ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ (Σχετικά με αντιπαλότητες μελών)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Odysseus_nemo
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
539 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2004, 04:27:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΔΙΑΤΥΠΩΣΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΠΡΟΤΑΣΗ, ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΙΔΡΥΤΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ : ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ, ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΩΡΟ, ΠΩΣ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΛΩΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΔΙΑΠΛΗΚΤΙΣΜΟΥΣ. ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΦΡΟΝΙΜΟ ΝΑ ΥΙΟΘΕΤΗΣΕΤΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ(π.χ ΓΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΞ) ΠΟΥ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΩ ΘΕΜΑΤΑ ΩΣ "FIGHT CLUBS" (ΟΠΩΣ ΕΥΣΤΟΧΑ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ);
ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ, ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ "ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ" (ΠΡΒΛ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ) ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ.

ΑΝ ΚΡΙΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΕΜΒΩ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ, ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ "ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ" ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΘΑΡΑ "ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΙΚΟΥ" ΚΑΙ ΟΧΙ "ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ" ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ.

Ο ΑΣΤΕΪΣΜΟΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΡΟΜΟΣ Ή ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΤΟΤΕ ΧΑΡΑΞΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
Odysseus_Nemo

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2004, 15:29:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Odysseus_nemo, καταρχήν θα θέλαμε να σε ευχαριστήσουμε για την πρόδηλη καλή σου πρόθεση!

Σίγουρα το ζήτημα που θίγεις είναι κάτι που απασχολεί κι εμάς. Ακόμη, η λύση που προτείνεις είναι ανάμεσα σε αυτές που κατά καιρούς έχουν συζητηθεί. Ο προσωπικός μου "φόβος" και σχετική αμφιβολία παρολαυτά σχετικά με παρόμοιες προσεγγίσεις είναι μήπως στην προσπάθειά μας να "προστατέψουμε" τα Μέλη και Επισκέπτες των Ομάδων Συζήτησης από προσβολές της αισθητικής και της νοημοσύνης τους, χρησιμοποιήσουμε μεθόδους που είτε, έμμεσα ή άμεσα, στερήσουν αυτόν τον χώρο από κάποιο ποσοστό της ουσιαστικής Ελευθερίας της Έκφρασης που προασπίζει, είτε δημιουργήσουμε, άθελά μας, έναν "τεχνητό" τρόπο προσέλκυσης πολλών περισσότερων τέτοιων "καταστροφικών" συμπεριφορών" από αυτές που τώρα εμφανίζονται σε κάποιο ποσοστό.

Εν ολίγοις, μήπως δράσουμε "διαφημιστικά" παρά "αποτρεπτικά"...

Θα σε διαβεβαιώσω όμως, ότι στο πολύπλοκο αυτό "πρόβλημα" επιθυμούμε να βρούμε λειτουργικές, δίκαιες και βιώσιμες λύσεις, ότι επεξεργαζόμαστε, τόσο σχεδιαστικά/οργανωτικά, όσο και σε επίπεδο πραγματικών δοκιμών(σε αντίτυπο των Forums) πολλές από τις ιδέες αυτές. Το μέλημά μας είναι, μαζί με την βελτίωση της ταχύτητας πρόσβασης στο Forum, που βρίσκεται σε στάδιο τελικής εφαρμογής(!!) με θετικότατα μέχρι τώρα αποτελέσματα(αν και όχι χωρίς έλλειψη ποικίλων προβλημάτων) ή μάλλον, αμέσως στην συνέχεια, να μεταβούμε στην εφαρμογή αρκετών τεχνικών λύσεων και διαδικασιών που μπορούν να οδηγήσουν σε μία αρτιότερη λειτουργία και κυρίως, ροή των Συζητήσεων, που να τονίζει με καλύτερο τρόπο την κατεξοχήν θεματολογία του ESOTERICA γενικότερα.

Για όλα αυτά πάντως, οπωσδήποτε χρειαζόμαστε την βοήθεια όλων των καλοπροαίρετων Μελών των Forums και θεωρούμε, εκ προοιμίου, ότι αυτή είναι δεδομένη!


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2004, 15:50:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟ ΧΟΡΟ 7000 ΑΤΟΜΩΝ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ (ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ) ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!!!!
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ ΟΙ ΚΟΝΤΡΕΣ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΤΑΝΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ!!!!
ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΙΔΟΥΣ ΤΙΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΩΣ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΧΩ ΔΙΑΦΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΟΡΙΜΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑΝΕΙΣ!!!!!!!!

quote:
με την βελτίωση της ταχύτητας πρόσβασης στο Forum, που βρίσκεται σε στάδιο τελικής εφαρμογής(!!)

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΑΝΜΙΝ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΤΕ ΑΛΛΟ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ????????????????????????????????????????????????

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2004, 15:52:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΒΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ (ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ) ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!!!!


ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΟΝΑΣΜΟ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ...!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.ΚΑΝΕΝΑΣ.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2004, 04:23:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .ΚΑΝΕΝΑΣ.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΟΝΑΣΜΟ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ...!!!

Εγω φιλε μου σε συγχωρω!!


Φιλικα...ΚΑΝΕΝΑΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.ΚΑΝΕΝΑΣ.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2004, 04:26:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .ΚΑΝΕΝΑΣ.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α, ξεχασα να σου πω οτι μπορουσες να μπεις και να το διορθωσεις. Απο το να ζητας συγχωρεση καλυτερο δεν ειναι;


Φιλικα...ΚΑΝΕΝΑΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2004, 05:12:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για δοκίμασε, εσύ πρώτα, .ΚΑΝΕΝΑΣ., να μπεις και να διορθώσεις το αμέσως προηγούμενο μήνυμά σου και στη συνέχεια ίσως θα θελήσεις ο ίδιος να ζητήσεις συγνώμη από τον CYBERMASTER για το ότι "του την είπες" κάπως "άψαχτα".

Μάλλον καλύτερα να τον ρωτούσες πρώτα γιατί δεν το κάνει.
Άλλωστε, πάντα για κάτι υπάρχει πιθανότητα να μας έχει ξεφύγει...

Προφανώς λοιπόν κι εσύ, δεν έχεις αντιληφθεί, και σίγουρα αυτό μπορεί να δικαιολογηθεί, ότι εδώ και ημέρες η δυνατότητα "Επεξεργασίας" και "Διαγραφής" μηνυμάτων έχει αφαιρεθεί...

Ανέτρεξε στο Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις για κάποιες περισσότερες πληροφορίες.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.ΚΑΝΕΝΑΣ.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
124 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2004, 07:16:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .ΚΑΝΕΝΑΣ.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ακυρο προεδρε μου!
Εσφαλα.Αλλωστε κανεις ασφαλτος οπως ειχε πει και η αντζελα...
Σωστα;

Φιλικα....ΚΑΝΕΝΑΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Just_A_Man
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
766 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2004, 10:13:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Just_A_Man  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Για δοκίμασε, εσύ πρώτα, .ΚΑΝΕΝΑΣ., να μπεις και να διορθώσεις το αμέσως προηγούμενο μήνυμά σου και στη συνέχεια ίσως θα θελήσεις ο ίδιος να ζητήσεις συγνώμη από τον CYBERMASTER για το ότι "του την είπες" κάπως "άψαχτα".

Μάλλον καλύτερα να τον ρωτούσες πρώτα γιατί δεν το κάνει.
Άλλωστε, πάντα για κάτι υπάρχει πιθανότητα να μας έχει ξεφύγει...

Προφανώς λοιπόν κι εσύ, δεν έχεις αντιληφθεί, και σίγουρα αυτό μπορεί να δικαιολογηθεί, ότι εδώ και ημέρες η δυνατότητα "Επεξεργασίας" και "Διαγραφής" μηνυμάτων έχει αφαιρεθεί...

Ανέτρεξε στο Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις για κάποιες περισσότερες πληροφορίες.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------


Υπάρχει και άλλη λύση στο να διορθώνουμε από μόνοι μας και να διαγράφουμε τα μηνύματα.

http://mywebsite/message20040920_10_15.htm

Με περισσότερες δυνατότητες εμπλουτισμού στο κείμενο.

Αλλά καλό θα είναι να μην φτάσουμε σε άλλες λύσεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Odysseus_nemo
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
539 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2004, 03:16:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΟΡΑ, ΑΝ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΒΙΑΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΗΣ ΕΥΠΡΕΠΕΙΑΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΜΑΡΤΥΡΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΡΙΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ, ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΝΕΤΑ -ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΔΙΚΑ- ΝΑ ΘΕΩΡΗΘΩ ΦΑΣΙΣΤΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΠΑΤΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ. ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΙ ΠΟΥ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ, ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ!!

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΣ ΠΩΣ Η "ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ" ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΩΣ "ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ" ΓΙ' ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΥΝΔΙΑΛΕΞΕΙΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ!! ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ!!

ΟΜΟΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΤΩΝ "FIGHT CLUBS"!!

"ΑΣΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΝΑ ΚΥΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗ ΒΡΩΜΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥ" ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΕΝΑ ΚΟΝΤΙΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ!!

ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΡΟΜΟΣ Ή ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΤΟΤΕ ΧΑΡΑΞΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
Odysseus_Nemo
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jimmerlus
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
269 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/10/2004, 15:15:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jimmerlus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Odysseus_nemo φανταστική η ιδέα σου!

Όποιος κερδίζει και σε κάθε μονομαχία θα παίρνει +50 μηνύματα!!!

Τι λές;



Cthulhu noster qui es in maribus, sancificetur nomen truun, adveniat regnum tuum, fiat voluntas tua sicut in R'lyeh et in Y'ha-nthleiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Odysseus_nemo
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
539 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2004, 05:10:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΟΥ!!
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΚΑΘΕ ΔΗΜΙΟΣ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΝΟΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΟΥ ΕΚΟΒΕ, ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ!! ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ;; ΧΑΜΟΣ!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΡΟΜΟΣ Ή ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΤΟΤΕ ΧΑΡΑΞΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
Odysseus_Nemo
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Odysseus_nemo
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
539 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2006, 22:16:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ ΣΕ ΜΗ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟ ΧΩΡΟ". Ωραίο μήνυμα! Αλλά τι ακριβώς σημαίνει "...ΣΕ ΜΗ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟ ΧΩΡΟ"; Κρατάτε άφιλτρο αντίγραφο της συζήτησης;

ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΡΟΜΟΣ Ή ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΤΟΤΕ ΧΑΡΑΞΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
Odysseus_Nemo
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy