ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 ΜΠΑΡ ΓΟΥΜΑΝ..
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 06:17:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι θα λέγατε για μία μπυρίτσα..?

http://www.virtualbartender.beer.com/beer_usa.htm


«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 17:21:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ζητήστε "**** you"

Real stupidity beats artificial intelligence any time. -- Terry PratchettΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 18:18:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ζητηστε

titς ή aςςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 18:39:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ συντονιστή,

εγώ πάλι θα έλεγα

ζητείστε να μεταφερθεί στο "αχλαδότυρο" και από κει στο χάος...


άντε.... άντε.... γιατί δίκιο έχει η άλλη που φωνάζει για τις μαϊμούδες...


είδες 1900? δεν μίλησα πολύ

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 20:05:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαλάρωσε galadriel μία μπύρα μόνο για όσους διψάνε πρότεινα..

«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 21:02:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Φώναξε κανείς????/size=4]

The [size=4]She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 21:06:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Οποιοσδήποτε επισκέπτης του τόπου θεωρεί υλικό που παρέχεται από μέλος των Forums ως εξευτελιστικό, υβριστικό κ.λπ. ενθαρύνεται ανοικτά από την ομάδα του ESOTERICA.gr να επικοινωνήσει με τους Διαχειριστές ή τους Συντονιστές μέσω e-mail ή μέσω των Forums συζήτησης. Οι τελευταίοι είναι από εσάς τους ίδιους δικαιοδοτημένοι να αφαιρούν ή να τροποποιούν στοιχεία που υποβάλλονται από εσάς για λόγους που καθιστούν παραβίαση των κανονισμών και των αρχών λειτουργίας, είτε δηλώνονται/εννοούνται είτε όχι.

Αυτός ο τόπος πιθανώς να περιέχει links προς άλλους δικτυακούς τόπους και αρχεία. Δεν έχουμε έλεγχο πάνω στο περιεχόμενο και δεν μπορούμε να διαβεβαιώσουμε ότι δεν θα είναι επίθετικό, ενοχλητικό ή δυσάρεστο. Πάντως θα αφαιρούμε links σε υλικό που θεωρούμε ακατάλληλο μόλις το αντιλαμβανόμαστε.

Κατά τη διάρκεια συμμετοχής σας στις Ομάδες Συζήτησης(Forums) του ESOTERICA.gr συμφωνείτε οικειοθελώς στο ότι δεν θα αποστείλετε πληροφορίες που να είναι αγενείς, υποτιμητικές, μισαλλόδοξες, προσβλητικές για άλλα πρόσωπα ή ιδεολογίες, απειλητικές, παραβιάζουσες την ιδιωτικότητα των άλλων, χυδαίες ή παράνομες


Υπάρχουν και ανήλικα... σας κρατάμε τουλάχιστον τα προσχήματα κύριε Συντονιστά...

The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 21:10:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

το "έσω" είναι που θα έπρεπε μετράει αν είστε πραγματικοί εσωτεριστές, αφού ασχολείστε με το "έξω" είστε εσωτεριστές "μαϊμού"!


αυτο ξαναπεστο

quote:

το "έσω" είναι που θα έπρεπε μετράει αν είστε πραγματικοί εσωτεριστές, αφού ασχολείστε με το "έξω" είστε εσωτεριστές "μαϊμού"!


Και θα το ξαναπώ... και θα το ξαναπώ...

The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 21:55:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αντε..σε λιγο θα μαζευτουν πιο πολλές γυναίκες απο άντρες σ'αυτο το θέμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2004, 23:37:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε βρε καλοθελητές... Λοιπόν μάντη η κοπέλα είναι ΚΑΙ "εσωτερίστρια". ΔΙΟΤΙ Κάνει και Γιόγκα. Για του λόγου το αληθές, δώσε εντολή Γιόγκα....
Μήπως εστίασες στα μη "εσωτερικά" της προσόντα...?

«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2004, 00:22:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κύριε Συντονιστά,

Δεν μιλούσα για τον δικό της εσωτερισμό…

Όπως και να έχει, ακόμη κι αν δεν διαβάσετε σωστά τα λόγια μου, τους Κανονισμούς του Esoterica θα πρέπει να τους γνωρίζεται… και μάλιστα καλύτερα από εμένα.

Ας μην δίνουμε αφορμές σε κακές γλώσσες που τυχόν παραμονεύουν…


ΥΓ: το «mantis», δεν έχει καμία σχέση με το «μάντη».


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2004, 01:36:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οί κακές οι γλώσσες αγαπητέ υπήρχαν υπάρχουν και θα υπάρχουν. Οι καλοθελητές πάντα θα βρουν την αφορμή που ζητούν για να προσάψουν ιδιότητες και χαρακτηρισμούς. Από τότε που γνωρίζω αυτό τον χώρο είναι ακόμη μαζί μας δύο τρία άτομα ακόμη στο forum.
Αυτοί που ονειρεύτηκαν αυτό τον χώρο τον πραγματοποίησαν, δημιουργώντας μία βάση δεδομένων γνώσης που δεν είχε και έχει αντίστοιχη στον Ελληνικό χώρο, δίνοντας ταυτόχρονα την ευκαιρία σε ανθρώπους με ίδια ενδιαφέροντα να επικοινωνούν.
Αυτοί λοιπόν που θυσίασαν χρόνο και χρήμα, λοιδορήθηκαν και κρίθηκαν συχνά. Οι καλοθελητές βέβαια ούτε χρήματα δίνουν, ούτε τον χρόνο τους για να μεταφράσουν ή να γράψουν άρθρα, απλώς γκρινιάζουν με στόμφο έχουν άποψη για τα πάντα και τους πάντες., για όσο βέβαια βρίσκονται στον χώρο, για όσο δηλ ικανοποιηθεί το «εγώ» τους.
Αγαπητέ η πρόταση μου είχε σκοπό μόνο το γέλιο, καθώς το βρήκα διασκεδαστικό, και αρκετά πρωτότυπο. Ο καθένας βέβαια βλέπει ότι περιμένει…
Εν πάση περιπτώσει δεν είμαι σοβαρός, εάν θέλεις, και έαν αυτό έχεις αντιληφθεί. Ξέχνα το θέμα και μην προσάπτεις ευθύνες σε κανένα παρά μόνο σε εμένα.

Και εάν εξακολουθείς ακόμη να θέλεις να γελάσεις δώσε εντολή

man – become …


«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2004, 02:33:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλτατε Συντονιστά,

Αντιλαμβάνομαι το πνεύμα σας και καταλαβαίνω την θέση σας.

Πάντα θα υπάρχουν άτομα που αγωνίζονται για την ποιότητα, την σταθερότητα και το δικαίωμα όλων στον λόγο…

Τέτοια θέματα όμως, δίνουν δικαιώματα κακοπροαίρετης κριτικής σε άτομα όπως ο πολλάκις διαγραμμένος ngw…

Αυτού του είδους η κριτική δεν βλάπτει μόνο το Esoterica και τους δημιουργούς του, αλλά και τα μέλη του.

Ασφαλώς η πρόθεση σας ήταν καλοπροαίρετη, όμως μπορεί εύκολα να χρησιμοποιηθεί εναντίον του χώρου αυτού.

Δεν είμαι εδώ για να κρίνω την σοβαρότητα σας ή την έλλειψη αυτής… η αυτοκριτική και ο αυτοσαρκασμός είναι αρετές που βλέπω ότι διαθέτεται…

Στην όραση ίσως να υπάρχει κάποιο πρόβλημα…

Ο αγαπητός 1900 λέει:

quote:

Αντε..σε λιγο θα μαζευτουν πιο πολλές γυναίκες απο άντρες σ'αυτο το θέμα

και υπογράφω…


Τhe She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2004, 02:50:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι,ειδικά με μια μπυρίτσα νομίζω πως θα χαλαρώσουμε όλοι...

όχι πολύ όμως και να ξεχνάμε μερικά βασικά πράγματα.... "για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος" και τόπος θα συμπλήρωνα ...

και μην παραπιείτε και μετά ζαλιστείτε παιδιά...

να 'στε όλοι καλά.... και στην υγειά μας!


Ξωτικά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2004, 02:54:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Eγώ εμμένω και επιμένω αγαπητή Μantis...δώσε εντολή man – become , έχει γούστο...
Και μιάς και το θέμα έχει τίτλο την Μπύρα κάτι παλαιότερο αλλά καλό, έτσι για τους καινούργιους...


Το γυάλινο βάζο και η ...Μπύρα..

Ένας καθηγητής φιλοσοφίας εμφανίστηκε στην τάξη του μ' ένα μεγάλο χάρτινο κουτί. Χωρίς να μιλήσει, πήρε από την χάρτινη κούτα ένα άδειο γυάλινο βάζο και άρχισε να το γεμίζει με μικρές πέτρες. Οι μαθητές τον κοιτούσαν με απορία. Όταν το βάζο δεν χωρούσε άλλο, ρώτησε:
* Είναι γεμάτο το βάζο;
Και οι μαθητές απάντησαν:
* Ναι, είναι γεμάτο.

Αυτός χαμογέλασε και χωρίς να μιλήσει, πήρε από την χάρτινη κούτα ένα σακουλάκι με μικρά βότσαλα και άρχισε να γεμίζει το βάζο, το κούνησε λίγο και τα βότσαλα κύλησαν και άρχισαν να γεμίζουν τα κενά μεταξύ των πετρών. Όταν το βάζο δεν χωρούσε άλλο, ρώτησε:
* Είναι γεμάτο το βάζο;
Και οι μαθητές απάντησαν:
* Ναι, είναι γεμάτο.

Αυτός χαμογέλασε πάλι και χωρίς να μιλήσει, πήρε από την χάρτινη κούτα ένα σακουλάκι με άμμο και άρχισε να την αδειάζει μέσα στο βάζο. Η άμμος χύθηκε και γέμισε όλα τα κενά μεταξύ των πετρών και των βότσαλων. Όταν το βάζο δεν χωρούσε άλλο, ρώτησε:
* Είναι γεμάτο το βάζο;
Οι μαθητές δίστασαν για λίγο, αλλά απάντησαν:
* Ναι, είναι γεμάτο.

Αυτός χαμογέλασε πάλι και χωρίς να μιλήσει πήρε από την χάρτινη κούτα δύο μπουκάλια μπύρες και άρχισε να τα αδειάζει μέσα στο βάζο. Τα υγρά γέμισαν όλο το υπόλοιπο κενό του βάζου. Όταν το βάζο δεν χωρούσε άλλο, ρώτησε:
* Είναι γεμάτο το βάζο;
Οι μαθητές αυτή τη φορά, γέλασαν και είπαν:
* Ναι, είναι γεμάτο.

Τώρα, λέει ο καθηγητής, θέλω να θεωρήσετε ότι το βάζο αυτό αντιπροσωπεύει τη ζωή σας. Οι πέτρες είναι τα πιο σημαντικά στη ζωή σας, η οικογένεια, ο σύντροφός σας, τα παιδιά σας, η υγεία σας, οι καλοί σας φίλοι. Είναι τόσο σημαντικά που ακόμα κι αν όλα τα υπόλοιπα λείψουν, η ζωή σας θα εξακολουθήσει να είναι γεμάτη.

Τα βότσαλα είναι τα άλλα πράγματα που έρχονται στη ζωή σας, όπως οι σπουδές, η δουλειά σας, το σπίτι σας, το αυτοκίνητό σας, τα στερεοφωνικά σας. Αν αυτά τα βάλετε πρώτα στο βάζο, δεν θα υπάρχει χώρος για τις πέτρες, τα σημαντικά στη ζωή σας. Η άμμος είναι όλα τα υπόλοιπα, τα πολύ μικρά της ζωής. Αν βάλεις πρώτα άμμο στο βάζο, δεν θα υπάρχει χώρος ούτε για τις πέτρες, ούτε για τα βότσαλα.

Το βάζο είναι η ζωή σας. Αν ξοδεύετε χρόνο και δύναμη για μικρά πράγματα, δεν θα βρείτε ποτέ χρόνο για τα πιο σημαντικά. Ξεχωρίστε ποια είναι τα πιο σημαντικά για την ευτυχία σας. Μιλήστε με τους γονείς σας, παίξτε με τα παιδιά σας, απολαύστε τη σύντροφό σας, προσέξτε την υγεία σας, χαρείτε με τους φίλους σας.

Πάντα θα υπάρχει χώρος για γνώση και σπουδές, πάντα θα υπάρχει χρόνος για εργασία, πάντα θα υπάρχει χρόνος για να φτιάξετε το σπίτι σας, το αυτοκίνητό σας, τα στερεοφωνικά σας. Όμως, να φροντίσετε για τις πέτρες πρώτα. Ξεχωρίστε τις προτεραιότητες.

Οι μαθητές έμειναν άφωνοι. Ένας όμως ρώτησε:
* Καλά, η μπύρα τι αντιπροσωπεύει;
Ο καθηγητής γελώντας του απαντά:
* Χαίρομαι που ρωτάς. Θα σας πω. Δεν έχει σημασία πόσο γεμάτη είναι η ζωή σας, δεν έχει σημασία πόσο στριμωγμένος είσαι, γιατί πρέπει να ξέρετε ότι ...ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΠΥΡΙΤΣΕΣ !!

Είναι εύκολο να φθονείς ότι ...γνωρίζεις...

«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lamogio
Μέλος 3ης Βαθμίδας


560 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2004, 09:40:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lamogio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"strip - tease" is cool
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2004, 15:33:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας... αν κατέχεις την αρετή της αυτογνωσίας»


The She Mantis

Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2004, 19:43:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To "rock" & το "jump" έχουν πολύ γέλιο επίσηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Δημήτρης
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
571 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2004, 22:36:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Δημήτρης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Δοκιμάστε "dance" και"top"

Επιτέλους, τώρα κατάλαβα τι θέλει να πει ο thoth με την καινούρια υπογραφή του .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2004, 23:27:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oι κορυφαίες εντολές..

man - become , man - knee, magic – perform, pillow fight, jedi – fight, macarena – dance, yoga


«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2004, 11:39:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Επιτέλους, τώρα κατάλαβα τι θέλει να πει ο thoth με την καινούρια υπογραφή του

Επιτέλους κάποιος κατάλαβε ποια "Ίσιδα... Αποκαλυμμένη" με ενέπνευσε

Εάν θέλεις Δημήτρη να δεις εμένα και την ένωσή μου με το... απόλυτο, σε ένα βίντεο μπορείς να το δεις με την εντολή "naked".

Ω, Θεέ μου, συγνώμη. Ξέρεις... ήμουν τόσο απορροφημένος να σε σκέπτομαι, που δεν πρόσεξα ότι ήσουν πάντα, εδώ, μπροστά μου.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2004, 17:06:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο Θεός, ο Θεός μου ! Τι εποίησας, γενικά στην πιάτσα?


Ξωτικά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2004, 18:11:09  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και στην φωτογραφια σου Τρισμεγιστε ψιλο-naked εισαι αν εξαιρεσουμε το κοντο φουστακι που φορας..τελος παντων για πιο πολλες αποκαλυψεις

ΕΔΩ:http://www.120seconds.ca/features/011207_naked/011207_naked.html


θα δειτε ολες της λεπτομερειες το μονο που μενει ειναι να μαντεψουμε ποιος ειναι ο Τhoth..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2004, 18:58:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τέταρτη σειρά, δεύτερος από αριστερά?


Ξωτικά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Δημήτρης
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
571 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2004, 22:55:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Δημήτρης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thoth,
Δικαια λοιπόν σε αποκαλούν φύλακα των γνώσεων και της σοφίας των θεών (σεκιουριτάς τη σήμερον ημέρα).

Μας κρατάς μακριά από τέτοια αποκάλυψη;

Κάνε λίγο στη πάντα να δούμε την Ίσιδα Αποκαλυμμένη !


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Δημήτρης
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
571 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2004, 23:02:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Δημήτρης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν μιλούν πολύ.. παραγγείλετε : "suck"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2004, 23:14:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε Δημήτρη, βρε Δημήτρη μας παρακολουθούν και κοπέλες... δεν μπορώ να αφήσω να φανεί έτσι, δημόσια, η "γυμνή αλήθεια".

Spirit, με κολακεύεις, αλλά δεν θέλω να παινευτώ. Ξέρεις, μπορεί να μας διαβάζει κανένας "χοντρός με μουστάκια" και να τον... κομπλάρω.

Ω, Θεέ μου, συγνώμη. Ξέρεις... ήμουν τόσο απορροφημένος να σε σκέπτομαι, που δεν πρόσεξα ότι ήσουν πάντα, εδώ, μπροστά μου.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Δημήτρης
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
571 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2004, 23:42:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Δημήτρης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ήμαρτον και σόρυ (που λέει και το lamogio) για τις κοπέλες που παρακολουθούν!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2004, 00:18:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ήμαρτον και σόρυ (που λέει και το lamogio) για τις κοπέλες που παρακολουθούν!


Ναι... έτσι είναι. Πρέπει να αποσυρθούμε διακριτικά γιατί θα μας "βγάλουν στον τάκο" που λέγαμε και στον στρατό. Και το μόνο χειρότερο από την κρεβατομουρμούρα είναι η forumομουρμούρα

Ω, Θεέ μου, συγνώμη. Ξέρεις... ήμουν τόσο απορροφημένος να σε σκέπτομαι, που δεν πρόσεξα ότι ήσουν πάντα, εδώ, μπροστά μου.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2004, 00:57:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ξέρεις, μπορεί να μας διαβάζει κανένας "χοντρός με μουστάκια" και να τον... κομπλάρω.

Κάποιος ήδη κρύβει τη ζυγαριά.
Κάποιος μόλις έσπασε τον καθρέπτη της κρεββατοκάμαρας.
Κάποιος... τραβάει τις θηλές των μαστών του...

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2004, 01:17:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμένα δεν μου παίζει με τίποτα το προγραμματάκι και δεν ξέρω τι χάνω!!
Τι υποτίθεται ότι κάνει;

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy