ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 AΣΕ ΚΑΤΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΡΕ ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2004, 21:25:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΗΤΕΣ ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ!!! ΣΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΤΑΣΗ (ΑΝ ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΗ) ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΙΑΣ!!!
ΑΡΚΕΤΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ....
ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΕΝΟΣ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΑΝΑΔΕΙΚΝΥΕΙ ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΕΣ???
ΜΗΠΩΣ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΧΑΝΕΤΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΕΠΙΤΗΔΕΙΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΩΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΗ ΤΟΥΣ ΧΑΝΕΤΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΚΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ???
ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΑΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΩΣ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ???
ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΝΑ ΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΗΡΞΑΝ ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΕΣ...???
ΔΝ ΑΠΑΙΤΩ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΕΛΟΣ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΩΘΗΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΛΗ ΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΡΑΣΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ....


------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2004, 23:30:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχως για να σου πω μπραβο για το θεμα σου πρεπει να στειλω ενα μηνυμα...και παλι συγχαρητηρια,διοτι ειναι ενα πολυ ενδιαφερον μηνυμα..
Φιλικα,
Σεμινα

Υ.Γ.Αυτη η σκεψη σου εχει ηδη περασει απο το μυαλο μου..και θα πραξω αναλογα!!

Η ωριμοτητα συνισταται στην αποκαλυψη πως ερχεται καποια στιγμη που ολα οσα πιστευεις ανατρεπονται και παντα θα υπαρχει κατι που δεν μπορεις να κατανοησεις..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

semina
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
631 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2004, 23:37:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους semina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν και για να πω την αληθεια δεν νομιζω πως τα ατομα που στελνουν μηνυματα εδω το κανουν γι αυτο το λογο!!Θεωρω,οπως ελεγε και ενας φιλος,πως εδω κανουμε μια καταθεση πνευματος!!!!Θσ ηταν πολυ ρηχο να προσπαθει καποιος απλως να ανεβασει ολο και περισσοτερο τον αριθμο των μηνυματων του...ποιος ο λογος αλλωστε για να το κανει αυτο??
Φιλικα,
Σεμινακι

Η ωριμοτητα συνισταται στην αποκαλυψη πως ερχεται καποια στιγμη που ολα οσα πιστευεις ανατρεπονται και παντα θα υπαρχει κατι που δεν μπορεις να κατανοησεις..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 11:43:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΡΚΕΤΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ....
κλπ. κλπ.


Μου κάνει ιδιαίτερα αντύπωση να διαβάζω αυτά και ειδικά από σένα.
Άν δεχτώ οτι το σκέφτηκες μόνος σου αυτό που έγραψες, εκπλήσομαι που μιλάς με το στυλάκι "εσείς οι άλλοι" και βγάζεις ολοφάνερα την ουρίτσα σου απ΄έξω.


quote:

ΜΗΠΩΣ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΧΑΝΕΤΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ


Καλό το σχόλιό σου.
Μας ανακοινώνεις δηλαδή μια 180΄στροφή και ραγδαία βελτίωση των περιεχομένων σου.
Εύγε!


* * * Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι είναι * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 13:17:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μου κάνει ιδιαίτερα αντύπωση να διαβάζω αυτά και ειδικά από σένα.
Άν δεχτώ οτι το σκέφτηκες μόνος σου αυτό που έγραψες, εκπλήσομαι που μιλάς με το στυλάκι "εσείς οι άλλοι" και βγάζεις ολοφάνερα την ουρίτσα σου απ΄έξω.

E ΓΚΟΥ ΧΟΥ ΓΚΟΥ ΧΟΥ ΕΓΩ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΩΘΗΣΩ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΚΛΙΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΟΗΜΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΡΕΚΤΕΣ ....
ΠΟΤΕ ΔΝ ΑΠΟΣΤΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΙΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΓΙΝΩ "ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ" ΧΡΗΣΤΗΣ!!!
ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΒΡΙΛ ΕΓΩ ΔΝ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΝ Η ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΛΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ.....
ΑΦΟΥ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ....

quote:
Καλό το σχόλιό σου.
Μας ανακοινώνεις δηλαδή μια 180΄στροφή και ραγδαία βελτίωση των περιεχομένων σου.
Εύγε!

ΟΤΑΝ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΤΑ ΦΩΝΑΖΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 14:55:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΟΤΑΝ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΤΑ ΦΩΝΑΖΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ???

Πιθανότατα σε κάποια αποστολή...
(Υπάρχουν και άλλες, όχι οι ... ερασιτεχνικές)

Cyber, μην το παίρνεις προσωπικά.
Απλά, (κατα)κρίνεις και (κατα)κρίνεσαι.
Και κανα αστειάκι που και πού δε βλάπτει.

Εδώ έχουν πάρει φωτιά ολόκληρα τόπικ-messenger, στα 2-3 δικά σου μνμ θα κολήσουμε

Νάσαι αυτός που είσαι.
Έχει και η ηλικία σου τη χάρη της...

Φιλικά
Βρίλ


* * * Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι είναι * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 15:10:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Cybermaster μάλλον πρέπει να έχεις ως ένα Σημείο λίγο δίκιο!
Γι'αυτό και Εγώ σου στέλνω τώρα ένα Μήνυμα ... μόνο και μόνο για να αυξηθεί ο Αριθμός των μηνυμάτων μου κατά μία Μονάδα

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 15:51:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γι'αυτό και Εγώ σου στέλνω τώρα ένα Μήνυμα ... μόνο και μόνο για να αυξηθεί ο Αριθμός των μηνυμάτων μου κατά μία Μονάδα

Ένα μήνυμα παραπάνω σε φέρνει ένα βήμα πιό κοντά στην βαθιά επιθυμία που εκπληρώνεται, όταν κάποιος σου παραχωρήσει το κλειδί του παραδείσου που λέγεται αντμινιλίκι.

Αρχηγός του δικού σου τσιφλικιού θα μπορείς να αντμινεύεις όποιον ή όποιαν δεν γουστάρεις.

Έλα λοιπόν, μια καλημέρα ή ένα τραγουδάκι παραπάνω, σε φέρνει πιό κοντά στην απόκτηση του βραβείου.
Έλα λοιπόν !

Υ.Γ. Η παραπάνω προτροπή δεν έχει σκοπό να προσβάλει σε προσωπικό επίπεδο τον φίλο Κρίσνα.
Μιλάμε ... γενικά και ... αόριστα.
Για τα 800 μνμ μέσα σε 15 μέρες π.χ.


* * * Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι είναι * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 18:06:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε συ Βριλ... δεν το λυπάσαι το πληκτρολόγιο που υποφέρει με αυτά που γράφεις?

Μάθε άνθρωπε μου κάποια στιγμή στη ζωή σου να δέχεσαι και τις χυλόπιτες.... και να μην βγάζεις το άχτι σου υπονοώντας διάφορα...

τι σχέση έχει ο αριθμός των μηνυμάτων με την ουσία?
τι σχέση έχει η καλημέρα και τα τραγούδια με τον αριθμό των μηνυμάτων?

ποιος σου είπε ότι για να γίνει κανείς mod πρέπει να έχει έναν αριθμό μηνυμάτων? ο morent11 για παράδειγμα έχει πολύ λίγα...

εγώ από την άλλη έχω πολλά γιατί μ'αρέσει να εκφράζομαι σε όσα με ενδιαφέρουν...
και εγώ επίσης δεν έχω καμμία λόξα να γίνω mod..

έχετε πιαστεί όλοι από μια κουβέντα του admin και το έχετε λυσσάξει το πράγμα...

μαζέψτε τις ανασφάλειες σας και κλείστε τις καλά σε ένα κουτί, πετάξτε το στη θάλασσα θα ήταν μια λύση...

μπα όχι καλύτερα..., θα ήταν μόλυνση...


αν δεν με απατά η μνήμη μου με αυτό το μήνυμα πρέπει να έχω αριθμό μηνυμάτων 868.... και λοιπόν?


ο μόνος που δεν δίνει σημασία σ'αυτό το νούμερο είμαι εγώ η ίδια, όμως εσείς το κάνετε θέμα.... θα αναρωτιόμουν γιατί, αν δεν ήξερα πόσο προβληματική είναι η ανθρώπινη φύση.....
τι έγινε? διψάτε για εξουσία? και νιώσατε να απειλείστε?
για κουνήστε λίγο το κεφάλι σας θα έλεγα...

κοιτάξτε στον καθρέφτη σας, και φτύστε κανα δυο φορές μήπως και συνέλθει το είδωλο τουλάχιστον...


πάω να γράψω ένα τραγούδι και μια καλησπέρα γιατί θέλω άλλα δύο μηνύματα για να τα κάνω 870....!

Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 19:36:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΚΑΛΑΝΤΡΙΕΕΕΕΛΛΛΛΛ.
(ΑΦΟΥ ΣΕ ΦΩΝΑΖΩ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΣΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΣ ΚΑΤΑ 1 ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΟΥ. ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΩΝΑΞΩ).

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΚΑΛΑΝΤΡΙΕΛ.
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΜΑΣ? ΜΗΠΩΣ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ?

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΛΗ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2500 ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟD, Ο ΜΟΡΕΝΤ11 ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ. ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ? ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ, Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΜΕ ΛΙΓΑ Ή ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΥΠΟΘΕΣΗ. ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΟΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΟΛΛΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ...

ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ...


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 19:53:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μήπως θα πρεπε να μας χρεώνουν με το μήνυμα;!

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 19:59:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δράττομαι αποφασιστικά της ευκαιρίας που μου δίνεις gretel και αυξάνω και πάλι των αριθμό των μηνυμάτων μου !!!

ε, μα ξέρω 'γω...? δηλαδή κοντεύουμε πια να μην ξέρουμε τι λέμε ώρες ώρες....

και στο κάτω κάτω αν κάποιους απασχολεί τόσο πολύ ο αριθμός των μηνυμάτων, ας αρχίσουν να μπαίνουν παντού βάζοντας μια τελεία για να μην χαλάνε και από την λιγοστή φαιά ουσία που διαθέτουν...

χε χε...! βλέπω κι εσύ για mod πας?

αλλιώς δεν εξηγείται ο αριθμός των μηνυμάτων σου !

και για να σε διευκολύνω να τον αυξήσεις...

... βάλε κι άλλη φωτογραφία γιατί αυτή δεν την κατάλαβαν!

Θηλυκά, Galadriel

Y.Γ. στα πόσα είμαι ρε παιδιά τώρα ? γιατί χάνω και τον λογαριασμό...

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 20:03:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ άπαντες!

Cybermaster:

quote:
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΗΤΕΣ ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ!!! ΣΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΤΑΣΗ (ΑΝ ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΗ) ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΙΑΣ!!!
ΑΡΚΕΤΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ....
ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΕΝΟΣ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΑΝΑΔΕΙΚΝΥΕΙ ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΕΣ???
ΜΗΠΩΣ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΧΑΝΕΤΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΕΠΙΤΗΔΕΙΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΩΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΟΓΗ ΤΟΥΣ ΧΑΝΕΤΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΚΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ???
ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΑΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΩΣ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ???
ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΝΑ ΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΗΡΞΑΝ ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΕΣ...???
ΔΝ ΑΠΑΙΤΩ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΕΛΟΣ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΩΘΗΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΛΗ ΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΜΗΝΥΜΑΤΟΘΗΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΡΑΣΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ....

Να 'σαι καλά που μας κάνεις και γελάμε, προσπαθώντας τάχα να μας καθοδηγήσεις. Αναρωτιέμαι εδω και καιρό πως κάποιος τόσο ανορθόγραφος και άσχετος με την θεματολογία του Esoterica έφτασε τα 900 μηνύματα. Έπίσης μου κάνει εντύπωση που δεν έμαθες ακόμα να γράφεις με μικρά γράμματα και να τονίζεις τις λέξεις. Και ξαφνικά βλέπω αυτό το Topic!!

ΥΓ. Δεν σε παρεξηγώ όμως πιτσιρίκος είσαι και θες να ανήκεις κι εσύ σε μια ομάδα ώστε να νιώθεις σπουδαίος. Τουλάχιστον μη γίνεσαι προκλητικός με τέτοιου είδους θέματα.

EΛΛΑΣ = ΕΛ-ΛΑΣ = ΓΗ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 20:32:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α και για να το ξεκαθαρίσω δεν σου επιτίθεμαι προσπαθώ να σε συνετίσω λίγο!
Και για να δείς τι θα πει μηνυνατοθηρία, μόλις πήρα άλλο έναν πόντο.
Αστειεύομαι!


τι με κοιτάς τώρα ξύπνησα;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 20:34:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε παιδιά...

... είμαι σε δίλημμα... θέλω να πάω για τσιγάρα και θα λείψω κανένα τέταρτο...

μήπως χάσω τη σειρά στα μηνύματα?

Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 20:48:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΟΙ MOY ΠΕΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ CYBERMASTER ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΟΥΜΕ...

Ο ΛΟΓΟΣ ??????

ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ??????

ΠΟΣΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΜΕΡΙΚΟΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΔΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ Ε ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ...

ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ.....

Ε Ο ΦΙΛΟΣ CYBERMASTER ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΩΝΑΞΕ.....

ΦΙΛΕ Loco ΩΣ ΑΛΛΟΣ ΚΡΙΤΗΣ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ. (ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ)

ΛΕΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ **προκλητικός με τέτοιου είδους θέματα.**

ΕΔΩ ΦΙΛΕ Loco ΔΕΝ ΘΑ ΦΙΜΩΝΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.....

ΜΙΑ ΚΑΛΟΠΙΣΤΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ....

ΟΧΙ ΚΡΙΤΕΣ ΜΕ ΡΟΜΦΑΙΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 21:15:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προς Avatatgr!

Avatar αν πρόσεξες για να προλάβω μήνυμα σαν το δικό σου έκανα μια σθμπληρωματική επεξηγηματική δήλωση. Ωστόσο πρέπει να παραδεχτείς οτι τα κεφαλαία σε μόνιμη βάση και σε μεγάλα κείμενα είναι κουραστικά. Εσυ γράφεις σχετικά σπάνια και βάζεις ωραία χρωματάκια.

Εξάλλου άνθρωπος είμαι κι εγω παρεκτρέπομαι. Πρώτο καφέ πινω!


τι με κοιτάς τώρα ξύπνησα;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 21:38:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κανένας δεν θέλει να κατασπαράξει όπως είπες φίλε avatar τον cybermaster....

είδες και μόνος σου ότι ακόμη κι εγώ που με αφορμή το θέμα του βρέθηκα στο πυρ το εξώτερον, τελικά το αντιμετώπισα με χιούμορ και άφησα να εκτονωθεί η κατάσταση....

και κανένας δεν έχει αντίρρηση στο ότι κάποιοι μπορεί και να το κάνουν αυτό... αλλά αφού άνοιξε θέμα έπρεπε να περιμένει ότι θα έχει και απαντήσεις...

όμως...!

με κάτι τέτοια θέματα είναι που προκαλεί αυτό που δεν του αρέσει να γίνεται....

και νομίζω πως είναι αρκετά μεγάλο "παιδί" για να μην γνωρίζει ότι αυτό κάνει...


Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 23:17:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ!!

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου σοφή ξωτικιά Galadriel! Κυρά του Lorien δεν έφυγες ακόμα για τη Δύση και το Valinor;

Gling gling ανέβηκε το κοντέρ Cybermaster!


estas Loco?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 23:43:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ακόμη κι εγώ που με αφορμή το θέμα του βρέθηκα στο πυρ το εξώτερον, τελικά το αντιμετώπισα με χιούμορ και άφησα να εκτονωθεί η κατάσταση....

Στο πύρ το εξώτερον ?
Μπαααα. Δεν έχω κανέναν λόγο να έχω κάτι εναντίων σου προσωπικά.
Ακόμα και όταν δήλωσες δημόσια οτι θες να μου κλωτσήσεις το πόδι, και πάλι δεν το παίρνω σαν αφορμή.
Ο αριθμός 800 είναι βιβλικός, σημαίνει απλά "πάρα πολλά"
Δεν σημαίνει οτι λέγεται και γράφεται στρέφεται γύρω από σένα.

Χυλόπιτα ? Εγώ ?

Έχω 11 ώρες καταγραφή, πουθενά δεν φαίνεται οτι εγώ ήθελα κάτι από σένα. Δε ξέρω σε τί είδους χυλόπιτα αναφέρεσαι. Εκτώς αν γνωρίζεις καμια συνταγή. Αλλά και πάλι, δε μ αρέσει το είδος.
Φιλικά.



* * * Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι είναι * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 00:48:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΟΣΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ ΜΕΡΙΚΟΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΔΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ Ε ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ...

Εξαρτάται.
Για όλα υπάρχει χρόνος και τρόπος... *κλόπυ από κάααποια ψυχή εδώ

Λοιπόν, μερικές φορές αυτού του είδους τα μηνύματα εμφανίζοντα και ενοχλούν και μερικές φορές κάποιος λέει κάτι. Μερικές φορές πάλι, δεν συμβαίνει τίποτα.
Ας πούμε λοιπόν, οτι σε κάποιες συζητήσεις είναι αυτού του είδους τα μήνύματα ενοχλητικά. Αν γίνονται στον αχλαδότυρο, ε, ας πάει στην οργή, μην είμαστε και τόσο στεγνοί.
Σε σοβαρές συζητήσεις καλό είναι να αποφεύγονται. Παρόλα αυτά, εγώ λέω οτι πάλι θα γίνονται. Και τι θα κάνουμε τότε ?
Πρίν σκεφτούμε τις οποιεσδήποτε "τιμωρίες" ας σκεφτούμε, μήπως είμαστε και λίγο μεροληπτικοί, δηλ. αν ο/η γράφων είναι φίλος/η μας, μήπως αφήνουμε να περνάνε στο "ντούκου" περισσότερα απ οτι θέλουμε να παραδεχτούμε.
Αν είναι πράγματι έτσι, τότε αφήστε αυτή τη συζήτηση εδώ.


* * * Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι είναι * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 09:45:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο LOCO ΜΕ ΤΣΑΤΙΣΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΕΞΗΣ:

EIMAI 16 ΣΑΣ **** ΤΑ ΛΥΚΕΙΑ!!!!(ΠΡΟΣ ΑΝΤΜΙΝ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΔΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΟΚ?)
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΣΑΚΟΘΩΜΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΝ ΘΕΛΩ!!!
ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΕΛΕΙΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΗΤΕΣ ΕΓΩ Ο ΜΙΚΡΟΣ 16ΑΡΗΣ(ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΟΛΙΣ) ΔΝ ΒΑΖΩ ΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΠΤΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΠΑΠΑΡΙΕΣ!!!
ΓΙΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΑΡΤΑΚΛΩ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΠΑΛΙ ΨΕΥΤΟΚΑΛΥΠΤΟΜΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΔΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ!!!
ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΑΝΟΠΙΓΩ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

[img]http://www.dlarc.org/n3sig/fireinthesky2.JPG" width="480" height="360">

ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 10:05:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
EIMAI 16 ΣΑΣ **** ΤΑ ΛΥΚΕΙΑ!!!!

Δεν χρειαζόταν να το πείς, φαίνεται. Εγω τι πρέπει να πω είμαι 22 **** τα πανεπιστήμια ή ο άλλος **** τις τράπεζες;
quote:
ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΑΝΟΠΙΓΩ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ???


Να περιμένεις οτι θα σου γίνει κριτική στα θέματα που ανοίγεις. Χαλάρωσε λοιπόν και μάθε να την δέχεσαι όπως όλοι μας.

Πες οτι σου μιλάω σαν μεγαλύτερος αδερφός.


estas Loco?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 10:13:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ BIG BRO ΕΓΩ ΔΝ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ TRUST ME!!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΗΤΑΝ Η ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΝΝΟΩ....
E ΣΕΡΦΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΙΔΙΑ SITES (AN ME KATAΛΑΒΕΣ ΤΟ ΛΕΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ...)

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loco
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
429 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 10:21:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loco  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΗΤΑΝ Η ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΝΝΟΩ

Δεν ξέρω καθόλου τι εννοείς για εξήγησε μου σε παρακαλώ.



estas Loco?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 15:29:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν ξέρω καθόλου τι εννοείς για εξήγησε μου σε παρακαλώ.

KOITA ΘΑ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΑΛΛΙΩΣ!!!
ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΤΑΚΡΥΝΕΙ ΜΙΑ ΑΛΦΑ ΥΠΟΘΕΣΗ ΟΚ?
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΑΚΡΥΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΘΩΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ!!!
ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΠΟΛΥ....
ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ "BIG BRO"???
TO ALLO ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 15:39:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ρε πουλάκι μου γιατί ξαναρχίζεις τώρα...?

καλά δεν το ρίξαμε στην τρελλή χθες?

έχεις όρεξη να το ξανατσιμπήσει ο παλαβός και να έχουμε τα ίδια?

εκτός κι αν έχεις όρεξη.... οπότε κάνε ό,τι θες....

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 15:57:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ρε πουλάκι μου γιατί ξαναρχίζεις τώρα...?

καλά δεν το ρίξαμε στην τρελλή χθες?

έχεις όρεξη να το ξανατσιμπήσει ο παλαβός και να έχουμε τα ίδια?

εκτός κι αν έχεις όρεξη.... οπότε κάνε ό,τι θες....



Ε ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΠΙΑΝΩ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ???
ΔΝ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΙΑ EXPLANTION ΚΑΛΥΤΕΡΑ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 16:13:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ε ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΠΙΑΝΩ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ???

Γιατί είσαι μικρός και αθώος. You lucky bastard!

quote:

ΔΝ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΙΑ EXPLANTION ΚΑΛΥΤΕΡΑ???

Χα! Πολύ θα ήθελα να δω κάτι τέτοιο...


Real stupidity beats artificial intelligence any time. -- Terry PratchettΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 16:20:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γιατί είσαι μικρός και αθώος. You lucky bastard!



ΥΠΟΥΛΕ ΚΑΙ ΚΑΚΕ JUNK95 ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΙΑΣΕΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΘΩΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ (Ε ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΑΘΩΟΣ!!! ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΤΕΣΠΑ)
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΥΠΟΥΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ JUNK95 ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ 4???
Ε ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΑΣ ΦΙΛΗ....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 16:28:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι να εξηγήσω...?

δεν το βλέπεις και μόνος σου να συμβαίνει?

δεν πρόλαβα να το γράψω κι έγινε....

απλά δεν μπορούσε να τα βγάλει πέρα μόνος του και έφερε ενισχύσεις...

και θα σου κάνω και μια πρόβλεψη....

οι ενισχύσεις τώρα θα απαντήσουν ξανά...με κανένα διασκευασμένο ρητό πάλι...

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1408691
Maintained by Digital Alchemy