστεράκια στο URL;

Για να ανοίξει το λίνκ αντικαταστήστε:
το πρώτο αστεράκι με το γράμμα f
το δεύτερο με το γράμμα u
το τρίτο με το γράμμα c
και το τέταρτο με το γράμμα k


Αν γράψω τη λέξη μας την πέφτει η λογοκρισία.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2004, 21:51:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΛΙΝΚ ΣΚΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!
ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ????

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ReDragon
Μέλος 1ης Βαθμίδας


64 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2004, 10:26:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.ddl2.com/index.php?
Ελπίζω να έχεις καλό bandwidth ;) Αν θέλεις για πρόγραμμα για P2P πολύ καλό είναι το DC plus plus (Direct Connect) το κατεβάζεις απο www.download.com.-

Ο ΦΟΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2004, 15:55:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε ΤΟ DC++ ΔΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΚΑΒΕΙ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ???
:(((

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ehetlaios
Μέλος 1ης Βαθμίδας


50 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2004, 17:25:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ehetlaios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CYBERMASTER πολύ καλό προγραμματάκι μετατροπής αρχείων βίντεο είναι το Virtual Dub.Μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ:
http://prdownloads.sourceforge.net/virtualdub/VirtualDub-1.5.10.zip?download

Εδώ έχει οδηγίες για την λειτουργία του:
http://greek.doom9.org/conversionguides_gr.htm
http://greek.doom9.org/virtualdub_procedures_gr.htm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2004, 23:42:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ Ehetlaios ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ...!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΝΑ ΛΙΝΚ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΚΙ.......

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2004, 01:09:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.gadwin.com/
PrintScreen:
Δωρεάν πρόγραμμα με το οποίο μπορούμε να αποθηκεύουμε στο σκληρό μας
ολόκληρη την οθόνη (full screen) ή όποιο μέρος επιλέγουμε.
Η αποθήκευση γίνετε σε εικόνα με επέκταση .bmp .jpg .gif .png .tif ή .tga


http://www.hoverdesk.net/
RegSeeker:
Ένα καταπληκτικό πρόγραμμα που καθαρίζει την registry γρήγορα
και προπάντων αξιόπιστα. Το χρησιμοποιώ περίπου ένα χρόνο και δεν μου έχει ποτέ διαγράψει καταχώρηση που μου χρειάζονταν.
Επίσεις κάνει διαχείριση του start menu, διαγραφές στο ιστορικό του browser και πολλά άλλα.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Είναι και αυτό δωρεάν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2004, 01:16:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επίσεις = Επίσης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2004, 12:24:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜ ΛΟΙΠΟΝ ΓΚΟΥ ΧΟΥ ΓΚΟΥ ΧΟΥ

ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΕ SERIALS ΑΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

www.freeserials.com
www.bestsereials.com

quote:
www.serialheaven.com

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2004, 21:09:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ CyberMaster
Αφενός θα πρέπει να διορθώσεις τα URL που παραθέτεις (οδηγούν σε λάθος σελίδα), αφετέρου πιστεύω ότι δεν πρέπει να παραθέτουμε links με τέτοια θεματολογία σε αυτό το forum.
Με εκτίμηση
--Je^3--Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2004, 01:42:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εναλλακτικός Browser

Πολλοί που έχουν τον Internet Explorer της Microsoft αντιμετωπίζουν συχνά προβλημα με παραθυράκια που πετάγονται απ' το πουθενά κι ενοχλητικές διαφημίσεις (pop-ups, ads) και χρειαζεται να εγκαθιστουν επιπροσθετα προγραματακια (pop-up stoppers) που συνήθως εμποδιζουν τη σωστή λειτουργία του ιντερνετ και του υπολογιστή.

Προταση:
Χρησιμοποιώ εδώ και καιρό εναν αλλο browser ο οποίος έχει ενσωματομένο προγραμματακι(pop-up & ad filter) που σταματάει τ' ανεπιθύμητα παράθυρα χωρις να μπερδεύεται με αλλες λειτουργίες του υπολογιστή:

MyIE2

Σας προτείνω να κατεβάσετε το Lite version (MyIE2 0.9.27
lite)




Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2004, 17:16:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΡΡΥ ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΦΤΑΕΙ ΤΑ SITES ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΛΑ ΑΜΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΝΚ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΟΠΟΙΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΠΙΣΚΕΥΘΕΙ ΑΣ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΣΕΙ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΛΙΝΚ!!!

ΛΟΙΟΝ ΛΙΝΚΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ.....
ΕΧΩ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΝΑ ΛΙΝΚ ΓΙΑ crakcs

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Eκήβολος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2004, 21:43:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Eκήβολος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε CYBERMASTER θα συμφωνήσω με τον Jejeje, νομίζω πως θα φέρεις και σε δύσκολη θέση τους διαχειριστές του esoterica με τέτοια είδους links.

Απο ckrak δεν νομίζω να έχει κανείς πρόβλημα να βρεί στο διαδίκτυο.
Απο καλά προγράμματα πάσχουμε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2004, 22:04:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
BAΣΙΚΑ ΟΚ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.....
ΘΑ ΒΡΩ ΚΑΝΑ "ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ" ΛΙΝΚ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ...

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demo
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2004, 11:15:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tα ανεπιθύμητα παραθυράκια πετάγονται ασταμάτητα παντού.
Αλλά δέν νομίζω οτι είναι μεγάλο Πρόβλημα, μόνο καθυστερούν λίγο την δουλειά μας.
Μεγαλύτερο πρόβλημα είναι δυστυχώς το πολύ αργό άνοιγμα των Σελίδων ειδικά του Esoterica/Forums & ειδικά τις Μεσημεριανές & Απογευματινές Ώρες. Ίσως να φταίει σε αυτό υποθέτω η πυκνότατη χρήση της Σελίδας!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sagaviper
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Cyprus
733 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2004, 05:49:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το καλυτερο Browser κατα τη γνωμη μου εκει εξω.Πολυ χρησιμο σε σχεδον ολα, μπορεις να εισαξεις επισης τα bookmarks σου.

http://www.mozilla.org/products/firefox/


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2004, 00:44:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΑ ΝΑ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΑΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ POP-UP BLOCKER Η ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΜSN MESSENGER TO OΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΛΟΚΑΡΑ ΑΥΤΟΜΑΤΑ

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ehetlaios
Μέλος 1ης Βαθμίδας


50 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2004, 18:32:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ehetlaios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάντως χρησιμοποιώ την Opera και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.
Έχει ρυθμίσεις σχεδόν για οτιδήποτε μπόρείς να σκεφτείς,οπότε έχεις ένα browser στα μέτρα σου...
Όσο για τα επίπεδα ασφαλείας που παρέχει είναι έτη φωτός ανώτερα από του ΙnternetExplorer...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2004, 21:56:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΑΓΑΠΗΤΕ Ehetlaios ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΕΡΑ???
ΕΜΕΝΑ ΦΟΡΤΩΝΕΙ ΕΚΑΤΩ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ!>!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ehetlaios
Μέλος 1ης Βαθμίδας


50 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2004, 01:33:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ehetlaios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CYBERMASTER από την Opera διαβάζω τα forums του esoterica.Δεν μου χει παρουσιάσει ποτέ πρόβλημα.Ίσως δεν έχεις κάνει σωστές ρυθμίσεις.
Δοκίμασε στο Tools->Quick Preferences->Identify as MSIE 6.0
Επίσης στο ίδιο path βάλτα όλα enable και κυρίως τα cookies.
Ίσως έχεις παλιά έκδοση.Η τρέχουσα είναι η 7.54


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2004, 22:32:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΝ ΠΙΑΣΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΩ ΤΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΙΡΙΕΣ ΜΟΥ (ΧΕΧΕ)

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy